Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Terenowa Masakra

Wyniki - 24 września 2017, Bydgoszcz

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
5
Km
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1366Krawczyk TomaszDOBRO ŃHusaria Race Team198700:27:5701:04:27-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2338Konarczak DariuszNIEPRUSZEW OKS HADES198400:27:5901:06:01-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3812Witkowski MateuszBYDGOSZCZ#W itkow skiTeam199300:29:1501:09:14-3
#4 4234Idczak PiotrSULĘ CINEKPrzyczajone Tygrysy198500:29:5301:11:19-4
#5 5455Łukaszewski JakubPOZNAŃHusaria Race Team199600:31:2001:13:18-5
#6 6328Kogut KarolBYDGOSZCZTRIfecta team198400:32:2901:13:35-6
#7 7832Wróbel NikodemPOZNAŃDirty Sparrow s198700:31:5401:14:58-7
#8 8836Zaborowski RafałW ŁOC ŁAWEKKlub Fitness Forma199100:33:5301:15:40-8
#9 9325Kmieciak JakubSULĘ CINEKPrzyczajone Tygrysy199700:33:5501:16:42-9
#10 10190Godek JanBYDGOSZCZ199300:32:2101:17:02-10
#11 11225Hajdukiewicz GrzegorzTORU ŃCrossFit Toru ń197800:34:1701:17:25-11
#12 12163Fic MichałLULKOW OCrossFit Toru ń198800:33:4801:18:15-12
#13 13741Świć MiłoszŁÓDŹDzik Komando198800:33:4901:18:24-13
#14 14418Lemańczyk TomaszJE ŻEW OStreet W orkaut Św iecie199500:34:5401:19:03-14
#15 15469Manikow Ski DanielTORU Ń199400:34:1601:19:52-15
#16 16276Juszczyk MirosławKARNÓWKO199000:34:4601:20:59-16
#17 1715Arndt MarekBYDGOSZCZSon Goku Team198000:34:5201:21:18-17
#18 18292Kapuściński BartoszBYDGOSZCZSquash Point & AktivonSport Team198600:35:1901:21:23-18
#19 19291Kamionka MateuszCHOJNICE199400:34:1001:21:25-19
#20 20516Możejko DawidŁÓDŹDzik Komando198800:35:5801:21:39-20
#21 211379Kujawa SzymonKROTOSZYNHusaria Race Team198900:36:4701:21:52-21
#22 22368Król MarcinW ROC ŁAWxRunners OCR TEAM198700:36:3901:22:14-22
#23 23110Cichy SebastianŚW IECIEStreet W orkaut Św iecie199500:35:0201:22:34-23
#24 24177Frydryszek MichałBYDGOSZCZ#W itkow skiTeam198900:36:4101:22:48-24
#25 25356Kowalski JacekBYDGOSZCZ197700:35:1101:22:57-25
#26 2643Bentkow Ski MarcinBYDGOSZCZ#W itkow skiTeam198700:36:5401:23:08-26
#27 27743Taciak DawidBYDGOSZCZ198100:33:2901:23:41-27
#28 28417Leman MateuszLASKOW ICEStreet W orkaut Św iecie199500:35:2801:23:43-28
#29 2940Belzyt PiotrUNISŁAW198200:35:2901:23:53-29
#30 30274Jurek SławomirZŁOTNIKI KUJAW SKIEAkademia W ynalazców197400:37:1901:24:15-30
#31 31758Truszkow Ski JakubBYDGOSZCZTRIfecta team199200:37:2201:24:34-31
#32 32723Szczęsny AndrzejPOZNAŃHusaria Race Team198200:37:1601:25:28-32
#33 33571Pawlak JakubBYDGOSZCZTRIfecta team198600:38:4401:25:52-33
#34 34695Stachowiak WojciechTULCEDirty Sparrow s198700:37:2001:26:08-34
#35 35479Matuszczak JakubPUSZCZYKOW OStreetw orkout Puszczykow o199300:37:2601:26:09-35
#36 36507Misiaszek MarekBYDGOSZCZBOHAMET198300:37:3701:26:35-36
#37 37102Chołaściński PiotrBYDGOSZCZSquash Point & AktivonSport Team198200:37:2501:26:41-37
#38 38517Musidłowski JonaszPOZNAŃ198900:38:0101:26:41-37
#39 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3942Bentkowska NataliaBYDGOSZCZ#W itkow skiTeam199300:37:0701:26:541-
#40 40279Kaczmarek ŁukaszCZARNOCINDzik Komando198600:40:0101:27:04-39
#41 41297Karpacz JarekW ITOSŁAWRebel Cross Sport198800:37:2901:27:10-40
#42 42807Wiśniewski MaciejŚW IECIEStreet W orkaut Św iecie197400:39:5301:27:33-41
#43 43347Koślak ŁukaszŚW IECIEStreet W orkaut Św iecie199100:38:2701:27:39-42
#44 4450Bielski Daw IdBYDGOSZCZZFireHouse198500:36:2301:27:46-43
#45 45286Kalin WladyslawUNISLAW198000:37:5301:27:50-44
#46 46823Wojtecki PiotrŁÓDŹDzik Komando198400:40:1201:28:21-45
#47 47280Kaczmarek PiotrBYDGOSZCZCB163198600:36:5901:28:34-46
#48 48862Żołnierek WojciechPOZNAŃDirty Sparrow s198900:38:5801:28:39-47
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4966Bohdanowicz PatrycjaBYDGOSZCZSquash Point & AktivonSport Team198400:40:4901:29:112-
#50 50543Nowikiewicz MaciejBYDGOSZCZVILOrun199800:38:3901:29:22-48
#51 51855Ziomkowski AdrianDĄBRÓWKA NOW A 61Leaders are runners koscioldlaciebie.pl197700:40:1601:29:43-49
#52 52270Jóźwiak DanielBYDGOSZCZCalisthenics Academy199600:37:4601:30:12-50
#53 53808Wiśniewski TomaszNAKŁ O NAD NOTECIĄRebel Cross Sport199000:39:2301:30:16-51
#54 54353Kowalski DamianBYDGOSZCZCROSS FORDON198600:42:2001:30:42-52
#55 55423Leśniak GrzegorzPOZNAŃDirty Sparrow s197500:38:5301:30:45-53
#56 56452Łebzuch RafałŁÓDŹDzik Komando198300:40:0601:31:05-54
#57 57983Kosiński ŁukaszCROSSFIT TORUŃ198400:39:1101:31:09-55
#58 5877Bretes SławomirGDAŃSKDirty Sparrow s198600:39:0101:31:37-56
#59 59617Rakowicz MariuszZIELONKA 21198200:40:1601:31:57-57
#60 60396Kuziel KarolBYDGOSZCZCalisthenics Academy199200:40:3401:32:06-58
#61 61432Lewandowski MateuszTORU ŃE-Land199000:38:4001:32:51-59
#62 62154Ellmann FilipPOZNAŃStyl Pijanego Mistrza198900:41:3301:32:57-60
#63 63265Jędrusik KrzysztofBYDGOSZCZCalisthenics Academy199100:40:5801:33:16-61
#64 64221Guziński EmilŁÓDŹDzik Komando198900:41:2901:33:21-62
#65 65986Szulc JacekBYDGOSZCZCalisthenics Academy199200:40:5301:33:30-63
#66 66351Kowalewski KasperPOZNAŃDirty Sparrow s199300:39:0401:33:48-64
#67 67173Fornalewicz TomaszBYDGR198800:39:4601:34:28-65
#68 68849Ziach KamilZAKRZEW OM.A.W . Miło ś nicy Aktyw no ś ci W szelakiej197500:40:5001:35:26-66
#69 69754Tomaszewski KrzysiekTORU ŃHusaria Race Team198200:43:3701:35:36-67
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 70365Kożuchowska NataliaSOLEC KUJAW SKIKLIMAT SOLEC III199200:41:5601:35:473-
#71 71542Nowicki TomaszŚW IECIEStreet W orkaut Św iecie198900:40:5601:35:48-68
#72 72716Sypniewski RyszardW ŁOC ŁAWEKKlub Fitness Forma198500:42:5001:36:17-69
#73 73502Mikołajczyk KlaudiaŁÓDŹDzik Komando199500:43:5201:36:234-
#74 74584Piekutowski KarolGRUDZIĄDZStreet W orkaut Św iecie198300:40:4801:36:42-70
#75 75674Skowroński MaciejPLEWISKAS.Z.O.K. TEAM198000:44:3801:36:46-71
#76 76793Wiktorowski SzymonMAŁOCIECHOWOTRIfecta team198800:42:2001:36:51-72
#77 77105Chrośniak JacekBYDGOSZCZBreak The Brain199000:42:5101:37:05-73
#78 78799Winkler ArkadiuszBYDGOSZCZ (BYDGOSZCZ, POLBreak The Brain199000:42:5201:37:05-73
#79 79333Kołacki JarosławBYDGOSZCZBOHAMET198900:38:4401:37:09-75
#80 80300Kasperek AngelikaBYDGOSZCZTRIfecta team199700:42:1101:37:285-
#81 81627Rogowski MarcinTORU ŃHusaria Race Team198600:44:1701:37:59-76
#82 82628Rogowski MateuszNOW E199200:44:2101:38:15-77
#83 83615Radtke ArturSOLEC KUJAW SKIZenit198200:46:3501:38:39-78
#84 84537Nowak ŁukaszBYDGOSZCZSquash Point & AktivonSport Team199700:42:1401:38:45-79
#85 85519Nadolny PiotrGRABNOAŚNAEBAEM RMG TEAM197400:41:2001:38:51-80
#86 86861Żołna KrzysztofTORU ŃW itaj w klubie198500:43:3501:38:51-80
#87 87145Drewin ŁukaszBYDGOSZCZPSP Toruń198400:43:3901:38:52-82
#88 88579Peżyński PiotrBYDGOSZCZCalisthenics Academy197900:44:2001:38:52-82
#89 89539Nowak W IktorBYDGOSZCZSquash Point & AktivonSport Team199700:42:3101:38:59-84
#90 90821W Ojno BartoszTORU ŃCrossFit Toruń199000:41:2001:39:04-85
#91 91229Hełminiak ŁukaszBYDGOSZCZIbowcy198500:41:5701:39:08-86
#92 9229Baron RobertTORU ŃŁADNY TEAM196900:45:1401:39:29-87
#93 93655Sagan GrzegorzTORU ŃAkademia Pierw szej Pomocy198500:42:5701:39:30-88
#94 94114Cieślewicz AgnieszkaTORU ŃHusaria Race Team198400:44:1501:39:446-
#95 95689Sobka AnnaW ŁOC ŁAWEKKlub Fitness Forma199600:45:1301:39:457-
#96 9665Bocian MarcinTORU ŃŁADNY TEAM198300:45:1501:40:04-89
#97 9730Bartela EdytaŁÓDŹDzik Komando198700:44:0301:40:158-
#98 98357Kowalski KarolTUCHOLALEVEL 10199000:45:0501:40:18-90
#99 99686Sobański ArkadiuszBYDGOSZCZ198200:41:2601:40:21-91
#100 10067Bojanowski DanielBYDGOSZCZKOMPAS TEAM198700:42:1301:40:31-92

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności