Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. RUNbertów

Wyniki - 8 października 2017, Warszawa

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Wojciech Karwowski1441-APW00:16:2300:16:22
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Kamil Artyszuk7WARSZAWIAKY2-Rembertów00:16:2600:16:24
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Krzysztof Brągiel38ROAD TO PB3-00:16:2600:16:24
#4 4Zbigniew Lamparski193MKB DREPTAK4-00:16:2900:16:27
#5 5Adam Zolczyński4315-00:16:3100:16:30
#6 6Adam Pożarowszczyk293MGK LEGIONOWO6-00:17:2900:17:26
#7 7Marcin Wysocki399WARSZAWIAKY7-00:17:3600:17:34
#8 8Grzegorz Świętoń3658-00:17:3900:17:36
#9 9Michał Lech1949-00:17:3800:17:35
#10 10Piotr Serafin30810-APW00:17:3800:17:36
#11 11Piotr Piątkowski276KONDYCJA11-APW00:17:4700:17:44
#12 12Maciej Muszyński234BIEGRAMY12-00:17:5300:17:50
#13 13Marcin Bryl40ADIDAS RUNNERS WARSAW13-00:17:5600:17:54
#14 14Łukasz Sychowicz340GRAZIA RUNNING14-00:18:0400:18:02
#15 15Daniel Sychowicz337GRAZIA RUNNING15-00:18:0900:18:06
#16 16Marcin Wojewódzki397WOJEWÓDZCY TEAM16-00:18:1000:18:07
#17 17Michał Hołda114WIDŁOROGI17-00:18:1000:18:06
#18 18Piotr Strzelecki333FORPRO18-APW00:18:1300:18:10
#19 19Paweł Witkowski392WIELISZEW HERON TEAM19-00:18:1500:18:13
#20 20Mariusz Wesołowski38420-00:18:1700:18:14
#21 21Marcin Stachowicz329AZS SGH21-APW00:18:2900:18:26
#22 22Szymon Churski438FLEXISOLUTIONS.PL22-00:18:3900:18:37
#23 23Michał Klimowicz15423-00:18:4700:18:45
#24 24Mariusz Augustyniak1424-00:18:4900:18:45
#25 25Krzysztof Wiśniewski390TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENE25-00:18:4900:18:46
#26 26Wojciech Walesiak378REMBERTÓW TEAM26-00:18:5400:18:49
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !27Marta Jusińska127OKS START OTWOCK-1APW00:18:5400:18:52
#28 28Grzegorz Krysiak18427-Rembertów00:18:5600:18:54
#29 29Marcin Olchowik43528-00:19:1500:19:12
#30 30Adam Malewicz20829-00:19:2000:19:18
#31 31Marek Gajewski8230-00:19:3300:19:29
#32 32Jan Szczyrek348RUN KACZYŚ TEAM31-Rembertów00:19:3700:19:33
#33 33Przemysław Kosowski16132-Rembertów00:19:4000:19:40
#34 34Wojciech Łuczejko205AKADEMIA SZTUKI WOJENNEJ33-ASzWojAPW00:19:4000:19:38
#35 35Paweł Szczerek34734-ASzWoj00:19:4200:19:40
#36 36Robert Tomaszek44335-00:19:4400:19:41
#37 37Ivan Voznyi42936-00:19:4400:19:42
#38 38Borys Okhrimenko43037-00:19:4600:19:43
#39 39Marcin Asłanowicz1138-00:19:4700:19:44
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !40Alicja Stawicka332ADGARFIT-2APW00:19:4900:19:46
#41 41Tomasz Górski98GÓRSCY39-00:19:5800:19:56
#42 42Paweł Florjanowicz8140-Rembertów00:19:5900:19:51
#43 43Wojtek Gębala8941-Rembertów00:20:2000:20:14
#44 44Tomasz Sokołowski327URWIS BIEGA42-00:20:2600:20:24
#45 45Arkadiusz Kowalczuk163REMBERTÓW TEAM43-Rembertów00:20:2600:20:24
#46 46Maciej Szumski352JW241444-00:20:2700:20:14
#47 47Włodzimierz Konefał159REMBERTÓW TEAM45-Rembertów00:20:3400:20:26
#48 48Łukasz Sypiański341UNIA WARSZAWA46-00:20:4000:20:30
#49 49Robert Lewandowski19647-00:20:4600:20:27
#50 50Piotr Grzelczyk109BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TE48-00:20:5400:20:51
#51 51Krzysztof Sobota326LIDER WINNICA49-00:20:5500:20:50
#52 52Przemysław Malinowski21050-ASzWojAPW00:20:5500:20:46
#53 53Adam Faszczewski7751-00:21:0200:20:59
#54 54Anatol Ogórek243RUNNING JARS52-00:21:0300:20:57
#55 55Antek Domański6853-00:21:0500:21:00
#56 56Artur Mikołajczyk225REMBERTÓW TEAM54-00:21:0700:20:57
#57 57Michał Paź268NEON TEAM55-Rembertów00:21:1000:21:04
#58 58Darek Kołodziejczyk158FMW RUNNERS56-00:21:1100:21:05
#59 59Jakub Buga45PILKANAHALI.PL57-Rembertów00:21:1400:21:08
#60 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 60Monika Artyszuk9WARSZAWIAKY-3Rembertów00:21:1400:21:11
#61 61Marcin Gałkowski8558-00:21:1600:20:58
#62 62Bartosz Różański300RUNNING JARS59-00:21:2300:21:17
#63 63Jan Wilczkowiak387ACCELERATE60-00:21:2900:21:19
#64 64Łukasz Bocheński32KS OLIMP ŁÓDŹ61-APW00:21:3000:21:21
#65 65Paweł Szwajkowski35362-00:21:3100:21:19
#66 66Karol Szafrański343PODESZWA TEAM63-00:21:3200:21:24
#67 67Michał Kwietniewski19264-00:21:3200:21:20
#68 68Przemysław Niemyjski23665-RembertówASzWojAPW00:21:3500:21:25
#69 69Daniel Walczak376BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TE66-ASzWoj00:21:3900:21:35
#70 70Michał Pędzisz275AKTYWNA WARSZAWA67-00:21:4200:21:34
#71 71Beata Zaręba410ORANGE POLSKA-400:21:4300:21:39
#72 72Piotr Siewak31268-ASzWojAPW00:21:4400:21:34
#73 73Karol Kowalczyk16569-00:21:4700:21:42
#74 74Tomasz Krakowiak17470-00:21:4900:21:45
#75 75Jakub Ledkiewicz195REMBERTÓW TEAM71-Rembertów00:21:5000:21:44
#76 76Łukasz Smuga320CSWLĄD POZNAŃ72-00:21:5400:21:45
#77 77Wojciech Opalski24873-00:21:5400:21:45
#78 78Żaneta Michalska223-5RembertówASzWojAPW00:21:5800:21:49
#79 79Michał Dyżewski7474-Rembertów00:21:5800:21:48
#80 80Adam Kasica145STARE BYKI75-00:22:0200:21:58
#81 81Urszula Białecka24AXA RUNNING TEAM-600:22:0300:21:57
#82 82Marcin Rąbalski29576-00:22:0500:21:59
#83 83Rafał Pawlak265AXA RUNNING TEAM77-Rembertów00:22:0600:22:00
#84 84Dariusz Wojciechowski39678-00:22:0700:22:03
#85 85Krzysztof Godlewski94LIVE LIFE79-Rembertów00:22:0800:22:02
#86 86Sara Grabowska-Tofel99BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TE-700:22:1000:22:06
#87 87Maciek Urbański374PODESZWA TEAM80-00:22:1300:22:06
#88 88Rafał Rojek297VEGE RUNNERS81-Rembertów00:22:1600:22:16
#89 89Paweł Wereda383WREDNI TEAM82-00:22:1700:22:10
#90 90Bartosz Ścibiorek35783-00:22:2100:22:00
#91 91Bartosz Łubkowski204TYSZKIEFF BIEGA84-00:22:2300:22:12
#92 92Arkadiusz Olszanka24785-00:22:2800:22:21
#93 93Andrzej Rowiński29986-00:22:3000:22:15
#94 94Sebastian Górecki9787-RembertówASzWojAPW00:22:3300:22:05
#95 95Jarosław Płonka28788-APW00:22:3500:22:26
#96 96Wojciech Snarski321OUT OF CONTROL89-APW00:22:3600:22:18
#97 97Jacek Grzeszczyk11190-00:22:3600:22:30
#98 98Maciej Grabowski43391-00:22:3700:22:24
#99 99Andrzej Skonieczny31892-00:22:4000:22:31
#100 100Łukasz Kaźmierczak14793-00:22:4200:22:28

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności