Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Wilcze Gronie

Wyniki - 27 stycznia 2018, Rajcza

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
Nr
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Probst WojciechInov-8HażlachM24501:06:3200:04:26
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !331Mikołajczyk SandraSilesia Runners ClubSiemianowice ŚląskieK19501:25:3600:05:42
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Baranow Łukaszsklepnapieraj.plPlaterówM901:09:4600:04:39
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !492Orkwiszewska OlaTTA BieruńBieruńK21501:29:5100:05:59
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33Pawlica JózefBudzówM22601:13:0200:04:52
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 843Leśków JoannaŚWIRY STELACieszynK17201:39:2500:06:37
#7 44Marchuk IlyaUltimate DirectionWarszawaM18101:14:3600:04:58
#8 884Toporowicz AgataBielsko-BiałaK30901:39:5000:06:39
#9 55Boniec RadosławŻaryM1801:15:0100:05:00
#10 905Kochaniak AgnieszkaAkademicki Klub Górski w ŁodziWarszawaK13801:40:1600:06:41
#11 66Kopiec PrzemekTychyM14201:16:0800:05:04
#12 936Mucha MonikaZabiegani CzęstochowaCzęstochowaK20001:40:4100:06:42
#13 77Ochowicz AndrzejKCHChrzanowM21401:17:2100:05:09
#14 1097Ligęza JoasiaSmashing PApkinsKrakówK17401:42:1900:06:49
#15 88Chrapkiewicz MichałSBD Energetyk RybnikCieszynM2701:17:2500:05:09
#16 1138Fuczik Małgorzata(Pies)_Bielsko-BiałaK6401:43:2900:06:54
#17 99Łukasik AndrzejSportkonsulting TeamJanów LubelskiM17701:18:4900:05:15
#18 1189Mrowca JoannaJawiszówK19801:43:5000:06:55
#19 1010Krupa PrzemysławBiegiem przez ChybieMnichM15501:19:0400:05:16
#20 11910Janerka Marzka(Pies)_DziabnięciChorzówK10701:43:5000:06:55
#21 1111Więcek MaciejInov-8KrakówM35801:19:0400:05:16
#22 13511Dawiec GabrielaBiegiem przea ChybieFrelichówK4301:46:3300:07:06
#23 1212Grudzień KrzysztofUstrońM8801:19:1000:05:16
#24 14212Nowak AgataKatowiceK21201:47:4100:07:10
#25 1313Puzoń RobertNutrend TeamBielsko- BiałaM24701:19:3600:05:18
#26 15313Ścieszka KseniaPEWEL ŚLEMIEŃSKAK29601:48:4200:07:14
#27 1414Jarzębowicz PawełZadyszka OświęcimOświęcimM11001:20:3600:05:22
#28 15714Szurma MonikaUjsołyK29401:49:3300:07:18
#29 1515Szczurek Marcin1990DębowiecM28801:20:5900:05:23
#30 15915Rochowiak AleksandraBeskidTrail.plŻywiecK25401:49:5900:07:20
#31 1616Święczyk KrzysztofBIEGIEM PRZEZ CHYBIEChybie-MnichM30501:21:3900:05:26
#32 17016Dejewska ArletaKobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójK4401:51:4200:07:26
#33 1717Skworc GrzegorzSiemianowice SlaskieM26501:21:5600:05:27
#34 18317Borowicz MonikaCzęstochowaK1901:53:4600:07:35
#35 1818Frącz TomaszBiegiem Przez ChybieBielsko BiałaM6001:22:0200:05:28
#36 18818Szczotka KatarzynaPszczynaK28701:54:2400:07:37
#37 1919Kaźmierczyk AdamKatowiceM13001:23:0800:05:32
#38 19119Kacprzyk KatarzynaKrakówK11801:54:5500:07:39
#39 2020Adamczak GrzegorzTRAVOISKatowiceM101:23:1900:05:33
#40 19320Balon LidiaSkawina BiegaSkawinaK701:55:1200:07:40
#41 19521Adamczak BarbaraTravoisKatowiceK201:55:2700:07:41
#42 2121Cieślar Marcin1982GoleszówM3101:23:2700:05:33
#43 19622Fidor MarzenaRUNHOGS TychyTychyK5701:55:3000:07:42
#44 2222Szkoda DariuszSOCIOS SILESIARuda ŚląskaM29201:23:2900:05:33
#45 20023Piotrowska-Tronina JoannaTRNX Triathlon TeamMikołówK23701:56:0500:07:44
#46 2323Golba AndrzejNorddigital.comBrennaM8101:23:4200:05:34
#47 20424Kupczak BeataŻabnicaK16201:56:1300:07:44
#48 2424Piątek MateuszHercog Running TeamBukownoM23101:23:5100:05:35
#49 21725Chwila IwonaPRIVATEGASZOWICEK2901:57:5300:07:51
#50 2525Kucharski DamianZabiegani CzęstochowaCzęstochowaM15801:23:5100:05:35
#51 21826Ulaszewska AgBiegam Bo Lubię Tomaszów Maz.TOMASZÓW MAK31401:58:0000:07:52
#52 2626Szczypka PiotrBIEGIEM PRZEZ CHYBIEChybieM28901:24:2000:05:37
#53 21927Kwiatkowska MonikaTIME4RUNNING/BBLTOMASZÓW MAZOWIECKIK17001:58:0000:07:52
#54 2727Ścieszka Wojciech13 elt Kraków - BaliceKrakówM29701:24:2400:05:37
#55 22128Gajewska IsaHARPAGAN SOSNOWIECSosnowiecK6501:58:1600:07:53
#56 2828Magiera JanuszFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄKI17901:24:2900:05:37
#57 22529Pękalska DorotaGóralskie ZakapiorkiŻywiecK23001:58:5200:07:55
#58 2929Pasieka PrzemysławPO ROBOCIEKatowiceM22401:24:3700:05:38
#59 22630Gorczewska-Góralczyk KlaudiaSilesia Runners ClubRybarzowiceK8201:59:0700:07:56
#60 3030Małysz JarosławOlza CieszynHażlachM18001:24:4000:05:38
#61 22731Jaskółka MagdalenaPower TrainingWarszawaK11102:00:1200:08:00
#62 3131Czerwiński MichałSBD Energetyk RybnikRybnikM4001:24:4800:05:39
#63 22832Ząbkiewicz AnnaZabiegani CzęstochowaCzęstochowaK35502:00:5200:08:03
#64 3232Piskała DanielPower TrainingWarszawaM23801:25:3600:05:42
#65 23233Ściubak AnetaSkawina BiegaSkawinaK29802:02:0900:08:08
#66 3433Jasnoch MarcinBBL MikołówBytomM11201:25:4100:05:42
#67 23434Walewska JoannaWarszawaK32102:02:1100:08:08
#68 3534Knapek JanEaton Running TeamRadziechowyM13601:25:5600:05:43
#69 23535Stefaniak BożenaRoszada ŻoryŻoryK27702:02:4000:08:10
#70 3635Jurewicz KrzysztofSpeleoklub Dąbrowa GórniczaSosnowiecM11601:26:0100:05:44
#71 23936Fojcik AsiaSBD Energetyk RybnikRybnikK5802:03:4100:08:14
#72 3736Stankiewicz RobertŻywiecM27501:27:0300:05:48
#73 24237Curyło AnetaŻoryK3502:04:2300:08:17
#74 3837Piela MateuszUjsołyM23201:27:0600:05:48
#75 24438Kozerańska Aneta(Pies)_Wild Dogs TeamWojkowiceK14502:05:4000:08:22
#76 3938Wiater TomaszChachary ze StaregoChorzówM32401:27:1000:05:48
#77 24739Szuta SylwiaBytomK29502:06:3500:08:26
#78 4039Widuch JarekPewel ŚlemieńskaM32501:27:5900:05:52
#79 24940Niespodziana AnnaRogoziński Klub BiegaczaRogoźnoK20602:07:4200:08:30
#80 4140Faber MichałKlecza DolnaM5401:28:1400:05:53
#81 25141Hankus OlimpiaŚwinnaK9302:08:2500:08:33
#82 4241Curyło TomaszŻORYM3601:28:3700:05:54
#83 26042Gaudy AnnaZabiegani CzęstochowaCzęstochowaK7102:13:0700:08:52
#84 4342Cichy KrzysztofOpony SerafinowskiGórki WielkieM3001:28:3800:05:54
#85 26243Kuras IlonaBBL-Tomaszów MazTomaszów MazK16302:14:2200:08:57
#86 4443Strządała GrzegorzSkoczówM27801:29:3000:05:58
#87 26344Rijnvis MałgorzataBB RunnerBielsko-białaK25302:14:3400:08:58
#88 4544Mrowiec JakubKrakówM19901:29:3100:05:58
#89 26845Plich AgnieszkaTOMASZÓW MAZK24002:16:5000:09:07
#90 4645Klimowski DawidM18401:29:3800:05:58
#91 27746Garnuszek AnitaPower TrainingWarszawaK7002:26:2900:09:46
#92 4746Daniłowicz Adamtrenujtriathlon.plSiemianowice śląskieM4201:29:4300:05:58
#93 27947Wronkowska KatarzynaPower TrainingSulejówekK33802:28:0600:09:52
#94 4847Kocoń RafałRoad Maraton TeamUjsołyM13901:29:5100:05:59
#95 28048Utykal KatarzynaSiemianowice ŚląskieK31902:30:2400:10:01
#96 5048Nosalik MarekMTAŻYWIECM20901:30:0700:06:00
#97 28249Sosnowska JustynaPower TrainingIzabelinK27102:31:1300:10:04
#98 5149Panek KrzysztofKrisOPorankuBieruńM22001:30:3100:06:02
#99 28350Zaborska-Józefik IzabelaPOWER TRAININGWarszawaK34202:31:1400:10:04
#100 5250Szala Krzysztofbiegamgdziechce.plŁaziska GórneM28301:30:3700:06:02

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności