Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Gliwicka Dycha

Wyniki - 22 października 2017, Gliwice

Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 148Zarudzki Łukasz2353NOTHING TO FEARGLIWICEPOLSKAM-4027130-00:52:2300:53:2600:05:14
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Rosiński Artur2354PARKRUN KATOWICERUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-2033-00:03:3300:37:1800:37:1900:03:22
#3 275Gierada Mateusz2355NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-2053214-00:59:1900:59:3300:05:55
#4 181Gierada Ryszard2356NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-507154-00:52:5700:54:5100:05:17
#5 17Wiszyński Damian2357CHORZÓWPOLSKAM-301017-00:40:4100:40:4400:04:04
#6 237Malinowski Łukasz2358GLIWICEPOLSKAM-4040196-00:55:4900:57:4400:05:34
#7 282Kosiak Maciej2359GLIWICEPOLSKAM-4045219-00:58:0200:59:5700:05:48
#8 114Kukurba Mikołaj2360OMNISQUAREGLIWICEPOLSKAM-3042103-00:49:0100:50:5700:04:54
#9 256Stalmach Leszek2361WKB META LUBLINIECLUBLINIECPOLSKAM-5014204-00:56:5400:58:4500:05:41
#10 92Smolarczyk Dominik2362MŁODE WILKIGLIWICEPOLSKAM-401885-00:49:2100:49:4700:04:56
#11 39Brzoska Piotr2363BIEGNĘ BO MI MARCIN KAZAŁPANIÓWKIPOLSKAM-301836-00:44:4700:44:5000:04:28
#12 266Wiazania Marek2364GLIWICEPOLSKAM-4043211-00:56:3900:59:0000:05:39
#13 258Tartanus-Oryszczak Marta2365GLIWICEPOLSKAK-3022-5300:57:3000:58:4900:05:45
#14 254Oryszczak Łukasz2366GLIWICEPOLSKAM-3093203-00:57:2400:58:4200:05:44
#15 119Janowski Piotr2367GLIWICEPOLSKAM-506108-00:51:1100:51:2200:05:07
#16 332Leśniak Marcin2368SEKCJA BIEGOWA FAMILIABIERUŃPOLSKAM-30103239-01:00:0101:02:0600:06:00
#17 152Jaworski Jakub2369GLIWICEPOLSKAM-2035132-00:52:5200:53:5200:05:17
#18 103Janik Sergiusz2370ZAWIERCIEPOLSKAM-202593-00:49:2600:50:2700:04:56
#19 42Halman Tomasz2371GLIWICEPOLSKAM-301639-00:44:3700:45:0300:04:27
#20 156Mika Szymon2372KATOWICEPOLSKAM-3067136-00:53:2300:54:0000:05:20
#21 390Kempka Izabela2373JAWORZNOPOLSKAK-2040-12601:04:0201:05:2500:06:24
#22 220Garbacz Damian2374FP RUNNING TEAMSOŚNICOWICEPOLSKAM-3089184-00:56:2800:56:4500:05:38
#23 19Rajwa Marcin2375RADLINPOLSKAM-20719-00:41:0600:41:0900:04:06
#24 36Bombelka Daniel2376KRONOSPAN STRZELCE OPOLSKIEJEMIELNICAPOLSKAM-20933-00:44:1500:44:2200:04:25
#25 354Twarowska Celina2377ETISOFT RUNNING TEAMZABRZEPOLSKAK-3048-10301:02:2401:03:0700:06:14
#26 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 55Nenko Barbara2378AUGUSTEAMRUDA SLASKAPOLSKAK-303-500:46:2000:46:3200:04:38
#27 440Maliszewski Jakub2379NAPĘDZANI PROCENTEMGLIWICEPOLSKAM-30122283-01:09:2201:11:1800:06:56
#28 154Wilk Krzysztof2380KATOWICEPOLSKAM-4026134-00:52:0900:53:5700:05:13
#29 441Maliszewski Bogusław2381NAPĘDZANI PROCENTEMGLIWICEPOLSKAM-608284-01:09:2301:11:1800:06:56
#30 25Wiszniewski Dariusz2382ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKAM-40423-00:42:0200:42:0500:04:12
#31 87Litwinczuk Gabriel2383KLUCZEPOLSKAM-304081-00:48:5000:49:2300:04:53
#32 46Jurga Adam2384KS OLKUSZOLKUSZPOLSKAM-302342-00:45:3700:45:4500:04:33
#33 370Jachymiak Damian2385BUKOWNOPOLSKAM-30115256-01:03:2301:04:2800:06:20
#34 273Cichy Agnieszka2386RUDA ŚLĄSKAPOLSKAK-3023-6000:57:3800:59:2900:05:45
#35 136Główka Piotr2387GLIWICEPOLSKAM-3054120-00:51:4800:52:4200:05:10
#36 259Zabrzewski Adam2388GLIWICEPOLSKAM-3097206-00:57:5700:58:4900:05:47
#37 184Kobusiński Jurek2389PKO SILESIA RUNNING TEAMZABRZEPOLSKAM-5010156-00:53:3200:55:0300:05:21
#38 358Kobusińska Jagoda2390PKO SILESIA RUNNING TEAMZABRZEPOLSKAK-4016-10601:01:5301:03:2400:06:11
#39 414Malec Marek2391GLIWICEPOLSKAM-2065276-01:05:5101:07:2500:06:35
#40 421Joostberens Aleksandra2392FLUOR SAPYSKOWICEPOLSKAK-2042-14201:06:3601:08:3100:06:39
#41 288Marczyk Dariusz2393GLIWICEPOLSKAM-3096224-00:57:5601:00:1500:05:47
#42 385Dudek Mateusz2394FLUOR SA.RYBNIKPOLSKAM-2061264-01:03:1301:05:0700:06:19
#43 426Kaźmierczak-Tkacz Ewa2395BBL GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYPOLSKAK-4029-14601:09:2201:09:4400:06:56
#44 49Czernik Jakub2396ELZAB ACTIVE TEAMPIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKAM-201445-00:45:5200:46:0900:04:35
#45 23Szabelski Krzysztof2397FUTURE PROCESSING RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAM-301122-00:41:2600:41:3200:04:08
#46 167Kaczmarski Marcin2398KACZMARSKISPORTSOSNOWIECPOLSKAM-3073144-00:54:1200:54:2900:05:25
#47 22Gramatyka Jan2399FUTURE PROCESSING RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAM-301221-00:41:2700:41:3200:04:08
#48 13Błaszczyk Dominik2401NIGHT RUNNERSKALETYPOLSKAM-20513-00:40:1000:40:1200:04:01
#49 253Mochnacz Patryk2402JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKAM-3098202-00:58:0300:58:4000:05:48
#50 192Janicki Krzysztof2403JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKAM-4037164-00:54:4600:55:2300:05:28
#51 350Kryń Agnieszka2404TRIATHLON X-TEAMDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK-3044-10201:00:5901:02:5000:06:05
#52 207Dybała Adam2406GLIWICEPOLSKAM-2043174-00:54:5300:55:5700:05:29
#53 88Zdon Paweł2407KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKAM-303982-00:48:4400:49:3100:04:52
#54 458Vega Zumeta Brygida2408NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-3074-16601:15:0701:16:0900:07:30
#55 243Jasiński Tomasz2410GLIWICEPOLSKAM-4042198-00:56:3400:57:5600:05:39
#56 393Pe Magdalena2411GLIWICEPOLSKAK-3063-12801:05:1401:05:4400:06:31
#57 153Więckowski-Gawron Mateusz2412KATOWICEPOLSKAM-2036133-00:52:5200:53:5200:05:17
#58 469Gross Magdalena2413UNISONO / FIS-SST TEAMBYTOMPOLSKAK-164-17201:20:0601:22:2400:08:00
#59 470Doliński Daniel2414UNISONO / FIS-SST TEAMBYTOMPOLSKAM-2068298-01:20:0501:22:2400:08:00
#60 366Muszalska Bożena2415BYTOMPOLSKAK-3056-11201:03:4401:04:2500:06:22
#61 126Jurowicz Mariusz2416KATOWICEPOLSKAM-2029112-00:51:0500:51:5000:05:06
#62 193Pawłowska-Guldzińska Magdalena2417ŁÓDŹPOLSKAK-406-2900:53:3700:55:2400:05:21
#63 189Ciszewski Krzysztof2418SOŚNICOWICEPOLSKAM-3077161-00:54:5100:55:0900:05:29
#64 405Niesler Magdalena2419NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-3064-13501:05:3401:06:4100:06:33
#65 79Świtalski Adam2421CHORZÓWPOLSKAM-201673-00:47:2100:48:3500:04:44
#66 133Antoniak Mateusz2422KLUCZEPOLSKAM-2030117-00:51:3000:52:3400:05:09
#67 339Zgrzybłowska Weronika2423GLIWICEPOLSKAK-3045-9701:01:0601:02:1300:06:06
#68 389Holetzke Dorota2425PYSKOWICEPOLSKAK-3058-12501:04:0801:05:2000:06:24
#69 379Kotowski Piotr2426GLIWICEPOLSKAM-4058259-01:03:2601:04:5500:06:20
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 54Kłaczek Grzegorz2428WIESZOWAWIESZOWAPOLSKAM-50350-00:46:2300:46:3000:04:38
#71 289Jasikowski Łukasz2429KONIUCHYGLIWICEPOLSKAM-2052225-00:58:2601:00:1600:05:50
#72 14Ochman Paweł2431FUTURE PROCESSING RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAM-30814-00:40:1500:40:1900:04:01
#73 336Bednorz Roman2433NAPĘDZANI PROCENTEMKOZŁÓWPOLSKAM-30105241-01:00:1901:02:1100:06:02
#74 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !199Pietrucha-Toma Ewa2434BYTOMPOLSKAK-501-3000:54:3400:55:3300:05:27
#75 472Juszczak - Wiśniewska Agata2435NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-3078-17401:24:3801:25:3300:08:27
#76 299Krzos Dominika2436ZABRZEPOLSKAK-2023-7300:58:2001:00:4000:05:50
#77 183Rutkowski Łukasz2437GLIWICEPOLSKAM-2039155-00:53:5900:54:5900:05:23
#78 436Cieslak Pawel2438GLIWICEPOLSKAM-30121282-01:08:5801:10:5200:06:53
#79 300Krzos Piotr2439ZABRZEPOLSKAM-3099227-00:58:2001:00:4200:05:50
#80 324Wolanin Patrycja2440GLIWICEPOLSKAK-2032-8801:00:4301:01:4300:06:04
#81 245Dmochowski Artur2441BYTOMPOLSKAM-3080199-00:55:3800:58:0000:05:33
#82 176Bobeł Krzysztof2442S.A.S. SILESIAŚWIĘTOSZOWICEPOLSKAM-3072150-00:54:0500:54:4400:05:24
#83 60Kowalski Tomasz2443GLIWICEPOLSKAM-302854-00:46:5900:47:0800:04:41
#84 446Piernikarczyk Mirela2444PRZEZCHLEBIEPOLSKAK-3071-16101:10:5801:12:1700:07:05
#85 171Piernikarczyk Robert2445PRZEZCHLEBIEPOLSKAM-3066146-00:53:1600:54:3800:05:19
#86 12Kauf Damian2446ZABRZEPOLSKAM-30712-00:39:5700:40:0100:03:59
#87 410Jurowicz Damian2447KATOWICEPOLSKAM-2064272-01:05:3301:07:0100:06:33
#88 377Maleńka Jolanta2448GLIWICEPOLSKAK-3057-11901:03:4801:04:5100:06:22
#89 89Walędzik Anna2449MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAZABRZEPOLSKAK-305-700:49:2300:49:4000:04:56
#90 364Porwolik Bożena2450RADZIONKOWPOLSKAK-4018-11001:02:2701:04:1700:06:14
#91 445Ochman Agnieszka2451BYTOMPOLSKAK-4034-16001:10:1501:11:5900:07:01
#92 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 270Behounek Małgorzata2452TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEPOLSKAK-503-5700:58:4200:59:2100:05:52
#93 378Szołtysik Marta2453RADZIONKÓWPOLSKAK-3054-12001:03:0501:04:5200:06:18
#94 147Wyleżoł Piotr2454RUN DMCKĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKAM-3052129-00:51:0700:53:2400:05:06
#95 175Łuczak Marek2455GLIWICEPOLSKAM-3068149-00:53:2400:54:4400:05:20
#96 134Gołębiowski Marek2456GLIWICEPOLSKAM-3053118-00:51:1500:52:3400:05:07
#97 163Zieliński Marek2457GLIWICEPOLSKAM-3070140-00:53:2700:54:1900:05:20
#98 343Maciąga Marcin2458PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKAM-2055244-00:59:5901:02:1900:05:59
#99 195Soczawa Wojciech2459BYTOMPOLSKAM-3065166-00:53:1200:55:2600:05:19
#100 93Kowal Dariusz2460GLIWICEPOLSKAM-401586-00:48:2500:49:4700:04:50

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności