Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Trójmiasto - Bieg 1

Wyniki - 1 października 2017, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 101334Baranowski RomanWEJHEROWOWEJHEROWSKI BIEGACZ1973M4000:23:0300:23:08
#2 102256Budnik MaciejGdańsk1988M2000:23:0300:23:08
#3 1031079Szynkowski KarolGdynia1987M3000:23:0800:23:17
#4 104284Kołodziejczyk LidiaWejherowoMAJA TEAM WEJHEROWO1975K4000:23:1000:23:14
#5 1051027Boryczko MaciejGdańsk1989M2000:23:1500:23:23
#6 106138Śmiełowski DawidGdyniaBIKE U UP1979M3000:23:1500:23:23
#7 107153Ficht WitoldWejherowo42.195 WEJHEROWO1981M3000:23:2000:23:31
#8 10885Rybarczyk KrzysztofGdańsk1988M2000:23:2200:23:28
#9 109357Lubiński KamilGdynia1992M2000:23:2600:23:37
#10 110215Wisniewski KrzysztofGdanskINTEL RUNNERS1968M4000:23:2700:23:31
#11 111179Ciesielski WitoldGdańsk1973M4000:23:3000:23:36
#12 112130Piesik PatrykChojniceFERPIE TEAM!1990M2000:23:3100:23:41
#13 1131045Kazyaka KatarzynaGDYNIABIEGAMYRAZEM.PL1989K2000:23:3500:23:39
#14 114245Kuźba JakubRumiaUKS SIÓDEMKA RUMIA1999M1600:23:4000:23:49
#15 115185Zamarripa KarolinaGdyniaLKS ZORZA GDYNIA2000K1600:23:4400:23:50
#16 116298Bajerski MarcinGdanskBAJERY1969M4000:23:4500:24:01
#17 1171100Sztejna JoannaGdańskBARCELONA TEAM1990K2000:23:4700:23:54
#18 1181075Kulka JanekPogórzePARÓWY HMM HMM HMM1982M3000:24:0100:24:11
#19 119246Gruchała AgnieszkaGdyniaMEWA GDYNIA1977K4000:24:0800:24:14
#20 1201091Wołowicz PatrykGdynia1976M4000:24:1300:24:30
#21 1211118Stefaniak DamianPruszcz GdańskiPRUSZCZ BIEGA1989M2000:24:1600:24:27
#22 122359Pałyska DariuszMORĄGMON1990M2000:24:2200:24:36
#23 123295Gibas Jacek PawełCzarlin1999M1600:24:2300:24:33
#24 124321Wieczorek TomaszGdańsk1965M5000:24:2700:24:38
#25 1251031Kleban PawełGdańskSZYBKIE ZIOMKI1989M2000:24:2700:24:38
#26 1261052Orłowski RadosławGdańsk#KASZANIENAMOKA1978M3000:24:2700:24:40
#27 127196Pieńkowski TomaszGdańskSGS POLAND TEAM / SAKO GDYNIA1979M3000:24:2800:24:36
#28 12875Bednarski MarcinGdańskNORDEA CAPITAL MARKETS1977M4000:24:2900:24:34
#29 129311Sikorski MariuszGdańskSFORA POMORZE1985M3000:24:3000:24:38
#30 130162Konecko IzabelaSopotSGS POLAND TEAM1967K5000:24:3100:24:43
#31 131268Pich PawełGdańsk1988M2000:24:3300:24:40
#32 132238Rogocz MaciejGdynia1977M4000:24:3500:24:49
#33 133269Wądołowski RafałGdańskSGS POLAND TEAM1988M2000:24:3500:24:48
#34 13440Urbaniak DanielRumia1979M3000:24:4000:24:52
#35 135281Semmerling PrzemyslawGdyniaGORSKIE PEDZIWIATRY1980M3000:24:4200:24:58
#36 1361112Jankowski Marekgdańsk1978M3000:24:4200:24:57
#37 137304Stencel AngelikaBolszewoZSP NR 4 WEJHEROWO2000K1600:24:4300:24:50
#38 138216Podolski MarekGdyniaBIEGAMYRAZEM.PL1984M3000:24:4500:24:53
#39 139249Dudaniec-Tarkowska AgnieszkaGdańskAMT GDAŃSK1984K3000:24:4500:24:53
#40 14069Sierocin AgataGdynia1985K3000:24:4700:25:01
#41 14121Wiśniewski MichałGdańskINVICTA POWER TEAM1977M4000:24:4800:25:00
#42 142277Morawska AnnaGdańskAZYMUT 45 GDYNIA1993K2000:24:5200:24:52
#43 14322Kałas MagdalenaGdańsk1992K2000:24:5300:25:05
#44 1441002Stopa KrzysztofSwarożynK&K1972M4000:24:5400:25:16
#45 14530Baltrukas SebastianRokitki1998M1600:24:5500:25:05
#46 146244Wojnarowska WeronikaGdynia1985K3000:24:5600:25:04
#47 14717Mielewczyk MichałLuzinoZSP4 WEJHEROWO1998M1600:24:5900:25:06
#48 1481114Zagórski ZbigniewGdyniaBIEGAMYRAZEM.PL1963M5000:25:0000:25:08
#49 1491073Zalewski MarcinGdańskPARÓWY HMM HMM HMM1975M4000:25:0100:25:11
#50 150291Wróbel SebastianGdynia1978M3000:25:0300:25:17
#51 15176Krzyżanowski PiotrGdyniaTRISIDE TEAM1991M2000:25:0300:25:14
#52 1521009Szemberski SzymonGdańsk1981M3000:25:0600:25:17
#53 1531088Łapuć KrzysztofGDAŃSK1981M3000:25:0700:25:29
#54 154275Miszewski RomualdRumiaASCONI POLSKA_W INO1954M6000:25:0900:25:21
#55 155166Fornalska JoannaGdańskDUDYCZ TEAM1985K3000:25:0900:25:25
#56 1561054Wieczorek AnnaGdynia1982K3000:25:0900:25:13
#57 157339Maliczewska AgataGOŚCICINOZSP NR 4 WEJHEROWO2000K1600:25:0900:25:15
#58 1581043Gadomski MarcinGdańsk1981M3000:25:1000:25:19
#59 159218Wiwatowska DagmaraStraszyn1981K3000:25:1500:25:22
#60 1601006Dragan KarolGdynia1974M4000:25:1500:25:22
#61 16159Adamowicz PiotrGdańskDREAM TRI TEAM1976M4000:25:1600:25:31
#62 162292Komorowska MartynaGdańsk1999K1600:25:2300:25:44
#63 16334Beyer MonikaGdyniaMEWA GDYNIA1975K4000:25:2600:25:35
#64 164125Młynarczyk FilipGdańskEZA1976M4000:25:2800:25:40
#65 1651116Czarnecki PiotrGdańskEKIPA MIKIEGO1974M4000:25:3200:25:46
#66 1661004Maksymiuk PiotrGdańsk1982M3000:25:3700:25:52
#67 16736Roczyński MichałTczew1977M4000:25:3900:25:54
#68 1681022Nowak ArturGdyniaA/G CARP TEAM1973M4000:25:4000:25:48
#69 1691001Wiśniewski KrzysztofGdańskROZBIEGANI-ŻYCHLIN1976M4000:25:4100:25:56
#70 170288Komorkiewicz KarolRedaRUNEDA1987M3000:25:4100:25:55
#71 171223Myszk JuliaRybnoZSP NR 4 WEJHEROWO2001K1600:25:4200:25:49
#72 172315Dąbrowski AlanGDAŃSK1990M2000:25:4400:26:00
#73 17351Zdrojewska KatarzynaGdańsk Przymorze1986K3000:25:4800:25:55
#74 174344Przybysz PiotrRUMIA1982M3000:25:5000:26:07
#75 175135Sadowska NataliaSuwałki1997K2000:25:5200:26:06
#76 1761097Burek JuliuszGdynia1987M3000:25:5700:26:07
#77 177243Grzechnik RomanGdyniaBIEGAMYRAZEM.PL1949M6000:25:5800:26:10
#78 17863Półrola RobertBaninoRUNNERSI S7 BANINO1975M4000:26:0300:26:09
#79 17957Szulc KamilaGdynia1984K3000:26:0400:26:10
#80 180280Pielachowska AgataGdynia1982K3000:26:0700:26:15
#81 18125Mroczek SylwiaRumia1972K4000:26:0800:26:18
#82 1821034Jaszczuk JarosławBraniewoORO1977M4000:26:0900:26:24
#83 18377Kuptz MarcinRumiaGEMINI SOPOT TEAM1978M3000:26:0900:26:38
#84 18466Wróbel TomaszGdańskTRENER24H OCR TEAM1987M3000:26:1100:26:25
#85 18568Robles Jose CarlosGDANSKCASTILLA1988M2000:26:1500:26:34
#86 1861108Treder KrzysztofSopotCROSSCORE1984M3000:26:2000:26:29
#87 187221Wiśniewska AgnieszkaGdanskINTEL RUNNERS1997K2000:26:2400:26:33
#88 1881013Janik MarzenaRumia1973K4000:26:2500:26:35
#89 189250Mackowski PiotrGdańskPARÓWY HMM HMM HMM1983M3000:26:2700:26:37
#90 1901050Szczypka ArkadiuszGdynia1967M5000:26:2700:26:39
#91 1911078Sowińska OlgaGdańskBBL GDAŃSK AWFIS1978K3000:26:3300:26:45
#92 1921058Gutowski DanielGdańsk1980M3000:26:3300:26:43
#93 19399Beczek AleksandraSuchy DwórPARKRUN GDYNIA1979K3000:26:3400:26:59
#94 1941033Walczak JakubGdańsk1993M2000:26:3400:26:56
#95 195121Krzysztofiak MarekGdańskGRUPA TRÓJMIASTO1958M5000:26:3400:26:47
#96 196114Liana JolantaBaninoRUNNERSI S7 BANINO1977K4000:26:3400:26:46
#97 197139Labudda MirosławRUMIAMTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA1960M5000:26:3600:27:01
#98 198312Flisik KarolGdańsk1988M2000:26:3900:26:52
#99 19978Kaczmarek KrzysztofGDAŃSKBIEGACZE PÓŁNOCY1974M4000:26:4000:26:49
#100 200314Matuszczyk MateuszGdańsk1985M3000:26:4200:26:59

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności