Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Bieg Nadodrzański

Wyniki - 7 stycznia 2018, Racibórz

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Tomasz Marcinek236MRACIBÓRZ100:31:46
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Mateusz Wolnik466MLYSKIAKTYWNI LYSKI200:32:02
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Damian Drożdż56MWODZISŁAW ŚLĄSKI300:32:03
#4 4Robert Antczak2MRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ400:34:06
#5 5Sławomir Pingielski314MRADLINRADLINIOKI W BIEGU500:35:09
#6 6Tomasz Olaniszyn294MRACIBÓRZ600:35:24
#7 7Łukasz Skwarecki495MRacibórzEasy Run Racibórz700:35:37
#8 8Dominik Duźniak58MCZYŻOWICESTEP-DANCE RUN GLIWICE800:35:56
#9 9Arkadiusz Kubik198MLUBOMIADYSTANS LUBOMIA900:36:03
#10 10Paweł Ignac110MRACIBÓRZINŻYNIERIA BIEGANIA / DRUŻYNA SZPIKU1000:36:09
#11 11Krzysztof Krzemień191MMAKÓW1100:36:23
#12 12Tomasz Słupik375MBEŁKELTOMS1200:36:38
#13 13Ryszard Skiba368MRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ1300:36:56
#14 14Artur Olbrich296MTWORKÓW1400:37:21
#15 15Filip Buch16MKIETRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ1500:37:32
#16 16Sebastian Marcol240MGASZOWICEAKTYWNI LYSKI1600:37:34
#17 17Kazimierz Grycman88MCIECHOWICESILESIA SKATING1700:37:48
#18 18Tomasz Jakiel513MŚWIERCZYNIECŚWIERCZYNIEC RUNNING1800:37:49
#19 19Grzegorz Cieciak30MŻORYHRMAX ŻORY1900:38:01
#20 20Łukasz Siegmund360MPSTRĄŻNAAKTYWNI LYSKI2000:38:02
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21Anna Szyjka418KRACIBÓRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ100:38:08
#22 22Andrzej Bugdoł20MKROWIARKI#NAME?2100:38:16
#23 23Wojciech Szymura422MRYBNIK2200:38:17
#24 24Szymon Czogała47MLYSKIAKTYWNI LYSKI2300:38:18
#25 25Tomasz Rogalski346MRACIBÓRZ2400:38:34
#26 26Adam Kłosok154MMARKLOWICEINŻYNIERIA BIEGANIA2500:38:36
#27 27Dawid Szulcek413MRACIBÓRZ2600:38:38
#28 28Marcin Zajonz481MLUBOMIADYSTANS LUBOMIA2700:38:39
#29 29Paweł Osetek299MPSZÓW2800:39:10
#30 30Andrzej Szot411MPIETROWICE WIELKIENIEZRZESZONY2900:39:21
#31 31Tomasz Jabłoński4MMARKLOWICEINŻYNIERIA BIEGANIA3000:39:28
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !32Michalina Janowska499KRYBNIKINŻYNIERIA BIEGANIA200:39:28
#33 33Wojciech Michalczyk254MRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ3100:39:30
#34 34Marcin Mogilski263MRACIBÓRZ3200:39:35
#35 35Marcin Paskuda507MRACIBÓRZGEODEZJA PASKUDA3300:39:44
#36 36Krzysztof Czekała45MKROWIARKIEKO OKNA RUNNERS3400:39:49
#37 37Tomasz Kuś210MMARKLOWICERADLINIOKI W BIEGU3500:39:51
#38 38Grzegorz Sobola386MRACIBÓRZ4DRINKI3600:39:54
#39 39Paweł Zagórski479MBRANICEKB BRANICE3700:40:00
#40 40Dariusz Krause182MRADLINRADLINIOKI W BIEGU3800:40:01
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 41Anna Olaniszyn295KRACIBÓRZ300:40:04
#42 42Michał Gwiożdzik96MRYBNIKJADYMY DURŚ3900:40:05
#43 43Mateusz Mężyk253MŁAZISKAAMATOR4000:40:13
#44 44Rafał Józefiak126MRACIBÓRZEKO OKNA RUNNERS4100:40:15
#45 45Grzegorz Herba101MKIETRZKS GRYF KIETRZ4200:40:18
#46 46Adrian Himel104MKRZANOWICE4300:40:19
#47 47Roman Mazurek252MMURÓW-4400:40:23
#48 48Czesław Węglarz445MKĘDZIERZYN- KOZLENIEZRZESZONY4500:40:27
#49 49Łukasz Kretek184MLYSKIAKTYWNI LYSKI4600:40:29
#50 50Bronislav Hlaváč105MBOLATICEENERGY TEAM BOLATICE4700:40:32
#51 51Piotr Muzyk272MKIETRZKS GRYF KIETRZ4800:40:33
#52 52Mateusz Kopeć169MKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE4900:40:41
#53 53Rafał Wasilewski494MRacibórz5000:40:43
#54 54Mateusz Sekuła357MNĘDZA5100:40:44
#55 55Jacek Kupka206MKĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAM5200:40:52
#56 56Andrzej Skora369MRACIBÓRZEASY RUN RACIBÓRZ5300:40:57
#57 57Piotr Gucik93MRACIBÓRZEKO OKNA RUNNERS5400:41:04
#58 58Krzysztof Jeremicz122MRACIBÓRZRAFAKO S.A.5500:41:21
#59 59Jarosław Poloczek325MWISŁA WIELKAAMATOR5600:41:21
#60 60Patryk Sładek373MBEŁKSOCIOS SILESIA5700:41:27
#61 61Mirosław Marmol243MRACIBÓRZAMATOR5800:41:28
#62 62Wiesław Krzystała192MSKRZYSZÓW5900:41:40
#63 63Rafał Sbeczka356MTWORKÓWEASYRUN RACIBÓRZ6000:41:49
#64 64Michał Marcol241MBLUSZCZÓWWKU W RYBNIKU6100:41:49
#65 65Rafał Oczadły291MNOWA WIOSKA6200:41:54
#66 66Paweł Piekorz312MRYBNIK6300:41:54
#67 67Sabina Wojtaszewska463KRACIBÓRZAMATORKA400:41:57
#68 68Łukasz Mazij251MWODZISLAW SLASKIDOCTOR GOLDWING6400:42:00
#69 69Tomasz Trzop433MRACIBÓRZKP PSP GŁUBCZYCE6500:42:13
#70 70Grzegorz Gadaj68MRADLINRADLINIOKI W BIEGU6600:42:14
#71 71Bożena Walaszek439KRUDNIK500:42:19
#72 72Rafał Kalinowski135MRACIBÓRZAKTYWNI LYSKI6700:42:22
#73 73Andrzej Grzonka90MJASTRZEBIE-ZDROJKLUB BIEGACZA FARTLEK6800:42:23
#74 74Tadeusz Kłobuch153MLUBOMIADYSTANS LUBOMIA6900:42:27
#75 75Arkadiusz Śliwka425MLESZNA GÓRNA#NAME?7000:42:28
#76 76Łukasz Moneta265MRACIBORZOSIR TEAM RACIBÓRZ7100:42:29
#77 77Jarosław Kilian147MJEJKOWICE7200:42:35
#78 78Damian Ogrodnik292MJASTRZĘBIE ZDRÓJ7300:42:42
#79 79Patrycja Rębisz345KEASYRUN RACIBÓRZ600:42:45
#80 80Robert Ołubek297MŻORYHRMAX ŻORY7400:42:49
#81 81Grzegorz Lis221MRACIBORZNIEZRZESZONY7500:42:52
#82 82Zbigniew Nawrocki279MWODZISŁAW ŚLĄSKI7600:42:54
#83 83Mateusz Fielhauer64MDZIELNICAKP PSP RACIBÓRZ7700:42:55
#84 84Amadeusz Przybyla330MRACIBÓRZ4DRINKI7800:42:58
#85 85Bartosz Pytlik336MBOGUNICEAKTYWNI LYSKI7900:42:58
#86 86Jarosław Pocha320MCZECHOWICE-DZIEDZICENIEZRZESZONY8000:43:05
#87 87Sławomir Szwed416MRACIBÓRZRAFAKO S.A.8100:43:05
#88 88Mariusz Urbasik437MRYDUŁTOWY8200:43:06
#89 89Michał Depta50MRACIBÓRZ8300:43:07
#90 90Przemysław Anioła1MGŁOGÓWEKGŁOGÓWEK8400:43:11
#91 91Wojciech Witoś459MGASZOWICEAKTYWNI LYSKI8500:43:14
#92 92Damian Grucel86MJASTRZĘBIE-ZDRÓJGBC RUNNERS8600:43:21
#93 93Grzegorz Połomski327MRYDUŁTOWYPOLOMSCY TEAM8700:43:23
#94 94Andrzej Gorzawski77MRYBNIK8800:43:30
#95 95Paweł Skiba367MRACIBÓRZSKIBA TEAM8900:43:34
#96 96Kamil Wollny465MKORNICEEKO OKNA RUNNERS9000:43:36
#97 97Mateusz Forajter65MRYBNIKNIEZRZESZONY9100:43:40
#98 98Krzysztof Pluta319MRACIBÓRZ9200:43:46
#99 99Krzysztof Dobreniuk53MRYBNIKAKTYWNI LYSKI9300:43:52
#100 100Damian Kuc200MPOGÓRZESMS RACIBÓRZ9400:43:54

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności