Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

4. Gdańsk Maraton

Wyniki - 15 kwietnia 2018, Gdańsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
-
-
-
#1 502991Leksycki RobertPOLGDYNIAPOLICJA GDYNIAMM4047018903:47:4603:42:4101:24:10
#2 5031510Rogala AdamPOLGRYFÓW ŚLĄSKIIM-MotionMM204705603:47:3503:42:4101:23:59
#3 5041377Piekarska AleksandraPOLOPOCZNOKK30331603:43:4403:42:4201:20:08
#4 505928Kulpa MarcinPOLGRUDZIĄDZMM3047217903:43:0303:42:4401:19:27
#5 5061002Leszcz MarcinPOLOSIEK WIELKIMM4047219003:45:2503:42:4401:21:49
#6 5071076Łudczak KrzysztofPOLGDAŃSKParkrun Gdańsk-PołudnieMM4047419103:48:0703:42:4601:24:31
#7 508678Kanigowski GrzegorzPOLGDAŃSKMM3047518003:45:4403:42:5101:22:08
#8 5091636Siwek WojciechPOLGDAŃSKMM4047619203:47:4803:42:5401:24:12
#9 510548Hawrylko RadekPOLWEGORZEWOMM3047718103:43:1603:42:5501:19:40
#10 5111139Markowski WiesławPOLTCZEWBiegający TczewMM4047719303:43:3003:42:5501:19:54
#11 5121437Popławski KrzysztofPOLSWARZĘDZMM3047918203:45:4003:43:0201:22:04
#12 5131376Piekac KarolPOLSŁUPSKKTP "Mikołajek"MM3048018303:45:5103:43:0601:22:15
#13 5142010Wojnicz PrzemekPOLZIELONA GÓRAKról Julian TeamMM4048119403:45:4703:43:0701:22:11
#14 515684Karczewski JanPOLGDAŃSKUKS TRS SuszMM3048218403:43:4403:43:1601:20:08
#15 516579Jabłoński JarosławPOLZIELEŃUKS TRS SUSZ / NADLEŚNICTWO SUSZMM4048319503:43:4503:43:1701:20:09
#16 517304Długosz-Sawicka MartaPOLŁÓDŹKK30341703:48:1403:43:2001:24:38
#17 518454Gilwatowski BartoszPOLBISKUPICEPobiedziska Running TeamMM4048419603:46:0303:43:2401:22:27
#18 519142Bolewski AdamPOLGDAŃSKFOTO WEB TEAMMM3048518503:43:5003:43:2701:20:14
#19 5201659Skupin GrzegorzPOLGDAŃSKMM3048618603:43:5403:43:2901:20:18
#20 5212107Zieman MichałPOLBYTÓWKlub Biegacza Goch BytówMM3048718703:43:3403:43:3001:19:58
#21 52246Babiec JarosławPOLCHRZANÓWMM4048819703:48:2803:43:3201:24:52
#22 523817Kościelniak BogdanPOLBRZEGMM504894303:46:2603:43:4201:22:50
#23 52476Bartelik KrzysztofPOLGDAŃSKMM4049019803:46:4603:43:5501:23:10
#24 5251033Lis MarekPOLCYBULICE MALEMM4049119903:49:0803:43:5601:25:32
#25 5261605Siemiątkowski RobertPOLDARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYMM4049220003:46:4503:43:5801:23:09
#26 527515Gruchała RobertPOLGDYNIAMM4049320103:46:4503:43:5901:23:09
#27 528289Dąbrowski KrzysztofPOLGDAŃSKNadmorski BiegaczMM3049418803:44:3103:44:0001:20:55
#28 529919Kukla PiotrPOLPIASEKFEWEMM4049420203:44:1003:44:0001:20:34
#29 5301397Piotrowski MateuszPOLSIERAKOWICEMM204965703:46:4003:44:0201:23:04
#30 531735Klein SebastianPOLKĄPINOMM4049720303:48:5603:44:0301:25:20
#31 5321889Tomaszewski PawełPOLKARBOWOBEHRENDTMM4049820403:49:1503:44:0701:25:39
#32 533157Breszka TomekPOLDARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYMM3049918903:46:4603:44:0901:23:10
#33 534470Golec RyszardPOLŻYWIECKT ŻywiecMM4050020503:46:4703:44:1001:23:11
#34 5351652Skraburski PiotrPOLGDAŃSKTEA TEAMMM4050120603:49:2203:44:1301:25:46
#35 5361689Sowa KrzysztofPOLKOŚCIERZYNAAkademia Biegowa KościerzynaMM4050220703:49:0803:44:1401:25:32
#36 537260Czechowski RafałPOLGRUDZIĄDZNieskończonośćMM3050319003:49:2603:44:1801:25:50
#37 538755Kmieć JacekPOLMALBORKGrupa MalborkMM4050420803:51:2303:44:2201:27:47
#38 5391977Wilkowski PawełPOLGDAŃSKMM3050519103:44:5803:44:2401:21:22
#39 5401814Szrull ZenonPOLGRĄŻAWYMM3050619203:53:4003:44:2701:30:04
#40 5411974Wikiera MarekPOLGDAŃSKF3TEAMMM505064403:47:0503:44:2701:23:29
#41 5421061Łapiński ŁukaszPOLSIEMIANICEMM3050619203:47:0803:44:2701:23:32
#42 5432051Wysocki ZbigniewPOLBARCINslimaki BarcinMM505094503:49:3703:44:2901:26:01
#43 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !544330Dubiela HalinaPOLTCZEWTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZKK5035103:44:5903:44:3201:21:23
#44 545313Domagała AlinaPOLGDAŃSKKK40361103:47:3203:44:3301:23:56
#45 546318Dorsz BeataPOLSOPOTKK40371203:49:2703:44:3401:25:51
#46 547925Kulas RafałPOLKROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYNMM4051020903:47:1903:44:3601:23:43
#47 5481035Lisiecki TomaszPOLGDYNIALKK sport teamMM505114603:47:2103:44:3901:23:45
#48 5491334Paluchniak MichalPOLMIEDZYZDROJEMM3051219403:49:3403:44:4001:25:58
#49 5501503Reszkowski SebastianPOLSIEMIROWICEBAZA 44MM3051319503:45:2403:44:4801:21:48
#50 551613Jarzynka KrzysztofPOLLUBLINMM505144703:47:3903:44:5101:24:03
#51 552953Kwarciński PawełPOLPOZEZDRZERynhaki Rolnik TeamMM205155803:47:4403:44:5501:24:08
#52 5531009Leśniewski MariuszPOLGDAŃSKMM4051621003:50:0203:44:5601:26:26
#53 554870Król ArkadiuszPOLGDAŃSKbiegamsobie.plMM4051721103:47:4803:44:5701:24:12
#54 5551091Machalski SebastianPOLTOMASZÓW MAZOWIECKIMM3051819603:47:3303:44:5801:23:57
#55 5561752Suchner RadosławPOLFELIKSÓWLKS Olimp BłonieMM4051821203:45:2203:44:5801:21:46
#56 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5571436Popiel GrażynaPOLTRZEBNICAPrzebiegli MPKK5038203:47:3703:45:0001:24:01
#57 5581220Mróz KatarzynaPOLBYDGOSZCZKK40391303:47:3803:45:0301:24:02
#58 55919Adamski PatrykPOLGIŻYCKOŁojWieleMM205205903:47:4203:45:0501:24:06
#59 5601312Ossowski ArekPOLLUZINOGKS KASZUBI LUZINOMM505214803:47:4403:45:0601:24:08
#60 5611492Raunest AdamPOLBYDGOSZCZMM505224903:50:0903:45:0701:26:33
#61 5621520Romanowski KrzysztofPOLLĘBORKUKS Ekonomik Maratończyk LęborkMM4052321303:47:4903:45:1001:24:13
#62 563133Bochński TomaszPOLGDYNIABiegamyrazemMM3052419703:50:0803:45:1501:26:32
#63 5641298Olszewski SebastianPOLOLSZTYNFizjoterapiaMM3052519803:48:0303:45:1801:24:27
#64 5651378Piekarski DariuszPOLTCZEWMM4052621403:46:5903:45:2501:23:23
#65 5661734Stolarski JacekPOLGDAŃSKMM4052721503:48:1003:45:2901:24:34
#66 567434Gańczarczyk AdrianPOLGDAŃSKLPP TEAMMM3052819903:52:4303:45:3401:29:07
#67 568802Korpalski TomaszPOLGDAŃSKBIEGAJ Z GŁOWĄMM3052920003:50:2803:45:3501:26:52
#68 5691845Szymborski AdamPOLNIESTĘPOWOMM3053020103:50:2903:45:3601:26:53
#69 5701369Piasecki JuliuszPOLKWIDZYNMM3053120203:46:2103:46:0301:22:45
#70 571226Cieszyński SzymonPOLTORUŃMM205326003:51:0903:46:0701:27:33
#71 57231Andrukajtis ArkadiuszPOLWĘGORZEWO11 Mazurski Pułk ArtyleriiMM4053321603:48:4603:46:0901:25:10
#72 573161Brychcy WioletaPOLGLIWICEAKMB Pędziwiatr GliwiceKK40401403:51:0503:46:1001:27:29
#73 574813Kostuch JanPOLGARCZMM60534703:51:0503:46:1101:27:29
#74 57536Andrzejczyk RadosławPOLKĘTRZYNMM205356103:48:5103:46:1201:25:15
#75 576269Czylkowski ArkadiuszPOLSTRZELNOS T R Z E L N OMM205366203:46:4603:46:1601:23:10
#76 5771343Partyka SzymonPOLGDYNIAMM3053620303:49:1503:46:1601:25:39
#77 578513Gruba MarekPOLBRZOZAMM3053820403:49:1703:46:2401:25:41
#78 579211Chruścielski PawełPOLZIELONA GÓRAFRUCTOFRESH GROUPMM4053921703:49:1003:46:3001:25:34
#79 580776Kołkowski KrzysztofPOLMALBORKMM3054020503:49:1803:46:3601:25:42
#80 5811747Strzeżewski TomaszPOLPOGÓRZEMM3054120603:46:5903:46:3701:23:23
#81 5821502Reszczyński HenrykPOLSTĘŻYCAMM505425003:49:2803:46:3901:25:52
#82 5832053Zabielski TomaszPOLGDAŃSKBiegowi SzydercyMM3054220703:47:5103:46:3901:24:15
#83 5842137Nowak MaciejPOLPOZNAŃMM4054421803:47:1903:46:4301:23:43
#84 5852014Wojtasiewicz PiotrPOLWARSZAWAMM3054520803:51:4303:46:4701:28:07
#85 5861591Sąsiadek JustynaPOLROPCZYCEZabiegani RopczyceKK2041803:49:3403:46:5801:25:58
#86 5871906Trytek MaciejPOLWĘGORZYNOsklepkolekcjoner.plMM205466303:47:2403:47:0301:23:48
#87 588132Bocheńska AleksandraPOLWROCŁAWPro-Run WrocławKK40421503:49:5603:47:0501:26:20
#88 5891235Nadolski TomaszPOLPRABUTYDrużyna OlbrzymaMM4054721903:52:0103:47:0501:28:25
#89 5901504Rezmer RyszardPOLGNIEWRolls-Royce Running TeamMM4054822003:49:5603:47:1401:26:20
#90 5911499Ree PerDENHORSENSReeRunMM4054922103:47:5303:47:1501:24:17
#91 5921498Ree JaneDENHORSENSReeRunKK40431603:47:5303:47:1601:24:17
#92 5931944Wasiek TomaszPOLGDAŃSKAreszt Śledczy w GdańskuMM3055020903:52:1403:47:2101:28:38
#93 594918Kukla GrzegorzPOLSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE32 RRP KatowiceMM505515103:47:3303:47:2201:23:57
#94 595499Grecki PawełPOLWROCLAWRSTMM3055221003:47:4903:47:2301:24:13
#95 596385Figura ŁukaszPOLCZĘSTOCHOWAMM3055321103:52:4203:47:3101:29:06
#96 597342Dumowski KrzsztofPOLŁOCHOWICEBól To ŚciemaMM505545203:50:2503:47:3301:26:49
#97 5981707Stanek BartoszPOLŚMIGIELŚmigielMM3055521203:50:1703:47:4001:26:41
#98 599150Borowiecki PiotrPOLKRAKÓWAPIWAST KrakówMM505565303:55:2203:47:5301:31:46
#99 600673Kamińska MartaPOLPOZNAŃPartners TeamKK30441803:52:5603:47:5401:29:20
#100 6011733Stolarczyk MaciejPOLGDAŃSKMM4055722203:52:5603:47:5601:29:20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności