Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Gliwicka Dycha

Wyniki - 22 października 2017, Gliwice

Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 167Kaczmarski Marcin2398KACZMARSKISPORTSOSNOWIECPOLSKAM-3073144-00:54:1200:54:2900:05:25
#2 168Seredynski Roman2544PANTERAPPOLSKAM-4029145-00:52:3600:54:3400:05:15
#3 425Kliks Kazimierz2071ZABRZEPOLSKAM-5021280-01:07:1701:09:3000:06:43
#4 171Piernikarczyk Robert2445PRZEZCHLEBIEPOLSKAM-3066146-00:53:1600:54:3800:05:19
#5 172Kowol Marcin2194GLWICEPOLSKAM-4034147-00:54:0900:54:4000:05:25
#6 174Orzażewski Marek2263OPEL ACTIVE TEAMBYTOMPOLSKAM-3071148-00:53:5900:54:4300:05:24
#7 175Łuczak Marek2455GLIWICEPOLSKAM-3068149-00:53:2400:54:4400:05:20
#8 176Bobeł Krzysztof2442S.A.S. SILESIAŚWIĘTOSZOWICEPOLSKAM-3072150-00:54:0500:54:4400:05:24
#9 432Strug Mariusz2482GLIWICEPOLSKAM-4064281-01:07:5601:10:1400:06:47
#10 177Zakrzowski Wojciech2241ŁAZISKA GÓRNEPOLSKAM-3062151-00:52:5800:54:4700:05:17
#11 178Bachman Robert2522POLSKAM-3074152-00:54:3100:54:4800:05:27
#12 179Zhykharau Vasili2255GLIWICEPOLSKAM-3058153-00:52:2100:54:4800:05:14
#13 436Cieslak Pawel2438GLIWICEPOLSKAM-30121282-01:08:5801:10:5200:06:53
#14 181Gierada Ryszard2356NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-507154-00:52:5700:54:5100:05:17
#15 183Rutkowski Łukasz2437GLIWICEPOLSKAM-2039155-00:53:5900:54:5900:05:23
#16 184Kobusiński Jurek2389PKO SILESIA RUNNING TEAMZABRZEPOLSKAM-5010156-00:53:3200:55:0300:05:21
#17 440Maliszewski Jakub2379NAPĘDZANI PROCENTEMGLIWICEPOLSKAM-30122283-01:09:2201:11:1800:06:56
#18 185Wlaźlak Wiesław2135GLIWICEPOLSKAM-509157-00:53:2800:55:0400:05:20
#19 441Maliszewski Bogusław2381NAPĘDZANI PROCENTEMGLIWICEPOLSKAM-608284-01:09:2301:11:1800:06:56
#20 186Hajda Adam2308MIASTECZKO ŚLĄSKIEPOLSKAM-4035158-00:54:2800:55:0700:05:26
#21 442Lewicki Krzysztof97NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-30123285-01:10:1901:11:2200:07:01
#22 187Kłoda Marcin2468TENNECO AUTOMOTIVE EASTERN EUROPEZABRZEPOLSKAM-3063159-00:53:0800:55:0800:05:18
#23 188Siata Sebastian2466TENNECO AUTOMOTIVEEASTERN EUROPETRZEBINIAPOLSKAM-3064160-00:53:0800:55:0800:05:18
#24 189Ciszewski Krzysztof2418SOŚNICOWICEPOLSKAM-3077161-00:54:5100:55:0900:05:29
#25 190Okoń Zdzisław2108KNURÓWPOLSKAM-604162-00:54:0500:55:1000:05:24
#26 191Juraszek Tomasz2240TYCHYPOLANDM-4030163-00:53:2300:55:1300:05:20
#27 192Janicki Krzysztof2403JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKAM-4037164-00:54:4600:55:2300:05:28
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !448Gątek Gerard2549CZĘSTOCHOWA PPOLSKAM-702286-01:10:5801:12:4800:07:05
#29 449Pyrek Marek2314TOROS DE ESPANALARYSZÓWPOLSKAM-30125287-01:12:0401:13:0000:07:12
#30 194Trybus Michał2232GLIWICEPOLSKAM-2041165-00:54:2300:55:2400:05:26
#31 450Nowiński Kamil2284SEKCJA BIEGOWA FAMILIAGLIWICEPOLSKAM-30124288-01:11:2401:13:4800:07:08
#32 195Soczawa Wojciech2459BYTOMPOLSKAM-3065166-00:53:1200:55:2600:05:19
#33 196Mucharski Jacek2306PROPOINTCHORZOWPOLSKAM-2044167-00:54:5400:55:2700:05:29
#34 197Kozłowski Mariusz2281OPOLEPOLSKAM-4036168-00:54:4300:55:2800:05:28
#35 198Simka Łukasz2100PROMILKI41-500POLSKAM-3075169-00:54:3300:55:2800:05:27
#36 454Tiszbierek Henryk2117NIGHT RUNNERS GLIWICEBARGŁÓWKAPOLSKAM-4065289-01:12:1301:13:5500:07:13
#37 455Pruchnik Sławek2051JAZZYGLIWICEPOLSKAM-2066290-01:13:4901:14:4800:07:22
#38 456Juretko Adam2535CHORZÓWPOLSKAM-4066291-01:13:2401:15:0200:07:20
#39 201Heince Łukasz2290PROPOINTRUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-2045170-00:55:0200:55:3700:05:30
#40 457Kut Krzysztof2031GLIWICEPOLSKAM-30126292-01:14:0001:15:0200:07:24
#41 203Matsuda Takura2327TAKENAKAGLIWICEPOLSKAM-3079171-00:55:3700:55:5200:05:33
#42 459Uemura Yoshihiko2334TAKENAKAGLIWICEPOLSKAM-5022293-01:16:0101:16:1900:07:36
#43 204Zieliński Kamil2551RUPA ŚLĄSKAPOLSKAM-2038172-00:53:3800:55:5500:05:21
#44 461Kamiński Wojciech2477INTERPROJEKTGLIWICEPOLSKAM-2067294-01:14:1501:16:4000:07:25
#45 206Palus Piotr2231GLIWICE SOŚNICAPOLSKAM-3083173-00:55:5200:55:5600:05:35
#46 462Kostro Rafał2285SEKCJA BIEGOWA FAMILIAGLIWICEPOLSKAM-30127295-01:15:3401:17:5600:07:33
#47 207Dybała Adam2406GLIWICEPOLSKAM-2043174-00:54:5300:55:5700:05:29
#48 463Cudzik Waldemar2463CZĘSTOCHOWAPOLSKAM-5023296-01:16:3501:18:0300:07:39
#49 208Oshimbe Masaaki2328TAKENAKAGLIWICEPOLSKAM-4038175-00:55:4000:55:5900:05:34
#50 209Kozłowski Andrzej Jerzy2238ZABRZEPOLSKAM-5011176-00:54:4400:56:0100:05:28
#51 212Jeżewski Adam2201ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAM-3082177-00:55:5000:56:1300:05:35
#52 468Kulig Maciej2504CERTUMPOLSKAM-30128297-01:21:1701:21:2300:08:07
#53 214Dombek Paweł2171ISTA BIEGAMYPOZNOWICEPOLSKAM-2040178-00:54:1500:56:1800:05:25
#54 470Doliński Daniel2414UNISONO / FIS-SST TEAMBYTOMPOLSKAM-2068298-01:20:0501:22:2400:08:00
#55 215Sirko Zbigniew2048GLIWICEPOLSKAM-5012179-00:55:1500:56:1800:05:31
#56 216Majdukiewicz Michał2502LERTUMGLIWICEPOLSKAM-2046180-00:56:1800:56:2300:05:37
#57 217Więcław Grzegorz2531GLIWICEPOLSKAM-3086181-00:56:0800:56:2700:05:36
#58 218Trosko Adam2027GLIWICEPOLSKAM-3076182-00:54:4000:56:4100:05:28
#59 219Michalski Robert2014HETMAN TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-3088183-00:56:2200:56:4200:05:38
#60 475Skupień Piotr2526GLIWICEPOLSKAM-4067299-01:30:1901:30:5600:09:01
#61 220Garbacz Damian2374FP RUNNING TEAMSOŚNICOWICEPOLSKAM-3089184-00:56:2800:56:4500:05:38
#62 476Wierciński Łukasz2473GLIWICEPOLSKAM-609300-01:43:5801:44:0300:10:23
#63 221Leszkiewicz Krzysztof2517ELZAB ACTIVE TEAMKNURÓWPOLSKAM-3078185-00:55:0400:56:5000:05:30
#64 477Marek Sławomir2525ZABRZEPOLSKAM-5024301-01:47:3001:48:2200:10:45
#65 222Zielonka Dawid2239RUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-2047186-00:56:2300:56:5000:05:38
#66 478Olejnik Marcin2302PROPOINTGOŁUSZOWICEPOLSKAM-2069302-01:52:2601:53:0100:11:14
#67 224Bauc Bartłomiej2083KATOWICEPOLSKAM-3085187-00:55:5900:56:5200:05:36
#68 225Mierzejewski Jacek2199AMATORRUDYPOLSKAM-4039188-00:55:4700:57:0700:05:34
#69 226Stanisz Michał2068GLIWICEPOLSKAM-3087189-00:56:1600:57:0900:05:37
#70 227Samol Grzegorz2046GLIWICEPOLSKAM-5013190-00:56:0300:57:0900:05:36
#71 228Kowalik Tomasz2320CZĘSTOCHOWAPOLSKAM-3090191-00:56:4600:57:1200:05:40
#72 229Jaworek Dariusz2538OTK RZEŹNIKPOLSKAM-4041192-00:56:1700:57:1400:05:37
#73 231Sadłek Robert2221ŻERNICAPOLSKAM-3081193-00:55:4400:57:2200:05:34
#74 232Kowalski Krzysztof2016GLIWICEPOLSKAM-2042194-00:54:3200:57:3300:05:27
#75 233Szot Wojciech2000WORD KATOWICEGLIWICEPOLSKAM-3084195-00:55:5700:57:3300:05:35
#76 237Malinowski Łukasz2358GLIWICEPOLSKAM-4040196-00:55:4900:57:4400:05:34
#77 238Miliszkiewicz Adam2189GLIWICEPOLSKAM-3094197-00:57:2400:57:4600:05:44
#78 243Jasiński Tomasz2410GLIWICEPOLSKAM-4042198-00:56:3400:57:5600:05:39
#79 245Dmochowski Artur2441BYTOMPOLSKAM-3080199-00:55:3800:58:0000:05:33
#80 250Borycka Józef2198TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-605200-00:56:5200:58:2600:05:41
#81 252Pawlas Seweryn2532POLSKAM-3091201-00:57:0200:58:3400:05:42
#82 253Mochnacz Patryk2402JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKAM-3098202-00:58:0300:58:4000:05:48
#83 254Oryszczak Łukasz2366GLIWICEPOLSKAM-3093203-00:57:2400:58:4200:05:44
#84 256Stalmach Leszek2361WKB META LUBLINIECLUBLINIECPOLSKAM-5014204-00:56:5400:58:4500:05:41
#85 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Formicki Rafał2461CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWAZAWIERCIEPOLSKAM-2011-00:37:1100:37:1200:03:43
#86 257Góra Marek2159TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-5017205-00:58:3500:58:4500:05:51
#87 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Jarco Dominik2234ALPIN SPORT TEAMPIETRZYKOWICEPOLSKAM-2022-00:03:3300:37:1300:37:1300:03:22
#88 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Rosiński Artur2354PARKRUN KATOWICERUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-2033-00:03:3300:37:1800:37:1900:03:22
#89 259Zabrzewski Adam2388GLIWICEPOLSKAM-3097206-00:57:5700:58:4900:05:47
#90 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4Wojdyła Mateusz2313GMINA STRZELCE OPOLSKIEKALINOWICEPOLSKAM-3014-00:03:3300:37:3000:37:3200:03:23
#91 260Bryliński Ryszard2294NIEZRZESZONYZABRZEPOLSKAM-5015207-00:57:0900:58:5200:05:43
#92 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5Winkler Tomasz2470MARKLOWICEPOLSKAM-3025-00:03:3300:37:4400:37:4500:03:25
#93 6Sladek Dominik2205NIEZRZESZONYZABRZEPOLSKAM-2046-00:38:1600:38:1700:03:49
#94 262Krajewski Adam2471OASIS SPORT TEAMGLIWICEPOLSKAM-3095208-00:57:2400:58:5300:05:44
#95 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7Pstraś Leszek2085PARKRUN KATOWICEKATOWICEPOLSKAM-3037-00:38:2300:38:2300:03:50
#96 263Myślak Mariusz2527POLSKAM-4046209-00:58:3700:58:5400:05:51
#97 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8Wysocki Mariusz2352LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKAM-4018-00:38:2800:38:3600:03:50
#98 264Turczyn Mateusz2143HIRSCHVOGELGLIWICEPOLSKAM-2050210-00:57:2100:58:5500:05:44
#99 9Bujnowski Artur2044SOKÓŁ / ENDURANCE KNURÓWKNURÓWPOLSKAM-3049-00:38:5300:38:5500:03:53
#100 10Czerwiński Michał2540SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKPOLSKAM-30510-00:38:5700:38:5800:03:53

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności