Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Gliwicka Dycha

Wyniki - 22 października 2017, Gliwice

Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 266Wiazania Marek2364GLIWICEPOLSKAM-4043211-00:56:3900:59:0000:05:39
#2 11Jucha Przemysław2524ANTONTEMPOLSKAM-30611-00:39:4900:39:5200:03:58
#3 267Micek Maciej2062GLIWICEPOLSKAM-2048212-00:56:5000:59:0000:05:41
#4 12Kauf Damian2446ZABRZEPOLSKAM-30712-00:39:5700:40:0100:03:59
#5 268Janoszek Robert2178ISTA BIEGAMYPOGÓRZEPOLSKAM-2049213-00:57:0700:59:1200:05:42
#6 13Błaszczyk Dominik2401NIGHT RUNNERSKALETYPOLSKAM-20513-00:40:1000:40:1200:04:01
#7 14Ochman Paweł2431FUTURE PROCESSING RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAM-30814-00:40:1500:40:1900:04:01
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !15Przeździak Zygmunt2323KRONOSPAN STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEPOLSKAM-40215-00:40:2100:40:2600:04:02
#9 16Piotrowski Łukasz2210RUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-30916-00:40:3800:40:4000:04:03
#10 17Wiszyński Damian2357CHORZÓWPOLSKAM-301017-00:40:4100:40:4400:04:04
#11 18Lamparski Łukasz2063GÓRKI WIELKIEPOLSKAM-20618-00:40:5900:41:0100:04:06
#12 19Rajwa Marcin2375RADLINPOLSKAM-20719-00:41:0600:41:0900:04:06
#13 275Gierada Mateusz2355NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-2053214-00:59:1900:59:3300:05:55
#14 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 20Cieciak Grzegorz2480MEGWAT RUNNING TEAMŻORYPOLSKAM-40320-00:41:0700:41:1500:04:06
#15 276Panenka Maciej2015FIS-SST TEAMNIEBOROWICEPOLSKAM-4044215-00:57:2500:59:3700:05:44
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 277Klemczak Szymon2478AQUASENSE.PLGLIWICEPOLSKAM-163216-00:58:5100:59:4500:05:53
#17 22Gramatyka Jan2399FUTURE PROCESSING RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAM-301221-00:41:2700:41:3200:04:08
#18 278Niemiec Sławek2207INTERGRAFIK POLANDGLIWICEPOLSKAM-3092217-00:57:1800:59:4500:05:43
#19 23Szabelski Krzysztof2397FUTURE PROCESSING RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAM-301122-00:41:2600:41:3200:04:08
#20 25Wiszniewski Dariusz2382ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKAM-40423-00:42:0200:42:0500:04:12
#21 281Grzesiczek Piotr2267HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEPOLSKAM-2051218-00:58:1500:59:5600:05:49
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !26Maj Witold2475OLDBOYS TRUSKOLASYWRĘCZYCA WIELKAPOLSKAM-50124-00:42:0400:42:2000:04:12
#23 282Kosiak Maciej2359GLIWICEPOLSKAM-4045219-00:58:0200:59:5700:05:48
#24 27Alker Andrzej2087GLIWICEPOLSKAM-20825-00:42:5700:43:0000:04:17
#25 283Zaremba Tadeusz2024GLIWICEPOLSKAM-606220-00:58:3101:00:0100:05:51
#26 28Wasztyl Grzegorz2520KATOWICEPOLSKAM-40526-00:42:5700:43:0700:04:17
#27 29Nikiel Marcin2054ZABRZEPOLSKAM-301327-00:43:0600:43:1000:04:18
#28 285Olimski Fabian2226SOKÓŁ KNURÓWKNURÓWPOLSKAM-4048221-00:59:2601:00:0700:05:56
#29 30Zdebel Dariusz2160LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKAM-40628-00:43:1100:43:1900:04:19
#30 286Skraba Krzysztof2511SZCZYGŁOWICE AMATORKNURÓWPOLSKAM-30101222-00:59:2601:00:0800:05:56
#31 31Majewski Andrzej2303KRONOSPAN STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEPOLSKAM-301429-00:43:2900:43:3700:04:21
#32 287Procek Marcin2145GLIWICEPOLSKAM-4047223-00:58:4701:00:1400:05:52
#33 288Marczyk Dariusz2393GLIWICEPOLSKAM-3096224-00:57:5601:00:1500:05:47
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33Kuchta Mirosław2212REMAGUMKATOWICEPOLSKAM-50230-00:44:0800:44:1200:04:24
#35 289Jasikowski Łukasz2429KONIUCHYGLIWICEPOLSKAM-2052225-00:58:2601:00:1600:05:50
#36 34Rosikoń Tomasz2269GLIWICEPOLSKAM-301531-00:44:0700:44:1500:04:24
#37 35Głowa Dariusz2243ZABRZEPOLSKAM-40732-00:44:1500:44:2100:04:25
#38 36Bombelka Daniel2376KRONOSPAN STRZELCE OPOLSKIEJEMIELNICAPOLSKAM-20933-00:44:1500:44:2200:04:25
#39 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !37Bieniecki Marek2539OTK RZEŹNIKGLIWICEPOLSKAM-16134-00:44:3000:44:3900:04:27
#40 38Nowak Mateusz2050GLIWICEPOLSKAM-201035-00:44:4100:44:4300:04:28
#41 39Brzoska Piotr2363BIEGNĘ BO MI MARCIN KAZAŁPANIÓWKIPOLSKAM-301836-00:44:4700:44:5000:04:28
#42 40Krause Szymon2155TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-301937-00:44:5200:44:5500:04:29
#43 41Jakubiak Dawid2084RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKPOLSKAM-301738-00:44:4200:45:0100:04:28
#44 297Komander Marcin2319GLIWICEPOLSKAM-5016226-00:58:2701:00:3600:05:50
#45 42Halman Tomasz2371GLIWICEPOLSKAM-301639-00:44:3700:45:0300:04:27
#46 43Babiuch Karol2321ŁANY WIELKIEPOLSKAM-302140-00:45:1300:45:3100:04:31
#47 300Krzos Piotr2439ZABRZEPOLSKAM-3099227-00:58:2001:00:4200:05:50
#48 45Mrózek Tomasz2265GLIWICEPOLSKAM-302241-00:45:2200:45:4400:04:32
#49 301Pawleta Michał2112NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-4050228-01:00:0701:00:4300:06:00
#50 46Jurga Adam2384KS OLKUSZOLKUSZPOLSKAM-302342-00:45:3700:45:4500:04:33
#51 47Lniany Beniamin2039POBIEGA(L)NIANYRUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-40843-00:45:4500:45:5200:04:34
#52 48Pacana Patryk2043DRUŻYNA ŚWIĘTEGO MARCINATARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-201344-00:45:4200:45:5500:04:34
#53 304Urban Dariusz2005GLIWICEPOLSKAM-4053229-01:00:4001:00:4700:06:04
#54 49Czernik Jakub2396ELZAB ACTIVE TEAMPIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKAM-201445-00:45:5200:46:0900:04:35
#55 305Matysiewicz Piotr2079INTER PROJEKT SAZABRZEPOLSKAM-30100230-00:58:2501:00:4900:05:50
#56 50Smoter Wojciech2507SBRT GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-401046-00:46:0900:46:1300:04:37
#57 51Donigiewicz Mariusz2315GLIWICEPOLSKAM-302047-00:45:0900:46:1300:04:31
#58 52Czyżykowski Marcin2307SW RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKAM-40948-00:45:5600:46:2000:04:35
#59 308Holetzke Krzysztof2158PYSKOWICEPOLSKAM-30102231-00:59:3801:00:5600:05:57
#60 53Bugajczyk Piotr2069PROGRESS BYTOMBYTOMPOLSKAM-302549-00:46:2400:46:2800:04:38
#61 309Miśkiewicz Andrzej2342ZAWIERCIEPOLSKAM-5019232-01:00:0401:01:0600:06:00
#62 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 54Kłaczek Grzegorz2428WIESZOWAWIESZOWAPOLSKAM-50350-00:46:2300:46:3000:04:38
#63 57Wichary Marcin2056ISTA BIEGAMYKALETYPOLSKAM-302651-00:46:3300:46:4400:04:39
#64 58Daczyński Michał2103VEGERUNNERSGLIWICEPOLSKAM-401152-00:46:3600:46:5500:04:39
#65 314Rapcia Rafał2153ZAWIERCIEPOLSKAM-30107233-01:00:3901:01:1500:06:04
#66 59Szabra Dawid2204-CHORZÓWPOLSKAM-201153-00:45:1900:47:0600:04:31
#67 315Gwioździk Sławek2350ATOKATOWICEPOLSKAM-5018234-00:59:4801:01:2200:05:58
#68 60Kowalski Tomasz2443GLIWICEPOLSKAM-302854-00:46:5900:47:0800:04:41
#69 61Warzyński Wojciech2484GLIWICEPOLSKAM-303055-00:47:0900:47:1600:04:42
#70 62Gołyś Grzegorz2503CERTUMUSTROŃPOLSKAM-201256-00:45:3700:47:2000:04:33
#71 63Watoła Marek2017M&MPYSKOWICEPOLSKAM-303157-00:47:1300:47:2400:04:43
#72 319Paśnik Jacek2523ŁÓDŹPOLSKAM-2057235-01:00:4901:01:2700:06:05
#73 64Hora Grzegorz2115RUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-302458-00:46:1700:47:2600:04:37
#74 320Kijanka Damian2082HIRSCHVOGELGLIWICEPOLSKAM-2054236-00:59:5501:01:2800:05:59
#75 65Biczyski Paweł2023PSYCHONAUCIKNURÓWPOLSKAM-302959-00:47:0800:47:3300:04:42
#76 66Kierat Paweł2053GLIWICEPOLSKAM-303260-00:47:2100:47:3500:04:44
#77 67Mazur Witold2296PROPOINTGLIWICEPOLSKAM-201561-00:47:0100:47:3600:04:42
#78 68Latacz Tomasz2235BYTOMPOLSKAM-401262-00:47:1400:47:3900:04:43
#79 69Kociemba Patryk2020GLIWICEPOLSKAM-302763-00:46:5800:47:4300:04:41
#80 70Wojtas Paweł23463940SANOKPOLSKAM-201764-00:47:3500:47:4500:04:45
#81 326Foremski Paweł2126BETANIAGLIWICEPOLSKAM-30104237-01:00:0601:01:4900:06:00
#82 71Stulik Paweł2130KNURÓWPOLSKAM-303365-00:47:2200:47:5100:04:44
#83 327Zeidler Aleksander2289ZABRZEPOLSKAM-4054238-01:01:2501:01:5100:06:08
#84 72Supeta Andrzej2519JAWORZNOPOLSKAM-303466-00:47:2500:47:5500:04:44
#85 73Janosz Sławek2186GLIWICEPOLSKAM-303567-00:47:3300:48:0200:04:45
#86 74Marczak Paweł2066GLIWICEPOLSKAM-303668-00:47:4300:48:0700:04:46
#87 75Zakrzowski Krzysztof2467TENNECO AUTOMOTIVE EASTERN EUROPERUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-201869-00:47:4100:48:1700:04:46
#88 76Cholewa Grzegorz2215PYSKOWICEPOLSKAM-303870-00:48:2700:48:3300:04:50
#89 332Leśniak Marcin2368SEKCJA BIEGOWA FAMILIABIERUŃPOLSKAM-30103239-01:00:0101:02:0600:06:00
#90 77Sieradzki Adam2292PROPOINTKATOWICEPOLSKAM-201971-00:48:0300:48:3400:04:48
#91 78Skiba Adam2536KNURÓWPOLSKAM-401472-00:48:1100:48:3500:04:49
#92 79Świtalski Adam2421CHORZÓWPOLSKAM-201673-00:47:2100:48:3500:04:44
#93 335Kocjan Lukasz2217EZUNIVERSEDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAM-4049240-00:59:5201:02:1100:05:59
#94 80Szklarz Sebastian2047GLIWICEPOLSKAM-303774-00:48:2700:48:5300:04:50
#95 336Bednorz Roman2433NAPĘDZANI PROCENTEMKOZŁÓWPOLSKAM-30105241-01:00:1901:02:1100:06:02
#96 81Sitarski Mateusz2233GLIWICEPOLSKAM-202175-00:48:1500:48:5400:04:49
#97 337Drzeja Zbigniew2506GLIWICEPOLSKAM-4051242-01:00:1401:02:1300:06:01
#98 82Pacana Krzysztof2114TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-202076-00:48:0600:48:5600:04:48
#99 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !83Pupielk Kamil2550TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-16277-00:48:4500:48:5800:04:52
#100 84Hodor Robert2176BYTOMPOLSKAM-401378-00:47:5700:49:0000:04:47

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności