Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Cross U Radziwiłłów

Wyniki - 25 listopada 2017, Biała Podlaska

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Sylwester Jaciuk81RUSKOWMKS Pogoń Siedlce-100:20:4400:20:44
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Paweł Pakuła65WiszniceMEDYK Biała / MKS Żak Biała Podlaska-200:22:2900:22:29
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Jacek Chruściel110Międzyrzec Podlaski-300:22:5500:22:55
#4 4Mateusz Klebanowski118Siemiatycze-400:23:4000:23:40
#5 5Adrian Matysiak90Połoski Nowe-500:23:5500:23:55
#6 6Mariusz Kozioł89Terespol-600:23:5600:23:55
#7 7Dawid Skraburski103Biała PodlaskaKS Styrzyniec-700:24:1800:24:18
#8 8Cezary Sadowski7chotyłówOSP Chotyłów-800:24:3100:24:30
#9 9Marcin Pomorski11BIAŁA PODLASKA-900:24:4900:24:49
#10 10Jarosław Sałamacha45WarszawaŻórawski Team-1000:25:0100:25:00
#11 11Marek Najdyhor56Biała Podlaska-1100:25:2100:25:20
#12 12Rafał Pajdosz85Biała PodlaskaKB BIAŁA BIEGA-1200:25:2500:25:25
#13 13Maciej Hetmańczyk20Biała Podlaska-1300:25:4000:25:39
#14 14Tomasz Skraburski55StyrzyniecKS Styrzyniec-1400:25:4900:25:47
#15 15Daniel Kuczewski22Biała PodlaskaAZS PSW / Biała Biega-1500:26:0100:26:00
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !16Paula Siedlanowska26SzóstkaAgros Zamość1-00:26:0700:26:07
#17 17Grzegorz Kałabun29SIEDLCEPAKMAN TEAM SIEDLCE-1600:26:2700:26:26
#18 18Jakub Czerwionka21WickoPój na Kóło Łebunia/ AWF Biała Podlaska-1700:26:3700:26:36
#19 19Robert Biernat25RakowiskaKlub Biegaczy JYSK-1800:26:4200:26:41
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !20Katarzyna Pajdosz86Biała PodlaskaKlub Biegacza Biała Biega2-00:26:5200:26:52
#21 21Grzegorz Afaltowski99Kąkolewnica-1900:27:1000:27:09
#22 22Michał Litwiniuk119Biała PodlaskaExtreme Academy-2000:27:1600:27:14
#23 23Tomasz Łaziuk111Międzyrzec PodlaskiRed Lion Club-2100:27:2500:27:25
#24 24Michał Tymoszuk114Biała PodlaskaKB Biała Biega-2200:27:2900:27:21
#25 25Marcin Celiński-Mysław19WOSKRZENICE DUŻE-2300:27:5500:27:51
#26 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 26Anna Chustecka57WiszniceNZOZ Wisznice3-00:27:5600:27:55
#27 27Michał Kąkol94Leśna PodlaskaGLKS-T AGROSPORT LEŚNA PODLASKA-2400:27:5900:27:55
#28 28Paweł Jarkiewicz117Terespol-2500:28:3200:28:28
#29 29Paweł Wałecki115BIAŁA PODLASKA-2600:28:5900:28:54
#30 30Zbigniew Husiński54WitulinKB Biała Biega-2700:29:2100:29:17
#31 31Bartosz Trykacz30Radzyń Podlaski-2800:29:2100:29:20
#32 32Roman Kozak107Biała Podlaska-2900:29:2700:29:26
#33 33Mateusz Sacharczuk71AWF Biała Podlaska-3000:29:3400:29:32
#34 34Sylwia Walusiak534-00:29:3500:29:34
#35 35Adam Jakimiuk50Łosice-3100:29:4200:29:37
#36 36Tadeusz Szymanek8Kobylany-3200:29:4400:29:44
#37 37Marcin Juszczak113Bielany-3300:29:4400:29:42
#38 38Kamil Szubiński78AWF Biała Podlaska-3400:29:4500:29:42
#39 39Marcin Jakóbiuk100BIAŁA PODLASKAZK-3500:29:5200:29:44
#40 40Mariusz Mroczkowski5Biała Podlaska-3600:30:0000:29:56
#41 41Marta Barszcz66SwarzędzRed Fitness Team5-00:30:1500:30:14
#42 42Norbert Kucharzak1Biała PodlaskaJazzanova Cafe Pub BIAŁA PODLASKA-3700:30:1800:30:16
#43 43Marta Lewczuk126-00:30:1800:30:17
#44 44Bogdan Korniluk27Biała PodlaskaKlub Biegacza Biała Biega-3800:30:1900:30:19
#45 45Izabela Łukaszuk82Międzyrzec Podlaski7-00:30:2900:30:27
#46 46Sebastian Kudła105Biała Podlaska-3900:30:4200:30:38
#47 47Grzegorz Stefaniuk76AWF Biała Podlaska-4000:30:4300:30:39
#48 48Alicja Trykacz17Radzyn Podlaski8-00:31:1700:31:16
#49 49Grzegorz Mitura67AWF Biała Podlaska-4100:31:1900:31:14
#50 50Marcin Brojek59Biała podlaskaKB Biała Biega-4200:31:2200:31:16
#51 51Radosław Cymbaliński84Biała Podlaska-4300:31:4100:31:35
#52 52Cezary Kalita95Biała PodlaskaKB Biała Biega-4400:31:4900:31:47
#53 53Marek Wapa28Biała PodlaskaKB Biała Biega-4500:31:5200:31:46
#54 54Mateusz Ziomek41Biała Podlaska-4600:32:0000:31:58
#55 55Krzysztof Płodowski69AWF Biała Podlaska-4700:32:0600:32:04
#56 56Artur Jankowski52Sławacinek Stary-4800:32:0700:32:02
#57 57Dawid Rafałko88Terespol-4900:32:1000:32:06
#58 58Wioleta Niedźwiedź929-00:32:1000:32:06
#59 59Wojciech Szpura120Biała Podlaska-5000:32:1500:32:10
#60 60Rafał Zieliński80AWF Biała Podlaska-5100:32:2500:32:23
#61 61Albert Prokopiuk104Biała PodlaskaBiała Biega-5200:32:2900:32:29
#62 62Renata Nowicka38Janów PodlaskiZS Janów10-00:32:3700:32:37
#63 63Stanisław Sałamacha44Biała Podlaska-5300:32:4300:32:40
#64 64Klaudia Kaliszuk37Janów PodlaskiZS Janów11-00:32:4500:32:45
#65 65Szymon Rusinek33Janów PodlaskiZS Janów-5400:32:4600:32:45
#66 66Dominika Kwiatkowska108WłodawaI LO UKS Kościuszko Włodawa12-00:33:2100:33:16
#67 67Marta Korszun96Biała Podlaska, Lubelskie13-00:33:2300:33:22
#68 68Michał Gzara51ŁukówBiegacze Pomagacze-5500:33:4600:33:42
#69 69Damian Szynkarewicz3Biała Podlaska-5600:33:4800:33:45
#70 70Hubert Sawczuk32Janów PodlaskiZS Janów-5700:34:0200:34:01
#71 71Dawid Stolarczyk77AWF Biała Podlaska-5800:34:0500:34:01
#72 72Sylwia Wojewódzka97PłockRAJTEL-Serwis Komputerowy14-00:34:1300:34:09
#73 73Rafał Siemieniuk73AWF Biała Podlaska-5900:34:1700:34:17
#74 74Robert Polubiec70AWF Biała Podlaska-6000:34:1700:34:15
#75 75Dariusz Trantau61Biała Podlaska-6100:34:1900:34:14
#76 76Marta Kulik34Janów PodlaskiZS Janów15-00:34:2100:34:20
#77 77Magdalena Moczulska14Platerów16-00:34:2500:34:22
#78 78Elżbieta Mirończuk122Ogrodniki17-00:34:3600:34:35
#79 79Andrzej Żukowski93Biała PodlaskaKB Biała Biega-6200:34:3800:34:32
#80 80Wojciech Romaniuk121Biała Podlaska-6300:34:5600:34:55
#81 81Grzegorz Wojewódzki98PłockRAJTEL-Serwis Komputerowy-6400:34:5700:34:54
#82 82Norbert Lewczuk48ŚwiniarówBiegacze Pomagacze-6500:35:0500:35:00
#83 83Tomasz Brachmański23Terebela-6600:35:0500:35:01
#84 84Bogdan Pawlak18Piszczac-6700:35:0700:35:02
#85 85Beata Wawryszuk62Hanna18-00:35:1400:35:10
#86 86Norbert Udowolski16Biała Podlaska-6800:35:4600:35:44
#87 87Izabela Sałamacha46WarszawaSalamancha Runners19-00:36:0100:35:59
#88 88Mirosław Włodarczyk109WłodawaI LO UKS Kościuszko Włodawa-6900:36:1800:36:11
#89 89Jagoda Jaszczuk91Radzyń Podlaski20-00:36:2400:36:19
#90 90Dominik Skoczylas74AWF Biała Podlaska-7000:36:3100:36:28
#91 91Andrzej Dawidziuk31bialapodlaskaniezrzeszony-7100:36:4600:36:44
#92 92Mateusz Daniluk6Biała Podlask-7200:36:5700:36:52
#93 93Przemysław Garbacik24-7300:36:5800:36:52
#94 94Weronika Purgał47Radzyń PodlaskiGdańsk biega21-00:38:0000:37:57
#95 95Edyta Gregorczuk4PlaterowDziewczyny z Platerowa Biegają22-00:38:4100:38:37
#96 96Michał Michaluk87Lipnoyulo run team siedlce-7400:38:4200:38:39
#97 97Maciej Kulik13Biala Podlaska-7500:38:4500:38:41
#98 98Natalia Bobrowska40Janów PodlaskiZS Janów23-00:40:0000:40:00
#99 99Jakub Woźniak79AWF Biała Podlaska-7600:40:0600:40:04
#100 100Robert Skowroński75AWF Biała Podlaska-7700:40:0600:40:02

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności