Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Maćka

Wyniki - 7 października 2017, Koźmin Wielkopolski

Msc
Nr
Rok
-
-
#1 6953Szyrner SzymonPOLWWW.LOGOPEDAZDUNY.REPUBLIKZDUNY7400:48:3900:48:32
#2 9451Maćkowiak AgnieszkaPOLWWW.LOGOPEDAZDUNY@REPUBLIZDUNY7700:52:3300:52:27
#3 9550Maćkowiak BartoszPOLWWW.LOGOPEDAZDUNY.REPUBLIKZDUNY7600:52:3300:52:25
#4 10472Kapa PatrycjaPOLK.S. MARATON OSTRÓWBIEGANIN9300:54:3800:54:25
#5 101135Warzywoda PaulinaPOLCHRZAN8300:54:1200:54:06
#6 5886Fatyga PrzemysławPOLCIELCZA8400:47:0000:46:54
#7 402Tanaś BogumiłaPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNCIESZKÓW8300:45:1300:45:10
#8 8140Błażutycz PawełPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNCIESZKÓW7300:40:1100:40:11
#9 51265Maniak WojciechPOLGCK DOBRZYCADOBRZYCA7200:46:2400:46:18
#10 125134Idziorek ZuzannaPOLDOBRZYCA9500:58:2400:58:13
#11 5158Wichłacz MichałPOLTUCHTACZ DOBRZYCADOBRZYCA8200:38:5700:38:55
#12 10549Tymczewska AlicjaPOLGNIEZNO BIEGAGNIEZNO9800:55:0000:54:48
#13 10748Tymczewski MaciejPOLGNIEZNO BIEGAGNIEZNO7100:55:0600:54:52
#14 7631Stachowiak ArkadiuszPOLROZ(BIEG)ANE BIAŁE TYGRYSYGOSTYŃ8000:49:2100:49:13
#15 20144Szymańska WioletaPOLLKS OSIR PLESZEWGRAB9700:42:1800:42:16
#16 66122Michnowicz EwelinaPOLHUSARIA RACE TEAMGUBIN9200:48:1000:48:08
#17 9622Szczepanek MonikaPOLJANKÓW ZALEŚNY9000:52:4700:52:36
#18 194Masztalerz MateuszPOLJARACZEWO BIEGAJARACZEWO8700:42:1800:42:14
#19 2410Strzoda TomaszPOLJARACZEWO BIEGAJARACZEWO7100:42:3500:42:32
#20 106151Helik NataliaPOLJARACZEWO BIEGAJARACZEWO9300:55:0200:54:57
#21 108155Przybylak KatarzynaPOLJARACZEWO BIEGAJARACZEWO9500:55:1400:55:09
#22 1618Stefaniak DanielPOLJARACZEWO7800:41:5100:41:49
#23 17149Bambrowicz MiłoszPOLCROCODIGYJAROCIN9200:42:0500:42:01
#24 3099Pachurka EwaPOLJW1517JAROCIN9100:44:1100:44:11
#25 32116Duda TomaszPOLJAROCIN8700:44:2400:44:21
#26 43107Wachowiak PiotrPOLJAROCIN8500:45:3900:45:34
#27 6388Szymkowiak SebastianPOLJAROCIN7600:47:4500:47:38
#28 8170Borowiński TomaszPOLJAROCIN7700:49:4400:49:34
#29 84106Łyskawa DariuszPOLROZ(BIEG)ANE BIAŁE TYGRYSYJAROCIN7900:50:3000:50:22
#30 8687Kowalczyk JacekPOLJAROCIN7900:50:5700:50:52
#31 118101Krzymińska EwelinaPOLJAROCIN7700:57:2600:57:18
#32 12097Przewoźna EwaPOLVEGE RUNNERSJAROCIN8500:57:3300:57:24
#33 122153Masłowski PrzemysławPOLROCKRUN JAROCINJAROCIN6800:57:4500:57:38
#34 14147Hałas KrystianPOLJAROCIN8000:41:3800:41:34
#35 60159Sobiański KarolPOLROZBIEGANY RAWICZJUTROSIN7500:47:1200:47:03
#36 33154Nowak KrzysztofPOLKALISZKALISZ8600:44:3000:44:21
#37 127133Kałajak MarekPOLKALISZKALISZ6901:03:0201:02:49
#38 44112Konieczny KamilPOLKOBIERNO9700:45:4500:45:41
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 354Chlebowski MarcinPOLKOBYLIN8800:36:2500:36:25
#40 3498Zasański MichałPOLKOTLIN9600:44:3000:44:20
#41 12894Naskręska JuliaPOLSZKOŁA TAŃCA JAST JAROCINKOTLIN101:03:0401:02:53
#42 13020Krupiński RyszardPOLTEAM PLESZEWKOTLIN4701:10:5201:10:46
#43 2241Baran KrzysztofPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN89MMGK/400:42:2900:42:24
#44 3142Naglak ŁukaszPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN82MMGK/700:44:1800:44:15
#45 3535Piejko MonikaPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN81MMGK/800:44:3000:44:27
#46 3844Pieniężny MarekPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN82MMGK/9Niep/100:44:4600:44:46
#47 49104Kiszka ŁukaszPOLKOŹMIN91MMGK/1100:46:1600:46:06
#48 509Stróżyk JakubPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN83MMGK/1200:46:1900:46:14
#49 7773Zawodny JacekPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN76MMGK/1400:49:2300:49:19
#50 7877Garsztka MichałPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN97MMGK/1500:49:2400:49:24
#51 10027Pestka PawełPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN86MMGK/1800:53:3700:53:31
#52 11134Galewska BarbaraPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN72MMGK/2000:55:2700:55:23
#53 11633Miedziński MarekPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN73MMGK/2100:56:4800:56:37
#54 121124Goździela BartoszPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN85MMGK/2200:57:3600:57:24
#55 711Włodarczyk MichałPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN96MMGK/100:40:1000:40:08
#56 1114Wojtkowiak MarcinPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN78MMGK/200:41:3100:41:27
#57 2976Marciniak JarosławPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNKOŹMIN WLKP76MMGK/600:44:0600:44:03
#58 4643Kowański MarcinPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN WLKP73MMGK/1000:46:0000:45:59
#59 8283Panek RomanPOLMILOSNICY PIŁKI NOZNEJKOŻMIN WLKP59MMGK/1600:49:5400:49:48
#60 8538Kowalczyk KarolPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN WLKP89MMGK/1700:50:3900:50:34
#61 10219Kuzia IreneuszPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN WLKP66MMGK/1900:54:1500:54:02
#62 2545Jankowiak KarolPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN WLKP.82MMGK/500:42:5600:42:53
#63 1215Namysł MaciejPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN WLKP.79MMGK/300:41:3300:41:30
#64 23152Lombarski ŁukaszPOLSSW TEAM KROŚNICEKROŚNICE8200:42:3100:42:28
#65 685Kocik BartłomiejPOLKOŹMIN BIEGAKROSNO8200:48:3800:48:29
#66 12628Fiksa PiotrPOLADRENALINA FITNESS TEAMKROSNO7700:58:2700:58:27
#67 36103Bystrowski RafałPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYN7400:44:3700:44:35
#68 37138Wroński MichałPOLKOPIECZKI RUNNERSKROTOSZYN8200:44:3800:44:28
#69 4159Olejniczak KrystianPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYN8500:45:3600:45:32
#70 5252Janik MartaPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYN8300:46:2900:46:25
#71 533Kłopocki TomaszPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYN8400:46:4700:46:45
#72 5691Kądziela PiotrPOLKROTOSZYN9000:46:5700:46:43
#73 57102Jędrzej WitekPOLKROTOSZYN9000:46:5800:46:52
#74 6166Rudnicki PawełPOLKROTOSZYN7300:47:1700:47:14
#75 6269Nowaczyk DariuszPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYN7500:47:3100:47:28
#76 6524Ostój MarekPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYN7400:48:0900:48:06
#77 70123Grobelny PiotrPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYN8600:48:4000:48:40
#78 7168Kubel JędrzejPOLCHODNIKI KLEMCZAKAKROTOSZYN7100:48:5400:48:41
#79 7239Kaik KrzysztofPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYN8400:49:0300:49:00
#80 73115Czwojdziński IreneuszPOLCITYZEN POZNAŃKROTOSZYN6200:49:0400:48:55
#81 7458Krysztofiak KarolinaPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYN8600:49:0500:49:00
#82 80100Kazowski TomaszPOLKROTOSZYN9000:49:3300:49:19
#83 88148Zink KrystianPOLKROTOSZYN8800:51:0800:51:01
#84 9080Basiński MariuszPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYN6100:51:1700:51:16
#85 92114Rybacka KatarzynaPOLKROTOSZYN7500:51:3800:51:29
#86 9832Kabat SzymonPOLTEAM ROMANSKROTOSZYN7300:52:5100:52:41
#87 10992Zmyślona KatarzynaPOLKROTOSZYN9300:55:2000:55:08
#88 114127Zawada RadosławPOLKROTOSZYN8600:55:5900:55:46
#89 119141Parysek BogdanPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYN5000:57:3300:57:24
#90 124139Śnieciński ZdzisławPOLKOPIECZKI RUNNERSKROTOSZYN6400:58:1100:58:11
#91 1057Krysztofiak BartoszPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYN8600:41:1100:41:08
#92 1562Dzikowski PawełPOLKROTOSZYN7000:41:4000:41:27
#93 756Fiebig NataliaPOLWWW.LESZNO.EU/SPORTLESZNO9200:49:1700:49:13
#94 461Mroczkowski KarolPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNLUTOGNIEW8500:37:5100:37:50
#95 13157Szymczak ŁukaszPOLSSW TEAM KROŚNICEMILICZ8500:41:3300:41:29
#96 11730Fiksa KatarzynaPOLADRENALINA FITNESS TEAMMOSINA7900:56:5400:56:43
#97 9337Matczak MaciejPOLODOLANÓW8500:52:2600:52:14
#98 2663Rożek GerardPOLOLECKO BIEGAOLECKO7600:43:1500:43:11
#99 5416Jarosz SławomirPOLORLA68MMGK/1300:46:4700:46:47
#100 67113Dudek AndrzejPOLNIEZRZESZONYOSTRÓW6100:48:2500:48:12

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności