Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Wilcze Gronie

Wyniki - 27 stycznia 2018, Rajcza

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
Nr
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Probst WojciechInov-8HażlachM24501:06:3200:04:26
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Baranow Łukaszsklepnapieraj.plPlaterówM901:09:4600:04:39
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33Pawlica JózefBudzówM22601:13:0200:04:52
#4 44Marchuk IlyaUltimate DirectionWarszawaM18101:14:3600:04:58
#5 55Boniec RadosławŻaryM1801:15:0100:05:00
#6 66Kopiec PrzemekTychyM14201:16:0800:05:04
#7 77Ochowicz AndrzejKCHChrzanowM21401:17:2100:05:09
#8 88Chrapkiewicz MichałSBD Energetyk RybnikCieszynM2701:17:2500:05:09
#9 99Łukasik AndrzejSportkonsulting TeamJanów LubelskiM17701:18:4900:05:15
#10 1010Krupa PrzemysławBiegiem przez ChybieMnichM15501:19:0400:05:16
#11 1111Więcek MaciejInov-8KrakówM35801:19:0400:05:16
#12 1212Grudzień KrzysztofUstrońM8801:19:1000:05:16
#13 1313Puzoń RobertNutrend TeamBielsko- BiałaM24701:19:3600:05:18
#14 1414Jarzębowicz PawełZadyszka OświęcimOświęcimM11001:20:3600:05:22
#15 1515Szczurek Marcin1990DębowiecM28801:20:5900:05:23
#16 1616Święczyk KrzysztofBIEGIEM PRZEZ CHYBIEChybie-MnichM30501:21:3900:05:26
#17 1717Skworc GrzegorzSiemianowice SlaskieM26501:21:5600:05:27
#18 1818Frącz TomaszBiegiem Przez ChybieBielsko BiałaM6001:22:0200:05:28
#19 1919Kaźmierczyk AdamKatowiceM13001:23:0800:05:32
#20 2020Adamczak GrzegorzTRAVOISKatowiceM101:23:1900:05:33
#21 2121Cieślar Marcin1982GoleszówM3101:23:2700:05:33
#22 2222Szkoda DariuszSOCIOS SILESIARuda ŚląskaM29201:23:2900:05:33
#23 2323Golba AndrzejNorddigital.comBrennaM8101:23:4200:05:34
#24 2424Piątek MateuszHercog Running TeamBukownoM23101:23:5100:05:35
#25 2525Kucharski DamianZabiegani CzęstochowaCzęstochowaM15801:23:5100:05:35
#26 2626Szczypka PiotrBIEGIEM PRZEZ CHYBIEChybieM28901:24:2000:05:37
#27 2727Ścieszka Wojciech13 elt Kraków - BaliceKrakówM29701:24:2400:05:37
#28 2828Magiera JanuszFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄKI17901:24:2900:05:37
#29 2929Pasieka PrzemysławPO ROBOCIEKatowiceM22401:24:3700:05:38
#30 3030Małysz JarosławOlza CieszynHażlachM18001:24:4000:05:38
#31 3131Czerwiński MichałSBD Energetyk RybnikRybnikM4001:24:4800:05:39
#32 3232Piskała DanielPower TrainingWarszawaM23801:25:3600:05:42
#33 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !331Mikołajczyk SandraSilesia Runners ClubSiemianowice ŚląskieK19501:25:3600:05:42
#34 3433Jasnoch MarcinBBL MikołówBytomM11201:25:4100:05:42
#35 3534Knapek JanEaton Running TeamRadziechowyM13601:25:5600:05:43
#36 3635Jurewicz KrzysztofSpeleoklub Dąbrowa GórniczaSosnowiecM11601:26:0100:05:44
#37 3736Stankiewicz RobertŻywiecM27501:27:0300:05:48
#38 3837Piela MateuszUjsołyM23201:27:0600:05:48
#39 3938Wiater TomaszChachary ze StaregoChorzówM32401:27:1000:05:48
#40 4039Widuch JarekPewel ŚlemieńskaM32501:27:5900:05:52
#41 4140Faber MichałKlecza DolnaM5401:28:1400:05:53
#42 4241Curyło TomaszŻORYM3601:28:3700:05:54
#43 4342Cichy KrzysztofOpony SerafinowskiGórki WielkieM3001:28:3800:05:54
#44 4443Strządała GrzegorzSkoczówM27801:29:3000:05:58
#45 4544Mrowiec JakubKrakówM19901:29:3100:05:58
#46 4645Klimowski DawidM18401:29:3800:05:58
#47 4746Daniłowicz Adamtrenujtriathlon.plSiemianowice śląskieM4201:29:4300:05:58
#48 4847Kocoń RafałRoad Maraton TeamUjsołyM13901:29:5100:05:59
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !492Orkwiszewska OlaTTA BieruńBieruńK21501:29:5100:05:59
#50 5048Nosalik MarekMTAŻYWIECM20901:30:0700:06:00
#51 5149Panek KrzysztofKrisOPorankuBieruńM22001:30:3100:06:02
#52 5250Szala Krzysztofbiegamgdziechce.plŁaziska GórneM28301:30:3700:06:02
#53 5351Jakimiuk PiotrPluszaki biegająTychyM10401:30:5000:06:03
#54 5452Peta RafałMarcin Świerc TeamBiernaM22801:30:5500:06:03
#55 5553Kożyczkowski Edwardbdow MWBolszewoM14901:31:0300:06:04
#56 5654Handzlik DominikKozyM9201:31:2700:06:05
#57 5755Krótki StanisławKrakówM15401:31:4700:06:07
#58 5856Górczak AndrzejGoczałkowice-ZdrójM8301:31:5000:06:07
#59 5957Kaczor SebastianRUNHOGS TychyTychyM12001:31:5300:06:07
#60 6058Mękal RadekSmashing PąpkinsWałbrzychM18801:32:3200:06:10
#61 6159Kalamus Mirosław1978ŁodygowiceM12201:32:3700:06:10
#62 6260Smuda KrzysztofTychyM26701:32:4000:06:10
#63 6361Sitko AdamSBD Energetyk RybnikRybnikM26201:32:4200:06:10
#64 6462Gąsiorek PawełZabrzeM7301:33:1800:06:13
#65 6563Gaweł BogdanFestiwal Biegowy w Krynicy-ZdrójOświęcim-ZaborzeM7201:34:1000:06:16
#66 6664Pęczek DariuszZabiegani CzęstochowaCzęstochowaM22901:34:5100:06:19
#67 6765Więcek PrzemysławKĘCKIE HARPAGANYKętyM32601:35:0500:06:20
#68 6866Jendrysik KarolŁaziska GórneM11401:35:4200:06:22
#69 6967Krakowiak MichałBytomM15101:35:5500:06:23
#70 7068Żabnicki MariuszCzeladźM34901:35:5700:06:23
#71 7169Wawak PawełRajczaM32301:36:0600:06:24
#72 7270Kapałka AdrianNatalia Tomasiak Górski StylMikołówM12501:36:1100:06:24
#73 7371Dembecki Marcinwww.tgaconsulting.plSiemianowice ŚląskieM4601:36:3200:06:26
#74 7472Grosfeld KarolZabiegani CzęstochowaGorzkowiceM8701:36:5200:06:27
#75 7573Hejduk TomaszTECHNIKI LAKIERNICZETychyM9401:36:5700:06:27
#76 7674Sroka KamilKatowiceM27201:36:5800:06:27
#77 7775Parwa Michałn.p.m.DziekanowiceM22201:37:3400:06:30
#78 7876Cieślik PawełPo RobocieSosnowiecM3201:37:3500:06:30
#79 7977Tokarz PawełIzajasz 40,27-31JasienicaM30701:37:3800:06:30
#80 8078Kargol MarcinSmashing pĄpkins / NBR TeamWarszawaM12601:37:4300:06:30
#81 8179Trzopek MarcinIron Team UjsołyUjsołyM31001:37:5800:06:31
#82 8280Kuryło ZenonSBD ENERGETYK RYBNIKRybnikM16701:38:3300:06:34
#83 8381Pietras TomaszTychyM23301:39:2400:06:37
#84 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 843Leśków JoannaŚWIRY STELACieszynK17201:39:2500:06:37
#85 8582Fidor MichałRUNHOGS TychyTychyM5601:39:3000:06:38
#86 8683Deska MichałDESAK TEAMCzęstochowaM4701:39:3100:06:38
#87 8784Tytko BartłomiejIRONS.PLTychyM31301:39:3700:06:38
#88 884Toporowicz AgataBielsko-BiałaK30901:39:5000:06:39
#89 8985Dyk MirekNiewymiękaczeSOSNOWIECM5201:40:0900:06:40
#90 905Kochaniak AgnieszkaAkademicki Klub Górski w ŁodziWarszawaK13801:40:1600:06:41
#91 9186Macioł SebastianTTA BieruńBieruńM17801:40:1800:06:41
#92 9287Mierzicki MarcelPower TrainingWarszawaM19201:40:2600:06:41
#93 936Mucha MonikaZabiegani CzęstochowaCzęstochowaK20001:40:4100:06:42
#94 9488Kuźnik SylwesterCzechowice- DziedziceM16801:40:4700:06:43
#95 9589Kaczor SebastianBytomM12101:40:4800:06:43
#96 9690Wozniak Wojciechbetter than a thousandswarzedzM33601:40:5900:06:44
#97 9791Ulbrich PawełChachary ze StaregoChorzówM31601:41:0300:06:44
#98 9892Jurasz MarcinCROSSFIT 43300Bielsko-BiałaM11501:41:0600:06:44
#99 9993Główka Rafałdoliniarze.comKatowiceM7801:41:0600:06:44
#100 10094Jandzioł MarcinBytomM10601:41:2900:06:45

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności