Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Bieg Twardziela

Wyniki - 25 lutego 2018, Racibórz

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Mateusz Wolnik496MLYSKIAKTYWNI LYSKI100:26:3600:26:35
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Robert Antczak5MRACIBÓRZEASYRUN RACIBORZ200:28:4800:28:47
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Tomasz Olaniszyn306MRACIBÓRZ300:29:0600:29:06
#4 4Łukasz Skwarecki398MRACIBÓRZ400:29:2200:29:21
#5 5Adam Kurek224MRACIBÓRZBBL RACIBORZ500:29:4400:29:44
#6 6Dominik Duźniak528MCZYŻOWICESTEP-DANCE RUN GLIWICE600:29:4900:29:49
#7 7Sebastian Marcol261MGASZOWICEAKTYWNI LYSKI700:29:5800:29:57
#8 8Artur Olbrich307MTWORKÓW800:30:0500:30:05
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9Anna Szyjka438KRACIBÓRZRACIBÓRZ100:30:2900:30:28
#10 10Krzysztof Krzemień205MMAKÓW900:30:4200:30:42
#11 11Ryszard Skiba395MRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ1000:30:5500:30:54
#12 12Paweł Klinik164MRACIBÓRZRAFAKO S.A.1100:30:5900:30:58
#13 13Arkadiusz Kubik211MLUBOMIADYSTANS LUBOMIA1200:31:0800:31:06
#14 14Szymon Czogała47MLYSKIAKTYWNI LYSKI1300:31:2100:31:21
#15 15Andrzej Szot430MPIETROWICE WIELKIENIEZRZESZONY1400:31:3400:31:33
#16 16Krzysztof Czekała44MKROWIARKIEKO-OKNA RUNNERS1500:31:3600:31:36
#17 17Tomasz Rogalski368MRACIBÓRZ1600:31:4100:31:41
#18 18Dawid Szulcek533MRACIBÓRZ1700:31:4200:31:07
#19 19Filip Buch22MKIETRZ MKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZ1800:32:0200:32:01
#20 20Paweł Osetek312MPSZÓW1900:32:0300:31:58
#21 21Andrzej Bugdoł26MKROWIARKIKP PSP RACIBORZ2000:32:0400:32:00
#22 22Damian Tokarewicz454MZEBRZYDOWICEZEBRY2100:32:0900:32:05
#23 23Grzegorz Sobola407MRACIBÓRZ4DRINKI2200:32:1500:32:13
#24 24Tomasz Jokiel135MŚWIERCZYNIECŚWIERCZYNIEC RUNNING2300:32:3000:32:28
#25 25Adam Nosal297MKIETRZKS GRYF KIETRZ2400:32:3300:32:32
#26 26Janusz Nogaj295MGLIWICEOCHAJORUN & FRIENDS2500:32:3900:32:39
#27 27Wojciech Szymura442MRYBNIK2600:32:4300:32:42
#28 28Łukasz Siegmund387MPSTRĄŻNA2700:32:4500:32:43
#29 29Czesław Węglarz473MKĘDZIERZYN- KOZLENIEZRZESZONY2800:33:0400:33:04
#30 30Artur Krybus254MRACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERS2900:33:1000:33:09
#31 31Jacek Kupka222MKĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAM3000:33:1000:33:05
#32 32Rafał Józefiak136MRACIBÓRZEKO OKNA RUNNERS3100:33:1200:33:11
#33 33Adrian Stefanow413MSYRYNIADYSTANS LUBOMIA3200:33:1300:33:03
#34 34Marcin Mogilski284MRACIBÓRZEASY RUN RACIBÓRZ3300:33:1700:33:15
#35 35Grzegorz Herba108MKIETRZKS GRYF KIETRZ3400:33:4000:33:40
#36 36Wojciech Michalczyk274MRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ3500:33:4300:33:43
#37 37Roman Mazurek272MMURÓWAMATOR3600:33:5200:33:46
#38 38Sławomir Pingielski329MRADLINRADLINIOKI W BIEGU3700:33:5500:33:54
#39 39Adam Kłosok168MMARKLOWICEINŻYNIERIA BIEGANIA3800:33:5500:33:54
#40 40Tomasz Kuś227MMARKLOWICERADLINIOKI W BIEGU3900:33:5700:33:57
#41 41Dariusz Ryś376MRYDUŁTOWYKS M.E.T.A.4000:34:0400:33:52
#42 42Łukasz Kretek197MLYSKIAKTYWNI LYSKI4100:34:0500:34:05
#43 43Jarosław Pocha335MCZECHOWICE-DZIEDZICE4200:34:1000:34:09
#44 44Piotr Harmansa104MGOGOLINTRIATHLON GOGOLIN4300:34:1300:34:11
#45 45Michał Gwiożdzik101MRYBNIKJADYMY DURŚ4400:34:1400:34:13
#46 46Mateusz Mężyk273MŁAZISKAAMATOR4500:34:1500:34:10
#47 47Andrzej Skora396MRACIBÓRZEASY RUN RACIBÓRZ4600:34:1600:34:15
#48 48Grzegorz Główczak84MBOJANÓWEKO-OKNA RUNNERS4700:34:2000:34:20
#49 49Sławomir Szwed436MRACIBÓRZRAFAKO S.A.4800:34:2100:34:14
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !50Anna Olaniszyn305KRACIBÓRZINŻYNIERIA BIEGANIA200:34:3400:34:33
#51 51Tomasz Trzop459MRACIBÓRZKP PSP GŁUBCZYCE4900:34:4000:34:30
#52 52Wojciech Pytlik358MBOGUNICEHEINEKEN KRAKÓW RUNNING5000:34:4300:34:37
#53 53Piotr Farbiszewski70MRACIBÓRZSULIS HOKO TEAM5100:34:4500:34:39
#54 54Piotr Buczek23MBIELSKO BIAŁAŻELAZNY 835200:34:5000:34:48
#55 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 55Sabina Wojtaszewska493KRACIBÓRZAMATORKA300:34:5100:34:50
#56 56Michał Masny267MRYDUŁTOWY5300:34:5200:34:45
#57 57Marcin Uherek464MPSZÓW5400:34:5300:34:47
#58 58Marek Zimnicki517MRACIBÓRZBBL RACIBORZ5500:34:5700:34:52
#59 59Michał Marcol262MBLUSZCZÓWWKU W RYBNIKU5600:34:5800:34:48
#60 60Marcin Wegrzynowski471MRACIBÓRZCROSSTRENING RACIBÓRZ5700:35:0500:35:03
#61 61Mateusz Sekuła383MNĘDZA5800:35:1300:35:08
#62 62Tomasz Jabłoński120MMARKLOWICEINŻYNIERIA BIEGANIA5900:35:2100:35:19
#63 63Mariusz Kusidło226MRYBNIKEKO OKNA RUNNERS6000:35:2600:35:25
#64 64Kamil Wollny495MKORNICEEKO OKNA RUNNERS6100:35:2900:35:28
#65 65Michał Depta52MRACIBÓRZ6200:35:3000:35:19
#66 66Piotr Muzy364MKIETRZ6300:35:3100:35:31
#67 67Patrycja Rębisz367KRACIBÓRZ400:35:3200:35:31
#68 68Patryk Sładek399MBEŁKSOCIOS SILESIA6400:35:3300:35:31
#69 69Bartosz Pytlik359MBOGUNICEAKTYWNI LYSKI6500:35:3300:35:28
#70 70Mariusz Rębisz366MRACIBÓRZ6600:35:3600:35:35
#71 71Grzegorz Lis239MRACIBORZNIEZRZESZONY6700:35:4700:35:45
#72 72Damian Grucel93MJASTRZĘBIE-ZDRÓJKS M.E.T.A.6800:35:5100:35:48
#73 73Patryk Knura169MKOBYLAEKO OKNA RUNNERS6900:35:5600:35:23
#74 74Piotr Gucik97MRACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERS7000:35:5900:35:58
#75 75Rafał Sbeczka379MTWORKÓWEASYRUN RACIBÓRZ7100:35:5900:35:58
#76 76Rafał Żurek521MRACIBÓRZ4DRINKI7200:36:0200:35:37
#77 77Adrian Szendzielorz423MRACIBÓRZBBL RACIBÓRZ7300:36:0300:36:00
#78 78Andrzej Piątek417MRACIBÓRZ7400:36:0400:36:01
#79 79Adam Krzyżanowski207MRACIBÓRZAKRONIS7500:36:0900:36:00
#80 80Łukasz Jurkiewicz141MKIETRZKS GRYF KIETRZ7600:36:1300:36:11
#81 81Michalina Janowska127KRYBNIKINŻYNIERIA BIEGANIA500:36:1600:36:15
#82 82Norbert Paletta319MPIETROWICE WIELKIE7700:36:2200:35:59
#83 83Paweł Rzepka377MRYBNIK7800:36:2400:36:15
#84 84Mirosław Marmol264MRACIBÓRZRACIBÓRZ7900:36:2600:36:15
#85 85Krzysztof Jeremicz131MRACIBÓRZRAFAKO S.A.8000:36:2600:36:19
#86 86Bernard Mrowiec286MTWORKÓW8100:36:3400:36:23
#87 87Wojciech Witoś489MGASZOWICEAKTYWNI LYSKI8200:36:3500:36:29
#88 88Mateusz Kopeć179MKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE8300:36:4200:36:35
#89 89Jarosław Poloczek341MWISŁA WIELKAAMATOR8400:36:4400:36:44
#90 90Jacek Czekajło42MRACIBÓRZ8500:36:4800:36:41
#91 91Paweł Ostrowski313MKRZESZOWICEREHMEDICA.PL8600:36:5000:36:42
#92 92Piotr Grela91MRACIBÓRZSULIS HOKO TEAM8700:37:0100:36:54
#93 93Patrycja Lechocka235KPSZÓWEKO OKNA RUNNERS600:37:0100:36:58
#94 94Piotr Kadula144MJAWORZNO8800:37:0700:37:04
#95 95Krzysztof Pluta334MRACIBÓRZ8900:37:1000:36:59
#96 96Jakub Matyja532MRACIBÓRZ9000:37:1700:37:11
#97 97Grzegorz Gadaj77MRADLINRADLINIOKI W BIEGU9100:37:1900:37:09
#98 98Dawid Kiełkowski160MSKRZYSZÓW9200:37:2000:37:17
#99 99Marek Blanik15MRADLINRADLIN9300:37:2100:37:08
#100 100Dawid Twardy461MRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ9400:37:2400:37:22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności