Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

55. Bieg Republiki Ostrowskiej

Wyniki - 22 października 2017, Ostrów Wielkopolski

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
#1 746550Gąsiewska MartynaOstrówPOL92K2037-14501:01:5000:00:0600:28:3000:16:3376100:30:5575800:47:55753
#2 235223Andruszkiewicz KrystianOstrówPOL97M2057222-00:45:4800:00:0400:12:2800:12:2727900:22:5024900:35:17229
#3 49179Kellner RadosławOstrów WlkpPOL75M40126440-00:51:3600:00:0500:18:1700:13:3045600:25:3349000:39:47489
#4 747494Michalak LidiaOstrów Wlkp.POL76K4031-14601:01:5800:00:0600:28:3800:16:4777100:31:0976500:47:54752
#5 236870Mądrecki DariuszKrotoszynPOL68M4068223-00:45:4800:00:0400:12:2900:11:5418200:22:0917700:34:48197
#6 492568Wilczak TomaszSkalmierzycePOL78M30156441-00:51:3700:00:0500:18:1700:13:3948100:25:2948600:39:51494
#7 748264Banach TadeuszOstrówPOL58M5056602-01:02:1000:00:0600:28:5100:16:0774200:30:4075200:48:41761
#8 237876Pokora RafałKaliszPOLMcmxxv82M3076224-00:45:4800:00:0400:12:2900:12:0722200:22:3121600:35:13225
#9 493190Jędrzejczak RenataRakoniewicePOLRakoniewice82K3020-5200:51:3700:00:0500:18:1800:14:0154100:26:0653700:40:08512
#10 749533Marciniak IreneuszKaliszPOLDrużyna Powiatu Kaliskiego77M40175603-01:02:1000:00:0600:28:5100:16:0173700:30:0674300:47:33745
#11 238144Jaszkiewicz GrzegorzKaliszPOL84M3077225-00:45:5000:00:0400:12:3000:11:5820100:22:2521100:35:07221
#12 494220Noskowicz KamilaOdolanówPOLCrossfit - Ostrów (radłowska)86K3021-5300:51:3700:00:0500:18:1800:13:3146000:25:1746900:39:39482
#13 750761Ziółkowska MagdalenaOpatówekPOL82K3063-14701:02:1200:00:0600:28:5300:15:2369600:29:3672100:47:59754
#14 239408Pracki MichałKaliszPOL98M167226-00:45:5100:00:0400:12:3200:12:0822900:22:4323000:35:23235
#15 495687Wiencek ŁukaszJarocinPOLBiegacze Jarocin79M30157442-00:51:3800:00:0500:18:1800:13:4349100:25:3950100:39:49491
#16 751825Koczura AlinaOstrówPOL77K4032-14801:02:1500:00:0600:28:5600:15:4371800:30:0273900:47:35746
#17 240514Drajer SebastianOstrówPOL81M3078227-00:45:5500:00:0400:12:3500:12:4833500:23:1929000:35:59265
#18 496185Arent JacekRakoniewicePOLRakoniewice77M40127443-00:51:3900:00:0500:18:2000:14:0355100:26:0954100:40:12514
#19 75272Wirth-Czarcińska MagdalenaWrocławPOL75K4033-14901:02:2000:00:0600:29:0000:16:4777200:31:0876400:48:16757
#20 241525Kobyłka MarekKaliszPOLSupermaraton Kalisz67M5015228-00:45:5600:00:0400:12:3600:12:0923300:22:4222700:35:16228
#21 497834Olejnik RafałOstrówPOL68M40128444-00:51:4000:00:0500:18:2100:13:3346500:25:3449300:39:46488
#22 753822Grabowski MateuszŚroda ŚląskaPOLWataha88M20115604-01:02:2700:00:0600:29:0700:15:1768900:29:5273300:47:02741
#23 242178Sudolski MarcinLewkówPOL80M3079229-00:45:5600:00:0400:12:3700:12:4532800:23:0927200:35:34248
#24 498814Bieniek JacekOstrówPOL64M5041445-00:51:4000:00:0500:18:2100:12:3730500:24:3339600:39:25466
#25 754898Waliszewska SylwiaPOLSyga79K3064-15001:02:3800:00:0600:29:1900:16:1474700:30:4175300:48:02755
#26 243298Grobarek SebastianOdolanówPOL86M3080230-00:45:5700:00:0400:12:3700:12:0321300:22:4523900:35:43252
#27 499632Staniszewski ArkadiuszBlizanówPOL74M40129446-00:51:4200:00:0500:18:2200:13:3547500:25:1246200:39:30471
#28 755134Teodorczyk ZenonOstrówwlkp.POLPphu Jartex65M5057605-01:02:4600:00:0600:29:2600:16:0374000:30:2574800:47:49751
#29 244224Kosik ŁukaszOstrzeszówPOLAktywny Ostrzeszów91M2058231-00:45:5800:00:0400:12:3800:12:3830800:23:1528300:35:47256
#30 500866Łęgowski JarosławKościelna WieśPOL73M40130447-00:51:4400:00:0500:18:2500:13:5251500:25:5151300:40:03506
#31 756882Zieliński MarekSzczawno ZdrójPOLDatasport68M40176606-01:03:0200:00:0600:29:4300:16:5477500:31:3077200:48:56765
#32 245160Grzeszczyk PatrycjaDąbrówkaPOLFehlau Run Team88K206-1400:45:5800:00:0400:12:3900:11:3613500:22:0216700:35:21232
#33 501189Janicka-Madej JustynaOstrów Wlkp.POL78K3022-5400:51:4600:00:0500:18:2600:13:2343300:25:2247700:39:49492
#34 757556Maciejewski KrzysztofOstrówPOLZielona Żyrafa67M5058607-01:03:0300:00:0600:29:4400:15:5773400:30:3575000:48:10756
#35 246195Wiśniewski MariuszKaliszPOLSupermaraton Kalisz77M4069232-00:46:0600:00:0400:12:4700:12:3429700:23:0125900:35:38250
#36 502555Kobyłka RobertKaliszPOLBananowe Orły77M40131448-00:51:4600:00:0500:18:2700:13:4449300:25:1646700:40:01504
#37 758869Makowiecka Zielińska JoannaSzczawno-zdrójPOL67K5010-15101:03:0400:00:0600:29:4500:16:5177300:31:3177400:48:53764
#38 247788Puchalska AnnaOstrów WlkpPOL82K304-1500:46:1000:00:0400:12:5100:12:2427000:22:4523800:35:25239
#39 503747Matuszak KrzysztofPleszewPOL82M30158449-00:51:4700:00:0500:18:2700:13:3647700:25:2547900:39:52495
#40 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !759658Kubczyk CzesławaKaliszPOLParkrun-kalisz56K601-15201:03:0800:00:0600:29:4900:16:4276700:31:1276600:48:35760
#41 24890Suski PatrykOstrówPOL89M2059233-00:46:1000:00:0400:12:5100:12:2426800:23:1127600:35:46255
#42 504714Cierniak MaciejKowalewPOL78M30159450-00:51:4900:00:0500:18:2900:13:1239900:24:5242800:39:22464
#43 760446Kubczyk ZdzisławKaliszPOLSupermaraton Kalisz56M6020608-01:03:1000:00:0600:29:5000:16:4276600:31:1276700:48:32759
#44 24943Paczesny MichałKaliszPOL92M2060234-00:46:1100:00:0400:12:5100:12:0722700:22:4423600:35:24236
#45 50546Strzelczak BeataWtórekPOL75K4012-5500:51:4900:00:0500:18:3000:13:5151000:25:4650800:40:00503
#46 761211Holajda MarekPoznańPOL0326 Karbon82M30221609-01:03:1000:00:0600:29:5100:15:0566200:28:5069300:47:42749
#47 250796Walczak JakubSieroszewicePOL93M2061235-00:46:1200:00:0400:12:5300:14:1857400:25:2548000:37:08343
#48 506311Ziajka MichałOstrówPOL94M2096451-00:51:5200:00:0500:18:3200:13:2544000:25:2247600:39:57498
#49 762421Walczak DanielOstrówPOL77M40177610-01:03:1600:00:0600:29:5700:16:4677000:31:3177300:48:32758
#50 251418Pieczyński RobertPoznańPOL70M4070236-00:46:1300:00:0400:12:5400:12:1224000:22:4724200:35:29243
#51 507706Synowiec PatrykPoznańPOL84M30160452-00:51:5500:00:0500:18:3600:13:5050700:25:5952300:40:13515
#52 763380Kokot TomaszOstrówPOL78M30222611-01:03:2300:00:0600:30:0300:16:4376800:31:2577000:48:57766
#53 25230Górska AnnaOstrów Wlkp.POLKs Maraton Ostrów Wielkopolski83K305-16KSMA/1100:46:1400:00:0400:12:5400:11:3613400:22:0917900:35:20230
#54 50823Waliński PawełOstrówPOLNight Runners Ostrów Wielkopolski81M30161453-00:51:5700:00:0500:18:3800:14:0354900:26:1054300:40:19522
#55 764554Kobyłka MałgorzataKaliszPOL67K5011-15301:03:3900:00:0600:30:1900:16:5377400:31:3177500:49:14772
#56 253544Sradomska KarolinaKaliszPOLPkb Kmp Kalisz82K306-1700:46:1400:00:0400:12:5500:12:0722400:22:4624100:35:46254
#57 509800Drymel PiotrŚw. KatarzynaPOL83M30162454-00:51:5700:00:0500:18:3800:13:5351700:26:0152700:40:15516
#58 765849Wawrzyniak SławomirOstrówPOL70M40178612-01:03:4600:00:0600:30:2700:16:2075200:30:5275700:48:52763
#59 254222Weckwerth ŁukaszOstrówPOLKs Maraton Ostrów Wielkopolski92M2062237-KSMA/1200:46:1400:00:0400:12:5500:11:3513100:22:1218100:35:23233
#60 510212Krawczyk MateuszOstrów Wlkp.POLUrząd Gminy Ostrów Wielkopolski86M30163455-00:51:5800:00:0500:18:3800:14:0555500:26:2756200:40:56546
#61 766726Mielcarek AureliaSieroszewicePOL80K3065-15401:03:5300:00:0600:30:3400:16:3076000:31:1376800:49:14773
#62 255744Hofmański TomaszOstrówPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski74M4071238-ICEM/700:46:1500:00:0400:12:5500:12:3229400:23:0927300:35:52258
#63 511176Spiżak RafałOstrówPOL80M30164456-00:51:5900:00:0500:18:4000:13:5552400:26:1755000:40:45538
#64 767871Mrowca NataliaOstrówPOL91K2038-15501:04:0500:00:0600:30:4500:17:1578200:31:5477900:49:26775
#65 256106Graf RobertOstrówPOLNight Runners72M4072239-00:46:2100:00:0400:13:0100:12:2427100:23:0726800:35:54261
#66 512579Dolata MarekOstrówPOL69M40132457-00:52:0000:00:0500:18:4100:13:4749600:25:4050400:40:21523
#67 768280Urbaniak LauraOstrówPOLRadca Prawny Biega66K5012-15601:04:0500:00:0600:30:4600:16:5877600:32:0178100:49:59780
#68 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1865Lesiecki JacekWrocławPOLWosiek Team91M2011-00:33:1900:33:1800:00:0300:00:0000:09:04700:16:52500:25:514
#69 257268Cichorek EwelinaCzerminPOL86K307-1800:46:2100:00:0400:13:0100:12:1224100:22:5024800:35:42251
#70 513578Dolata ElżbietaOstrówPOL67K504-5600:52:0100:00:0500:18:4200:14:0054000:26:0253000:40:35531
#71 769243Śniecińska AnnaLigotaPOLAbc Głogowa80K3066-15701:04:1100:00:0600:30:5200:17:0477900:31:5177600:49:31776
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2770Fedorczak MichałNowa SólPOLWosiek Team95M2022-00:33:2100:33:1900:00:0300:00:0100:09:02200:16:51200:25:513
#73 25813Bednarek JanuszLewkówPOLNight Runners69M4073240-00:46:2100:00:0400:13:0200:12:2627700:23:0826900:35:54260
#74 514807Sergiel MariuszKaliszPOLKalisz Biega73M40133458-00:52:0100:00:0500:18:4200:13:2142400:25:1045700:39:40483
#75 770257Sójka MałgorzataRaszkówPOLAbc Głogowa82K3067-15801:04:1200:00:0600:30:5200:17:0077700:31:5277800:49:31777
#76 259290Handzlik PawełTopola MałaPOL64M5016241-00:46:2300:00:0400:13:0300:12:0321400:22:3321700:35:29242
#77 51524Wojtkowiak GrzegorzJarocinPOLBiegacze Jarocin69M40134459-00:52:0500:00:0500:18:4500:13:5050500:25:5752100:40:25525
#78 771234Bętkowska KarolinaLigotaPOLAbc Głogowa86K3068-15901:04:1400:00:0600:30:5500:17:0477800:31:5277700:49:33778
#79 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4478Frąszczak PatrykKrotoszynPOLWosiek Team95M2034-00:33:3700:33:3700:00:0300:00:1700:09:02300:16:52300:25:471
#80 260850Wesołowski DanielGodziesze MałePOL71M4074242-00:46:2300:00:0400:13:0400:12:1123600:22:5725400:35:55262
#81 516613Raszewski KrzysztofTopola MałaPOLZielona Mila70M40135460-00:52:0900:00:0500:18:4900:13:4248800:25:5051100:40:29526
#82 772895Bieganska MartynaOstrow WlkpPOLDzika Drużyna80K3069-16001:04:2200:00:0600:31:0200:17:1378100:31:5578000:49:25774
#83 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5431Witkowski MarcinKrotoszynPOLKb Czarne Wilki85M3025-00:33:5600:33:5400:00:0300:00:3700:09:01100:16:51100:25:502
#84 261241Nowicki MichałOstrów WlkpPOLCrossfit - Ostrów (radłowska)78M3081243-00:46:2400:00:0400:13:0400:12:5234500:23:2029200:35:58264
#85 517416Laskowski KrzysztofOstrów WlkpPOL69M40136461-00:52:1000:00:0500:18:5000:14:0856000:25:5551800:40:32530
#86 773883Jeziorny MirosławRaszkówPOL77M40179613-01:04:2800:00:0600:31:0900:16:1975100:31:0576200:49:09769
#87 6729Pochopień MikołajOleśnicaPOLWks Oleśniczanka Oleśnica94M2046-00:34:0900:34:0900:00:0300:00:5000:09:03400:16:52400:26:086
#88 262897Mielcarek LukaszLutogniewPOLLutogniew86M3082244-00:46:2700:00:0400:13:0700:12:3429800:23:1027500:36:02269
#89 518368Wejman BogumiłStawiszynPOLTomar Transport Team78M30165462-00:52:1300:00:0500:18:5400:13:3045800:25:2247500:40:04508
#90 774884Perdek JoannaRaszkówPOLOstrów Wielkopolski87K3070-16101:04:2900:00:0600:31:0900:16:1975000:31:0676300:49:12771
#91 7675Jarecki DamianTrzebnicaPOLRaketa Kosmos93M2057-00:34:1100:34:0800:00:0300:00:5100:09:061000:17:04900:26:328
#92 263177Stawik BartoszOstrówPOLCrossfit - Ostrów (radłowska)87M3083245-00:46:3000:00:0400:13:1100:11:5819800:22:2921300:35:27241
#93 519308Przywarciak MarcinPrzygodzicePOL80M30166463-00:52:1400:00:0500:18:5400:13:3045400:25:2247400:40:04507
#94 775214Brzezińska AnitaOstrów Wlkp.POL89K2039-16201:04:3600:00:0600:31:1600:16:1374600:31:0476100:49:09768
#95 8484Kluczyk DamianOstrówPOLKb Czarne Wilki95M2068-00:34:3600:34:3600:00:0300:01:1600:09:03600:16:54800:26:247
#96 264324Sójka ZdzislawRaszkowPOL71M4075246-00:46:3400:00:0400:13:1400:11:5719500:22:5325000:35:57263
#97 520102Płóciennik PaulinaWtórekPOL90K2015-5700:52:1500:00:0500:18:5500:13:5251300:25:4150500:40:04509
#98 77681Pawlak GrzegorzOstrówPOL85M30223614-01:04:3900:00:0600:31:1900:16:3676200:31:1876900:49:11770
#99 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9639Górny KrzysztofKaliszPOLWww.centralne.co78M3039-00:34:5000:34:4900:00:0300:01:3100:09:04800:16:54700:26:399
#100 265821Gąszczak MariuszKępnoPOLKs Leniwiec79M3084247-00:46:3500:00:0400:13:1600:12:0421500:22:4323100:35:36249

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności