Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Gliwicka Dycha

Wyniki - 22 października 2017, Gliwice

Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 324Wolanin Patrycja2440GLIWICEPOLSKAK-2032-8801:00:4301:01:4300:06:04
#2 325Pieniak Karolina2078GLIWICEPOLSKAK-2035-8901:01:0701:01:4600:06:06
#3 326Foremski Paweł2126BETANIAGLIWICEPOLSKAM-30104237-01:00:0601:01:4900:06:00
#4 327Zeidler Aleksander2289ZABRZEPOLSKAM-4054238-01:01:2501:01:5100:06:08
#5 328Wielawińska Halina2542GLIWICEPOLSKAK-3041-9001:00:2301:01:5300:06:02
#6 329Skwara Katarzyna2095HIRSCHVOGELZABRZEPOLSKAK-3042-9101:00:2901:01:5800:06:02
#7 330Orzażewska Elżbieta2104SOŚNICOWICEPOLSKAK-504-9201:00:1801:02:0000:06:01
#8 331Koenigshaus Anna2060ZABRZEPOLSKAK-3038-9301:00:1901:02:0600:06:01
#9 332Leśniak Marcin2368SEKCJA BIEGOWA FAMILIABIERUŃPOLSKAM-30103239-01:00:0101:02:0600:06:00
#10 333Żurawiecka Anna2474GLIWICEPOLSKAK-2031-9401:00:1901:02:1000:06:02
#11 334Grzyśka Katarzyna2340ZABRZEPOLSKAK-3039-9501:00:1901:02:1000:06:02
#12 335Kocjan Lukasz2217EZUNIVERSEDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAM-4049240-00:59:5201:02:1100:05:59
#13 336Bednorz Roman2433NAPĘDZANI PROCENTEMKOZŁÓWPOLSKAM-30105241-01:00:1901:02:1100:06:02
#14 337Drzeja Zbigniew2506GLIWICEPOLSKAM-4051242-01:00:1401:02:1300:06:01
#15 338Dreja Katarzyna2505OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEPOLSKAK-3036-9601:00:1401:02:1300:06:01
#16 339Zgrzybłowska Weronika2423GLIWICEPOLSKAK-3045-9701:01:0601:02:1300:06:06
#17 340Pietrzyk Małgorzata2273GLINICAPOLSKAK-2034-9801:01:0301:02:1300:06:06
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 341Szulc Joanna2038ORNONTOWICEPOLSKAK-163-9901:01:4601:02:1400:06:10
#19 342Groborz Grzegorz2059ZABRZEPOLSKAM-4052243-01:00:2801:02:1500:06:02
#20 343Maciąga Marcin2458PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKAM-2055244-00:59:5901:02:1900:05:59
#21 344Pawełek Barbara2148ZABRZEPOLSKAK-3043-10001:00:3101:02:2000:06:03
#22 345Karwat Jarek2196EZUNIVERSERYBNIKPOLSKAM-30106245-01:00:2001:02:3000:06:02
#23 346Binasik Agnieszka2101KATOWICEPOLSKAK-4015-10101:00:5001:02:3300:06:05
#24 347Paczkowski Jacek2220ZABRZEPOLSKAM-4055246-01:01:2801:02:4300:06:08
#25 348Salamon Dawid2259FILIPOWE KILOMETRY WALCZYMY Z AUTYZMEMCZERWIONKA-LESZCZYNYPOLSKAM-30109247-01:01:0801:02:4400:06:06
#26 349Drozd Krzysztof2113GLIWICEPOLSKAM-2058248-01:01:2201:02:4800:06:08
#27 350Kryń Agnieszka2404TRIATHLON X-TEAMDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK-3044-10201:00:5901:02:5000:06:05
#28 351Gibas Wojciech2270HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEPOLSKAM-30110249-01:01:2201:02:5600:06:08
#29 352Ratka Dawid2109WYRYPOLSKAM-2059250-01:01:2901:02:5700:06:08
#30 353Mormul Witold2061SUPER FAJNY KLUBWROCŁAWPOLSKAM-2056251-01:00:1801:03:0000:06:01
#31 354Twarowska Celina2377ETISOFT RUNNING TEAMZABRZEPOLSKAK-3048-10301:02:2401:03:0700:06:14
#32 355Rusielewicz Agnieszka2486GLIWICEPOLSKAK-2033-10401:00:5401:03:1400:06:05
#33 356Markowicz Piotr2485GLIWICEPOLSKAM-30108252-01:00:5501:03:1400:06:05
#34 357Łaszowska Ewa2464OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEPOLSKAK-3047-10501:02:1801:03:2400:06:13
#35 358Kobusińska Jagoda2390PKO SILESIA RUNNING TEAMZABRZEPOLSKAK-4016-10601:01:5301:03:2400:06:11
#36 359Waydowicz Przemysław2139PKO SILESIA RUNNING TEAMTARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-30111253-01:01:5401:03:2400:06:11
#37 360Antos Angelika2123HIRSCHVOGELTYCHYPOLSKAK-2036-10701:02:1401:03:4800:06:13
#38 361Batoryna Aleksander2548BĘDZINPOLSKAM-30117254-01:03:5301:03:5500:06:23
#39 362Bieńkowska Justyna2188PYSKOWICEPOLSKAK-3046-10801:02:0601:04:0600:06:12
#40 363Sobolewska Stefania2347GLIWICEPOLSKAK-4017-10901:02:1501:04:1000:06:13
#41 364Porwolik Bożena2450RADZIONKOWPOLSKAK-4018-11001:02:2701:04:1700:06:14
#42 365Sikora Anna2208KNURÓWPOLSKAK-2037-11101:03:2101:04:2300:06:20
#43 366Muszalska Bożena2415BYTOMPOLSKAK-3056-11201:03:4401:04:2500:06:22
#44 367Kopeć-Wójcik Monika2138KNURÓWPOLSKAK-2038-11301:03:2301:04:2500:06:20
#45 368Kukuczka Ewa2146GLIWICEPOLSKAK-3055-11401:03:1501:04:2500:06:19
#46 369Jach Wojciech2179TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-4056255-01:02:3501:04:2800:06:15
#47 370Jachymiak Damian2385BUKOWNOPOLSKAM-30115256-01:03:2301:04:2800:06:20
#48 371Witała Rafał2025GLIWICEPOLSKAM-30112257-01:02:3401:04:3500:06:15
#49 372Dworniczak Iwona2219SIEMIANOWICE SL.POLSKAK-505-11501:02:4501:04:3500:06:16
#50 373Zajdel Dariusz2093ZAWADZKIEPOLSKAM-5020258-01:02:3801:04:3500:06:15
#51 374Rodak Agnieszka2349W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAPOLSKAK-3050-11601:02:4501:04:4100:06:16
#52 375Skrzypek Marta2191CIĘCINAPOLSKAK-3053-11701:03:0201:04:4300:06:18
#53 376Komhr Anna2541GLIWICEPOLSKAK-3051-11801:02:4901:04:4700:06:16
#54 377Maleńka Jolanta2448GLIWICEPOLSKAK-3057-11901:03:4801:04:5100:06:22
#55 378Szołtysik Marta2453RADZIONKÓWPOLSKAK-3054-12001:03:0501:04:5200:06:18
#56 379Kotowski Piotr2426GLIWICEPOLSKAM-4058259-01:03:2601:04:5500:06:20
#57 380Borowiak Mateusz2286SEKCJA BIEGOWA FAMILIAGLIWICEPOLSKAM-30113260-01:02:3401:04:5800:06:15
#58 381Gąsiorek Łukasz2288SEKCJA BIEGOWA FAMILIAGLIWICEPOLSKAM-2060261-01:02:3601:04:5800:06:15
#59 382Żelezny Tomasz2249GLIWICEPOLSKAM-30114262-01:03:0601:04:5900:06:18
#60 383Baranowska Ewa2252SEKCJA BIEGOWA FAMILIABYTOMPOLSKAK-3049-12101:02:3401:04:5900:06:15
#61 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !384Gilewski Franciszek2509BIEGAM Z SERCEMGLIWICEPOLSKAM-701263-01:03:0701:05:0000:06:18
#62 385Dudek Mateusz2394FLUOR SA.RYBNIKPOLSKAM-2061264-01:03:1301:05:0700:06:19
#63 386Procek Katarzyna2144GLIWICEPOLSKAK-4019-12201:03:4201:05:0900:06:22
#64 388Okoń Elżbieta2058GIERAŁTOWICEPOLSKAK-3059-12401:04:1801:05:1500:06:25
#65 389Holetzke Dorota2425PYSKOWICEPOLSKAK-3058-12501:04:0801:05:2000:06:24
#66 390Kempka Izabela2373JAWORZNOPOLSKAK-2040-12601:04:0201:05:2500:06:24
#67 391Zimny Joanna2022GLIWICEPOLSKAK-3052-12701:02:5101:05:3100:06:17
#68 392Niemiec Rafał2261INTERGRAFIK POLSKAZABRZEPOLSKAM-4057265-01:03:0501:05:3200:06:18
#69 393Pe Magdalena2411GLIWICEPOLSKAK-3063-12801:05:1401:05:4400:06:31
#70 394Skowron Mirosława2209BYTOMPOLSKAK-4021-12901:04:2301:05:4400:06:26
#71 395Maciejczyk Marcin2244FAMILIAGLIWICEPOLSKAM-30116266-01:03:4301:05:4700:06:22
#72 396Goraj-Zając Aleksandra2537NIGHT RUNNERGLIWICEPOLSKAK-4022-13001:05:5601:06:0500:06:35
#73 397Bartkowska Monika2253GLIWICEPOLSKAK-3062-13101:04:5701:06:0500:06:29
#74 398Góra Grażyna2026GLIWICEPOLSKAK-3065-13201:06:0301:06:1100:06:36
#75 399Bojeś Marcin2310EZUNIVERSEBIELSKO-BIAŁAPOLSKAM-2062267-01:04:0001:06:1600:06:24
#76 400Szydłak Iwona2242OASIS SPORT TEAMGLIWICEPOLSKAK-3061-13301:04:4901:06:1600:06:28
#77 401Rułka Marta2072TRZEBINIAPOLSKAK-2041-13401:04:2001:06:2600:06:26
#78 402Płachta Marek2076INTER PROJEKT SARUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-4060268-01:05:3301:06:2600:06:33
#79 403Wójcik Rafał2331SEKCJA BIEGOWA FAMILIAZABRZEPOLSKAM-30118269-01:04:0201:06:2700:06:24
#80 404Kubica Michał2479GLIWICEPOLSKAM-2063270-01:05:1001:06:4000:06:31
#81 405Niesler Magdalena2419NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-3064-13501:05:3401:06:4100:06:33
#82 406Dudzicz Anna2065GLIWICEPOLSKAK-506-13601:05:1601:06:4200:06:31
#83 407Latos Ewa2077NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAK-3060-13701:04:2901:06:5400:06:27
#84 408Bączek Patrycja2324GLIWICEPOLSKAK-2039-13801:04:0001:06:5700:06:24
#85 409Świder Tomasz2222BYTOMBYTOMPOLSKAM-4059271-01:05:1501:06:5900:06:31
#86 410Jurowicz Damian2447KATOWICEPOLSKAM-2064272-01:05:3301:07:0100:06:33
#87 411Porada Tomasz2312RUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-30119273-01:05:1001:07:0600:06:31
#88 412Brodiuk Norbert2001SBRT ,NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-4062274-01:06:4101:07:1700:06:40
#89 413Smuda Grzegorz2110AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-30120275-01:05:2901:07:1800:06:32
#90 414Malec Marek2391GLIWICEPOLSKAM-2065276-01:05:5101:07:2500:06:35
#91 415Breguła Anna2322GLIWICEPOLSKAK-4023-13901:05:5801:07:2700:06:35
#92 416Stachowiak Janusz2169TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-607277-01:05:5601:07:3600:06:35
#93 417Sowa Ireneusz2098SOWA TEAM OPOLEOPOLEPOLSKAM-4061278-01:06:2701:07:5300:06:38
#94 418Stepel Grzegorz2214GLIWICEPOLSKAM-4063279-01:07:1701:08:0700:06:43
#95 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !419Kozaczkiewicz Helena2028FC KNURÓW - COMBAT 56KNURÓWPOLSKAK-602-14001:07:2901:08:1000:06:44
#96 420Michalik Natalia2088GLIWICEPOLSKAK-2043-14101:06:3801:08:2500:06:39
#97 421Joostberens Aleksandra2392FLUOR SAPYSKOWICEPOLSKAK-2042-14201:06:3601:08:3100:06:39
#98 422Lewandowska-Stachowiak Justyna2183ZABRZEPOLSKAK-4025-14301:07:0201:08:3700:06:42
#99 423Wnęk Agnieszka2248PRZYBĘDZAPOLSKAK-3066-14401:06:5901:08:4100:06:42
#100 424Dziemiańczuk Monika2316GLIWICEPOLSKAK-4024-14501:06:3501:09:0600:06:39

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności