Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail Trójmiasto - Bieg #4

Wyniki - 14 stycznia 2018, Gdynia

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Czapiński MichałRedaEUROPELL-BIKE U UP-H4B1982M3000:17:1500:17:15
#2 165Moderhak MateuszGdańskTREK GDYNIA1983M3000:19:0200:19:02
#3 3756Starzec AndrzejGdańsk1947M6000:35:2600:35:47
#4 19610Szczebiot MartaLidzbark WarmińskiKLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI1989K2000:25:3100:25:39
#5 28814Wozniak JuliaGdańsk1980K3000:29:3500:29:52
#6 30320Grębosz-Stopa JoannaSwarożyn/GdyniaK K1982K3000:30:2500:30:54
#7 15222Kałas MagdalenaGdańsk1992K2000:24:1200:24:34
#8 523Żygenda KrzysztofGdyniaZORZA GDYNIA1997M2000:17:3600:17:36
#9 22924Klajna JakubGdańsk1990M2000:26:3800:27:27
#10 23625Mroczek SylwiaRumia1972K4000:27:1000:27:25
#11 2826Paprocka Ewelinanowa wieś lęborska1987K3000:19:4000:19:40
#12 6127Chronowski WaldemarGdańskDUCZYCZ TEAM1964M5000:20:5700:20:58
#13 32128Armatyńska MałgorzataGdyniaKOBIETA W BIEGU GDYNIA1974K4000:31:2100:31:21
#14 9229Błachewicz KrzysztofIława1976M4000:21:5700:22:00
#15 19530Baltrukas SebastianRokitki1998M1600:25:2700:25:38
#16 38532Szumlas AnnaPołchowo1981K3000:40:5900:41:37
#17 31033Jakubowski PiotrGdyniaSCALAR1970M4000:30:4300:30:55
#18 14736Roczyński MichałTczew1977M4000:24:0900:24:26
#19 25937Okapiec DagmaraJuszkowoGÓRSKIE PĘDZIWIATRY1981K3000:28:1900:28:44
#20 13238Krzyśko KrzysztofBaninoRUNNERSI S7 BANINO1981M3000:23:3200:23:38
#21 2139Rudnicki DariuszPogórze1985M3000:19:1700:19:17
#22 16140Urbaniak DanielRumia1979M3000:24:2300:24:43
#23 34941Kowalewski DariuszGdańsk1959M5000:33:0200:33:23
#24 8244Skrzypkowski DanielGdyniaSPORTFAZA.PL1972M4000:21:4200:21:45
#25 6946Chmielowski MichałJuszkowoGÓRSKIE PĘDZIWIATRY1980M3000:21:2000:21:27
#26 16547Florczuk Marekgdynia1988M2000:24:2900:24:39
#27 29349Spisak KatarzynaGdańsk1981K3000:29:5100:30:28
#28 5850Sułek GrzegorzRzeszówJEPPESEN1981M3000:20:5500:20:56
#29 20051Zdrojewska KatarzynaGdańsk Przymorze1986K3000:25:4800:25:54
#30 29252Wróbel PiotrGdanskJEPPESEN1979M3000:29:4600:30:06
#31 3053Galiński MaciejRumia1984M3000:19:5000:19:50
#32 3356Bury PawełGdyniaBIEGAMYRAZEM.PL1981M3000:19:5500:19:55
#33 18057Szulc KamilaGdynia1984K3000:24:5400:25:02
#34 9358Chmielewski MichałGdańskDREAM TRI TEAM1972M4000:22:0000:22:05
#35 16261Koszewski SławomirGdanskSALTUS SPORT TEAM1973M4000:24:2500:24:33
#36 4664Sywanycz IreneuszGdańsk1978M3000:20:2200:20:23
#37 22765Melzer ArkadiuszRumiaUKS SIÓDEMKA RUMIA1973M4000:26:3500:26:48
#38 20668Robles Jose CarlosGDANSKCASTILLA1988M2000:25:5800:26:15
#39 15669Sierocin AgataGdynia1985K3000:24:1600:24:31
#40 10272Głombiowska ZuzannaGdyniaLKS ZANTYR SZTUM1996K2000:22:1600:22:16
#41 1174Ruciński JakubSopotBIKE U UP1975M4000:18:2300:18:23
#42 16375Bednarski MarcinGdańskNORDEA CAPITAL MARKETS1977M4000:24:2600:24:34
#43 16076Krzyżanowski PiotrGdyniaTRISIDE TEAM1991M2000:24:2200:24:37
#44 14877Kuptz MarcinRumiaGEMINI SOPOT TEAM1978M3000:24:1000:24:17
#45 23978Kaczmarek KrzysztofGdańskBIEGACZE PÓŁNOCY1974M4000:27:1300:27:23
#46 24679Jakubek ZbigniewGdańskTEAM TRÓJMIASTO1971M4000:27:3700:28:16
#47 30880Kamiński KrzysztofGdańskPMNAVIGATOR.PL1982M3000:30:3500:31:10
#48 6382Labudda WojciechPuckLKS PUCK1983M3000:21:0000:21:02
#49 25183Sertel UlaGdańskLOTOS RUNNING TEAM/ BIEGAJ Z GŁOWĄ1984K3000:27:5300:28:22
#50 11885Rybarczyk KrzysztofGdańsk1988M2000:22:5200:22:56
#51 28787Wilkus NorbertGdańsk1976M4000:29:3300:30:01
#52 25390Dawidowicz IzaBogatkaBOGATKA BIEGA1982K3000:28:0000:28:08
#53 30792Kaczmarek SławomirRumia1976M4000:30:3100:31:11
#54 24596Kruszyńska MagdalenaGdyniaBIEGAMYRAZEM.PL1980K3000:27:2800:27:40
#55 30298Korpusik MartaGdańsk1985K3000:30:2200:30:57
#56 23499Beczek AleksandraSuchy DwórPARKRUN GDYNIA1979K3000:26:5700:27:25
#57 210100Napolski BartoszGdańsk19851985M3000:26:0600:26:27
#58 258101Kopeć ZdzisławGdańsk1963M5000:28:1900:28:45
#59 101102Piotrowski SławekgdanskBARCELONA TEAM1978M3000:22:1500:22:19
#60 43103Dawidowski RomanPuck1967M5000:20:1700:20:17
#61 77104Jachimowicz BartoszGdańskBARCELONA TEAM1984M3000:21:3200:21:37
#62 75106Grodzki KrzysztofBaninoRUNNERSI S71983M3000:21:3000:21:36
#63 6110Piotrowski RadosławGdyniaUKS AZYMUT 451996M2000:18:0300:18:03
#64 369111Piotrowski KazimierzGdynia55PLUS1959M5000:34:3600:35:21
#65 380112Piotrowska DanutaGdynia52PLUS1962K5000:36:3500:37:19
#66 243114Liana JolantaBaninoRUNNERSI S7 BANINO1977K4000:27:2500:27:40
#67 275116Wensław BeataSopot1984K3000:28:4400:29:12
#68 119117Skiba ŁukaszGdyniaPARÓWY HMM HMM HMM1981M3000:22:5500:23:05
#69 311119Pappe AgnieszkaGdańsk1998K1600:30:4600:31:26
#70 12122Grochowski MarekGdańskDUDYCZ TEAM / T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE1970M4000:18:2800:18:31
#71 228125Młynarczyk FilipGdańskEZA1976M4000:26:3600:26:53
#72 237126Redzimski AdamGdyniaSATURN GDYNIA1968M4000:27:1000:27:28
#73 376128Dąbrowska AnnaWejherowoMTB1975K4000:35:2800:35:54
#74 367129Adamska JustynaBaninoRUNNERSI S7 BANINO1976K4000:34:2800:34:36
#75 365131Cichowska JoannaGdańsk1993K2000:34:1500:34:55
#76 284133Dużyńska AgataGdańskBIEGAJ Z GŁOWĄ1986K3000:29:1800:29:18
#77 257134Pohl Duczmal ElzbietaRekowo- GórneSTOWARZYSZENIE MORE ACTIVE1973K4000:28:1700:28:30
#78 181139Labudda MirosławRUMIAMTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA1960M5000:24:5500:25:04
#79 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1140Kujawski ŁukaszŻukowoRUNNERSI S7 BANINO1988M2000:16:3100:16:31
#80 250142Filipski AleksanderGdyniaWYMIATACZE1975M4000:27:5300:28:31
#81 372143Filipska EwaGdyniaWYMIATACZE1975K4000:34:5300:35:26
#82 8146Zyborowicz BartłomiejDubeninkiRUNNERSI S7 BANINO1998M1600:18:1700:18:17
#83 297148Majna KazimierzGdynia1951M6000:29:5700:30:03
#84 7149Richert JarosławLuzinoMAJA TEAM1980M3000:18:0900:18:09
#85 59152Łakomski MateuszSopot1984M3000:20:5500:20:58
#86 76153Ficht WitoldWejherowo42.195 WEJHEROWO1981M3000:21:3100:21:35
#87 47154Kepka GrzegorzWejherowoMAJATEAM1989M2000:20:2300:20:24
#88 362155Paruszewska KatarzynaGdyniaBOJANO BIEGA1981K3000:34:0100:34:18
#89 330156Wytrwał TomaszGdynia1970M4000:31:5800:32:24
#90 332157Wytrwał BarbaraGdynia1975K4000:31:5900:32:24
#91 29158Gumkowski SzymonGdańsk1999M1600:19:4800:19:49
#92 128161Typiński PawełGdyniaPNB1992M2000:23:1900:23:29
#93 164162Konecko IzabelaSopotSGS POLAND TEAM1967K5000:24:2600:24:35
#94 361163Górkowska ElżbietaRumiaBOJANO BIEGA1981K3000:34:0100:34:18
#95 329164Kordek MonikaGdańsk1988K2000:31:5700:32:29
#96 107165Kłudziak AndrzejGdyniaBOJANO BIEGA1983M3000:22:2900:22:36
#97 133166Fornalska JoannaGdańskDUDYCZ TEAM1985K3000:23:3300:23:42
#98 90168Sikora IwonaGdyniaMEWA GDYNIA1979K3000:21:5000:21:52
#99 282169Chyła AgnieszkaGdyniaMAJA TEAM1984K3000:29:1100:29:36
#100 39170Sikora RogerGdyniaMEWA GDYNIA1979M3000:20:0900:20:11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności