Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich 2017/2018 - E3

Wyniki - 7 stycznia 2018, Kraków

Cityzen_ General
Msc
M
K
Kat
Nr
-
-
-
-
#1 10192-M3033579Szeląg SławomirLISY PUSTYNIKlucze02:25:5100:06:2002:26:0300:49:29
#2 10293-M3034424Opozda ArkadiuszNOVOMATIC Tech PolandKrakow02:26:0000:06:2002:26:1400:49:40
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 103-10K303907Piecuch KarolinaLacho TeamSklep Biegacza02:26:4600:06:2202:26:4700:50:13
#4 10494-M3035557Stocki TomaszNOVOMATIC Tech PolandKraków02:27:1000:06:2302:27:2400:50:51
#5 10595-M3036482Rabenda AndrzejHordaKraków02:27:4300:06:2502:27:4800:51:14
#6 10696-M2018476Przywózki RafałSoko łów Podlaski02:28:4700:06:2802:28:5200:52:18
#7 10797-M4037164Góralczyk RobertKraków02:29:3500:06:3002:29:4100:53:07
#8 10898-M3037456Piotrowicz Jakubkrakow02:30:2400:06:3202:30:3200:53:58
#9 10999-M4038906Piechota RomanKraków02:30:4000:06:3302:30:4000:54:06
#10 110100-M4039137Firek RafałLacho TeamKraków02:30:4300:06:3302:30:4600:54:12
#11 111-11K30491Chrząścik AnnaPłomyk OlkuszKrzeszowice02:31:0300:06:3402:31:0600:54:32
#12 112101-M3038254Kos EmilKielce02:31:2700:06:3502:31:2700:54:53
#13 113102-M40401581Ryżewski Krzysztof02:31:4200:06:3502:31:4900:55:16
#14 114103-M4041563Susz ArturPoranny PatrolKraków02:31:4400:06:3502:31:5200:55:18
#15 115104-M2019851Gawłowicz BartłomiejNauka BiegaKraków02:31:5100:06:3602:32:0100:55:27
#16 116105-M4042200Janiszewski MarcinKraków02:32:3800:06:3802:32:4200:56:08
#17 117-12K305365Mazur KasiaNight RunnersNiepo łomice02:33:0800:06:3902:33:1700:56:43
#18 118-13K306580Szelerewicz-Gładysz PaulinaNiepo łomice Biegaj ąNiepo łomice02:33:4600:06:4102:33:4700:57:13
#19 119106-M404390Chromniak MarcinLusina projektLusina02:33:4800:06:4102:33:5800:57:24
#20 120107-M4044348Majtyka TomaszLos Trepos CompanierosKraków02:33:5500:06:4102:34:0400:57:30
#21 121108-M30391572Tylek KonradKlub Sportowy Hajimekraków02:35:2000:06:4502:35:3700:59:03
#22 122-14K3071585Arter-Krzyżek Angelika02:35:4700:06:4602:35:4800:59:14
#23 123-15K3081294Chadaj JoannaEricsson Running clubKraków02:35:5200:06:4602:36:0300:59:29
#24 124-16K309194Iwanowicz Annaparkrun ChrzanówChrzanów02:36:3500:06:4802:36:3501:00:01
#25 125109-M3040423Ołownia Łukaszparkrun ChrzanówTrzebinia02:36:3500:06:4802:36:3501:00:02
#26 126110-M3041656Woźniak DawidZabierzów BiegaRudawa02:36:4700:06:4902:36:5401:00:20
#27 127-17K301038Bernasiewicz JustynaKraków02:37:0000:06:4902:37:1001:00:36
#28 128111-M3042953Dworak NorbertKraków02:37:2200:06:5002:37:3201:00:58
#29 129-18K3011627Walerjan-Rusek AgnieszkaKraków02:37:4400:06:5102:37:5101:01:17
#30 130112-M5071578Rasmussen BrianHYPERABAO RUNNERS02:38:1400:06:5202:38:2301:01:49
#31 131113-M404581Cała MaciejCHCIAŁEM SE POBIEGAĆKRAKÓW02:39:1700:06:5502:39:3001:02:56
#32 132114-M304357Borczyński MichałKraków02:40:5200:06:5902:40:5801:04:24
#33 133-19K205571Szczepańska EdytaTeam Doris KrakówKocmyrzów02:40:5300:06:5902:40:5901:04:25
#34 134115-M404632Batko GrzegorzKraków02:41:0200:07:0002:41:0301:04:30
#35 135116-M50859Borowiecki PiotrAPIWAST KrakówKraków02:42:1700:07:0302:42:2601:05:52
#36 136-20K206876Kucy EmiliaWąchock02:42:3000:07:0302:42:4101:06:07
#37 137-21K301225Baran MartaBiegam bo lubi ęJerzmanowice02:42:4900:07:0402:43:0101:06:27
#38 138117-M4047382Misiuk MarekTrailRun.plKrakow02:43:1000:07:0502:43:1501:06:41
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !139-22K502503Sadakierska-Chudy AnnaBolechowice02:43:1000:07:0502:43:2501:06:51
#40 140118-M2020899Opozda MaciejCh łopaki z mu łaKrakow02:43:1900:07:0602:43:2801:06:54
#41 141119-K2071582Nowak Trzos Magda02:43:1900:07:0602:43:2901:06:55
#42 142120-M304469Buczek TomaszKraków02:43:2500:07:0602:43:3201:06:58
#43 143121-M40481584Sledziowski Andrzej02:43:3200:07:0602:43:3601:07:02
#44 144122-M40491576Stefań Czyk PiotrSRTG Proszowice02:43:5500:07:0702:43:5901:07:25
#45 145123-M3045312Lechowski TomaszMint SoftwareKraków02:44:4600:07:0902:44:5501:08:21
#46 146124-M20211275Biegus MichałKrakow02:44:5100:07:1002:44:5901:08:25
#47 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !147125-M6011296Dzieżok BogusławKraków02:44:5300:07:1002:45:0501:08:31
#48 148126-M4050862Jaraczewski PiotrSRTG ProszowiceProszowice02:45:2200:07:1102:45:2701:08:53
#49 149-23K3013909Piotrowicz MałgorzataSRTG ProszowiceProszowice02:45:2200:07:1102:45:2701:08:53
#50 150127-M509888Madej MirosławKraków02:45:5000:07:1202:45:5701:09:23
#51 151128-M4051690Żak PawełNiepo łomice Biegaj ąPod łęż e02:45:5400:07:1202:45:5801:09:24
#52 152-24K3014504Sadowska MartaKOSSMATE ŻUKIKRAKÓW02:46:4700:07:1502:46:5301:10:19
#53 153129-M30461575Chmielewski Witold02:47:5300:07:1702:48:0201:11:28
#54 154130-M4052853Gibała MarcinFundacja AuxiliumMielec02:47:5200:07:1702:48:0801:11:34
#55 155131-M30471564Madusiok DominikKraków02:49:0800:07:2102:49:0801:12:34
#56 156132-M2022533Sojecki KrzysztofKraków02:49:2200:07:2102:49:2501:12:52
#57 157133-M2023885Łabędź Arturzse.krakow.plKraków02:49:2000:07:2102:49:3601:13:02
#58 158134-M4053957Kosmala BartoszKosmala TeamKraków02:49:4800:07:2202:49:5001:13:16
#59 159135-M3048182Harpula WojciechKraków02:50:2100:07:2402:50:2901:13:55
#60 160-25K3015367Mercik WioletaNight RunnersKraków02:50:5600:07:2502:51:0501:14:31
#61 161136-M202458Borowiecki ŁukaszKraków02:51:4200:07:2702:51:5001:15:16
#62 162137-M2025896Niziołek MateuszKraków02:51:5200:07:2802:52:0801:15:34
#63 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 163-26K403174Gruszka KamilaNiepo łomice Biegaj ąKraków02:52:5900:07:3102:53:0401:16:30
#64 164138-M4054129Ferek MaciejKraków02:54:1000:07:3402:54:2101:17:47
#65 165139-M5010354Marcinek WojciechHulaj NogaKraków02:54:1400:07:3402:54:2801:17:54
#66 166140-M30491571Szefer WiktorRuda Śl ąska02:56:3300:07:4002:56:4801:20:15
#67 167141-M2026244Kołodziej MirosławMuzeum Historyczne Miasta KrakowaKraków02:57:3300:07:4302:57:4501:21:11
#68 168142-M3050939Śliwa Wojciech02:58:2800:07:4502:58:4101:22:07
#69 169-27K3016836Burkiewicz-Śliwa Bernadetta02:58:3000:07:4502:58:4201:22:08
#70 170143-M3051363Mateuszuk RobertMATEUSHUK TEAMKRAKÓW02:58:5200:07:4602:59:0201:22:28
#71 171144-M30521569Pikusa ŁukaszBanda RTrzebinia02:59:4700:07:4902:59:5101:23:17
#72 172145-M30531568Pacławski PawełBanda RTrzebinia-Psary02:59:4700:07:4902:59:5101:23:17
#73 173146-M3054265Kozłowski JanuszNOVOMATIC Tech PolandKraków03:00:4900:07:5103:01:0301:24:29
#74 174147-M4055337Łuszczewski PiotrKraków03:01:4300:07:5403:01:5401:25:20
#75 175148-M4056406Niziołek MarekZadyszka Oświ ęcimZaborze03:01:4900:07:5403:01:5801:25:24
#76 176149-M3055646Wiśniewski MateuszKraków03:02:5000:07:5603:03:0001:26:26
#77 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !177150-M6021559Jabłoński Kazimierz JabłońskiPrądy03:04:3500:08:0103:04:5101:28:17
#78 178-28K404619Tworek-Kucia MonikaMłoszowa03:05:1600:08:0303:05:1901:28:45
#79 179151-M3056372Michalik DawidHordaKraków03:06:2700:08:0603:06:4201:30:08
#80 180152-M4057932Stolarz GrzegorzNiepo łomice Biegaj ą03:06:3300:08:0603:06:4301:30:09
#81 181153-M3057161Gołąb RafałKraków03:07:2600:08:0903:07:3601:31:03
#82 182154-M3058691Żarna BłażejHordaZielonki03:08:5300:08:1203:09:0701:32:33
#83 183-29K3017886Łój-Konieczna EdytaSRTG ProszowiceProszowice03:10:0400:08:1503:10:0901:33:35
#84 184155-M4058587Szyja DariuszADS MasnaSiemianowice Śl ąskie03:10:4400:08:1703:10:4801:34:14
#85 185-30K4051579Brzychczyk Beata03:11:1100:08:1803:11:1501:34:41
#86 186156-M4059431Otrębski TomaszZaborze03:13:3100:08:2403:13:4201:37:08
#87 187157-M4060573Szczepocki AndrzejNiepo łomice Biegaj ąNiepo łomice03:17:1100:08:3403:17:2501:40:51

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności