Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Trójmiasto - Bieg 1

Wyniki - 1 października 2017, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 71Rolbiecki MichałWejherowoLKB IM. BRACI PETK LĘBORK/MAJA TEAM1986M3000:17:3600:17:36
#2 52Czapiński MichałRedaEUROPELL-BIKE U UP-H4B1982M3000:17:2300:17:23
#3 83Sławiński DamianGdyniaZORZA GDYNIA1987M3000:17:4000:17:40
#4 3913Dias JuliaGdyniaCITY TRAIL TEAM1999K1600:20:0700:20:08
#5 26716Rymarkiewicz KarolGdanskCZAJA TRENING SYSTEM1980M3000:29:3400:29:51
#6 14717Mielewczyk MichałLuzinoZSP4 WEJHEROWO1998M1600:24:5900:25:06
#7 27120Grębosz-Stopa JoannaSWAROŻYN/GDYNIAK K1982K3000:29:3900:30:03
#8 14121Wiśniewski MichałGdańskINVICTA POWER TEAM1977M4000:24:4800:25:00
#9 14322Kałas MagdalenaGdańsk1992K2000:24:5300:25:05
#10 1523Żygenda KrzysztofGdyniaZORZA GDYNIA1997M2000:18:4000:18:40
#11 18125Mroczek SylwiaRumia1972K4000:26:0800:26:18
#12 2526Paprocka Ewelinanowa wieś lęborska1987K3000:19:2000:19:20
#13 30428Armatyńska MałgorzataGdyniaKOBIETA W BIEGU GDYNIA1974K4000:31:0500:31:27
#14 14530Baltrukas SebastianRokitki1998M1600:24:5500:25:05
#15 30731Lendzion GrzegorzGdańskKDATP1982M3000:31:1300:31:33
#16 16334Beyer MonikaGdyniaMEWA GDYNIA1975K4000:25:2600:25:35
#17 16736Roczyński MichałTczew1977M4000:25:3900:25:54
#18 13440Urbaniak DanielRumia1979M3000:24:4000:24:52
#19 35941Kowalewski DariuszGdańsk1959M5000:35:5000:36:09
#20 25943Zaszczyryńska LidiaGdynia1984K3000:29:2000:29:48
#21 8844Skrzypkowski DanielGdyniaSPORTFAZA.PL1972M4000:22:2500:22:30
#22 9945Kamiński PawełWarszawaTRENER24H.COM.PL1979M3000:23:0100:23:14
#23 23549Spisak KatarzynaGdańsk1981K3000:28:0700:28:24
#24 6250Sułek GrzegorzRzeszówJEPPESEN1981M3000:21:1900:21:25
#25 17351Zdrojewska KatarzynaGdańsk Przymorze1986K3000:25:4800:25:55
#26 2953Galiński MaciejRumia1984M3000:19:4600:19:48
#27 17957Szulc KamilaGdynia1984K3000:26:0400:26:10
#28 7058Chmielewski MichałGdańskDREAM TRI TEAM1972M4000:21:4600:21:51
#29 16159Adamowicz PiotrGdańskDREAM TRI TEAM1976M4000:25:1600:25:31
#30 17863Półrola RobertBaninoRUNNERSI S7 BANINO1975M4000:26:0300:26:09
#31 3164Sywanycz IreneuszGdańsk1978M3000:19:5400:19:55
#32 18466Wróbel TomaszGdańskTRENER24H OCR TEAM1987M3000:26:1100:26:25
#33 18568Robles Jose CarlosGDANSKCASTILLA1988M2000:26:1500:26:34
#34 14069Sierocin AgataGdynia1985K3000:24:4700:25:01
#35 32971Bistuła KrzysztofGdyniaSAG SPORT TEAM1966M5000:32:2300:32:45
#36 8972Głombiowska ZuzannaGdyniaBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM1996K2000:22:2600:22:29
#37 1974Ruciński JakubSopotBIKE U UP1975M4000:19:0200:19:02
#38 12875Bednarski MarcinGdańskNORDEA CAPITAL MARKETS1977M4000:24:2900:24:34
#39 15176Krzyżanowski PiotrGdyniaTRISIDE TEAM1991M2000:25:0300:25:14
#40 18377Kuptz MarcinRumiaGEMINI SOPOT TEAM1978M3000:26:0900:26:38
#41 19978Kaczmarek KrzysztofGDAŃSKBIEGACZE PÓŁNOCY1974M4000:26:4000:26:49
#42 9879Jakubek Zbigniew ZibiGdańskTEAM TRÓJMIASTO1971M4000:22:5400:22:59
#43 31180Kamiński KrzysztofGdańskPMNAVIGATOR.PL1982M3000:31:3300:31:41
#44 26081Słabińska MagdalenaGdańsk1977K4000:29:2100:29:39
#45 2482Labudda WojciechPuckLKS PUCK1983M3000:19:1600:19:18
#46 22083Sertel UlaGdańskLOTOS RUNNING TEAM1984K3000:27:2600:27:32
#47 2684Stacherski ŁukaszPrzedbórzBIEGAMYRAZEM.PL/MAMY TO1989M2000:19:3100:19:33
#48 10885Rybarczyk KrzysztofGdańsk1988M2000:23:2200:23:28
#49 33987Wilkus NorbertGdańsk1976M4000:33:2900:33:59
#50 23788Zygry-Wiśniewska KarolinaGdańskAPTEKA GEMINI TEAM1979K3000:28:1800:28:30
#51 25889Kwas MichałGdańsk1979M3000:29:1300:29:30
#52 26890Dawidowicz IzaBogatkaBOGATKA BIEGA1982K3000:29:3600:30:00
#53 22791Zieliński ŁukaszGdyniaPAN Z APARATEM1991M2000:27:4800:28:09
#54 31692Kaczmarek SławomirRumia1976M4000:31:4300:32:17
#55 4693Wierziński PiotrKartuzy1972M4000:20:4000:20:42
#56 35795Domka KrzysztofIławaREZERWOWE PSY1983M3000:35:2300:35:52
#57 24596Kruszyńska MagdalenaGdyniaBIEGAMYRAZEM.PL1980K3000:28:3800:28:51
#58 29697Wołoszyk NataliaGdańskGALION BIEGA1990K2000:30:4200:30:55
#59 32698Korpusik MartaGdańsk1985K3000:32:1800:32:37
#60 19399Beczek AleksandraSuchy DwórPARKRUN GDYNIA1979K3000:26:3400:26:59
#61 215100Napolski BartoszGdańsk19851985M3000:27:1900:27:34
#62 236101Kopeć ZdzisławGdańsk1963M5000:28:1700:28:37
#63 78102Piotrowski SławekgdanskBARCELONA TEAM1978M3000:22:0600:22:11
#64 51103Dawidowski RomanPuck1967M5000:20:4900:20:52
#65 22105Chuchała DanielRedaCHUCHAŁATEAM1983M3000:19:1100:19:13
#66 298107Zydorek MarzenaGdynia1973K4000:30:4700:31:17
#67 45109Szymański PiotrRUMIABARCELONA TEAM1977M4000:20:3800:20:41
#68 13110Piotrowski RadosławGdyniaUKS AZYMUT 451996M2000:18:2200:18:23
#69 350111Piotrowski KazimierzGdynia55PLUS1959M5000:34:2200:34:53
#70 364112Piotrowska DanutaGdynia52PLUS1962K5000:37:2200:37:51
#71 196114Liana JolantaBaninoRUNNERSI S7 BANINO1977K4000:26:3400:26:46
#72 323115Golec IwonaGdańsk1977K4000:32:1200:32:17
#73 229118Sosnowski WojciechGdańsk1989M2000:27:5100:28:06
#74 289119Pappe AgnieszkaGdańsk1998K1600:30:1600:30:42
#75 48120Rachfał PiotrGdańsk1976M4000:20:4100:20:43
#76 195121Krzysztofiak MarekGdańskGRUPA TRÓJMIASTO1958M5000:26:3400:26:47
#77 4123Król BłażejKĘBŁOWOGKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA1987M3000:17:2100:17:22
#78 164125Młynarczyk FilipGdańskEZA1976M4000:25:2800:25:40
#79 230126Redzimski AdamGdyniaSATURN GDYNIA1968M4000:27:5100:28:11
#80 336127Pawlikowska ElżbietaRumiaSTOWARZYSZENIE MORE ACTIVE1955K6000:33:1200:33:31
#81 362128Dąbrowska AnnaWejherowoMTB1975K4000:36:1200:36:37
#82 351129Adamska JustynaBaninoRUNNERSI S7 BANINO1976K4000:34:2300:34:35
#83 112130Piesik PatrykChojniceFERPIE TEAM!1990M2000:23:3100:23:41
#84 347132Krawczyk KamilaGdańskGRUPA DBK GDAŃSK1978K3000:34:1900:34:51
#85 216133Dużyńska AgataGdańskBIEGAJ Z GŁOWĄ1986K3000:27:2000:27:31
#86 250134Pohl Duczmal ElzbietaPierwoszynoSTOWARZYSZENIE MORE ACTIVE1973K4000:28:5200:29:02
#87 175135Sadowska NataliaSuwałki1997K2000:25:5200:26:06
#88 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2136Formela DanielGdyniaKM SPORT / CTS- CZAJA TRAINING SYSTEM1986M3000:16:3600:16:36
#89 274137Bąkowski ZbigniewGDAŃSKAKADEMIA BIEGANIA1951M6000:29:4900:30:05
#90 106138Śmiełowski DawidGdyniaBIKE U UP1979M3000:23:1500:23:23
#91 197139Labudda MirosławRUMIAMTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA1960M5000:26:3600:27:01
#92 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1140Kujawski ŁukaszŻukowoRUNNERSI S7 BANINO1988M2000:16:2800:16:28
#93 372141Janusz IwonaHelWYMIATACZE1985K3000:39:4300:40:10
#94 335142Filipski AleksanderGdyniaWYMIATACZE1975M4000:33:1000:34:05
#95 344143Filipska EwaGdyniaWYMIATACZE1975K4000:34:0400:34:31
#96 14144Grzybczyk SzymonGdańskAZS AWFIS GDAŃSK1999M1600:18:2300:18:25
#97 288145Miller BartoszGdańsk1980M3000:30:1400:30:42
#98 20146Zyborowicz BartłomiejDubeninkiRUNNERSI S7 BANINO1998M1600:19:0500:19:07
#99 41147Mrówka MichałGdańskMAJATEAM1984M3000:20:2100:20:24
#100 305148Majna KazimierzGDYNIA1951M6000:31:0700:31:22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności