Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Bieg Fartucha

Wyniki - 3 grudnia 2017, Krzywiń

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 101578Sebastian DonajKIEŁCZEWOKościan1978M303493-00:22:3500:22:28
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 102567Andrzej DajewskiSTARE OBORZYSKA1959M50394-00:22:4800:22:45
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 103912Joanna TrąbkaSTARY LUBOSZ1976K403-900:22:5700:22:53
#4 104779Miłosz MiętkiewskiCHAMPIONMAN TEAMPoznań1982M303595-00:23:0000:22:51
#5 105757Maciej MarkiewiczZgliniec1979M303696-00:23:0100:22:58
#6 106654Rafał KajewskiŚrem1974M402497-00:23:0200:22:54
#7 107711Bartosz KuikBESTTEAMŚrem1984M303798-00:23:0300:23:00
#8 108777Michał MichalskiTeam KościanKościan1987M303899-00:23:0500:22:57
#9 109776Hieronim MichalskiTeam KościanKościan1963M504100-00:23:0600:22:57
#10 110734Mariusz ŁuczakWilkowice1973M4025101-00:23:0800:23:03
#11 111510Tomasz BajerCHAMPIONMAN TEAMCzempiń1975M4026102-00:23:1200:23:07
#12 112874Błażej SobczakKopaszewo1982M3039103-00:23:1200:23:08
#13 113729Maciej ŁabińskiCF KościanKościan1994M2027104-00:23:1800:22:54
#14 114933Szymon WasiołkaOrzeł LipnoLeszno1988M2028105-00:23:2100:23:14
#15 115937Janusz WieczorekŚWIERCZYNA1964M505106-00:23:2400:23:19
#16 116623Maciej IgnorKobylin1998M167107-00:23:2400:23:09
#17 117879Paweł StachowiakLipno1985M3040108-00:23:2600:23:18
#18 118808Maciej OlejnikBurning RunnersKąkolewo1989M2029109-00:23:2700:23:22
#19 119733Jakub ŁuczakWilkowice1996M2030110-00:23:2900:23:23
#20 120762Andrzej MatuszczakSzymanowskiTeamKościan1983M3041111-00:23:2900:23:22
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 121670Lucyna KirkiewiczEndorfiny W ąsoszwąsosz1986K303-1000:23:3000:23:21
#22 122726Jarosław LudwiczakKościan TeamKościan1980M3042112-00:23:3100:23:15
#23 123628Rafał JakubowskiZakwasy TeamGostyń1978M3043113-00:23:3200:23:23
#24 124552Przemysław CejzaStary Lubosz1984M3044114-00:23:3500:23:29
#25 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 125593Natalia Fiebigwww.leszno.eu/sportLESZNO1992K203-1100:23:4400:23:31
#26 126770Karol MelcerKościan1988M2031115-00:23:4800:23:42
#27 127857Przemysław SiczyńskiCHAMPIONMAN TEAMCzempiń1977M4027116-00:23:4800:23:43
#28 128618Łukasz HabernikCzempiń1985M3045117-00:23:4900:23:43
#29 129813Monika PawlakKościan TeamKościan1983K304-1200:23:4900:23:39
#30 130508Agnieszka BachorzKościan TeamKościan1980K305-1300:23:5200:23:37
#31 131959Piotr ZagórskiŚrem1992M2032118-00:23:5700:23:45
#32 132751Małgorzata MałeckaTGV Club Kościan / Kościan TeamKościan1985K306-1400:23:5700:23:42
#33 133806Benedykt NowickiOsieczna1969M4028119-00:23:5800:23:56
#34 134892Łukasz SzczepaniakKościan1978M3046120-00:23:5800:23:52
#35 135509Przemysław BajerCHAMPIONMAN TEAMCzempiń1975M4029121-00:23:5900:23:53
#36 136942Mateusz WojciechowskiMasłowo2000M168122-00:24:0300:24:01
#37 137914Magdalena TurekCHAMPIONMAN TEAMCzempiń1981K307-1500:24:0400:23:55
#38 138624Agnieszka JackowiakRunner's PowerŚrem1985K308-1600:24:0400:23:56
#39 139947Magdalena WolsztyńskaDanflor TeamKościan1988K204-1700:24:0500:24:02
#40 140960Alicja ZakaszewskaGóra1971K404-1800:24:0600:24:01
#41 141737Łukasz ŁukaszewskiŚrem1978M3047123-00:24:0600:23:57
#42 142534Łukasz BojekRydzyna1987M3048124-00:24:0700:23:57
#43 143945Adrian WolnyALBANNERSGostyń1987M3049125-00:24:1400:24:11
#44 144741Marcin MaciejewskiPSS Pozytywnie ZakręceniLeszno1977M4030126-00:24:1500:24:07
#45 145504Katarzyna AdamskaKościan TeamKościan1973K405-1900:24:1600:24:08
#46 146554Wojciech CholewinskiHernik teamMurowana Goślina1966M506127-00:24:1700:24:07
#47 147688Jakub KoszelActive Lifestyle TeamLeszno1989M2033128-00:24:2000:24:04
#48 148905Patryk ŚwierczyńskiHey ho, let's go!Śrem1990M2034129-00:24:2200:24:17
#49 149747Amelia MajorekJerka1989K205-2000:24:2300:24:18
#50 150823Wojciech Pieczyńskiosieczna biegaOsieczna1959M507130-00:24:2500:24:01
#51 151585Paulina DubskaKościan TeamKarśnice1988K206-2100:24:3100:24:16
#52 152792Bernadeta NawrockaTurew1985K309-2200:24:3100:24:24
#53 153731Barbara ŁaszczynskaLESZNO1979K3010-2300:24:3400:24:16
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 154896Michał Sztul1957Krzywiń1957M603131-00:24:3500:24:31
#55 155889Rafał SworackiKośćian1969M4031132-00:24:3700:24:18
#56 156549Przemysław BukowskiElectro InstalNowy Lubosz1982M3050133-00:24:3800:24:33
#57 157646Marek Juskowiakactive life style teamLeszno1975M4032134-00:24:3800:24:21
#58 158557Arkadiusz ChudyParkrun GOSTYŃGOSTYŃ1980M3051135-00:24:3900:24:29
#59 159524Łukasz BerdychowskiMrozoodporni KrzywińCzerwona Wieś1990M2035136-00:24:3900:24:20
#60 160867Michał SkrzypczakMorsy MrozoodporniKrzywiń1990M2036137-00:24:4000:24:21
#61 161692Adriana Kozakactive life style teamLeszno1975K406-2400:24:4000:24:24
#62 162679Sylwia KonczewiczBiegaj z Krobią WOMENKrobia1977K407-2500:24:4000:24:28
#63 163652Mirosław KaczmarekŚrem1991M2037138-00:24:4600:24:23
#64 164612Paulina GrajnertLeszno1981K3011-2600:24:4900:24:47
#65 165743Sylwia MadalińskaLESZNO1984K3012-2700:24:5500:24:47
#66 166826Joanna PikoszKościan1980K3013-2800:25:0000:24:53
#67 167503Paulina AdamczakNowa Wieś1984K3014-2900:25:0000:24:51
#68 168749Łukasz MalcherLeszno1989M2038139-00:25:0200:24:52
#69 169643Edyta JózefowiczKościan TeamKościan1974K408-3000:25:0400:24:55
#70 170918Robert UjejskiŚWIĘCIECHOWA1968M4033140-00:25:0400:24:54
#71 171931Agata WalterKościan TeamKoscian1982K3015-3100:25:0400:24:56
#72 172631Monika JaniakRokLeszno1978K3016-3200:25:0400:24:58
#73 173660Maciej KasprzakKrzemieniewo1981M3052141-00:25:0500:25:00
#74 174572Szymon DembskiPoznań1983M3053142-00:25:0600:25:01
#75 175926Jakub WalczakKrzywiń1989M2039143-00:25:0800:25:01
#76 176837Dariusz PrzybylakPrzybylak TeamSwarzędz1977M4034144-00:25:1200:24:51
#77 177796Dominik NogajŚrem1991M2040145-00:25:1700:24:55
#78 178653Przemysław KaczmarekKościan TeamRacot1970M4035146-00:25:1700:25:07
#79 179539Ewelina BraunKiełczewo1976K409-3300:25:2500:25:09
#80 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !180655Małgorzata KalembaKościan1965K50+2-3400:25:2600:25:23
#81 181588Jerzy DudziakKościan TeamKościan1963M508147-00:25:2600:25:10
#82 182832Ewelina PostaremczakKościan1982K3017-3500:25:2900:25:18
#83 183602Robert GiersKościan TeamNowy Lubosz1979M3054148-00:25:3000:25:02
#84 184939Luiza WłodarczakIłówiec teamBRODNICA1976K4010-3600:25:3100:25:20
#85 185836Damian PrzybylakLeszno1990M2041149-00:25:3500:25:23
#86 186919Milołaj UrbaniakKROSS EURO-ROWER.PLJerka1986M3055150-00:25:3500:25:32
#87 187644Rafał JurgaCzempiń1988M2042151-00:25:3500:25:24
#88 188551Krzysztof BuśkoKościan TeamKościan1992M2043152-00:25:3600:25:26
#89 189671Natalia KleczewskaKSA Fitness ZoneZbrudzewo1987K3018-3700:25:3600:25:17
#90 190858Basia SikoraBiegaj z Krobią WOMENGostyń1975K4011-3800:25:3700:25:25
#91 191533Beata BojekZakwasy TeamRydzyna1976K4012-3900:25:3900:25:30
#92 192506Damian AntkowiakWielichowo1987M3056153-00:25:4000:25:29
#93 193576Tadeusz DomagałaKościan TeamKOŚCIAN1960M509154-00:25:4400:25:25
#94 194815Karolina PawłowskaŚremŚrem1979K3019-4000:25:4800:25:31
#95 195527Marek BiernaczykKrzemieniewo1985M3057155-00:25:5300:25:50
#96 196710Rafał Kuczyński3 Krewetki UpasioneLeszno1971M4036156-00:25:5900:25:50
#97 197736Hieronim ŁukaszewskiJRG TEAMŚrem1965M5010157-00:25:5900:25:52
#98 198717Dariusz LandzwojczakKROSS EURO-ROWER.PLKrzywiń1986M3058158-00:26:0000:25:57
#99 199501Jacek NowakGMINA KRZYWIŃKRZYWIŃ1976M4037159-00:26:0300:26:01
#100 200988Adrian SkrzypekMASŁOWO BIEGAMasłowo1978M3059160-00:26:1200:25:52

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności