Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Trójmiasto - Bieg 1

Wyniki - 1 października 2017, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 16159Adamowicz PiotrGdańskDREAM TRI TEAM1976M4000:25:1600:25:31
#2 375331Adamowski AndrzejElbląg1979M3000:39:5600:40:30
#3 351129Adamska JustynaBaninoRUNNERSI S7 BANINO1976K4000:34:2300:34:35
#4 30428Armatyńska MałgorzataGdyniaKOBIETA W BIEGU GDYNIA1974K4000:31:0500:31:27
#5 211115Baginski TomaszGdansk1980M3000:19:0900:19:09
#6 358299Bajerska SylwiaGdanskBAJERY1970K4000:35:4600:36:11
#7 116298Bajerski MarcinGdanskBAJERY1969M4000:23:4500:24:01
#8 274137Bąkowski ZbigniewGDAŃSKAKADEMIA BIEGANIA1951M6000:29:4900:30:05
#9 14530Baltrukas SebastianRokitki1998M1600:24:5500:25:05
#10 551051Baranowska - Trzasko AleksandraGdyniaRUNNERSI S7 BANINO1979K3000:21:0200:21:04
#11 2621005Baranowska KatarzynaOsiecznica1992K2000:29:2600:29:40
#12 44296Baranowski MikołajWejherowoZSP NR 4 WEJHEROWO1999M1600:20:3700:20:39
#13 101334Baranowski RomanWEJHEROWOWEJHEROWSKI BIEGACZ1973M4000:23:0300:23:08
#14 201201Bałdyga AnnaRedaRUNEDA1978K3000:26:4500:26:58
#15 224202Bałdyga SławomirRedaRUNEDA1974M4000:27:4100:27:54
#16 19399Beczek AleksandraSuchy DwórPARKRUN GDYNIA1979K3000:26:3400:26:59
#17 12875Bednarski MarcinGdańskNORDEA CAPITAL MARKETS1977M4000:24:2900:24:34
#18 16334Beyer MonikaGdyniaMEWA GDYNIA1975K4000:25:2600:25:35
#19 252348Biała BeataGDAŃSK1962K5000:28:5800:28:58
#20 321106Biegała MarekGdańskBIKE U UP1984M3000:19:5500:19:56
#21 32971Bistuła KrzysztofGdyniaSAG SPORT TEAM1966M5000:32:2300:32:45
#22 2311055Borowiak MonikaGdańsk1984K3000:27:5500:27:59
#23 74309Borski AdamWejherowo42. 195 WEJHEROWO1973M4000:22:0300:22:14
#24 1051027Boryczko MaciejGdańsk1989M2000:23:1500:23:23
#25 3701057Brucka MagdalenaGdansk1975K4000:39:0800:39:38
#26 348150Bryłka KatarzynaGdańsk1981K3000:34:2100:34:45
#27 102256Budnik MaciejGdańsk1988M2000:23:0300:23:08
#28 1761097Burek JuliuszGdynia1987M3000:25:5700:26:07
#29 273318Chajkowska MałgorzataOlsztyn1986K3000:29:4900:30:07
#30 7058Chmielewski MichałGdańskDREAM TRI TEAM1972M4000:21:4600:21:51
#31 22105Chuchała DanielRedaCHUCHAŁATEAM1983M3000:19:1100:19:13
#32 266169Chyła AgnieszkaGDYNIAMAJA TEAM1984K3000:29:3400:30:02
#33 211197Chyła MateuszGdańsk1984M3000:27:1300:27:31
#34 72199Cichoń MaciejReda42.195 WEJHEROWO1972M4000:21:5000:21:57
#35 111179Ciesielski WitoldGdańsk1973M4000:23:3000:23:36
#36 2171037Cudnowski LeszekGdańskBIEGAMBOWARTO.PL1970M4000:27:2300:27:44
#37 295191Czapa MagdalenaGdańskBIKEUUP1973K4000:30:3900:31:02
#38 52Czapiński MichałRedaEUROPELL-BIKE U UP-H4B1982M3000:17:2300:17:23
#39 1651116Czarnecki PiotrGdańskEKIPA MIKIEGO1974M4000:25:3200:25:46
#40 306364Czerwiński WojciechGDAŃSK1987M3000:31:1100:31:37
#41 362128Dąbrowska AnnaWejherowoMTB1975K4000:36:1200:36:37
#42 172315Dąbrowski AlanGDAŃSK1990M2000:25:4400:26:00
#43 10346Dampc KarolredaBIKE U UP1986M3000:18:1400:18:14
#44 331258Darmorost AdrianaGdansk1988K2000:32:4100:33:12
#45 26890Dawidowicz IzaBogatkaBOGATKA BIEGA1982K3000:29:3600:30:00
#46 51103Dawidowski RomanPuck1967M5000:20:4900:20:52
#47 961099Depka Pradzyński OlgierdChwaszczynoBIEGAMYRAZEM.PL1958M5000:22:4000:22:49
#48 3913Dias JuliaGdyniaCITY TRAIL TEAM1999K1600:20:0700:20:08
#49 308228Dobbek AgnieszkaWejherowoMTB - MAŁE TROJMIASTO BIEGA1983K3000:31:1900:31:44
#50 269342Dolistowski MichałGdyniaK.F.M-UDO1978M3000:29:3800:30:08
#51 35795Domka KrzysztofIławaREZERWOWE PSY1983M3000:35:2300:35:52
#52 2191010Dragan DorotaGdynia1978K3000:27:2500:27:32
#53 1601006Dragan KarolGdynia1974M4000:25:1500:25:22
#54 369159Drazkiewicz ElaGdansk1973K4000:38:3400:38:57
#55 327265Duchliński ArkadiuszGdańsk1974M4000:32:2000:32:45
#56 139249Dudaniec-Tarkowska AgnieszkaGdańskAMT GDAŃSK1984K3000:24:4500:24:53
#57 216133Dużyńska AgataGdańskBIEGAJ Z GŁOWĄ1986K3000:27:2000:27:31
#58 2221080Długosz TomaszGdańsk1985M3000:27:3700:27:57
#59 2471119Engelberg ŁukaszGdańskINVICTA POWER TEAM1984M3000:28:4800:29:15
#60 3331056Erdmann AgnieszkaReda1975K4000:32:5000:33:17
#61 2721076Fibich DorotaKościerzyna1981K3000:29:4800:30:13
#62 107153Ficht WitoldWejherowo42.195 WEJHEROWO1981M3000:23:2000:23:31
#63 344143Filipska EwaGdyniaWYMIATACZE1975K4000:34:0400:34:31
#64 335142Filipski AleksanderGdyniaWYMIATACZE1975M4000:33:1000:34:05
#65 198312Flisik KarolGdańsk1988M2000:26:3900:26:52
#66 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2136Formela DanielGdyniaKM SPORT / CTS- CZAJA TRAINING SYSTEM1986M3000:16:3600:16:36
#67 155166Fornalska JoannaGdańskDUDYCZ TEAM1985K3000:25:0900:25:25
#68 2101044Gadamska-Kabata PaulinaGdańskGAŁGANY1982K3000:27:1200:27:29
#69 1581043Gadomski MarcinGdańsk1981M3000:25:1000:25:19
#70 2953Galiński MaciejRumia1984M3000:19:4600:19:48
#71 3321117Gałuszka DariaPruszcz GdańskiPRUSZCZ BIEGA1989K2000:32:4400:33:07
#72 123295Gibas Jacek PawełCzarlin1999M1600:24:2300:24:33
#73 2081083Gmitrowski MarekGdyniaBRAK1976M4000:27:0700:27:18
#74 3651049Golasz HalinaGdańsk1964K5000:37:4200:38:03
#75 323115Golec IwonaGdańsk1977K4000:32:1200:32:17
#76 3191101Golyszny MartaGdyniaJEPPESEN POLAND1982K3000:31:4700:32:04
#77 277163Górkowska ElżbietaRumiaBOJANO BIEGA1981K3000:29:5700:30:15
#78 58336Górski SławomirWejherowo1973M4000:21:1000:21:13
#79 287271Górski TomaszGDYNIA1975M4000:30:1300:30:28
#80 67338Goździewicz LeszekGdyniaBIEGAMYRAZEM.PL1976M4000:21:3800:21:42
#81 87282Goździewicz PawełGdyniaBIEGAMYRAZEM.PL1977M4000:22:2300:22:27
#82 2091036Grabowska MarzenaGdańskBIEGAM BO LUBIĘ1969K4000:27:0900:27:23
#83 27120Grębosz-Stopa JoannaSWAROŻYN/GDYNIAK K1982K3000:29:3900:30:03
#84 119246Gruchała AgnieszkaGdyniaMEWA GDYNIA1977K4000:24:0800:24:14
#85 373242Grzechnik JadwigaGdynia1950K6000:39:5200:40:22
#86 177243Grzechnik RomanGdyniaBIEGAMYRAZEM.PL1949M6000:25:5800:26:10
#87 368235Grzesik-Urban AgnieszkaGdyniaWYMIATACZE1980K3000:38:2100:38:48
#88 2761047Grzeszczak MałgorzataGdyniaBIEGAMYRAZEM.PL1975K4000:29:5700:30:17
#89 14144Grzybczyk SzymonGdańskAZS AWFIS GDAŃSK1999M1600:18:2300:18:25
#90 2941063Gulcz KatarzynaBaninoRUNNERSI S7 BANINO1977K4000:30:3900:30:50
#91 17158Gumkowski SzymonGdańsk1999M1600:18:5100:18:51
#92 1921058Gutowski DanielGdańsk1980M3000:26:3300:26:43
#93 309208Gwóźdź NataliaŁęczyceZSP NR 4 WEJHEROWO2001K1600:31:2100:31:28
#94 205160Gładkowski GrzegorzRedaBIGYELLOWFOOT ADWENTURE TEAM1986M3000:27:0400:27:20
#95 8972Głombiowska ZuzannaGdyniaBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM1996K2000:22:2600:22:29
#96 241189Głuszek BożenaGdynia1963K5000:28:2800:28:45
#97 354190Głuszek IwonaGdynia1961K5000:34:3800:34:55
#98 91174Horbaczewski MariuszGdańsk1975M4000:22:2900:22:33
#99 9879Jakubek Zbigniew ZibiGdańskTEAM TRÓJMIASTO1971M4000:22:5400:22:59
#100 1881013Janik MarzenaRumia1973K4000:26:2500:26:35

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności