Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Maćka

Wyniki - 7 października 2017, Koźmin Wielkopolski

Msc
Nr
Rok
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1120Zdrojewski KrystianPOLKENIA JAROCINWILKOWYJA9800:33:3700:33:37
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2146Janowicz RomanPOLSŁUPIA KAPITULNASŁUPIA KAPITULNA7000:36:1800:36:18
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 354Chlebowski MarcinPOLKOBYLIN8800:36:2500:36:25
#4 461Mroczkowski KarolPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNLUTOGNIEW8500:37:5100:37:50
#5 5158Wichłacz MichałPOLTUCHTACZ DOBRZYCADOBRZYCA8200:38:5700:38:55
#6 6156Sołtysiak DamianPOLPLESZEWSKI KLUB KARATEPLESZEW8500:39:0700:39:07
#7 8140Błażutycz PawełPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNCIESZKÓW7300:40:1100:40:11
#8 993Obal MarcinPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNZDUNY8200:40:5100:40:49
#9 1057Krysztofiak BartoszPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYN8600:41:1100:41:08
#10 1215Namysł MaciejPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN WLKP.79MMGK/300:41:3300:41:30
#11 13157Szymczak ŁukaszPOLSSW TEAM KROŚNICEMILICZ8500:41:3300:41:29
#12 14147Hałas KrystianPOLJAROCIN8000:41:3800:41:34
#13 1562Dzikowski PawełPOLKROTOSZYN7000:41:4000:41:27
#14 1618Stefaniak DanielPOLJARACZEWO7800:41:5100:41:49
#15 17149Bambrowicz MiłoszPOLCROCODIGYJAROCIN9200:42:0500:42:01
#16 18111Bałka JacekPOLFOREST GUMP REVENGEWROCŁAW8400:42:1500:42:11
#17 194Masztalerz MateuszPOLJARACZEWO BIEGAJARACZEWO8700:42:1800:42:14
#18 20144Szymańska WioletaPOLLKS OSIR PLESZEWGRAB9700:42:1800:42:16
#19 21150Dzierla MarcinPOLFINAL CHARGE RUNNERS BANDŻERKÓW8200:42:1800:42:15
#20 2241Baran KrzysztofPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN89MMGK/400:42:2900:42:24
#21 23152Lombarski ŁukaszPOLSSW TEAM KROŚNICEKROŚNICE8200:42:3100:42:28
#22 2410Strzoda TomaszPOLJARACZEWO BIEGAJARACZEWO7100:42:3500:42:32
#23 2545Jankowiak KarolPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN WLKP.82MMGK/500:42:5600:42:53
#24 2663Rożek GerardPOLOLECKO BIEGAOLECKO7600:43:1500:43:11
#25 2756Gmerek MichałPOLBIEGACZE JAROCINZALESIE8900:43:3500:43:32
#26 2847Tauchert PrzemysławPOLWITASZYCE8200:43:5300:43:53
#27 2976Marciniak JarosławPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNKOŹMIN WLKP76MMGK/600:44:0600:44:03
#28 3142Naglak ŁukaszPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN82MMGK/700:44:1800:44:15
#29 32116Duda TomaszPOLJAROCIN8700:44:2400:44:21
#30 33154Nowak KrzysztofPOLKALISZKALISZ8600:44:3000:44:21
#31 3498Zasański MichałPOLKOTLIN9600:44:3000:44:20
#32 3535Piejko MonikaPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN81MMGK/800:44:3000:44:27
#33 36103Bystrowski RafałPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYN7400:44:3700:44:35
#34 37138Wroński MichałPOLKOPIECZKI RUNNERSKROTOSZYN8200:44:3800:44:28
#35 3844Pieniężny MarekPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN82MMGK/9Niep/100:44:4600:44:46
#36 39137Maćkowiak MichałPOLPSARSKIE7800:45:0700:44:53
#37 402Tanaś BogumiłaPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNCIESZKÓW8300:45:1300:45:10
#38 4284Plucińska IwonaPOLOSP ZDUNY/BIEG OZDUNY8100:45:3600:45:36
#39 43107Wachowiak PiotrPOLJAROCIN8500:45:3900:45:34
#40 44112Konieczny KamilPOLKOBIERNO9700:45:4500:45:41
#41 4581Bielawny PawełPOLCZASZKA TEAMROZDRAŻEW9000:45:4600:45:41
#42 4643Kowański MarcinPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN WLKP73MMGK/1000:46:0000:45:59
#43 471Karolewski MaciejPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAZDUNY8300:46:0600:46:02
#44 48128Bukowski DamianPOLWITASZYCE7600:46:1100:46:11
#45 49104Kiszka ŁukaszPOLKOŹMIN91MMGK/1100:46:1600:46:06
#46 509Stróżyk JakubPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN83MMGK/1200:46:1900:46:14
#47 51265Maniak WojciechPOLGCK DOBRZYCADOBRZYCA7200:46:2400:46:18
#48 5252Janik MartaPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYN8300:46:2900:46:25
#49 533Kłopocki TomaszPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYN8400:46:4700:46:45
#50 5416Jarosz SławomirPOLORLA68MMGK/1300:46:4700:46:47
#51 55142Maćkowiak MaciejPOLPSARAKIEM8500:46:4800:46:35
#52 5691Kądziela PiotrPOLKROTOSZYN9000:46:5700:46:43
#53 57102Jędrzej WitekPOLKROTOSZYN9000:46:5800:46:52
#54 5886Fatyga PrzemysławPOLCIELCZA8400:47:0000:46:54
#55 597Fiebig StefanPOLWWW.LESZNO.EU/SPORTPONIEC6800:47:0800:47:04
#56 60159Sobiański KarolPOLROZBIEGANY RAWICZJUTROSIN7500:47:1200:47:03
#57 6166Rudnicki PawełPOLKROTOSZYN7300:47:1700:47:14
#58 6269Nowaczyk DariuszPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYN7500:47:3100:47:28
#59 6388Szymkowiak SebastianPOLJAROCIN7600:47:4500:47:38
#60 6524Ostój MarekPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYN7400:48:0900:48:06
#61 66122Michnowicz EwelinaPOLHUSARIA RACE TEAMGUBIN9200:48:1000:48:08
#62 6953Szyrner SzymonPOLWWW.LOGOPEDAZDUNY.REPUBLIKZDUNY7400:48:3900:48:32
#63 70123Grobelny PiotrPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYN8600:48:4000:48:40
#64 7168Kubel JędrzejPOLCHODNIKI KLEMCZAKAKROTOSZYN7100:48:5400:48:41
#65 7239Kaik KrzysztofPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYN8400:49:0300:49:00
#66 7458Krysztofiak KarolinaPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYN8600:49:0500:49:00
#67 7773Zawodny JacekPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN76MMGK/1400:49:2300:49:19
#68 7877Garsztka MichałPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN97MMGK/1500:49:2400:49:24
#69 7923Świtała MariuszPOLPOZNAŃ7400:49:2800:49:15
#70 80100Kazowski TomaszPOLKROTOSZYN9000:49:3300:49:19
#71 8170Borowiński TomaszPOLJAROCIN7700:49:4400:49:34
#72 8283Panek RomanPOLMILOSNICY PIŁKI NOZNEJKOŻMIN WLKP59MMGK/1600:49:5400:49:48
#73 83105Tomiak PrzemysławPOLPIASKI7200:50:1100:50:05
#74 84106Łyskawa DariuszPOLROZ(BIEG)ANE BIAŁE TYGRYSYJAROCIN7900:50:3000:50:22
#75 8538Kowalczyk KarolPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN WLKP89MMGK/1700:50:3900:50:34
#76 8687Kowalczyk JacekPOLJAROCIN7900:50:5700:50:52
#77 8765Sołtys MarzenaPOLSIEDLEMIN8800:51:0400:50:52
#78 88148Zink KrystianPOLKROTOSZYN8800:51:0800:51:01
#79 9080Basiński MariuszPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYN6100:51:1700:51:16
#80 9174Helicki AndrzejPOLOSTRÓW WIELKOPOLSKIOSTRÓW6400:51:2300:51:11
#81 92114Rybacka KatarzynaPOLKROTOSZYN7500:51:3800:51:29
#82 9451Maćkowiak AgnieszkaPOLWWW.LOGOPEDAZDUNY@REPUBLIZDUNY7700:52:3300:52:27
#83 9550Maćkowiak BartoszPOLWWW.LOGOPEDAZDUNY.REPUBLIKZDUNY7600:52:3300:52:25
#84 9622Szczepanek MonikaPOLJANKÓW ZALEŚNY9000:52:4700:52:36
#85 9736Przybył BeataPOLOSTRÓW8900:52:5100:52:40
#86 9832Kabat SzymonPOLTEAM ROMANSKROTOSZYN7300:52:5100:52:41
#87 99118Wojtczak PrzemysławPOLPLESZEW9200:52:5600:52:43
#88 10027Pestka PawełPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN86MMGK/1800:53:3700:53:31
#89 101135Warzywoda PaulinaPOLCHRZAN8300:54:1200:54:06
#90 10219Kuzia IreneuszPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN WLKP66MMGK/1900:54:1500:54:02
#91 10382Urbaniak TomaszPOLCROCODIGYROSZKÓW8800:54:2000:54:09
#92 10472Kapa PatrycjaPOLK.S. MARATON OSTRÓWBIEGANIN9300:54:3800:54:25
#93 10549Tymczewska AlicjaPOLGNIEZNO BIEGAGNIEZNO9800:55:0000:54:48
#94 106151Helik NataliaPOLJARACZEWO BIEGAJARACZEWO9300:55:0200:54:57
#95 10748Tymczewski MaciejPOLGNIEZNO BIEGAGNIEZNO7100:55:0600:54:52
#96 108155Przybylak KatarzynaPOLJARACZEWO BIEGAJARACZEWO9500:55:1400:55:09
#97 10992Zmyślona KatarzynaPOLKROTOSZYN9300:55:2000:55:08
#98 110121Pluta DawidPOLSIEDLEMIN7900:55:2500:55:14
#99 11134Galewska BarbaraPOLKOŹMIN BIEGAKOŹMIN72MMGK/2000:55:2700:55:23
#100 112110Kotecka JustynaPOLWITASZYCE7200:55:4200:55:35

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności