Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Słupski Bieg Charytatywny na Rzecz Zwierząt

Wyniki - 7 października 2017, Słupsk

Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !135Drwal Piotr1973MUstka (POL)-1100:23:23
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Sokołowski Ryszard1987MLKS Fenix Słupsk (POL)-2200:23:51
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 383Rudnik Krzysztof1980MNIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)-3300:25:09
#4 444Nagórek Kamil1983MSTOPA Słupsk (POL)-4400:26:53
#5 525Wojdasiewicz Tadeusz1986M(POL)-5500:27:04
#6 674Kurkul Janek1999MKB Bryza Postomino (POL)-6600:27:58
#7 76Duda Grzegorz1979MOSP Bukówka (POL)-7700:28:13
#8 886Klinkusz Adrian1978MMarkos Sport Team (POL)-8800:28:38
#9 917Rogala Mateusz1991M(POL)-9900:28:46
#10 1088Grodzki Mateusz2001M(POL)-101000:29:42
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1124Karolak Ania1985K(POL)1-100:29:44
#12 1216Bińczak Paweł1984MMLKS TUCHOLANKA/AŚ Słupsk (P-111100:30:11
#13 134Żylicz Paweł1993MSTOPA Słupsk (POL)-121200:30:27
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1456Nowacka Agnieszka1984K(POL)2-200:30:37
#15 1561Drewniak Tomasz1975MSłupsk (POL)-131300:30:43
#16 1649Stępniewski Marcin1971MMarkos Running Team (POL)-141400:30:47
#17 1781Borecki Grzegorz1978MSP 6 w Słupsku (POL)-151500:31:00
#18 1810Kosicki Tomasz1979MSTOPA Słupsk (POL)-161600:31:23
#19 197Dyśko Wojciech1984MSłupsk (POL)-171700:31:29
#20 205Bogumiłow Marcin1988MSłupsk (POL)-181800:31:57
#21 2168Jasterzębski Dawid1993MSłupsk (POL)-191900:32:01
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2215Trzebiatowska Kinga1999KŁupawa (POL)3-300:32:06
#23 2314Lipiński Mateusz1999MMUAY Running Team (POL)-202000:32:06
#24 2433Bancewicz Tomasz1980MSalon Kosmetyczny DIAMENT (POL-212100:32:55
#25 2565Raczyńska Anna1980KSłupsk (POL)4-400:33:07
#26 2693Zieliński Dominik2002M(POL)-222200:33:16
#27 2785Kępiński Marcin1984MSłupsk (POL)-232300:33:24
#28 2819Szałkowski Wojtek1976MTupot Ustka (POL)-242400:33:27
#29 2976Klauz Basia1978KSłupsk (POL)5-500:33:29
#30 3070Czerwiński Waldemar1985MMarkos Running Team (POL)-252500:33:32
#31 3171Poprawski Patryk1998MSlupsk (POL)-262600:33:53
#32 328Kęsik Agnieszka1986KSłupsk (POL)6-600:34:14
#33 3391Ruszczyńska-Pluta Kinga1986KVacu Activ Gym (POL)7-700:34:28
#34 3442Zblewski Patryk1984MNIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)-272700:34:28
#35 3584Grebienik Andrzej1974MW.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)-282800:34:46
#36 3696Czyż Izabella1975KSTOPA Słupsk (POL)8-800:34:52
#37 3751Jakima Szymon1983MSłupsk (POL)-292900:35:00
#38 3864Zarzycki Dariusz1979M(POL)-303000:35:08
#39 3999Zganiacz Andrzej1978MSTOPA Słupsk (POL)-313100:35:09
#40 403Dawidowicz Łukasz1981M(POL)-323200:35:11
#41 4122Nachyła Piotr1971MSTOPA Słupsk (POL)-333300:35:12
#42 4252Bielińska Katarzyna1988K(POL)9-900:35:23
#43 4332Pietryka Bartosz1978M(POL)-343400:35:40
#44 4478Malińska Agnieszka1973KBBL Słupsk (POL)10-1000:35:44
#45 4512Sidor Mariusz1984MSłupsk (POL)-353500:35:45
#46 4666Miszuk Przemysław1991MSłupsk (POL)-363600:35:48
#47 4754Budnicki Krzysztof1991M(POL)-373700:36:00
#48 4869Przychoda Anna1987KAŚNAEBAEM RMG Team (POL)11-1100:36:05
#49 4989Szymoniak Jan2004M(POL)-383800:36:14
#50 5090Nowosadko B Artek2002M(POL)-393900:36:23
#51 5128Komar Beata1974KSłupsk (POL)12-1200:36:25
#52 5220Aziukiewicz Łukasz1982M(POL)-404000:36:49
#53 5398Melaniuk Dariusz1968M(POL)-414100:37:04
#54 5497Karpowicz Joanna1981KGeoVertex Slupsk (POL)13-1300:37:10
#55 5511Hryhorowicz Joanna1979KNIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)14-1400:37:33
#56 5618Pietrzycki Andrzej1954M(POL)-424200:37:39
#57 5740Sapkowski Maksymilian2000MSłupsk (POL)-434300:37:54
#58 5872Tyborczyk-Kargul Aneta1982KNIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)15-1500:38:20
#59 599Wencławski Michał1993MAragorTeam\Night Runners Słup (-444400:38:24
#60 6073Kłusek Marek1977M(POL)-454500:38:36
#61 6127Karcz Andrzej1986MSłupsk (POL)-464600:39:05
#62 6275Krygier Ireneusz1978MW.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA (POL)-474700:39:08
#63 6338Szmigiero Sebastian1977MWPK Słoń Team (POL)-484800:39:09
#64 6436Kanigowski Piotr1954M(POL)-494900:39:18
#65 6543Kowalski Krzysztof1957MSTOPA Słupsk (POL)-505000:39:24
#66 6623Kępka Karolina1975KSTOPA Słupsk (POL)16-1600:39:24
#67 6747Bednarczyk Arkadiusz1973MSTOPA Słupsk (POL)-515100:39:24
#68 6862Bętlewska Renata1971K(POL)17-1700:39:39
#69 6967Komorowska Olga1982KBiegam Bo Lubię (POL)18-1800:39:50
#70 7034Bancewicz Radosław1982MSalon Kosmetyczny DIAMENT (POL-525200:40:11
#71 7163Polechońska Emilia1989KNoskowo (POL)19-1900:40:15
#72 7259Filiczkowska Jowita1977KAŚNAEBAEM RMG Team (POL)20-2000:40:32
#73 7339Boś Sebastian1977MSłupsk (POL)-535300:40:53
#74 7430Siadlak Sandra1987K(POL)21-2100:41:10
#75 7587Krassowski Eugeniusz1953M(POL)-545400:41:11
#76 7621Marczak Małgorzata1960Kamator Żelkowo (POL)22-2200:41:15
#77 7779Pępko Joanna1981KSłupsk (POL)23-2300:41:44
#78 7880Formela Beata1980K(POL)24-2400:41:44
#79 7958Fruba Andrzej1958M(POL)-555500:42:26
#80 801Murawski Rafał1980MASNAEBAEM (POL)-565600:42:37
#81 8141Motowidło-Zawadzka Izabella1978KSłupsk (POL)25-2500:42:38
#82 8277Felska Kasia1987KNIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)26-2600:42:54
#83 8331Siadlak Maja1987K(POL)27-2700:42:59
#84 8426Szarek Marta1976KOBP Psyche Lab (POL)28-2800:43:00
#85 8582Rudnik Janina Ewa1977K(POL)29-2900:43:03
#86 8648Szulc Magdalena1990KSłupsk (POL)30-3000:43:19
#87 8745Majkowski Krzysztof1988MKaliop Poland (POL)-575700:43:19
#88 8857Niemiec Grażyna1987KRadość (POL)31-3100:44:17
#89 8913Żarna Patryk1979MNIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)-585800:44:17
#90 9046Tokarczyk Arkadiusz1985MKaliop Poland (POL)-595900:44:59
#91 9150Werner Izabela1984KSłupsk (POL)32-3200:45:19
#92 9253Lewandowaka-Kowal Joanna1978K(POL)33-3300:45:57
#93 9360Cieślak Kalina1980K(POL)34-3400:45:57
#94 9437Szmigiero Agnieszka1977K(POL)35-3500:49:38
#95 9555Stelmaszuk Aneta1979KSłupsk (POL)36-3600:50:29
#96 9629Piechociński Maks2005MSłupsk (POL)-606000:51:12
#97 9794Furman Michał2010M(POL)-616100:51:34
#98 9895Furman Tomasz1979MSłupsk (POL)-626200:51:35

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności