Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Gliwicka Dycha

Wyniki - 22 października 2017, Gliwice

Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 101Dylong Piotr2165GLIWICEPOLSKAM-50491-00:49:1200:50:2200:04:55
#2 102Kasprzyk Marcin2216KNURÓWPOLSKAM-304492-00:49:3600:50:2400:04:57
#3 103Janik Sergiusz2370ZAWIERCIEPOLSKAM-202593-00:49:2600:50:2700:04:56
#4 104Przygodzki Damian2172JAZZYWROCŁAWPOLSKAM-202794-00:50:0900:50:2800:05:00
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !105Szczerzek Zbigniew2257ZABRZEPOLSKAM-60295-00:50:3400:50:3400:05:03
#6 106Wyciślik Marcin2081HIRSCHVOGELGLIWICEPOLSKAM-304196-00:48:5900:50:3600:04:53
#7 107Drosdzol Piotr2348ZDYCHOM ALE LECACHORZÓWPOLSKAM-202397-00:49:0600:50:4100:04:54
#8 108Zieliński Sebastian2271ZABRZEPOLSKAM-304398-00:49:1600:50:4300:04:55
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !109Pikul Wiktoria2177GLIWICEPOLSKAK-161-1100:50:1700:50:4500:05:01
#10 110Pronczuk Marcin2036ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAM-304899-00:50:2500:50:4800:05:02
#11 111Żeromski Stefan2218JASNAGLIWICEPOLSKAM-505100-00:50:4000:50:5200:05:04
#12 112Setnik Robert2500GLIWICEPOLSKAM-4020101-00:50:4800:50:5300:05:04
#13 113Skubała Janusz2329LUCKY LOSERSCHWOSTEKPOLSKAM-3050102-00:50:4500:50:5600:05:04
#14 114Kukurba Mikołaj2360OMNISQUAREGLIWICEPOLSKAM-3042103-00:49:0100:50:5700:04:54
#15 115Sokołowski Łukasz2299GLIWICEPOLSKAM-3049104-00:50:4000:50:5700:05:04
#16 116Dubiel Leszek2121GLIWICEPOLSKAM-3047105-00:50:0500:51:0500:05:00
#17 117Wąs Szymon2483POLSKAM-2028106-00:50:2700:51:1000:05:02
#18 118Mach Marcin2200GLIWICEPOLSKAM-4022107-00:51:0800:51:1500:05:06
#19 119Janowski Piotr2367GLIWICEPOLSKAM-506108-00:51:1100:51:2200:05:07
#20 120Yoshida Daisuke2335TAKENAKAGLIWICEPOLSKAM-3045109-00:49:5700:51:3200:04:59
#21 121Gabryś Seba2516NIGHT RUNNER GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-4023110-00:51:2400:51:3700:05:08
#22 122Ziomek Katarzyna2137BYTOMPOLSKAK-306-1200:50:4600:51:3700:05:04
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 123Żołądź Marlena2264GLIWICEPOLSKAK-203-1300:50:3700:51:4300:05:03
#24 124Szczyrba Agnieszka2190PYSKOWICEPOLSKAK-205-1400:51:0000:51:4700:05:06
#25 125Skorupski Paweł2195GLIWICEPOLSKAM-3051111-00:51:0500:51:4900:05:06
#26 126Jurowicz Mariusz2416KATOWICEPOLSKAM-2029112-00:51:0500:51:5000:05:06
#27 127Hajok Marek2173GLIWICEPOLSKAM-4021113-00:51:0700:51:5100:05:06
#28 128Wiśniowska Dominika2462GIERAŁTOWICEPOLSKAK-204-1500:50:3700:52:0200:05:03
#29 129Garncarz Jakub2140DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAM-3055114-00:52:0500:52:1200:05:12
#30 130Rubin Katarzyna2487GLIWICEPOLSKAK-206-1600:51:3600:52:1300:05:09
#31 131Misiurek Ernest2175SRH 73PP KATOWICEBEDZINPOLSKAM-4025115-00:52:0800:52:2000:05:12
#32 132Sokołowski Mateusz2277GLIWICEPOLSKAM-2033116-00:52:1500:52:3200:05:13
#33 133Antoniak Mateusz2422KLUCZEPOLSKAM-2030117-00:51:3000:52:3400:05:09
#34 134Gołębiowski Marek2456GLIWICEPOLSKAM-3053118-00:51:1500:52:3400:05:07
#35 135Starczała Piotr2481MEGAWAT RUNNING TEAMKSIĄŻENICEPOLSKAM-4024119-00:52:0400:52:4100:05:12
#36 136Główka Piotr2387GLIWICEPOLSKAM-3054120-00:51:4800:52:4200:05:10
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 137Ogonowski Edwawrd2305ŻÓŁWIK OPOLEOPOLEPOLSKAM-603121-00:51:3100:52:4700:05:09
#38 138Szwajkosz Szczepan2282GLIWICEPOLSKAM-3057122-00:52:1600:52:4700:05:13
#39 139Bzdyk Iwona2157PARKRUN KATOWICEKATOWICEPOLSKAK-307-1700:52:0100:52:4800:05:12
#40 140Subik Tomasz2150GLIWICEPOLSKAM-3059123-00:52:2600:52:5100:05:14
#41 141Wojtyła Tymoteusz2052JAZZYPSZCZYNAPOLSKAM-2031124-00:51:5100:52:5100:05:11
#42 142Kaczmarzyk Arkadiusz2272GLIWICEPOLSKAM-3060125-00:52:3000:52:5900:05:15
#43 143Orłowski Kamil2533ZABRZEPOLSKAM-2032126-00:51:5800:53:0000:05:11
#44 144Brodala Agnieszka2245GLIWICEPOLSKAK-3010-1800:52:4300:53:0500:05:16
#45 145Bieniek Dawid2246KNURÓWPOLSKAM-2034127-00:52:4300:53:0500:05:16
#46 146Mermon Artur2230GLIWICEPOLSKAM-508128-00:53:0800:53:1600:05:18
#47 147Wyleżoł Piotr2454RUN DMCKĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKAM-3052129-00:51:0700:53:2400:05:06
#48 148Zarudzki Łukasz2353NOTHING TO FEARGLIWICEPOLSKAM-4027130-00:52:2300:53:2600:05:14
#49 149Ploch Karolina2154PYSKOWICEPOLSKAK-308-1900:52:1900:53:3100:05:14
#50 150Pawlina Piotr2029GLIWICEPOLSKAM-4028131-00:52:3300:53:4600:05:15
#51 151Eichhof Joanna2030GLIWICEPOLSKAK-404-2000:52:3300:53:4600:05:15
#52 152Jaworski Jakub2369GLIWICEPOLSKAM-2035132-00:52:5200:53:5200:05:17
#53 153Więckowski-Gawron Mateusz2412KATOWICEPOLSKAM-2036133-00:52:5200:53:5200:05:17
#54 154Wilk Krzysztof2380KATOWICEPOLSKAM-4026134-00:52:0900:53:5700:05:13
#55 155Grycman Michał2496CZYŻOWICE PPOLSKAM-2037135-00:53:2800:54:0000:05:20
#56 156Mika Szymon2372KATOWICEPOLSKAM-3067136-00:53:2300:54:0000:05:20
#57 157Raszyk Alina2283AMBITNI TETRYCYISKRZYCZYNPOLSKAK-405-2100:53:1300:54:0200:05:19
#58 158Koloska Karina2258PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKAK-207-2200:53:5100:54:0400:05:23
#59 159Gajda Katarzyna2339TAKENAKAGLIWICEPOLSKAK-208-2300:53:5200:54:0700:05:23
#60 160Renkiel Tomasz2492GLIWICEPOLSKAM-4031137-00:53:4700:54:1100:05:22
#61 161Janik Janusz2491GLIWICEPOLSKAM-4032138-00:53:4700:54:1100:05:22
#62 162Jureko Maciej2021GLIWICEPOLSKAM-3056139-00:52:1600:54:1500:05:13
#63 163Zieliński Marek2457GLIWICEPOLSKAM-3070140-00:53:2700:54:1900:05:20
#64 164Skwara Michał2136HIRSCHVOGELZABRZEPOLSKAM-3061141-00:52:4800:54:2200:05:16
#65 165Ślusarski Leszek2266BĘDZINPOLSKAM-4033142-00:53:5700:54:2400:05:23
#66 166Caputa Michal2227GLIWICEPOLSKAM-3069143-00:53:2700:54:2500:05:20
#67 167Kaczmarski Marcin2398KACZMARSKISPORTSOSNOWIECPOLSKAM-3073144-00:54:1200:54:2900:05:25
#68 168Seredynski Roman2544PANTERAPPOLSKAM-4029145-00:52:3600:54:3400:05:15
#69 169Skupień Izabela2528WARSZAWA PPOLSKAK-3011-2400:54:0000:54:3600:05:24
#70 170Tuchowska Anna2529SOSNOWIECPOLSKAK-309-2500:52:2500:54:3800:05:14
#71 171Piernikarczyk Robert2445PRZEZCHLEBIEPOLSKAM-3066146-00:53:1600:54:3800:05:19
#72 172Kowol Marcin2194GLWICEPOLSKAM-4034147-00:54:0900:54:4000:05:25
#73 173Raczek Magdalena2193GLIWICEPOLSKAK-3012-2600:54:1000:54:4100:05:25
#74 174Orzażewski Marek2263OPEL ACTIVE TEAMBYTOMPOLSKAM-3071148-00:53:5900:54:4300:05:24
#75 175Łuczak Marek2455GLIWICEPOLSKAM-3068149-00:53:2400:54:4400:05:20
#76 176Bobeł Krzysztof2442S.A.S. SILESIAŚWIĘTOSZOWICEPOLSKAM-3072150-00:54:0500:54:4400:05:24
#77 177Zakrzowski Wojciech2241ŁAZISKA GÓRNEPOLSKAM-3062151-00:52:5800:54:4700:05:17
#78 178Bachman Robert2522POLSKAM-3074152-00:54:3100:54:4800:05:27
#79 179Zhykharau Vasili2255GLIWICEPOLSKAM-3058153-00:52:2100:54:4800:05:14
#80 180Więczkowska Milena2521POLSKAK-2010-2700:54:3300:54:4900:05:27
#81 181Gierada Ryszard2356NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-507154-00:52:5700:54:5100:05:17
#82 182Staroń Jagoda2161ZABRZEPOLSKAK-209-2800:54:0300:54:5700:05:24
#83 183Rutkowski Łukasz2437GLIWICEPOLSKAM-2039155-00:53:5900:54:5900:05:23
#84 184Kobusiński Jurek2389PKO SILESIA RUNNING TEAMZABRZEPOLSKAM-5010156-00:53:3200:55:0300:05:21
#85 185Wlaźlak Wiesław2135GLIWICEPOLSKAM-509157-00:53:2800:55:0400:05:20
#86 186Hajda Adam2308MIASTECZKO ŚLĄSKIEPOLSKAM-4035158-00:54:2800:55:0700:05:26
#87 187Kłoda Marcin2468TENNECO AUTOMOTIVE EASTERN EUROPEZABRZEPOLSKAM-3063159-00:53:0800:55:0800:05:18
#88 188Siata Sebastian2466TENNECO AUTOMOTIVEEASTERN EUROPETRZEBINIAPOLSKAM-3064160-00:53:0800:55:0800:05:18
#89 189Ciszewski Krzysztof2418SOŚNICOWICEPOLSKAM-3077161-00:54:5100:55:0900:05:29
#90 190Okoń Zdzisław2108KNURÓWPOLSKAM-604162-00:54:0500:55:1000:05:24
#91 191Juraszek Tomasz2240TYCHYPOLANDM-4030163-00:53:2300:55:1300:05:20
#92 192Janicki Krzysztof2403JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKAM-4037164-00:54:4600:55:2300:05:28
#93 193Pawłowska-Guldzińska Magdalena2417ŁÓDŹPOLSKAK-406-2900:53:3700:55:2400:05:21
#94 194Trybus Michał2232GLIWICEPOLSKAM-2041165-00:54:2300:55:2400:05:26
#95 195Soczawa Wojciech2459BYTOMPOLSKAM-3065166-00:53:1200:55:2600:05:19
#96 196Mucharski Jacek2306PROPOINTCHORZOWPOLSKAM-2044167-00:54:5400:55:2700:05:29
#97 197Kozłowski Mariusz2281OPOLEPOLSKAM-4036168-00:54:4300:55:2800:05:28
#98 198Simka Łukasz2100PROMILKI41-500POLSKAM-3075169-00:54:3300:55:2800:05:27
#99 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !199Pietrucha-Toma Ewa2434BYTOMPOLSKAK-501-3000:54:3400:55:3300:05:27
#100 200Mazalik Jadwiga2091PYSKOWICEPOLSKAK-3013-3100:54:3900:55:3400:05:28

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności