Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Sztafeta Walentynkowa im. Anny i Roberta Skorupskich

Wyniki - 17 lutego 2018, Słupsk

Msc
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Borychowska Marlena Mariusz BorychowskiKB Tupot UstkaKobylnica00:34:54
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Zacharczuk Albin Terefenko JoannaSŁUPSK00:35:19
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Jefimczyk Norbert Kalisz PatrycjaFENIXSŁUPSK00:35:21
#4 4Nowak Agnieszka Artur Pelo7 BOW SłupskSłupsk00:35:30
#5 5Kasprowicz Małgorzata Aleksander BurzyńskiStopa SłupskSłupsk00:37:20
#6 6Nowodworska Justyna Marcin StoltmanŚcigał TeamBytów00:37:43
#7 7Holak Kamila Piotraschke PawełSŁUPSK00:37:56
#8 8Garska Joanna Kryspin GarskiŚwiat Płytek u KryspinaBytów00:39:12
#9 9Hernik Maciej Daria KsiążekAML SŁUPSKKobylnica00:39:26
#10 10Jakubek Patryk Małgosia WojciechowskaŚwiat Płytek u KryspinaBytów00:40:07
#11 11Jankowski Grzegorz Agnieszka KęsikBYTÓW00:40:25
#12 12Kamieniecki Rafał Katarzyna CyprychTUPOT-USTKAUSTKA00:40:26
#13 13Wąsicki Jacek Beata LewandowskaSTOPA SłupskSŁUPSK00:41:40
#14 14Konkel Agnieszka Łukasz KonkelKoszalin00:42:03
#15 15Żukowicz Sylwia Grzegorz JaskólskiDębnica KaszubskaDębnica Kaszubska00:42:50
#16 16Rumiński Wojciech Marlena Rumińskaredzikowo00:42:57
#17 17Cyrson Anna Zbigniew DomaszkBYTÓW00:43:05
#18 18Cała Bartosz Małgorzata CałaŚwiat płytek u KryspinaBytów00:43:10
#19 19Zieman Michał Anna ZiemanKB Goch BytówBytów00:43:22
#20 20Kosicki Tomasz Zofia KosickaSTOPA SłupskSłupsk00:43:51
#21 21Kosicka Iwona Kajetan KosickiStopa SłupskSłupsk00:43:53
#22 22Knitter-Klasa Edyta Michał KlasaAkademia Biegowa KiełpinoMściszewice00:44:05
#23 23Karpiński Marcin Justyna KarpińskaBytów00:44:22
#24 24Skorupski Robert Anna SkorupskaSTOPA SłupskSłupsk00:44:44
#25 25Brovchenko Sylwia Jurii BrovchenkoŚwiat Płytek u KryspinaBytów00:45:00
#26 26Gliszczyński Łukasz Sylwia LewandowskaŚwiat Płytek u KryspinaBytów00:45:06
#27 27Bondarenko Jan Marlena DawiecSłupsk00:45:07
#28 28Kulczyk Katarzyna Sebastian GorczyńskiKB Bryza PostominoSławsko00:45:14
#29 29Kijewski Przemysław Agnieszka FlakSTOPA SłupskSłupsk00:45:38
#30 30Matysiak-Rembalska Anna Piotr RembalskiŚwiat Płytek u KryspinaBytów00:46:14
#31 31Szweda Ewelina Żylicz PawełStopa SłupskUSTKA00:46:16
#32 32Kubiński Rafał Beata KubińskaNIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSK00:46:58
#33 33Rodziński Damian Marta WłodarczykSTOPA SłupskSŁUPSK00:47:10
#34 34Nachyła Piotr Karolina KępkaSTOPA SłupskSłupsk00:47:15
#35 35Straszak Kamil Sylwia OkrójSłupsk00:47:46
#36 36Majkowski Krzysztof Magdalena MajkowskaSłupsk00:48:26
#37 37Duda Grzegorz Duda RóżaSłupsk00:48:32
#38 38Zganiacz Andrzej Zganiacz NataliaSTOPA SŁUPSKKOBYLNICA00:48:34
#39 39Gajewski Andrzej Dorota GajewskaDamnica00:49:15
#40 40Młynarczyk Olga Krzysztof MłynarczykPotęgowo00:49:23
#41 41Syldatk Wioleta Karol SyldatkMetrożercyMściszewice00:49:28
#42 42Garski Kryspin Jr Jacek MuszyńskiŚwiat Płytek u KryspinaBytów00:49:48
#43 43Wiatrzyk Krzysztof Joanna KonkelDarłowo00:50:04
#44 44Gaweł ZbigniewSłupsk00:50:40
#45 45Knap Paweł Knap MartaVacu Activ GYMSłupsk00:50:48
#46 46Pluta Marcin Kinga Ruszczyńska PlutaVacu Activ GYMSłupsk00:50:52
#47 47Baran Seweryn Agata MeggerSŁUPSK00:51:42
#48 48Zalewski Grzesiek Monika ZalewskaW.P.K. SŁOŃ TEAM UstkaUstka00:51:54
#49 49Strzelecki Zbigniew Grażyna RatajczykKorzybskie RekinyKORZYBIE00:51:59
#50 50Piechurska Bronisz Kamila Wilusz KrzysztofSTOPA SŁUPSKSŁUPSK00:52:01
#51 51Olechnowicz ZbigniewTUPOT-USTKASŁUPSK00:52:33
#52 52Szewczuk Andrzej Halina StrzeleckaSTOPA SLUPSKSlupsk00:53:15
#53 53Koczorowski Paweł Koleżanka TomkaUSTKA00:54:27
#54 54Kowalski KrzysztofStopa SłupskSŁUPSK00:54:50
#55 56Dembek PawełKRZYNIA00:59:22
#56 57Czech Roman Napiontek ElżbietaGOCH BYTÓWslupsk01:00:50

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności