Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Gliwicka Dycha

Wyniki - 22 października 2017, Gliwice

Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 197Kozłowski Mariusz2281OPOLEPOLSKAM-4036168-00:54:4300:55:2800:05:28
#2 200Mazalik Jadwiga2091PYSKOWICEPOLSKAK-3013-3100:54:3900:55:3400:05:28
#3 209Kozłowski Andrzej Jerzy2238ZABRZEPOLSKAM-5011176-00:54:4400:56:0100:05:28
#4 218Trosko Adam2027GLIWICEPOLSKAM-3076182-00:54:4000:56:4100:05:28
#5 189Ciszewski Krzysztof2418SOŚNICOWICEPOLSKAM-3077161-00:54:5100:55:0900:05:29
#6 196Mucharski Jacek2306PROPOINTCHORZOWPOLSKAM-2044167-00:54:5400:55:2700:05:29
#7 207Dybała Adam2406GLIWICEPOLSKAM-2043174-00:54:5300:55:5700:05:29
#8 201Heince Łukasz2290PROPOINTRUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-2045170-00:55:0200:55:3700:05:30
#9 221Leszkiewicz Krzysztof2517ELZAB ACTIVE TEAMKNURÓWPOLSKAM-3078185-00:55:0400:56:5000:05:30
#10 215Sirko Zbigniew2048GLIWICEPOLSKAM-5012179-00:55:1500:56:1800:05:31
#11 202Kosmaczewska Anna2010ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAK-3014-3200:55:2800:55:5000:05:32
#12 213Piotrowska Małgorzata2131ZABRZEPOLSKAK-2011-3600:55:2100:56:1500:05:32
#13 203Matsuda Takura2327TAKENAKAGLIWICEPOLSKAM-3079171-00:55:3700:55:5200:05:33
#14 235Stolarczyk Aleksandra2465RUNTEAM PAWŁOWICEPAWŁOWICEPOLSKAK-3015-4000:55:3400:57:3700:05:33
#15 245Dmochowski Artur2441BYTOMPOLSKAM-3080199-00:55:3800:58:0000:05:33
#16 208Oshimbe Masaaki2328TAKENAKAGLIWICEPOLSKAM-4038175-00:55:4000:55:5900:05:34
#17 211Michalak Agnieszka2515SOSNOWIECPOLSKAK-3016-3500:55:4600:56:0200:05:34
#18 225Mierzejewski Jacek2199AMATORRUDYPOLSKAM-4039188-00:55:4700:57:0700:05:34
#19 231Sadłek Robert2221ŻERNICAPOLSKAM-3081193-00:55:4400:57:2200:05:34
#20 237Malinowski Łukasz2358GLIWICEPOLSKAM-4040196-00:55:4900:57:4400:05:34
#21 205Sieradzka Agnieszka2057BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEPOLSKAK-3017-3300:55:5600:55:5600:05:35
#22 206Palus Piotr2231GLIWICE SOŚNICAPOLSKAM-3083173-00:55:5200:55:5600:05:35
#23 212Jeżewski Adam2201ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAM-3082177-00:55:5000:56:1300:05:35
#24 233Szot Wojciech2000WORD KATOWICEGLIWICEPOLSKAM-3084195-00:55:5700:57:3300:05:35
#25 234Herduś Lucyna2237JASTRZĘBIE ZDRÓJPOLSKAK-3018-3900:55:5800:57:3400:05:35
#26 242Szwiec Sandra2099ORNONTOWICE BIEGAORNONTOWICEPOLSKAK-3019-4500:55:5900:57:5200:05:35
#27 217Więcław Grzegorz2531GLIWICEPOLSKAM-3086181-00:56:0800:56:2700:05:36
#28 224Bauc Bartłomiej2083KATOWICEPOLSKAM-3085187-00:55:5900:56:5200:05:36
#29 227Samol Grzegorz2046GLIWICEPOLSKAM-5013190-00:56:0300:57:0900:05:36
#30 239Bemś Emilia2185GLIWICEPOLSKAK-2012-4200:56:0600:57:5000:05:36
#31 241Putowska Natalia2180GLIWICEPOLSKAK-2013-4400:56:0600:57:5200:05:36
#32 216Majdukiewicz Michał2502LERTUMGLIWICEPOLSKAM-2046180-00:56:1800:56:2300:05:37
#33 226Stanisz Michał2068GLIWICEPOLSKAM-3087189-00:56:1600:57:0900:05:37
#34 229Jaworek Dariusz2538OTK RZEŹNIKPOLSKAM-4041192-00:56:1700:57:1400:05:37
#35 219Michalski Robert2014HETMAN TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-3088183-00:56:2200:56:4200:05:38
#36 220Garbacz Damian2374FP RUNNING TEAMSOŚNICOWICEPOLSKAM-3089184-00:56:2800:56:4500:05:38
#37 222Zielonka Dawid2239RUDA ŚLĄSKAPOLSKAM-2047186-00:56:2300:56:5000:05:38
#38 223Muskietorz Katarzyna2033MIKOŁÓWPOLSKAK-2015-3700:56:2300:56:5000:05:38
#39 244Gillner Klaudia2035GLIWICEPOLSKAK-2014-4600:56:2200:57:5900:05:38
#40 243Jasiński Tomasz2410GLIWICEPOLSKAM-4042198-00:56:3400:57:5600:05:39
#41 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !246Michalska Natalia2182ABMGLIWICEPOLSKAK-162-4700:56:3600:58:0300:05:39
#42 266Wiazania Marek2364GLIWICEPOLSKAM-4043211-00:56:3900:59:0000:05:39
#43 228Kowalik Tomasz2320CZĘSTOCHOWAPOLSKAM-3090191-00:56:4600:57:1200:05:40
#44 236Majewska-Ludwig Katarzyna21524MPŁAWNIOWICEPOLSKAK-3020-4100:56:3900:57:3800:05:40
#45 230Tarnowska Edyta2151GLIWICEPOLSKAK-2016-3800:56:5400:57:1800:05:41
#46 250Borycka Józef2198TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-605200-00:56:5200:58:2600:05:41
#47 256Stalmach Leszek2361WKB META LUBLINIECLUBLINIECPOLSKAM-5014204-00:56:5400:58:4500:05:41
#48 267Micek Maciej2062GLIWICEPOLSKAM-2048212-00:56:5000:59:0000:05:41
#49 240Glapiak Aleksandra2311ZABRZEPOLSKAK-3021-4300:57:0200:57:5100:05:42
#50 252Pawlas Seweryn2532POLSKAM-3091201-00:57:0200:58:3400:05:42
#51 268Janoszek Robert2178ISTA BIEGAMYPOGÓRZEPOLSKAM-2049213-00:57:0700:59:1200:05:42
#52 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !248Miśkiewicz Lucyna2341ZAWIERCIEPOLSKAK-502-4900:57:1200:58:1300:05:43
#53 260Bryliński Ryszard2294NIEZRZESZONYZABRZEPOLSKAM-5015207-00:57:0900:58:5200:05:43
#54 278Niemiec Sławek2207INTERGRAFIK POLANDGLIWICEPOLSKAM-3092217-00:57:1800:59:4500:05:43
#55 238Miliszkiewicz Adam2189GLIWICEPOLSKAM-3094197-00:57:2400:57:4600:05:44
#56 254Oryszczak Łukasz2366GLIWICEPOLSKAM-3093203-00:57:2400:58:4200:05:44
#57 261Iwan Anita2545ZIEMIĘCICEPOLSKAK-2017-5400:57:2700:58:5200:05:44
#58 262Krajewski Adam2471OASIS SPORT TEAMGLIWICEPOLSKAM-3095208-00:57:2400:58:5300:05:44
#59 264Turczyn Mateusz2143HIRSCHVOGELGLIWICEPOLSKAM-2050210-00:57:2100:58:5500:05:44
#60 271Kubica Bożena2090ORNONTOWICE BIEGAORNONTOWICEPOLSKAK-408-5800:57:2800:59:2100:05:44
#61 276Panenka Maciej2015FIS-SST TEAMNIEBOROWICEPOLSKAM-4044215-00:57:2500:59:3700:05:44
#62 258Tartanus-Oryszczak Marta2365GLIWICEPOLSKAK-3022-5300:57:3000:58:4900:05:45
#63 273Cichy Agnieszka2386RUDA ŚLĄSKAPOLSKAK-3023-6000:57:3800:59:2900:05:45
#64 255Śmigiel Magdalena2192GLIWICEPOLSKAK-2018-5200:57:4000:58:4500:05:46
#65 249Wandel Ewa2092WILKASYPOLSKAK-2019-5000:57:5000:58:2500:05:47
#66 259Zabrzewski Adam2388GLIWICEPOLSKAM-3097206-00:57:5700:58:4900:05:47
#67 288Marczyk Dariusz2393GLIWICEPOLSKAM-3096224-00:57:5601:00:1500:05:47
#68 247Franielczyk Marta2499GLIWICEPOLSKAK-3024-4800:58:0800:58:0800:05:48
#69 253Mochnacz Patryk2402JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLSKAM-3098202-00:58:0300:58:4000:05:48
#70 282Kosiak Maciej2359GLIWICEPOLSKAM-4045219-00:58:0200:59:5700:05:48
#71 251Ożóg Claudia680WARSAWPOLANDK-2020-5100:58:1000:58:3300:05:49
#72 265Wojtowicz Karolina2325GLIWICEPOLSKAK-3026-5500:58:1600:58:5700:05:49
#73 279Żurek Nela2276HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEPOLSKAK-2021-6200:58:1100:59:5000:05:49
#74 280Pawlus - Dusik Beata2337BRZUŚNIKPOLSKAK-3025-6300:58:0900:59:5100:05:49
#75 281Grzesiczek Piotr2267HIRERIGHT RUNNING TEAMKATOWICEPOLSKAM-2051218-00:58:1500:59:5600:05:49
#76 284Skorupa Magdalena2344PRZEGĘDZAPOLSKAK-2022-6400:58:1201:00:0200:05:49
#77 274Drabek Agnieszka2317KATOWICEPOLSKAK-3027-6100:58:2600:59:3000:05:50
#78 289Jasikowski Łukasz2429KONIUCHYGLIWICEPOLSKAM-2052225-00:58:2601:00:1600:05:50
#79 295Lukoszek Weronika2034STEP-DANCEGLIWICEPOLSKAK-2025-7000:58:2901:00:3000:05:50
#80 297Komander Marcin2319GLIWICEPOLSKAM-5016226-00:58:2701:00:3600:05:50
#81 298Balcer Weronika2318GLIWICEPOLSKAK-2024-7200:58:2601:00:3600:05:50
#82 299Krzos Dominika2436ZABRZEPOLSKAK-2023-7300:58:2001:00:4000:05:50
#83 300Krzos Piotr2439ZABRZEPOLSKAM-3099227-00:58:2001:00:4200:05:50
#84 305Matysiewicz Piotr2079INTER PROJEKT SAZABRZEPOLSKAM-30100230-00:58:2501:00:4900:05:50
#85 257Góra Marek2159TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAM-5017205-00:58:3500:58:4500:05:51
#86 263Myślak Mariusz2527POLSKAM-4046209-00:58:3700:58:5400:05:51
#87 283Zaremba Tadeusz2024GLIWICEPOLSKAM-606220-00:58:3101:00:0100:05:51
#88 291Smolińska Ilona2343KNURÓWPOLSKAK-409-6600:58:2901:00:2000:05:51
#89 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 270Behounek Małgorzata2452TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEPOLSKAK-503-5700:58:4200:59:2100:05:52
#90 287Procek Marcin2145GLIWICEPOLSKAM-4047223-00:58:4701:00:1400:05:52
#91 269Strysik-Krężel Iwona2291PROPOINTGLIWICEPOLSKAK-3028-5600:58:5100:59:1500:05:53
#92 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 277Klemczak Szymon2478AQUASENSE.PLGLIWICEPOLSKAM-163216-00:58:5100:59:4500:05:53
#93 272Czenczek Magdalena2011ETISOFT RUNNING TEAMGLIWICEPOLSKAK-3029-5900:59:0400:59:2600:05:54
#94 313Brzózka Patrycja2490GLIWICEPOLSKAK-2026-8100:59:0201:01:1200:05:54
#95 275Gierada Mateusz2355NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEPOLSKAM-2053214-00:59:1900:59:3300:05:55
#96 303Nosal Anna2469ORZEŁ BIAŁY S.A.ŚIWĘTOCHŁOWICEPOLSKAK-3030-7500:59:1801:00:4600:05:55
#97 285Olimski Fabian2226SOKÓŁ KNURÓWKNURÓWPOLSKAM-4048221-00:59:2601:00:0700:05:56
#98 286Skraba Krzysztof2511SZCZYGŁOWICE AMATORKNURÓWPOLSKAM-30101222-00:59:2601:00:0800:05:56
#99 294Buksińska Iwona2501ZABRZEPOLSKAK-4010-6900:59:3301:00:3000:05:57
#100 302Polak Małgorzata2096OPEL ACTIVE TEAMRUDA ŚLĄSKAPOLSKAK-4011-7400:59:3601:00:4300:05:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności