Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

29.Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2017, Warszawa

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
5
Km
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !115Gardzielewski ArkadiuszWrocławPOLGardzielewski Running Group86M301-100:30:0300:30:0200:07:23100:14:57100:22:381
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !222Jastrzębski KamilWarszawaPOLDuklanowski Team92M201-200:30:3000:30:3000:07:27200:15:11300:22:582
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !310903Żebrowski KrzysztofMaków MazowieckiPOL2 Orel Przasnysz90M202-300:30:3400:30:3100:07:27300:15:11200:22:593
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !427Ptak SławomirWarszawaPOLBks Wataha Warszawa/ Agencja Projekt Igr86M302-400:32:0400:32:0200:07:57400:16:04400:24:124
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 514Badurek MaciejMińsk MazowieckiPOLLłks Prefbet Śniadowo Łomża88M203-500:32:2600:32:2500:08:071100:16:19500:24:368
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 815995Kalaszczyński ŁukaszPłockPOLGvt Bmc Triathlon Team84M303-800:32:3800:32:3700:08:091600:16:20900:24:357
#7 915225Nożyński DariuszWarszawaPOLSzybkiebieganie.pl80M304-900:32:3900:32:3900:08:07900:16:20600:24:3810
#8 1017951Zaremba MariuszOpolePOLEurovent Athletics88M206-1000:32:4800:32:4700:08:071300:16:20800:24:3812
#9 118911Helon RadosławSzczecinPOLMkl Szczecin94M207-1100:32:5100:32:5100:08:06700:16:20700:24:3811
#10 611857Baran MateuszKonstancin-jeziornPOLWarszawiaky93M204-600:32:2700:32:2300:08:05500:16:211000:24:356
#11 13942Osior BartekWydminyPOLPko83M305-1300:33:0900:33:0800:08:06600:16:211100:24:4613
#12 127713Misiewicz MichałOlsztynPOLAzs Politechnika Warszawska95M208-1200:33:0400:33:0200:08:071000:16:221200:24:5014
#13 76095Pogorzelski RafałŁomżaPOLLłks Prefbet Śniadowo Łomża99M205-700:32:3500:32:3500:08:071200:16:231300:24:379
#14 11451543Grabowski KarolCzestochowaPOLBudowlani Czestochowa89M20297-109400:42:2600:08:06800:16:341400:29:58536
#15 1810003Babik FilipWarszawaPOLEntre.pl Team96M2010-1800:33:2700:33:2600:08:132200:16:361500:25:0520
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1911218Krzempek AleksanderWarszawaPOLBieganiepo40.pl Team Draczyński73M401-1900:33:3000:33:2700:08:122100:16:361600:25:0721
#17 259159Żakowski AdrianPoznańPOLDecathlon95M2014-2500:33:5700:33:5400:08:121900:16:361700:25:1622
#18 1415781Żochowski DanielWarszawaPOLŻórawski Team97M209-1400:33:1300:33:1000:08:142500:16:372000:25:0416
#19 167817Kurek PiotrWarszawaPOLSportgas81M307-1600:33:2000:33:1600:08:122000:16:372100:25:0417
#20 1711856Mitrofaniuk MarekSiedlcePOLYulo Run Team Siedlce / Team Kopeć83M308-1700:33:2700:33:2300:08:121800:16:371800:25:0418
#21 206647Frąszczak PatrykKrotoszynPOLWosiek Team95M2011-2000:33:3600:33:3200:08:132300:16:371900:25:0215
#22 1515797Florek FabianJulianówPOL85M306-1500:33:1700:33:1400:08:111700:16:382200:25:0519
#23 303195Juszkowiec DanielWarszawaPOLUks G-8 Bielany98M2016-3000:34:1300:34:0500:08:142400:16:442300:25:3526
#24 2110910Makowski MichałCiechanówPOL2 Orel Przasnysz86M309-2100:33:4000:33:3700:08:152700:16:452400:25:2423
#25 9017416Pałka PiotrCzęstochowaPOLCks Budowlani Częstochowa84M3035-8800:35:4900:08:081400:16:502500:26:4483
#26 3413767Gromek RadosławWarszawaPOLUks Gepard Żoliborz83M3014-3400:34:2200:34:2000:08:152600:16:512600:25:4128
#27 226817Polak SebastianWarszawaPOLKb Activesports Warszawa80M3010-2200:33:4500:33:3900:08:253800:16:552700:25:2824
#28 2612863Michalski PiotrWarszawaPOL83M3011-2600:34:0500:34:0000:08:264000:16:572800:25:4232
#29 3216975Krawiecki MateuszLubawaPOLHusaria Race Team89M2018-3200:34:1600:34:1200:08:233400:16:572900:25:4231
#30 2317236Mysera CezarySierpcPOL93M2012-2300:33:5100:33:4800:08:284500:16:583100:25:3325
#31 286374Filipowicz TomaszBudkiPOL86M3012-2800:34:1100:34:0800:08:263900:16:583000:25:3927
#32 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 36603Celiński RobertTrzebieszówPOL73M403-3600:34:2700:34:2700:08:172900:17:003200:25:5537
#33 4015035Stupak MarcinPiasecznoPOLObozybiegowe.pl88M2021-4000:34:3200:34:3000:08:223200:17:013300:25:4230
#34 4317274Obara PrzemysławPłockPOLPłock Biega No Age Limit95M2023-4300:34:3600:34:2900:08:253700:17:033400:25:5336
#35 241647Jarecki DamianTrzebnicaPOLAthletics Team Prusice93M2013-2400:33:5300:33:5000:08:284400:17:043500:25:4129
#36 311919Więckowski ŁukaszWarkaPOLKifato Mk95M2017-3100:34:1300:34:0500:08:315100:17:043600:25:4935
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2716192Gułaj ArturLegnicaPOLKb Lew Legnica77M402-2700:34:1000:34:0700:08:253600:17:053700:25:4834
#38 628930Podstawka PiotrStanisławówPOLMkb Dreptak87M3026-6000:35:0500:08:223100:17:053800:26:1055
#39 2917754Szymański PawełKatowicePOLPrzestworze.pl / Niewymiękacze88M2015-2900:34:1300:34:1000:08:284600:17:064000:25:4833
#40 5517584Rzenca KrzysztofŁódźPOL96M2027-5400:34:4500:08:223300:17:063900:26:0443
#41 5414490Styczeń PiotrChęcinyPOLCkbabcie81M3022-5300:34:4400:08:274200:17:084100:26:0444
#42 1799034Grzybczyk SzymonKrakówPOL99M2078-17600:37:2200:08:325400:17:094200:28:10186
#43 3315610Rozmianiec PawełOlsztynPOL87M3013-3300:34:2200:34:1900:08:335900:17:094300:25:5839
#44 3810622Chaen MunetakeGrzybowrkaPOLDrinking Running Club73M404-3800:34:3000:34:2200:08:305000:17:104400:26:0440
#45 9230875Guzowska DorotaWarszawaPOLPko76K403861751-00:56:1400:14:06970000:17:114800:36:504220
#46 35251Bednarek AdrianBydgoszczPOLKuchniaisport.pl90M2019-3500:34:2200:34:2000:08:274300:17:114700:25:5838
#47 6516700Wiśniowski KrzysiekBolesławiecPOLKarkonosz Running Team82M3028-63SLUZ/100:35:1700:08:172800:17:114600:26:1862
#48 7910245Josypenko JędrzejWarszawaPOLDream Run86M3031-7700:35:3400:08:203000:17:114500:26:2868
#49 5017408Pachuta KrzysztofOpolePOLEurovent Athletics Opole82M3020-4900:34:4100:34:3400:08:304800:17:124900:26:0951
#50 4416165Łęczycki ArkadiuszPruszkówPOLAdwokaci83M3017-4400:34:3600:34:3300:08:346100:17:135000:26:0442
#51 581288Bukała DawidBieruńPOLSpla Tychy94M2028-5700:34:5700:08:325500:17:135100:26:1157
#52 768983Rusznica RafałOpolePOLDecathlon92M2039-7400:35:2900:08:294700:17:145200:26:0952
#53 4516050Olszyński MarekBiałystokPOLBiałystok Biega Team96M2024-4500:34:3700:34:3500:08:335600:17:155300:26:0441
#54 496866Czyżkowski PawełMińsk MazowieckiPOLMkb Dreptak85M3019-4800:34:4000:34:3500:08:264100:17:155400:26:0954
#55 8816329Szala TomaszNowa IwicznaPOLArmexim Development90M2044-8600:35:4600:08:233500:17:155500:26:4181
#56 465487Tkaczuk TomaszPabianicePOLAdamed79M3018-4600:34:3800:34:3600:08:335800:17:175600:26:0850
#57 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4720Jagielska EwaWarszawaPOLLks Ostrowianka82K3011-00:34:3800:34:3600:08:335700:17:185700:26:0647
#58 4817797Tubek SebastianWrocławPOL#sobasteam / Pro-run Wrocław96M2025-4700:34:4000:08:397400:17:196100:26:0545
#59 5723Duklanowski HubertWarszawaPOLDuklanowski Team87M3024-5600:34:5500:08:356500:17:196000:26:1259
#60 706719Taber KonradBrwinówPOLActive Prosperia Running Team/sto-nogi M96M2033-6800:35:2000:08:336000:17:195900:26:2364
#61 83686Łasiński MichałWarszawaPOL21i1.pl87M3032-8100:35:4100:08:325300:17:195800:26:4989
#62 3716650Szpeciński PrzemysławRymańPOL95M2020-3700:34:2900:34:2600:08:367000:17:206300:26:0546
#63 5111509Gosk DominikWarszawaPOLEntre.pl Team92M2026-5000:34:4100:34:3800:08:367100:17:206200:26:1056
#64 5317292Oleksiewicz MaurycyŁódźPOLTrucht.com82M3021-5200:34:4300:08:377300:17:206400:26:0749
#65 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6025Stelmach DominikaWarszawaPOLDuklanowski Team82K3022-00:34:5800:08:356400:17:206500:26:1260
#66 4212366Machowski PawełWarszawaPOLRaczyński Team92M2022-4200:34:3500:34:3200:08:377200:17:226600:26:0953
#67 6416788Belowski MateuszPuławyPOL91M2030-6200:35:1600:08:356800:17:236700:26:2667
#68 41450Kozłowski GrzegorzMizerkaPOLAsics Frontrunner Polska87M3016-4100:34:3300:34:2500:08:448900:17:247000:26:0748
#69 59452Drażba DominikEłkPOLAsics Frontrunner Polska87M3025-5800:34:5800:08:366900:17:246900:26:1761
#70 7414646Kanigowski MichałToruńPOL90M2037-7200:35:2400:08:315200:17:246800:26:3475
#71 391624Jagusiak MaciejŁódźPOLŁódź Running Team81M3015-3900:34:3000:34:2600:08:449100:17:257100:26:1158
#72 7817985Zych MarekBrudzeń MałyPOLTkkf Płock88M2040-7600:35:3300:08:407600:17:307300:26:3576
#73 8616909Kołodziejczyk JarosławCzęstochowaPOLZabiegani Częstochowa70M409-8400:35:4300:08:304900:17:307200:26:4080
#74 7213788Pająk RafałŁyszkowicePOL91M2035-7000:35:2300:08:449300:17:327400:26:3069
#75 943267Słupik TomaszWarszawaPOL93M2047-9200:35:5400:08:346200:17:337500:26:5294
#76 5212053Yousfi MustaphaWłocławekPOL69M405-5100:34:4200:08:418100:17:347600:26:2365
#77 56752Zawada PiotrWarszawaPOLPko84M3023-5500:34:4800:08:4910700:17:347800:26:2063
#78 6816370Kałuża MateuszCzęstochowaPOLAzs Agh Kraków94M2032-6600:35:1900:08:469600:17:347700:26:3272
#79 6917668Stańczak MarcinGrabinaPOLTkkf Płock79M3030-6700:35:2000:08:407500:17:347900:26:2666
#80 75606Łękawa MateuszKrakówPOL92M2038-7300:35:2500:08:407800:17:358000:26:3474
#81 6310909Łazarski JanuszCiechanówPOL2 Orel Przasnysz83M3027-6100:35:1500:08:449000:17:368100:26:3373
#82 6717750Szymański BartoszKatowicePOLNiewymiękacze81M3029-6500:35:1700:08:407900:17:378200:26:3271
#83 952771Lamparski ZbigniewMińsk MazowieckiPOL87M3036-9300:35:5500:08:356700:17:378300:26:5897
#84 8517344Stankowski RafałOżarówPOL81M3033-8300:35:4200:08:459400:17:388600:26:4787
#85 12010520Pożarowszczyk AdamLegionowoPOL85M3047-11800:36:2200:08:438600:17:388400:27:04104
#86 12610902Mocek DanielPrzasnyszPOL2 Orel Przasnysz94M2059-12300:36:3200:08:346300:17:388500:26:4784
#87 844522Kościelski PatrykLegionowoPOLMinisterstwo Głupich Kroków Legionowo75M408-8200:35:4200:08:449200:17:398800:26:3779
#88 896532Falandysz DamianPruszkówPOLWprunning/runemilrun87M3034-8700:35:4700:08:428400:17:398700:26:4988
#89 8210180Zając RobertZąbkiPOLOrange Polska75M407-8000:35:4000:08:479800:17:408900:26:4785
#90 8717633Skupiński DamianKrzeczówPOLKlub Biegacza Warta99M2043-8500:35:4400:08:418200:17:409100:26:4990
#91 11514863Gr?Nvalds GuntisLotwaPOLMarathon Club79M3045-11300:36:1200:08:356600:17:409000:26:59100
#92 619391Urbaszek KrystianTomaszówPOLMks Tomaszów Mazowiecki91M2029-5900:35:0100:08:407700:17:419200:26:3170
#93 9716601Piotrowski MaciejWarszawaPOLGeo Running Team84M3037-9500:35:5700:08:418000:17:419300:26:5898
#94 66639Kurek JarosławDuczkiPOLWojskowa Akademia Techniczna88M2031-6400:35:1700:08:4810100:17:429400:26:3778
#95 775159Gozdek RadekWarszawaPOLTrucht Tarchomin Team.73M406-7500:35:3200:08:4810400:17:429500:26:4786
#96 1012497Małecki MaciejWarszawaPOLRunner 2.586M3040-9900:36:0000:08:5010900:17:439600:26:5193
#97 719459Omielan WojciechEłkPOLDecathlon94M2034-6900:35:2200:08:4810000:17:449700:26:3677
#98 912762Klaś ŁukaszWarszawaPOLTrucht Tarchomin Team75M4010-8900:35:5200:08:5211800:17:459800:26:5091
#99 9212054Świder DawidWlocławekPOL88M2045-9000:35:5200:08:4810300:17:4610000:26:5296
#100 965147Łobacz MichałWarszzawaPOL89M2048-9400:35:5500:08:459500:17:4610100:27:02102

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności