Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

ParkTour Edycja II

Wyniki - 30 września 2017, Gdynia

BodyWork Tri

Msc
M
K
Kat
Nr
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-M20186Wąsicki SebastianMMotywatornia Team 1Reda00:17:2800:17:2800:00:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22-M30115Pacholec PawełMBiegająca GdyniaGdynia00:18:4400:18:4400:01:16
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33-M3021Dembicki PiotrMBiegającą GdyniaGdynia00:18:5300:18:5300:01:24
#4 44-M3036Gajewski GrzegorzMMewa3CityGdańsk00:19:0100:19:0100:01:33
#5 55-M3011Chyb RadosławMBiegająca GdyniaGdynia00:19:0400:19:0500:01:36
#6 66-M30128Pionk RafałMStudio S7 BaninoMiszewo00:19:1100:19:1100:01:43
#7 77-M307Bogusz TomaszMBiegająca GdyniaGdynia00:19:2100:19:2100:01:53
#8 88-M20198Zajk MichałMReda00:19:3300:19:3700:02:08
#9 99-M20162Stacherski ŁukaszMMewa3CityPrzedbórz00:19:4600:19:4600:02:17
#10 1010-M3070Kowalski WaldemarMLeasing Polski TeamBorkowo00:19:5800:19:5800:02:29
#11 1111-M3010Buczkowski DamianMBiegamy Razem WładysławowoWładysławowo00:20:0600:20:0600:02:38
#12 1212-M30148Samsonov SergeyMGdańsk00:20:1900:20:2400:02:55
#13 1313-M30151Sikora RogerMMewa3CityGdynia00:20:2500:20:2500:02:57
#14 1414-M50211Żebrowski PiotrMWejherowoWejherowo00:20:4200:20:4200:03:14
#15 1515-M40190Wiśniewski GerardMOKAS Na Zdrowie!Gdynia00:20:4300:20:4300:03:14
#16 1616-M20111Ostrowski MaciejMGdynia00:20:4500:20:4700:03:19
#17 1717-M20112Ostrowski ŁukaszMGdynia00:21:0000:21:0200:03:34
#18 1818-M20187Wicenbach ArkadiuszMStraszyn BiegaPruszcz Gdański00:21:0600:21:0700:03:39
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !19-1K30171Szabłowska IwonaKPruszcz BiegaJuszkowo00:21:0800:21:0800:03:39
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !20-2K2049Gwóźdź EwaKOrientuś ŁódźGdynia00:21:1700:21:2000:03:52
#21 2119-M4030Dydymski KrzysztofMRumia00:21:2000:21:2300:03:55
#22 2220-M20119Pazik DariuszMRumia00:21:2000:21:2500:03:57
#23 2321-M5069Kościelski MariuszMCOM-DKMGdynia00:21:2100:21:2200:03:54
#24 2422-M20140Rolewski KubaMBiegamy Razem WładysławowoWładysławowo00:21:2500:21:2700:03:59
#25 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 25-3K2041Głombiowska ZuzannaKGdynia00:21:4600:21:4600:04:18
#26 2623-M20175Szwok GrzegorzMBiegamy Razem WładysławowoŁebcz00:21:5000:21:5300:04:24
#27 2724-M3083Lisak SebastianM16 BATALION DOWODZENIAElbląg00:21:5600:21:5900:04:31
#28 2825-M30193Wojnowski WiesławMDCT Drużyna BiegowaGdańsk00:21:5800:21:5800:04:30
#29 29-4K30152Sikora IwonaKMewa3CityGdynia00:21:5800:22:0000:04:32
#30 3026-M3034Gajdus WiktorMDCT Drużyna BiegowaGdańsk00:21:5800:21:5800:04:30
#31 3127-M2020Dedo MateuszMDzikie StachyGarczegorze00:22:0100:22:0500:04:37
#32 3228-M3038Gering MariuszMDCT Drużyna BiegowaGdańsk00:22:0200:22:1200:04:43
#33 3329-M30161Smoliński PiotrMGdynia00:22:1200:22:1500:04:46
#34 3430-M3059Kalinowski KrzysztofMbiegamyrazem.plGdynia00:22:1500:22:1800:04:49
#35 3531-M20130Pogorzelski PawełMGdynia00:22:1600:22:2300:04:55
#36 3632-M3024Dombrowski RadekMGdańskGdańsk00:22:2900:22:3400:05:06
#37 3733-M30209Klawiter RadekMParkrun RumiaRumia00:22:4700:22:5200:05:24
#38 3834-M40138Rogała AdamMdZH MWGdynia00:22:5200:22:5900:05:31
#39 3935-M203Badziong MateuszMKociakiGdańsk00:22:5400:22:5800:05:30
#40 40-5K2062Kazyaka KatarzynaKbiegamyrazem.plGdynia00:22:5900:23:0100:05:33
#41 4136-M2082Lis KrystianMMława00:23:0400:23:1400:05:46
#42 4237-M50106Ornal MirosławMMotywatornia TeamWejherowo00:23:0600:23:0900:05:41
#43 43-6K30173Szulc KamilaKBiegająca GdyniaGdynia00:23:0700:23:1100:05:42
#44 4438-M4014Czapiewski AndrzejMbiegamyrazem.plGdynia00:23:1000:23:1400:05:46
#45 4539-M40123Piekut MarcinMMotywatornia Team 1Wejherowo00:23:1500:23:1900:05:50
#46 4640-M40133Radosław SzlasMlub wybierz z listyTuchom00:23:2300:23:2600:05:58
#47 47-7K4028Dudek AgnieszkaKGdynia00:23:2600:23:2900:06:00
#48 4841-M30122Piekut ŁukaszMMotywatornia TeamWejherowo00:23:3200:23:3700:06:09
#49 49-8K2045Grabias AleksandraKMewa3CityGdansk00:23:3500:23:3800:06:09
#50 50-9K2019Damaszk MałgorzataKBiegamy Razem WładysławowoWładysławowo00:23:4700:23:5100:06:23
#51 51-10K40113Owczarek KatarzynaKKosakowo00:24:0600:24:1000:06:41
#52 5242-M3033Frączak RadosławMRAGEGdynia00:24:0900:24:1800:06:50
#53 5343-M4079Ladziński ZbigniewMGdańsk00:24:2400:24:3000:07:01
#54 54-11K40126Pilachowska AnnaKGdynia00:24:3800:24:4200:07:13
#55 55-12K4031Dziewiatowska JoannaKdieteyka-24.plTuchom00:24:4700:24:4900:07:21
#56 56-13K2046Gruchała NataliaKGdańsk00:24:4700:24:5000:07:22
#57 5744-M6098Miszewski RomualdMAsconi Polska_w INORumia00:24:4900:25:0100:07:33
#58 5845-M40157Sikorski WojciechMNAVYSTMGdynia00:25:0100:25:1100:07:42
#59 5946-M20137Rogała MarcinMSzkoła SportowaGdynia00:25:0900:25:1500:07:47
#60 6047-M3053Lefymenko OleksanrMSopot00:25:1100:25:1300:07:45
#61 6148-M4056Kaczmarek KrzysztofMGdańsk00:25:1100:25:1600:07:48
#62 6249-M4054Iwanicki JanMBieg w butachGdynia00:25:1300:25:2700:07:58
#63 63-14K3050Hennig EugeniaKMotywatornia Team 1Wejherowo00:25:2000:25:2800:07:59
#64 6450-M40174Szumny DariuszMMotywatornia Team 1Wejherowo00:25:2100:25:2900:08:00
#65 65-15K30188Wieczorek AnnaKGdynia00:25:2100:25:2700:07:59
#66 66-16K20164Stankiewicz EsteraKMotywatornia TeamRekowo Górne00:25:2100:25:2800:08:00
#67 6751-M60149Sandach StefanMZielona Laguna TeamGdynia00:25:2600:25:3700:08:09
#68 68-17K20203Keler KarolinaKGdynia00:25:2700:25:3900:08:10
#69 6952-M2063Klaszewski PiotrMGdynia00:25:3100:25:4400:08:16
#70 7053-M30125Pietrzak KamilMActive MalborkGdynia00:25:4700:25:5300:08:24
#71 7154-M60146Rozenkiewicz WaldemarMBushidoGdynia00:25:4900:26:0000:08:32
#72 7255-M4091Majsterek MarcinMGdynia00:25:5400:25:5900:08:31
#73 73-18K30160Skurtys KarolinaKReda00:25:5500:26:0600:08:38
#74 7456-M3015Czecholiński MichałMGdynia00:25:5900:26:1500:08:47
#75 75-19K3077Kujawska KatarzynaKMamy-BiegamyGdynia00:26:0200:26:1200:08:44
#76 76-20K20124Pietrzak AnnaKActive MalborkGdynia00:26:0300:26:0900:08:41
#77 77-21K4025Dorsz BeataKMAMY TO!Sopot00:26:0700:26:1500:08:47
#78 7857-M20212Mikołajewski ŁukaszMGdynia00:26:0900:26:2600:08:58
#79 7958-M30195Zacharek KamilMProject ZeroReda00:26:1200:26:2600:08:58
#80 80-22K205Basiukiewicz MartynaKDCT Drużyna BiegowaGdańsk00:26:1700:26:2500:08:57
#81 81-23K40110Ostojska EwaKMotywatornia TeamReda00:26:2500:26:3200:09:04
#82 82-24K3026Dragan DorotaKGdynia00:26:2500:26:2700:08:59
#83 83-25K40135Richert DanutaKTuchom00:26:3600:26:4800:09:19
#84 8459-M20206Skrzypkowski DawidMGdynia00:26:3900:26:5400:09:25
#85 8560-M20201Zieliński ŁukaszMPan Z AparatemGdynia00:26:4200:26:4800:09:20
#86 8661-M40134Redzimski AdamMSaturn GdyniaGdynia00:26:4600:26:5200:09:23
#87 8762-M5037Gawrylczyk MaciejMWejherowo00:26:4700:26:4900:09:20
#88 8863-M3088Mackowski PiotrMPanGdańsk00:26:4700:27:0700:09:38
#89 89-26K3080Lebiedź ArturKNEODENTALGdańsk00:26:4800:26:5600:09:28
#90 90-27K2084Ludwikowska AnnaKGdynia00:27:0500:27:1000:09:42
#91 9164-M3048Grzegorek SławomirMZbychowo00:27:2800:27:3800:10:09
#92 92-28K2061Kańtoch WeronikaKRunedaReda00:27:3200:27:3900:10:10
#93 9365-M3040Gleń GrzegorzMGdynia00:27:4300:27:5500:10:26
#94 9466-M20129Piskorowski PawełMGdynia00:27:4700:28:0000:10:32
#95 9567-M40185Wasilewski MichałMGdańsk00:27:4900:27:5200:10:24
#96 9668-M3071Kozaczuk KrzysztofM1983Gdynia00:27:5300:28:0600:10:38
#97 97-29K3023Dombrowska BogusiaKGdańskGdańsk00:27:5400:27:5900:10:30
#98 9869-M40114Owczarek JacekMKosakowo00:27:5600:28:0500:10:36
#99 9970-M308Brokos TomaszMDCT Drużyna BiegowaGdańsk00:28:0000:28:1000:10:41
#100 100-30K3096Migga BeataKKapino00:28:1000:28:2100:10:53

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności