Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Nocne Marki

Wyniki - 28 października 2017, Siemianowice Śląskie

BE3 TRI Swim

Msc
Nr
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Rafał Formicki105-1ZAWIERCIESENGAM SPORT ZAWIERCIE00:17:1300:17:13
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Michał Sawicki411-2ŁAZY00:18:0500:18:05
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Andrzej Sadowski406-3KOBIERZYCE00:18:1200:18:12
#4 4Sebastian Pająk329-4SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:18:2600:18:25
#5 5Dawid Gałuszka113-5ŚWIĘTOCHŁOWICE00:18:3900:18:39
#6 6Krzysztof Sagan408-6BYTOM""" SQUAD WONGLA """00:19:0100:19:01
#7 7Wojciech Brom47-7ŚWIĘTOCHŁOWICE00:19:4700:19:47
#8 8Arkadiusz Mysiak302-8CHORZÓW00:19:5000:19:50
#9 9Rafał Mykała299-9KATOWICE00:19:5800:19:53
#10 10Jakub Man266-10KATOWICE00:20:1600:20:16
#11 11Maciek Dudek89-11KATOWICE00:20:1900:20:19
#12 12Michał Maliszewski265-12KATOWICEURODZENI BIEGACZE00:20:2200:20:21
#13 13Grzegorz Wyrobiec540-13JAWORZNO#NIGHTRUNNERSJAWORZNO00:20:4500:20:42
#14 14Rafał Olejnik323-14CHORZÓWWATAHA TEAM00:21:0600:21:06
#15 15Marek Salomon410-15CHORZÓWSZTYGAR00:21:2400:21:24
#16 16Dariusz Zdebel546-16PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:21:2800:21:26
#17 17Igor Kaszewski178-17KATOWICE00:21:3500:21:34
#18 18Kamil Król204-18MYSŁOWICESAS@SOCIOS GÓRNIK00:21:4900:21:46
#19 19Andrzej Gaudyn115-19SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESZYBCY I WŚCIEKLI00:21:5100:21:51
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !20Sabina Bogacka361-NAKŁO ŚLĄSKIEUFOKI ŚWIERKLANIEC00:21:5900:21:59
#21 21Sławek Chaładyn62-20TRĘBACZEWZ BIEGANIEM MI DO TWARZY00:22:0600:22:06
#22 22Grzegorz Bajer9-21SOSNOWIEC00:22:1200:22:12
#23 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23Magdalena Jączyk1612-PARKOSZOWICE00:22:1800:22:18
#24 24Marcin Warwas509-22SIEMIANOWICE SLASKIE00:22:2900:22:03
#25 25Jakub Marekwica270-23KATOWICE00:22:4200:22:42
#26 26Szymon Stachura45-24CHORZÓW00:22:4500:22:45
#27 27Andrzej Kowolik198-25RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:22:4600:22:44
#28 28Bogusz Szynalik491-26JAWORZNO#NIGHTRUNNERSJAWORZNO00:22:4800:22:44
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 29Mariola Lassota-Bujak2323-CZELADŹ#CZELADZBIEGA00:22:5300:22:53
#30 30Tymoteusz Skoczylas426-27SIEMIANOWICEWATAHA TEAM00:22:5500:22:55
#31 31Marzena Musiał2934-JAWORZNO#NIGHTRUNNERSJAWORZNO00:22:5800:22:54
#32 32Sebastian Patynek342-28JAŚKOWICE00:23:0000:22:59
#33 33Mariusz Słaboń430-29ZARZECZEKIWKA BIEGA00:23:0800:23:06
#34 34Kamil Gromadzki128-30KATOWICE00:23:2800:23:25
#35 35Marcn Kuzia317-31ŚWIĘTOCHŁOWICE00:23:3500:23:35
#36 36Marcin Ozdoba327-32PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:23:4400:23:32
#37 37Robert Goławski124-33ZABRZE00:23:4700:23:40
#38 38Adam Horzela145-34KATOWICE00:23:5200:23:48
#39 39Renata Bojur375-CZĘSTOCHOWA00:23:5400:23:52
#40 40Dawid Zielonka556-35RUDA ŚLĄSKA00:23:5900:23:56
#41 41Sebastian Zieliński554-36ZABRZE00:24:0500:23:59
#42 42Mateusz Czempiel70-37PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:24:0900:23:55
#43 43Aldona Kałmuk1706-DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM00:24:1000:24:02
#44 44Adrian Chęciński63-38KNURÓW00:24:1500:24:14
#45 45Bożena Lerch2367-JASTRZĘBIE-ZDRÓJRUNTEAM PAWŁOWICE00:24:1600:24:08
#46 46Agata Panek3378-ZAWIERCIEGRUPA JURA'PL00:24:1700:24:17
#47 47Piotr Drosdzol84-39CHORZÓWZDYCHOM ALE LECA00:24:1700:24:15
#48 48Aneta Cichoń669-RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACH00:24:2500:24:19
#49 49Jacek Korzeniowski192-40ZABRZE00:24:4100:24:36
#50 50Tomasz Borcz38-41SOSNOWIEC00:24:4200:24:39
#51 51Kamila Burzyńska5810-KATOWICE00:24:4400:24:41
#52 52Artur Możejko290-42PORAJ00:24:4500:24:45
#53 53Wojciech Wruciński536-43MOCHAŁAWATAHA TEAM00:24:4700:24:47
#54 54Anna Gil-Oleś11911-MYSŁOWICE00:24:4800:24:43
#55 55Adrian Stasiczek456-44BYTOMWATAHA TEAM00:24:5100:24:51
#56 56Mariusz Sikora419-45TARNOWSKIE GÓRYGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM00:25:0700:24:35
#57 57Łukasz Marcinek269-46SIEMIANOWICE ŚL.NIE TERAZ, POTEM00:25:1100:25:11
#58 58Krzysztof Wita524-47TURZA ŚLĄSKAFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI00:25:1800:25:18
#59 59Krzysztof Baron18-48PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:25:2000:25:06
#60 60Łukasz Malada262-49MIASTECZKO ŚLĄSKIE00:25:2600:24:36
#61 61Anna Pietryga35612-BYTOMWATAHA TEAM00:25:3100:25:30
#62 62Michał Majewski260-50DĄBROWA GÓRNICZA00:25:3100:25:20
#63 63Dawid Bieszczad30-51ŚWIĘTOCHŁOWICE00:25:3200:25:22
#64 64Jacek Brzoska49-52RUDA ŚLĄSKA00:25:3700:25:37
#65 65Jeremi Zimoch559-53CHORZÓW00:25:4300:24:31
#66 66Hieronim Posz372-54KATOWICE00:25:4600:25:43
#67 67Ireneusz Krupanek205-55SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:25:4800:25:34
#68 68Bronisław Zelik548-56SIEMIANOWICE ŚL.TSUNAMI BYTKÓW00:25:4900:25:47
#69 69Wojciech Mańka268-57CHORZÓWPARCHOWINY00:25:5000:25:47
#70 70Karol Miska285-58ŚWIĘTOCHŁOWICE00:25:5200:25:43
#71 71Tomasz Litwiński242-59PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:25:5500:25:50
#72 72Michał Gaweł116-60BYTOMLECYMY DURŚ00:25:5800:25:56
#73 73Jarosław Jadczyk152-61BYTOMJCOMMERCE00:26:0100:25:52
#74 74Marek Sodowski441-62SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:26:0300:25:57
#75 75Krzysztof Kajzer169-63KATOWICE00:26:0900:26:08
#76 76Adam Tychanowicz500-64PIEKARY ŚLĄSKIEIBM // SPORTOWE PIEKARY00:26:1700:26:15
#77 77Kamil Bieszczad31-65ŚWIĘTOCHŁOWICE00:26:1700:26:07
#78 78Michał Brandys41-66PAWŁOWICERUNTEAM PAWŁOWICE00:26:2100:26:03
#79 79Tomasz Brom46-67ŚWIĘTOCHŁOWICEBIEG Z CHRYSTUSEM00:26:2200:26:07
#80 80Rafał Rawicz-Grotowski389-68RUDA ŚLĄSKA00:26:2500:26:17
#81 81Piotr Malik264-69SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:26:2600:26:11
#82 82Czesław Chrzanowski65-70SOSNOWIEC00:26:2700:26:25
#83 83Anna Poloczek36913-ŚWIĘTOCHŁOWICE00:26:2800:26:28
#84 84Rafał Skutnik429-71MYSŁOWICE00:26:2900:26:27
#85 85Robert Nędzyński307-72DĄBROWA GÓRNICZA00:26:3200:26:18
#86 86Sylwester Sitko423-73PRECZÓW00:26:3700:26:32
#87 87Roman Śmiałek492-74PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:26:4000:26:26
#88 88Justyna Wala50714-CZARKÓWSPOT PSZCZYNA00:26:4300:26:38
#89 89Wiktoria Nocoń30915-SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:26:4500:26:22
#90 90Marcin Maciążek569-75BĘDZIN00:26:4800:26:47
#91 91Rafał Barczewski16-76MYSZKÓWKIWKA BIEGA00:26:5300:26:50
#92 92Marta Lachowska22516-CHORZÓW00:26:5500:25:24
#93 93Olga Stępień-Wyrobiec46017-JAWORZNO#NIGHTRUNNERSJAWORZNO00:26:5500:26:46
#94 94Damian Grudniok129-77KATOWICE00:26:5800:26:09
#95 95Wioleta Zych56218-PRECZÓW00:27:0600:27:02
#96 96Barbara Makosz26119-PAWŁOWICERUNTEAM PAWŁOWICE00:27:1000:27:04
#97 97Sylwia Pietras35520-ZABRZEMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:27:1000:26:48
#98 98Rafał Hamik137-78CHEŁM ŚLĄSKI00:27:1200:27:07
#99 99Benita Handler13821-SIEMIANOWICE ŚL.00:27:1300:27:09
#100 100Kamila Homenda14422-KATOWICE00:27:1400:27:05

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności