Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triada Zimowa - Etap Gorce

Wyniki - 6 stycznia 2018, Krościenko nad Dunajcem

BodyWork Fizjo

Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1162Jakub WoźniakM1990PLDOTFIZJOKRAKÓW01:20:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2407Daniel KrasulakM1981PLTRENUJZNAMI.PLWROCŁAW01:20:20
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3395Błażej KnutelskiM2000PLGORĄCY POTOKGRYWAŁD01:22:36
#4 4303Przemysław AdamczykM1977PLADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWA01:29:34
#5 579Konrad KunickiM1982PLNOAWROCLAW01:30:14
#6 6510Michał StopaM1985PLMARCINŚWIERCTEAMTYCHY01:30:32
#7 7364Arkadiusz BereśM1987PLRZESZÓW01:30:56
#8 823Mariusz CiapaM1987PLWICHRY BESKIDU T.R.WITANOWICE01:31:47
#9 952Krzysztof IwanickiM1993PLBAJDY01:32:02
#10 10564Tomasz KucharczykM1989PLWKB METAPRZEMYŚL01:32:06
#11 1189Tomasz ŁużyńskiM1976PLTT SZCZECINSZCZECIN01:32:45
#12 12317Marcin BrolM1984PLINŻYNIERIA BIEGANIAKATOWICE01:33:02
#13 13152Marcin SiemieniecM1988PLNOAWROCŁAW01:33:27
#14 14507Kamil StefańskiM1987PLRATOWNIK GÓRNICZYWODZISŁAW ŚLĄSKI01:33:41
#15 1591Łukasz MalinowskiM1989PLSZCZYTOGRAFIAWOLA ŻYRAKOWSKA01:33:52
#16 16488Krzysztof RusinM1979PLSZARÓW01:34:55
#17 17509Dariusz StokowskiM1988PLHUSARIA RACE TEAMCIECHANÓW01:35:20
#18 18149Kamil SajakM1990PLROZBIEGANE DOBCZYCEDOBCZYCE01:35:34
#19 19184Radosław WoźniakM1988PLSKAWINA01:36:09
#20 20542Daniel WronaM1982PLKRAKÓW01:36:17
#21 2162Aleksander KidawaM1981PLJAWORZNO01:36:22
#22 22397Witold KociołekM1975PLRUNONLINE.PLKRAKÓW01:36:34
#23 23166Maciej SułatM1982PLPABIANICE01:37:08
#24 24418Adam LebiodaM1970PLWUJEK BIEGA KATOWICEKATOWICE01:37:15
#25 2516Ryszard BorówkaM1975PLGDYNIA01:37:49
#26 2694Jacek MarciniakM1977PLTMT-HBAWROCŁAW01:37:49
#27 27424Igor LewandowskiM1989PLK.S. CELIRONMANŁÓDŹ01:38:08
#28 28415Justyna WoźniakK1991PLDOTFIZJOKRAKÓW01:38:09
#29 2963Marcin KiełtykaM1983PLMODLNICA01:38:23
#30 3039Sebastian FlorekM1984PLNORAFSPORTGABOŃ01:38:54
#31 31425Piotr LipaM1986PLOCR TEAM DĘBICAŻYRAKÓW01:38:57
#32 32194Bartosz MazerskiM1976PLLKS ZANTYR SZTUMSZTUM01:39:07
#33 3318Adam BuczyńskiM1975PLNOKIA KRAKOW RUNNERSKRAKOW01:39:23
#34 34404Jarosław KorolewiczM1991PLKRAPKOWICE01:39:24
#35 35127Marek PiękośM1987PLJASZCZEW 16501:39:29
#36 36101Paweł MeissnerM1983PLTIGERS TEAMŁÓDŹ01:39:59
#37 374Tomasz BaranowM1976PLPLATERÓW01:40:21
#38 38187Artur ZarzyńskiM1976PLFUNFLYWARSZAWA01:40:25
#39 39566Daniel KorczM1979PLRUNNERS JAWORZNO PRO TEAMJAWORZNO01:40:33
#40 4037Łukasz DziubanM1981PLZAPOROWY MARATONORELEC01:40:54
#41 41185Robert WójcikM1984PLNOAWROCŁAW01:40:56
#42 42183Ireneusz WojtanM1977PLROZBIEGANE DOBCZYCEDOBCZYCE01:41:04
#43 4399Agata MatejczukK1981PLKS ALASKA-SPARTEZPARZĘCZEW01:41:08
#44 445Przemysław BarnowskiM1980PLFORZA TEAM ACTIVCHOCHOŁÓW01:41:24
#45 45494Piotr RzepkaM1993PLPARKRUN KATOWICEŚWIĘTOCHŁOWICE01:41:36
#46 46348Janusz GawronM1992PLBRYGADA BESKIDÓWLIMANOWA01:41:37
#47 4727Michał CzupkiewiczM1984PLRAJSPORT ACTIVEOPOLE01:42:31
#48 48144Michal RowinskiM1984PLLUBAWA KOCHA BIEGAĆLUBAWA01:42:48
#49 49492Tomasz RyglewiczM1981PLHT RUNNERS/PARKRUN KATOWICEKATOWICE01:42:56
#50 50319Sławomir BrylM1980PLROZBIEGANE DOBCZYCEWIELICZKA01:43:16
#51 51449Rafał MisztalM1971PLESKADRA KRAKÓWCHRZANÓW01:43:18
#52 5280Krzysztof KwasniewskiM1970PLŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWA01:44:07
#53 53433Kornel MachM1988PLWADOWICE01:44:21
#54 54466Daria OgrodowczykK1994PLCELIRONMANŁÓDŹ01:44:23
#55 55356Damian GruszeckiM1986PLDREAM TRI TEAMGDAŃSK01:44:26
#56 56120Grzegorz OlesiakM1962PLGORCE ULTRA-TRAILWARSZAWA01:44:39
#57 57363Daniel HalkoM1990PLHUSARIA RACE TEAMLUBIN01:45:15
#58 5868Andrzej KopelM1988PL7LEŻAJSK01:45:19
#59 59176Maciej WalczakM1978PLQUAY POZNAŃPOZNAŃ01:45:25
#60 60135Benedykt PospiszylM1960PLKB BRANICEBRANICE01:45:43
#61 6151Jakub HysykM1982PLNOAWROCŁAW01:46:00
#62 62341Mateusz FijałkowskiM1990PLKS CELIRONMANŁÓDŹ01:46:25
#63 63142Krzysztof RajnerM1981PLFREE BIRDSKOSZALIN01:46:32
#64 6426Wojtek CzajkowskiM1980PLTEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAWARSZAWA01:46:49
#65 6593Katarzyna MałkowskaK1990PLPORANNY PATROLKRAKÓW01:46:51
#66 66325Michał ChmielewskiM1972PLDREAM TRI TEAMGDAŃSK01:46:58
#67 67519Paweł ŚwiątkowskiM2001PLKLUSZKOWCE01:47:11
#68 68374Maciej JęcekM1985PLŁÓDŹ01:47:13
#69 69178Marcin WiącekM1979PLSTOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁO01:47:19
#70 70409Wojciech KucM1984PLKŁOBUCK01:47:23
#71 7174Marcin KrebsM1986PLRAJSPORT ACTIVEPABIANICE01:47:58
#72 72198Rafał KowalczykM1975PLLUBLIN01:48:37
#73 73113Grzegorz MójtaM1980PLKOŁO BIEGAKOŁO01:48:41
#74 74340Marcin FederM1980PLWARSZAWA01:48:41
#75 75446Marcin MikosM1990PLNIGHT RUNNERS ŚLĄSKBYTOM01:48:44
#76 76401Marcin KonikM1979PLKIELCE01:48:58
#77 77337Anna Drzyzga-BłaszczykK1981PLROZBIEGANE DOBCZYCEDOBCZYCE01:49:09
#78 7896Paweł MarekM1989PLZ BIEGANIEM MI DO TWARZYWADOWICE01:49:13
#79 7935Konrad DudaM1984PLKRAKÓW01:49:16
#80 80445Krystian MichońM1990PLDĘBICA01:49:25
#81 81493Krzysztof RzepeckiM1963PLKRAKÓW01:49:30
#82 82475Karolina PiątekK1987PLNOGAMIDOGORY.PLKRAKÓW01:49:31
#83 83326Michał ChołkaM1984PLRZESZÓW01:49:34
#84 84437Jacek MajchrowskiM1971PLCKB TARNOBRZEGTARNOBRZEG01:50:01
#85 85115Mariusz NowakM1973PLPARTIZANYIWANOWICE01:50:06
#86 86540Krzysztof WolnyM1981PLCTVAKRAKOW01:50:14
#87 8719Michał ByrczekM1984PLWROCŁAW01:50:27
#88 88110Mateusz MilewskiM1986PLBĘDZIE DOBRZE ALBO NIEDOBRZEMROZY01:50:58
#89 8947Marcin GórniewiczM1981PLMBANKWARSZAWA01:51:00
#90 90188Mariusz ZawiszM1983PLRADLINIOKI W BIEGUGASZOWICE01:51:07
#91 9125Marek CyniakM1970PLEVERRUNŁÓDŹ01:51:08
#92 92156Andrzej SitekM1974PLNOAWROCŁAW01:51:08
#93 93126Jagoda PetrynaK1988PLNOAWROCŁAW01:51:09
#94 94151Marta SiemieniecK1990PLNOAWROCŁAW01:51:09
#95 95533Jakub WilczekM1992PLKT WATER KNIGHTSKRAKÓW01:51:44
#96 96549Michal ZubikM1976PLLUBLIN01:52:09
#97 9748Mateusz GórskiM1942PLBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIA01:52:16
#98 98193Michał ZychM1982PLKLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWA01:52:18
#99 9965Dominik KocińskiM1982PLRASZKÓW01:52:23
#100 100128Wojciech PilichowskiM1971PLGRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓWBIAŁYSTOK01:52:28

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://tritour.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności