Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Gliwicka Dycha

Wyniki - 22 października 2017, Gliwice

Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 59Szabra Dawid2204-CHORZÓWPOLSKAM-201153-00:45:1900:47:0600:04:31
#2 315Gwioździk Sławek2350ATOKATOWICEPOLSKAM-5018234-00:59:4801:01:2200:05:58
#3 60Kowalski Tomasz2443GLIWICEPOLSKAM-302854-00:46:5900:47:0800:04:41
#4 316Cepuchowicz Sylwia2127W POGONI ZA DUCHEMKATOWICEPOLSKAK-4012-8200:59:5501:01:2500:05:59
#5 61Warzyński Wojciech2484GLIWICEPOLSKAM-303055-00:47:0900:47:1600:04:42
#6 317Lata Beata2128SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKAK-4013-8300:59:5501:01:2500:05:59
#7 62Gołyś Grzegorz2503CERTUMUSTROŃPOLSKAM-201256-00:45:3700:47:2000:04:33
#8 318Bugla Agnieszka2229ZABIEGANE NAUCZYCIELKIKUŹNIA NIEBOROWSKAPOLSKAK-3031-8400:59:3301:01:2600:05:57
#9 63Watoła Marek2017M&MPYSKOWICEPOLSKAM-303157-00:47:1300:47:2400:04:43
#10 319Paśnik Jacek2523ŁÓDŹPOLSKAM-2057235-01:00:4901:01:2700:06:05
#11 64Hora Grzegorz2115RUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-302458-00:46:1700:47:2600:04:37
#12 320Kijanka Damian2082HIRSCHVOGELGLIWICEPOLSKAM-2054236-00:59:5501:01:2800:05:59
#13 65Biczyski Paweł2023PSYCHONAUCIKNURÓWPOLSKAM-302959-00:47:0800:47:3300:04:42
#14 321Gontarz Karolina2268HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEPOLSKAK-3033-8500:59:5401:01:2800:05:59
#15 66Kierat Paweł2053GLIWICEPOLSKAM-303260-00:47:2100:47:3500:04:44
#16 322Sikorska Katarzyna2133GLIWICEPOLSKAK-3037-8601:00:1501:01:3000:06:01
#17 67Mazur Witold2296PROPOINTGLIWICEPOLSKAM-201561-00:47:0100:47:3600:04:42
#18 323Kolasińska Monika2075GLIWICEPOLSKAK-2029-8700:59:4601:01:3900:05:58
#19 68Latacz Tomasz2235BYTOMPOLSKAM-401262-00:47:1400:47:3900:04:43
#20 324Wolanin Patrycja2440GLIWICEPOLSKAK-2032-8801:00:4301:01:4300:06:04
#21 69Kociemba Patryk2020GLIWICEPOLSKAM-302763-00:46:5800:47:4300:04:41
#22 325Pieniak Karolina2078GLIWICEPOLSKAK-2035-8901:01:0701:01:4600:06:06
#23 70Wojtas Paweł23463940SANOKPOLSKAM-201764-00:47:3500:47:4500:04:45
#24 326Foremski Paweł2126BETANIAGLIWICEPOLSKAM-30104237-01:00:0601:01:4900:06:00
#25 71Stulik Paweł2130KNURÓWPOLSKAM-303365-00:47:2200:47:5100:04:44
#26 327Zeidler Aleksander2289ZABRZEPOLSKAM-4054238-01:01:2501:01:5100:06:08
#27 72Supeta Andrzej2519JAWORZNOPOLSKAM-303466-00:47:2500:47:5500:04:44
#28 328Wielawińska Halina2542GLIWICEPOLSKAK-3041-9001:00:2301:01:5300:06:02
#29 73Janosz Sławek2186GLIWICEPOLSKAM-303567-00:47:3300:48:0200:04:45
#30 329Skwara Katarzyna2095HIRSCHVOGELZABRZEPOLSKAK-3042-9101:00:2901:01:5800:06:02
#31 74Marczak Paweł2066GLIWICEPOLSKAM-303668-00:47:4300:48:0700:04:46
#32 330Orzażewska Elżbieta2104SOŚNICOWICEPOLSKAK-504-9201:00:1801:02:0000:06:01
#33 75Zakrzowski Krzysztof2467TENNECO AUTOMOTIVE EASTERN EUROPERUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-201869-00:47:4100:48:1700:04:46
#34 331Koenigshaus Anna2060ZABRZEPOLSKAK-3038-9301:00:1901:02:0600:06:01
#35 76Cholewa Grzegorz2215PYSKOWICEPOLSKAM-303870-00:48:2700:48:3300:04:50
#36 332Leśniak Marcin2368SEKCJA BIEGOWA FAMILIABIERUŃPOLSKAM-30103239-01:00:0101:02:0600:06:00
#37 77Sieradzki Adam2292PROPOINTKATOWICEPOLSKAM-201971-00:48:0300:48:3400:04:48
#38 333Żurawiecka Anna2474GLIWICEPOLSKAK-2031-9401:00:1901:02:1000:06:02
#39 78Skiba Adam2536KNURÓWPOLSKAM-401472-00:48:1100:48:3500:04:49
#40 334Grzyśka Katarzyna2340ZABRZEPOLSKAK-3039-9501:00:1901:02:1000:06:02
#41 79Świtalski Adam2421CHORZÓWPOLSKAM-201673-00:47:2100:48:3500:04:44
#42 335Kocjan Lukasz2217EZUNIVERSEDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAM-4049240-00:59:5201:02:1100:05:59
#43 80Szklarz Sebastian2047GLIWICEPOLSKAM-303774-00:48:2700:48:5300:04:50
#44 336Bednorz Roman2433NAPĘDZANI PROCENTEMKOZŁÓWPOLSKAM-30105241-01:00:1901:02:1100:06:02
#45 81Sitarski Mateusz2233GLIWICEPOLSKAM-202175-00:48:1500:48:5400:04:49
#46 337Drzeja Zbigniew2506GLIWICEPOLSKAM-4051242-01:00:1401:02:1300:06:01
#47 82Pacana Krzysztof2114TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-202076-00:48:0600:48:5600:04:48
#48 338Dreja Katarzyna2505OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEPOLSKAK-3036-9601:00:1401:02:1300:06:01
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !83Pupielk Kamil2550TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-16277-00:48:4500:48:5800:04:52
#50 339Zgrzybłowska Weronika2423GLIWICEPOLSKAK-3045-9701:01:0601:02:1300:06:06
#51 84Hodor Robert2176BYTOMPOLSKAM-401378-00:47:5700:49:0000:04:47
#52 340Pietrzyk Małgorzata2273GLINICAPOLSKAK-2034-9801:01:0301:02:1300:06:06
#53 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !85Jałowiec Ryszard2304KS OLKUSZOLKUSZPOLSKAM-60179-00:49:0600:49:1500:04:54
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 341Szulc Joanna2038ORNONTOWICEPOLSKAK-163-9901:01:4601:02:1400:06:10
#55 86Machała Marek2332LUCKY LOSERSGLINICAPOLSKAM-401680-00:49:0600:49:1800:04:54
#56 342Groborz Grzegorz2059ZABRZEPOLSKAM-4052243-01:00:2801:02:1500:06:02
#57 87Litwinczuk Gabriel2383KLUCZEPOLSKAM-304081-00:48:5000:49:2300:04:53
#58 343Maciąga Marcin2458PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKAM-2055244-00:59:5901:02:1900:05:59
#59 88Zdon Paweł2407KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKAM-303982-00:48:4400:49:3100:04:52
#60 344Pawełek Barbara2148ZABRZEPOLSKAK-3043-10001:00:3101:02:2000:06:03
#61 89Walędzik Anna2449MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAZABRZEPOLSKAK-305-700:49:2300:49:4000:04:56
#62 345Karwat Jarek2196EZUNIVERSERYBNIKPOLSKAM-30106245-01:00:2001:02:3000:06:02
#63 90Burzawa Jarosław2300GRÓDKÓWPOLSKAM-401783-00:49:1600:49:4400:04:55
#64 346Binasik Agnieszka2101KATOWICEPOLSKAK-4015-10101:00:5001:02:3300:06:05
#65 91Cybulski Paweł2295PROPOINTTYCHYPOLSKAM-202484-00:49:1100:49:4600:04:55
#66 347Paczkowski Jacek2220ZABRZEPOLSKAM-4055246-01:01:2801:02:4300:06:08
#67 92Smolarczyk Dominik2362MŁODE WILKIGLIWICEPOLSKAM-401885-00:49:2100:49:4700:04:56
#68 348Salamon Dawid2259FILIPOWE KILOMETRY WALCZYMY Z AUTYZMEMCZERWIONKA-LESZCZYNYPOLSKAM-30109247-01:01:0801:02:4400:06:06
#69 93Kowal Dariusz2460GLIWICEPOLSKAM-401586-00:48:2500:49:4700:04:50
#70 349Drozd Krzysztof2113GLIWICEPOLSKAM-2058248-01:01:2201:02:4800:06:08
#71 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !94Skupień Małgorzata2122ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAK-202-800:49:1200:49:5400:04:55
#72 350Kryń Agnieszka2404TRIATHLON X-TEAMDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK-3044-10201:00:5901:02:5000:06:05
#73 95Wester Mieczyslaw2278GLIWICEPOLSKAM-401987-00:49:3300:49:5500:04:57
#74 351Gibas Wojciech2270HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEPOLSKAM-30110249-01:01:2201:02:5600:06:08
#75 96Szwarczyński Michał2013GLIWICEPOLSKAM-304688-00:49:5800:50:0800:04:59
#76 352Ratka Dawid2109WYRYPOLSKAM-2059250-01:01:2901:02:5700:06:08
#77 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 97Pasecka Sylwia2333GLIWICEPOLSKAK-403-900:49:4800:50:0900:04:58
#78 353Mormul Witold2061SUPER FAJNY KLUBWROCŁAWPOLSKAM-2056251-01:00:1801:03:0000:06:01
#79 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !98Frączyk Małgorzata2213GLIWICEPOLSKAK-402-1000:49:2500:50:1300:04:56
#80 354Twarowska Celina2377ETISOFT RUNNING TEAMZABRZEPOLSKAK-3048-10301:02:2401:03:0700:06:14
#81 99Szulc Sebastian2012GLIWICEPOLSKAM-202689-00:49:5100:50:1400:04:59
#82 355Rusielewicz Agnieszka2486GLIWICEPOLSKAK-2033-10401:00:5401:03:1400:06:05
#83 100Stronczyński Andrzej2309NIGHT RUNNERS GLIWICERUDA KOZIELSKAPOLSKAM-202290-00:49:0400:50:1500:04:54
#84 356Markowicz Piotr2485GLIWICEPOLSKAM-30108252-01:00:5501:03:1400:06:05
#85 101Dylong Piotr2165GLIWICEPOLSKAM-50491-00:49:1200:50:2200:04:55
#86 357Łaszowska Ewa2464OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEPOLSKAK-3047-10501:02:1801:03:2400:06:13
#87 102Kasprzyk Marcin2216KNURÓWPOLSKAM-304492-00:49:3600:50:2400:04:57
#88 358Kobusińska Jagoda2390PKO SILESIA RUNNING TEAMZABRZEPOLSKAK-4016-10601:01:5301:03:2400:06:11
#89 103Janik Sergiusz2370ZAWIERCIEPOLSKAM-202593-00:49:2600:50:2700:04:56
#90 359Waydowicz Przemysław2139PKO SILESIA RUNNING TEAMTARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-30111253-01:01:5401:03:2400:06:11
#91 104Przygodzki Damian2172JAZZYWROCŁAWPOLSKAM-202794-00:50:0900:50:2800:05:00
#92 360Antos Angelika2123HIRSCHVOGELTYCHYPOLSKAK-2036-10701:02:1401:03:4800:06:13
#93 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !105Szczerzek Zbigniew2257ZABRZEPOLSKAM-60295-00:50:3400:50:3400:05:03
#94 361Batoryna Aleksander2548BĘDZINPOLSKAM-30117254-01:03:5301:03:5500:06:23
#95 106Wyciślik Marcin2081HIRSCHVOGELGLIWICEPOLSKAM-304196-00:48:5900:50:3600:04:53
#96 362Bieńkowska Justyna2188PYSKOWICEPOLSKAK-3046-10801:02:0601:04:0600:06:12
#97 107Drosdzol Piotr2348ZDYCHOM ALE LECACHORZÓWPOLSKAM-202397-00:49:0600:50:4100:04:54
#98 363Sobolewska Stefania2347GLIWICEPOLSKAK-4017-10901:02:1501:04:1000:06:13
#99 108Zieliński Sebastian2271ZABRZEPOLSKAM-304398-00:49:1600:50:4300:04:55
#100 364Porwolik Bożena2450RADZIONKOWPOLSKAK-4018-11001:02:2701:04:1700:06:14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności