Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

55. Bieg Republiki Ostrowskiej

Wyniki - 22 października 2017, Ostrów Wielkopolski

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
-
-
-
#1 150656Konieczny KamilKobiernoPOL97M2042144-00:44:0700:00:0400:10:4700:12:2025900:22:3521900:34:35184
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !295662Rybczyńska PaulinaKobyla GóraPOL98K161-2100:47:1400:00:0400:13:5400:12:4532700:23:3931600:36:31292
#3 67674Gałęcki KamilKobyla GóraPOL1M16466-00:40:3200:00:0400:07:1200:10:477600:20:066800:31:1265
#4 77889Matysiak ŁukaszKobyla GóraPOLKobyla Góra84M302975-00:41:0000:00:0400:07:4000:10:477200:20:076900:31:2575
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33881Wietecha JakubKobylinPOLWosiek Team99M16233-00:38:2000:38:2000:00:0300:05:0000:10:123500:18:582900:29:3432
#6 63215Grzesiak PawełKocinaPOLAkb Niezależni.pl Sośnie92M20109540-00:55:4500:00:0500:22:2500:15:2569800:28:2467700:43:36653
#7 153365Sołtysiak MarekKokaninPOL79M3046147-00:44:0700:00:0400:10:4800:11:5317800:22:0517100:34:06156
#8 209496Osmólski RobertKórnikPOLMjdop68M4062200-00:45:1600:00:0400:11:5700:12:1724900:22:4423500:35:12224
#9 703793Szukalska AgnieszkaKościanPOLKościan Team74K4028-12100:58:3500:00:0500:25:1600:15:4271600:29:1471300:45:10699
#10 500866Łęgowski JarosławKościelna WieśPOL73M40130447-00:51:4400:00:0500:18:2500:13:5251500:25:5151300:40:03506
#11 5494Krzywik TomaszKościelna WieśPOL88M201553-00:39:3900:00:0300:06:2000:10:304500:19:375300:30:2953
#12 601886Gawlowska PaulinaKoscielna WiesPOL73K4016-7900:54:5100:00:0500:21:3200:13:5452300:26:2756100:41:43571
#13 287108Marciniak JanuszKostrzynPOLNkb Chyży Nowy Tomyśl52M605268-00:46:5800:00:0400:13:3900:12:5334900:23:4632700:36:30288
#14 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 57878Robaszkiewicz JakubKostrzynPOLBiały Kenijczyk / Azs Uam Poznań98M16356-00:40:0700:00:0400:06:4700:10:446500:19:566200:31:0159
#15 451711Antczak AndrzejKotlinPOLKotlin82M30143410-00:50:3800:00:0500:17:1900:13:4449200:25:2648200:39:21462
#16 740727Naskręska JuliaKotlinPOLRoz(bieg)ane Białe Tygrysy Jarocin1K167-14101:01:1000:00:0600:27:5100:16:2475500:30:5175600:47:42748
#17 590516Dryjańska KrystynaKotlinPOL66K505-7400:54:2500:00:0500:21:0600:14:3360700:27:1160400:42:08588
#18 93701Ratajczak MarcinKotlinPOL82M303391-00:41:5400:00:0400:08:3500:11:019100:20:298300:32:1085
#19 139739Zasański MichałKotlinPOLRoz(bieg)ane Białe Tygrysy Jarocin96M2038133-00:43:4300:00:0400:10:2400:12:1324300:22:1519200:34:03152
#20 484651Derbich MariuszKowalewPOLKlub Kowalew79M30153434-00:51:2500:00:0500:18:0500:14:0254700:25:5051200:40:00502
#21 504714Cierniak MaciejKowalewPOL78M30159450-00:51:4900:00:0500:18:2900:13:1239900:24:5242800:39:22464
#22 127133Sarna SławomirKowalewPOLTeam Pleszew64M508124-00:43:1300:00:0400:09:5300:11:4215000:21:4013200:33:32131
#23 56369Włodarczyk MichałKoźminPOLKoźmin Biega96M201655-00:39:5600:00:0300:06:3700:10:345200:19:465600:30:4455
#24 99104Witczak GrzegorzKoźminPOLKoźmin Biega85M303497-00:42:0900:00:0400:08:5000:11:008900:20:459100:32:3196
#25 405787Piejko TomaszKoźminPOLKoźmin Biega81M30131370-00:49:3100:00:0400:16:1200:12:3429900:24:0135400:37:52377
#26 165147Naglak ŁukaszKoźminPOLKoźmin Biega82M3050159-00:44:1700:00:0400:10:5800:12:0722600:22:1719500:34:28174
#27 65780Lis MateuszKoźmin Wlkp.POLKoźmin Biega90M201964-00:40:2900:00:0400:07:1000:10:508100:20:137800:31:2474
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22771Gola DawidKożminekPOLUks 12 Kalisz99M16122-00:37:2100:37:1700:00:0300:04:0100:09:471900:18:272100:28:5325
#29 48384Ząbczyński DawidKoźminekPOL80M301747-00:39:2600:39:2400:00:0300:06:0700:10:355700:19:385400:30:2852
#30 605652Durman PrzemysławKozminekPOL79M30189525-00:55:0000:00:0500:21:4000:14:5064100:27:3963100:42:48620
#31 490858Biernat FilipKołaczkowoPOLKb Złote Kłosy Kołaczkowo77M40125439-00:51:3400:00:0500:18:1500:14:0355200:25:4450600:39:59501
#32 66078Goździaszek KatarzynaKołątajewPOL78K3044-10300:56:5600:00:0500:23:3700:15:0967500:28:0566000:43:49663
#33 730730Ratajczak JoannaKrobiaPOL83K3060-13501:00:1400:00:0600:26:5400:16:0574100:29:5973700:46:33732
#34 299868Majewski ZbigniewKrobiaPOLBiegaj Z Krobią85M3095277-00:47:1700:00:0400:13:5700:12:5335000:23:4232200:36:36297
#35 306792Szpurka JolantaKrobiaPOLBiegaj Z Krobią77K406-2400:47:2200:00:0400:14:0300:12:4432400:23:3631300:36:30290
#36 159731Ratajczak TomaszKrobiaPOL75M4046153-00:44:1200:00:0400:10:5300:11:4215200:21:4914400:33:55142
#37 119756Uciechowski MateuszKrośnicePOLMeo Group93M2032116-00:42:5700:00:0400:09:3800:10:183700:20:5710200:33:10119
#38 689459Czerwińska AgnieszkaKrotoszynPOLNight Runners82K3050-11600:58:0500:00:0500:24:4500:14:4863500:28:0966700:44:24677
#39 698737Świderski JarosławKrotoszynPOL81M30211579-00:58:2400:00:0500:25:0500:16:0173800:29:4372900:45:37705
#40 187738Wroński MichałKrotoszynPOLKopieczki Runners82M3059180-00:44:5100:00:0400:11:3200:13:0037000:23:0526500:34:59210
#41 195538Piaskowski RobertKrotoszynPOL74M4059188-00:45:0200:00:0400:11:4300:11:5819900:22:3622000:34:52204
#42 204565Szałata AdrianKrotoszynPOLKb Czarne Wilki89M2050195-00:45:1300:00:0400:11:5400:10:426100:21:0510400:34:05155
#43 485755Śnieciński ZdzisławKrotoszynPOLKopieczki Runners64M5040435-00:51:2600:00:0500:18:0700:13:4750000:25:4851000:39:52496
#44 236870Mądrecki DariuszKrotoszynPOL68M4068223-00:45:4800:00:0400:12:2900:11:5418200:22:0917700:34:48197
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4478Frąszczak PatrykKrotoszynPOLWosiek Team95M2034-00:33:3700:33:3700:00:0300:00:1700:09:02300:16:52300:25:471
#46 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5431Witkowski MarcinKrotoszynPOLKb Czarne Wilki85M3025-00:33:5600:33:5400:00:0300:00:3700:09:01100:16:51100:25:502
#47 777274Kowalski AndrzejKrotoszynPOLKs Krotosz Krotoszyn60M5059615-01:04:4700:00:0600:31:2800:16:1374500:30:4675400:48:47762
#48 552678Kabat SzymonKrotoszynPOLTeam Romans73M40146488-00:53:1400:00:0500:19:5400:14:2359000:26:4457000:41:34563
#49 333162Kubel JędrzejKrotoszynPOLChodniki Klemczaka71M4084307-00:47:5600:00:0400:14:3600:12:5836700:23:5734700:37:09344
#50 348856Zając ŁukaszKrotoszynPOL80M30113318-00:48:1500:00:0400:14:5500:12:5234700:23:5234300:37:02334
#51 399114Kłopocki TomaszKrotoszynPOLKrotoszyńska Grupa Biegowa84M30129365-00:49:2400:00:0400:16:0500:12:5234600:24:1938000:37:55381
#52 400316Jadczak MonikaKrotoszynPOL1K164-3500:49:2500:00:0400:16:0600:12:3630300:23:3831400:37:33363
#53 401860Czwojdziński IreneuszKrotoszynPOLCityzen Poznań62M5030366-00:49:2700:00:0400:16:0800:12:1123500:23:3431100:37:42371
#54 155238Dzikowski PawełKrotoszynPOL70M4044149-00:44:0800:00:0400:10:4900:11:5117100:22:0216800:34:01148
#55 421879Rybacka KatarzynaKrotoszynPOL75K409-3600:49:5400:00:0400:16:3400:13:0537900:24:4241400:38:28414
#56 158526Kolenda MirekKłodawaPOL72M4045152-00:44:1100:00:0400:10:5200:11:5619200:22:0116600:34:04153
#57 380291Strzelczyk GrzegorzLegnicaPOLBiegam Bo Lubię Legnica70M4094347-00:49:0100:00:0400:15:4200:12:5334800:24:1237200:37:58386
#58 367591Pisarski RomanLenartowicePOLTeam Pleszew69M4092336-00:48:4300:00:0400:15:2400:12:3730400:23:5133900:37:27355
#59 692Tylicki RobertLesznoPOLTylicki Team72M401868-00:40:3700:00:0400:07:1800:10:334900:19:445500:31:0461
#60 176327Wiatrak MarcinLewkówPOL79M3055169-00:44:3200:00:0400:11:1300:11:5418300:21:5916200:34:19165
#61 242178Sudolski MarcinLewkówPOL80M3079229-00:45:5600:00:0400:12:3700:12:4532800:23:0927200:35:34248
#62 25813Bednarek JanuszLewkówPOLNight Runners69M4073240-00:46:2100:00:0400:13:0200:12:2627700:23:0826900:35:54260
#63 55914Bednarek PawełLewkówPOLNight Runners90M20101495-00:53:4200:00:0500:20:2200:14:4963700:27:4063300:42:27605
#64 12465Skórzyński ArkadiuszLewkówPOLNight Runners70M4035121-00:43:0500:00:0400:09:4600:11:2611300:21:2812100:33:25127
#65 140168Ponitka PawełLewkówPOL87M3042134-00:43:4500:00:0400:10:2600:11:4515700:21:4513700:33:48137
#66 769243Śniecińska AnnaLigotaPOLAbc Głogowa80K3066-15701:04:1100:00:0600:30:5200:17:0477900:31:5177600:49:31776
#67 771234Bętkowska KarolinaLigotaPOLAbc Głogowa86K3068-15901:04:1400:00:0600:30:5500:17:0477800:31:5277700:49:33778
#68 304175Pinkowski EdmundLigotaPOLKs Maraton Ostrów Wielkopolski66M5020282-KSMA/1300:47:2200:00:0400:14:0200:12:2126100:23:2129400:36:37298
#69 136774Hojka TomaszLipiePOL76M4038131-00:43:3400:00:0400:10:1400:11:109700:21:2111500:33:24126
#70 717769Chłopaś ArturLubliniecPOLWkb Meta Lubliniec73M40173589-00:59:1500:00:0500:25:5600:15:4171500:29:1270600:45:42714
#71 396150Kubasik TomaszLubliniecPOL83M30127363-00:49:1800:00:0400:15:5800:12:1825300:23:3230600:37:30360
#72 262897Mielcarek LukaszLutogniewPOLLutogniew86M3082244-00:46:2700:00:0400:13:0700:12:3429800:23:1027500:36:02269
#73 170425Grąbkowski KrzysztofLututówPOL91M2045164-00:44:2600:00:0400:11:0600:11:4415600:22:0116500:34:18163
#74 585867Łuczak JakubMalanówPOL#niebiegambolubie93M20104514-00:54:1900:00:0500:21:0000:14:2058200:26:4757300:41:46574
#75 339145Karkoszka MarcinMasanówPOL90M2077311-00:48:0700:00:0400:14:4700:12:2426600:23:2229600:36:51319
#76 525200Sroka DariuszMichałkówPOL66M5042468-00:52:2400:00:0500:19:0400:14:2960400:26:2856300:40:48541
#77 271783Matillek MiłoszMiędzybórzPOLVervomaniacy89M2063252-00:46:4000:00:0400:13:2100:12:2326300:23:1227800:36:02268
#78 587776Kluska KamilaMiędzybórzPOLVervomaniacy86K3030-7300:54:2000:00:0500:21:0000:14:0053800:26:3356400:41:41568
#79 635715Dymała NataliaMiędzybórzPOLNight Runners85K3038-9400:55:5500:00:0500:22:3600:15:4672300:28:3368600:43:39656
#80 191561Raszka KrzysztofMiliczPOLRunning Team Milicz75M4058184-00:44:5700:00:0400:11:3800:11:2311000:21:2712000:34:19166
#81 472748Musielak WioletaMiliczPOLRunning Club Milicz74K4011-4800:51:1100:00:0500:17:5100:13:1239800:25:1546300:39:35478
#82 787810Solatycki DamianMiliczPOLFrontline Academy98M1615620-01:11:2500:00:0700:38:0500:17:3278900:34:1979000:54:33788
#83 37696Markowski SebastianMiliczPOLRunning Team Milicz85M301337-00:38:3700:38:3300:00:0300:05:1700:10:355500:19:365200:30:1343
#84 97790Smereka TomaszMiliczPOLRunning Team Milicz77M402895-00:41:5900:00:0400:08:4000:11:1610100:20:529700:32:2193
#85 112892Szyszka TomaszMiliczPOL81M3038110-00:42:5100:00:0400:09:3200:11:3613200:21:3012400:33:09117
#86 416536Pasieka JuliuszMiliczPOLRunning Team Milicz68M40109381-00:49:4500:00:0400:16:2500:12:5936900:24:2739200:38:23407
#87 376339Szóstak KrzysztofMiłoszycePOLKb Harcownik Jelcz-laskowice55M608343-00:48:5500:00:0400:15:3500:13:1440300:24:3339700:37:57383
#88 589161Kluza TomaszMogilnoPOLNight Runners82M30186516-00:54:2100:00:0500:21:0100:15:0666800:27:5165000:42:47619
#89 199723Kupczak EwaMroczeńPOL73K404-800:45:0600:00:0400:11:4700:11:5619300:22:1518900:34:38188
#90 49682Parzonka SylwesterMroczeńPOLKs Gepard Kępno70M401448-00:39:2800:39:0700:00:0300:06:0900:11:109800:20:168000:30:4856
#91 425638Gałęski DamianMurowana GoślinaPOLKlub Biegacza Kompania Piwowarska80M30135388-00:49:5800:00:0400:16:3900:14:0053900:25:3148900:39:03447
#92 709690Cholewiński WojciechMurowana GoślinaPOLHernik Team66M5053586-00:59:0200:00:0500:25:4300:15:0066000:28:1267100:45:38707
#93 569637Gałęska KatarzynaMurowana GoślinaPOLMurowana Goślina Szalone82K3026-6700:53:5400:00:0500:20:3500:14:4362500:27:1960900:41:45572
#94 61428Cholewińska LonginaMurowana GoślinaPOLHernik Team66K506-8300:55:1700:00:0500:21:5700:14:5765800:28:1066900:43:15639
#95 443245Franka MateuszNabyszycePOL93M2089403-00:50:3300:00:0500:17:1400:13:3847800:25:1246100:39:07448
#96 643703Sokołowska BarbaraNamysłówPOLDiehl Running Team73K4023-9700:56:1600:00:0500:22:5600:15:0967400:28:0566100:43:32650
#97 650156Kawoń AndrzejNamysłówPOL54M6015551-00:56:2400:00:0500:23:0400:14:5765700:27:5365200:43:29648
#98 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2770Fedorczak MichałNowa SólPOLWosiek Team95M2022-00:33:2100:33:1900:00:0300:00:0100:09:02200:16:51200:25:513
#99 183167Krzywik PawełNowePOL81M3057176-00:44:4300:00:0400:11:2400:12:0823100:22:2721200:34:38187
#100 713112Bodylska PatrycjaNowePOL93K2032-12700:59:1300:00:0500:25:5400:15:5573300:29:3172000:45:47716

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności