Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Pyrlandzka Dycha

Wyniki - 24 września 2017, Kaźmierz

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 11251Magdalena KujawaPiersko1981K18-3511-1700:55:2000:54:56
#2 113176Łukasz Dudatarnowo podgórne1998M18-353896-00:55:4900:54:59
#3 11468Marek BaranSzamotuły1975M36-494197-00:55:2800:55:06
#4 11562Lucyna BiałkowskaKomorowoKomorowo1973K36-495-1800:55:3900:55:13
#5 116224Beata SzeszułaKAŹMIERZ1973K36-496-1900:55:5200:55:19
#6 11755Wojciech SłowikKaźmierzKaźmierz1980M36-494298-00:56:0000:55:21
#7 118178Justyna RybczonekLusówko1983K18-3512-2000:55:3800:55:26
#8 120294Anna RybarczykPoznań1983K18-3513-2100:56:1000:55:33
#9 121370Marcin SzymkowiakDżej DżejDąbrówka1977M36-4944100-00:56:0100:55:35
#10 12232Agnieszka RogackaSulechów1976K36-497-2200:56:0600:55:50
#11 123187Jakub TomaszewskiKiączyn2000M-MLO10101-00:56:1400:55:54
#12 125232Tomasz SzambelanKaźmierz zatorzeKaźmierz1969M36-4945102-00:56:0700:56:00
#13 12692Mateusz WitkowiakLusówko1982M18-3539103-00:57:1800:56:09
#14 12795Daniel KruszonaArmia KrajowaObrzycko1982M18-3540104-00:56:4000:56:17
#15 128327Marcin GórskiPniewy1998M18-3541105-00:56:3600:56:18
#16 129160Mikołaj MizgalskiSzamotuły1993M18-3542106-00:56:3100:56:18
#17 130105Beata PiechotaPoznań1985K18-3515-2400:56:5800:56:19
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 131325Magda GajdzinskaPoznań2000K-MLO3-2500:56:3600:56:19
#19 13269Beata Skrzypekdam radęKaźmierz1978K36-498-2600:56:5800:56:20
#20 13370Karolina PiechotaKWIACIARNIA MARGARETKAKAŹMIERZ1978K36-499-2700:56:5800:56:20
#21 13424Daniel BiniekRogozinski Klub BiegaczaRogoźno Wielkopolskie1993M18-3543107-00:56:4000:56:21
#22 135136Karolina ZiemniewskaEuro-BiuroKaźmierz1977K36-4910-2800:56:5500:56:33
#23 136275Sławomir OttoPoznan1965M50+10108-00:57:1100:56:36
#24 137343Krystian PolowczykKaźmierzKaźmierz1976M36-4946109-00:56:5800:56:43
#25 138229Kosma CieliczkoKopanina2002M-MLO11110-00:57:0400:56:46
#26 139366Agnieszka WieczorekMrowino1985K18-3516-2900:57:2700:56:49
#27 140175Edyta Brzezinska-Kapłonpoznan1968K36-4911-3000:57:1300:56:54
#28 14176Paulina JakobszeRadzyny1987K18-3517-3100:57:0600:56:56
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !142388Wiesława KrakowskaBaranowo1960K50+1-3200:57:5200:57:00
#30 143156Krzysztof WilczyńskiPoznań1960M50+11111-00:57:5100:57:07
#31 144228Marta StaszkiewiczPoznań1984K18-3518-3300:57:2200:57:08
#32 145356Jarosław SakKaźmierz1964M50+12112-00:57:4900:57:12
#33 146282Maja PigłaPanciaTarnowo Podgórne1982K18-3519-3400:57:3100:57:13
#34 147312Tomasz PaluszkiewiczRunner's Power ŚremŚrem1989M18-3544113-00:57:5100:57:15
#35 148217Łukasz BetańskiGłuchowo1985M18-3545114-00:57:5100:57:18
#36 149155Michał SobczyńskiZygzakLulinek1980M36-4947115-00:58:0400:57:22
#37 15043Agnieszka WojciechowskaAdrenalina FitnessPuszczykowo1978K36-4912-3500:58:0000:57:22
#38 1515Jolanta GdowskaTarnowo Podgórne1977K36-4913-3600:58:1300:57:26
#39 152324Tomasz SnelaZalasewo1983M18-3546116-00:57:5400:57:44
#40 153261Irma KryzanDecathlon SwadzimSzczecin1990K18-3520-3700:58:3200:57:54
#41 154216Joanna OlejniczakKrotoszyn1972K36-4914-3800:58:1200:57:54
#42 155236Jarosław BraunLULINEK1978M36-4948117-00:58:1400:57:56
#43 156234Paweł GrendaKaźmierz1975M36-4949118-00:58:1400:57:56
#44 157140Marcin KozłowskiKibole w biegu - Sekcja KaźmierzKaźmierz1994M18-3547119-00:58:1200:57:59
#45 158284Filip KierończykPoznań2003M-MLO12120-00:58:3500:58:05
#46 159209Katarzyna Wójt-MarciniakKaźmierz1978K36-4915-3900:58:0900:58:05
#47 160268Julia KwiatkowskaWronki1991K18-3521-4000:58:3400:58:10
#48 161348Dariusz PiechotaMTS TARNOWIAKKAŹMIERZ1981M36-4950121-00:58:4900:58:10
#49 162293Jan GrześkowiakKomorowoKomorowo1999M18-3548122-00:58:5900:58:34
#50 16346Agnieszka KornatowskaByle DobiecKaźmierz1978K36-4916-4100:59:1900:58:40
#51 165191Katarzyna WojtanPoznań1981K36-4917-4200:59:1200:58:55
#52 166190Robert WojtanPoznań1977M36-4952124-00:59:1200:58:57
#53 167231Magdalena GrzegorzewskaSzamotuły1983K18-3522-4300:59:1600:58:58
#54 168301Magdalena SłupińskaOstroróg1982K18-3523-4400:59:2200:59:03
#55 169308Katarzyna KubiakWronki1985K18-3524-4500:59:5400:59:15
#56 170326Małgorzata Śmieszek-NowakKaźmierzKaźmierz1985K18-3525-4600:59:3500:59:17
#57 171329Agnieszka GóreckaPoznań1987K18-3526-4700:59:3100:59:29
#58 17272Czesław SzymkowskiFabryka FormyPoznań1948M50+13125-00:59:4200:59:31
#59 173278Damian PietrzakDecathlon SwadzimPoznań1998M18-3549126-01:00:0900:59:34
#60 174292Małgorzata MańkaKaźmierz1992K18-3527-4801:00:0300:59:34
#61 175291Mateusz MańkaKaźmierz1987M18-3550127-01:00:0500:59:35
#62 17652Agnieszka Serednicka-MischRadzynyRadzyny1978K36-4918-4901:00:0000:59:38
#63 177264Agata PawlakDecathlon SwadzimKruszwica1995K18-3528-5001:00:1300:59:38
#64 179239Monika Kunysz-GóralskaKokoszczyn1982K18-3530-5201:00:3100:59:49
#65 180288Paulina SpringerKaźmierz1982K18-3531-5301:00:2000:59:49
#66 18159Iwona Plewińska1978Tarnowo Podgórne1978K36-4919-5401:00:3400:59:50
#67 182189Krystian GuzeGMH HuzarKaźmierz1998M18-3551128-01:00:0401:00:02
#68 18423Tomasz JakubowskiTarnowo Podgórne1976M36-4953130-01:00:5201:00:06
#69 18558Agnieszka HancykTARNOWO PODGÓRNE1984K18-3532-5501:00:5201:00:09
#70 186143Renata BączkiewiczKaźmierz1972K36-4920-5601:00:3401:00:12
#71 187263Anna KempaDecathlon SwadzimPoznań1984K18-3533-5701:00:4601:00:12
#72 188103Małgorzata Śmigielskaparkrun PoznańPoznań1979K36-4921-5801:01:0501:00:14
#73 18965Robert KoniecznyRobakowo1975M36-4954131-01:01:1001:00:17
#74 190110Ewa ZiołoTarnowo Podgórne1984K18-3534-5901:01:0101:00:17
#75 19180Jolanta SzukałaPoznań1971K36-4922-6001:00:5501:00:20
#76 19277Monika SkrzypczakBzwbk Runners TeamPlewiska1979K36-4923-6101:00:5501:00:20
#77 193144Karol BączkiewiczKaźmierz1970M36-4955132-01:01:0401:00:43
#78 194222Dorota MisiudaDrużyna SzpikuPoznań1983K18-3535-6201:01:3201:00:46
#79 195346Tomasz SzulcPaledzie1980M36-4956133-01:01:0601:00:51
#80 196244Maciej DemskiHOCHLANDKaźmierz1976M36-4957134-01:01:2001:00:57
#81 197167Andrzej RoszykPoznań1967M50+15135-01:01:1501:00:58
#82 198386Sonia MiężalikPodrzewie1988K18-3536-6301:01:1601:01:00
#83 19973Gabriela TeterPoznańPoznań1981K18-3537-6401:01:1201:01:01
#84 200127Anna BajerWuef Club Decathlon SwadzimTarnowo Podgórne1982K18-3538-6501:01:4501:01:11
#85 201258Justyna SalamentaAKTYWNI W ĘGRÓWWegrów1981K36-4924-6601:01:5901:01:12
#86 202245Tomasz SalamentaHOCHLANDWęgrów1979M36-4958136-01:01:5901:01:12
#87 203147Krzysztof MazankiewiczKaźmierz1974M36-4959137-01:01:3601:01:13
#88 204320Marcin PolusMROWINO1987M18-3552138-01:01:4801:01:15
#89 205391Maciej GrajzerKaźmierz1984M18-3553139-01:01:2701:01:16
#90 20694Paulina KamińskaKaźmierz1987K18-3539-6701:02:0201:01:27
#91 207179Łukasz RybczonekLusówko1981M36-4960140-01:01:4301:01:29
#92 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !208154Anna BanaszczykKaźmierz1963K50+2-6801:01:5801:01:33
#93 20986Danuta JackowskaKokoszczyn1980K36-4925-6901:02:2001:01:38
#94 210353Marta NowakowskaKaźmierz1985K18-3540-7001:02:0301:01:40
#95 211194Michał PawlakPinky $ MózgŚroda Wielkopolska1991M18-3554141-01:02:3201:01:41
#96 212195Natalia HoffmanPinky $ MózgPoznań1991K18-3541-7101:02:3301:01:42
#97 213315Magda UrbańskaTęcza UjścieUjście1977K36-4926-7201:02:2301:01:42
#98 21412Daria WozniakByle do metyKiaczyn1995K18-3542-7301:02:0201:01:43
#99 215251Jakub KierończykPoznań1972M36-4961142-01:02:2401:01:56
#100 216309Tomasz KołeckiDuszniki1976M36-4962143-01:02:3201:02:01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności