Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Świąteczny Bieg Charytatywny dla Pauliny

Wyniki - 10 grudnia 2017, Zduńska Wola

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
K
M
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Grzegorz Maciaszek1301-1Rajsport Active00:19:185km
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Janusz Romanowicz3536-2MKS Zduńska Wola00:20:495km
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Bartek Grzegorczyk4339-3Długa ścieżka00:21:015km
#4 4Adam Mielczarek3346-4AkademiaBiegacza pl S L SALOS- WODNA Łódź00:21:075km
#5 5Adam Olkusz3392-500:21:075km
#6 6Mariusz Mann1311-6BBL Zduńska Wola00:21:185km
#7 7Dariusz Wicher4393-7BBL Zduńska Wola00:21:185km
#8 8Damian Mikołajczyk3349-8OSP JANISZEWICE www BIEGAJZOSP pl00:22:055km
#9 9Tomasz Kołodziejczyk1037-9Rajsport Active00:22:565km
#10 10Aleksander Lisowski4331-10Razem Trenujemy Sport00:23:035km
#11 11Piotr Gabara739-11BBL Zduńska Wola00:23:105km
#12 12Mariusz Majtczak1307-12Szadkobiegacze00:23:125km
#13 13Paweł Stępnik3734-13Szadkobiegacze00:23:155km
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14Milena Grabska-Grzegorczyk50311-UKS Azymut Pabianice00:23:165km
#15 15Tomasz Witkowski4131-1400:23:255km
#16 16Andrzej Wągrowski4033-15bbL Zduńska Wola00:23:275km
#17 17Rade Grabiasz836-16KartonPolskaRunTeam00:23:495km
#18 18Tomasz Modrzejewski4396-1700:23:595km
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !19Anna Zalewska41372-BBL Zduńska Wola00:24:065km
#20 20Wojciech Wróblewski4333-18SNG WILD DUCKS00:24:265km
#21 21Tomasz Pipia3435-1900:24:285km
#22 22Mateusz Matusiak3342-20SNG WILD DUCKS00:24:335km
#23 23Paweł Paluszek3397-2100:24:415km
#24 24Konrad Rogaczewski3535-2200:24:515km
#25 25Szczepan Matusiak3343-23KS CelironmanSA00:24:525km
#26 26Marcin Smęda3638-24BBL Zduńska Wola00:24:545km
#27 27Łukasz Goldman834-25BBL Zduńska Wola00:24:585km
#28 28Błażej Fraj738-2600:25:035km
#29 29Krzysztof Obrębski3386-2700:25:125km
#30 30Dawid Bacia396-28Rajsport Active00:25:135km
#31 31Tomasz Rosiak3537-2900:25:205km
#32 32Mateusz Szlęk3739-3000:25:225km
#33 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33Ania Kulawiecka Mikołajczyk11393-OSP JANISZEWICE www BIEGAJZOSP pl00:25:265KM
#34 34Robert Felcenloben732-31Rajsport Active00:25:275km
#35 35Robert Świtoń5035-32Rajsport Active00:25:295km
#36 36Grzegorz Dziedzic731-33Sieradzbiega pl00:25:325km
#37 37Piotr Wągrowski4034-34bbL Zduńska Wola00:25:355km
#38 38Mateusz Głuszczyński832-3500:25:385km
#39 39Tomasz Błaszczyk433-3600:25:395km
#40 40Marcin Nowak3385-37Rajsport Active00:25:395km'
#41 41Jakub Wierucki4036-3800:25:395km
#42 42Dawid Grzybiński4236-39Rajsport Active00:25:435km
#43 43Łukasz Kociołek1036-40BBL Zduńska Wola00:25:525km
#44 44Marek Szymborski4355-4100:25:525km
#45 45Adam Krata1135-42Bieging Team Zelów00:25:575km
#46 46Marcin Kaczmarek939-4300:25:585km
#47 47Marek Świtała3934-44Złoczew Team00:26:055km
#48 48Krzysztof Brzeziński438-4500:26:125km
#49 49Andrzej Staniucha3733-46BBL Zduńska Wola00:26:135km
#50 50Stanisław Laszczak1233-47BBL Zduńska Wola00:26:195km
#51 51Jarosław Siess3633-4800:26:235km
#52 52Marcin Buczkowski4348-4900:26:285km
#53 53Katarzyna Ostojska33944-bieging team zelow00:26:305km
#54 54Maciej Szymczak3835-50Szadkobiegacze00:26:315km
#55 55Anna Filipiak7335-00:26:325km
#56 56Jarosław Kowalski1133-5100:26:345km
#57 57Wiktor Sochacki3731-52Rajsport Active00:26:475km
#58 58Anna Chwiałkowska5386-SieradzBiega00:26:495km
#59 59Magdalena Miłosz33507-sieradzbiega pl00:26:495km
#60 60Paweł Majczak1302-5300:26:505km
#61 61Roman Nowak3384-54SCANFIL POLAND00:26:545km
#62 62Sławomir Spałek3732-5500:26:555km
#63 63Martyna Balcerzak3978-AkademiaBiegacza pl S L SALOS- WODNA Łódź00:26:575km
#64 64Witold Motylski3351-5600:26:575km
#65 65Adam Cyk632-5700:27:015km
#66 66Natalia Krajewska Matusiak11349-KS CelironmanSA00:27:025km
#67 67Szymon Banasiak5032-5800:27:065km
#68 68Przemysław Kaniewski4334-5900:27:075km
#69 69Adam Dobrowolski636-6000:27:085km
#70 70Jacek Piecyk3432-61Szadkobiegacze00:27:205km
#71 71Dariusz Filipiak4238-6200:27:245km
#72 72Łukasz Smolarek3639-6300:27:305km
#73 73Marcin Ciapa539-6400:27:335km
#74 74Bartłomiej Zalewski4139-65BBL Zduńska Wola00:27:425km
#75 75Hanna Zalewska413810-BBL Zduńska Wola00:27:435km
#76 76Krzysztof Masłowski1313-66OSP JANISZEWICE www BIEGAJZOSP pl00:27:445km
#77 77Sylwia Pilecka Wilmańska343411-KS CelironmanSA00:27:485km
#78 78Daria Goszczurna434912-00:27:495km
#79 79Daria Gogolewska83313-00:27:505km
#80 80Jacek Pośpieszyński3532-67Szadkobiegacze00:27:535km
#81 81Adam Tust3936-68Drużyna Fundacji "Krwinka"00:27:555km
#82 82Jacek Jastrzębski934-69BBL Zduńska Wola00:27:565km
#83 83Sylwia Świerczyńska383914-BBL Zduńska Wola00:28:065km
#84 84Krzysztof Świerczyński3932-7000:28:075km
#85 85Andrzej Balcerzak398-71BBL Zduńska Wola00:28:105km
#86 86Jan Wychowałek4136-72AkademiaBiegacza pl S L SALOS- WODNA Łódź00:28:105km
#87 87Fryderyk Foryś737-73KS Budowlani Łódź - Rugby00:28:145km
#88 88Weronika Chojecka435315-SieradzBiega00:28:155km
#89 89Tomasz Majczak1303-7400:28:155km
#90 90Seweryn Pasikowski3399-7500:28:165Km
#91 91Marta Łyszczarz123916-00:28:205km
#92 92Andrzej Sadziński3632-76Szadkobiegacze00:28:305km
#93 93Magda Leśniczak123617-Rajsport Active00:28:325km
#94 94Ewelina Ślęzak383618-00:28:325km
#95 95Tomasz Trylański4337-7700:28:495km
#96 96Dorota Wiśniewska403919-BBL Zduńska Wola00:28:545km
#97 97Monika Wrzesińska413520-BBL Zduńska Wola00:28:545km
#98 98Tomasz Skibiński3635-7800:29:185km
#99 99Michał Skibiński3634-79OSP JANISZEWICE www BIEGAJZOSP pl00:29:195km
#100 100Piotr Dolata637-8000:29:295km

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności