Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

4. Gdańsk Maraton

Wyniki - 15 kwietnia 2018, Gdańsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
-
-
-
#1 14682151Syrek JarosławPOLMM6012382804:48:3704:41:0902:25:01
#2 10912157Uusivirta SatyFINKK301415704:21:2304:14:0401:57:47
#3 10922156Sundstrom SamiFINMM4095137204:21:2404:14:0501:57:48
#4 703Korol AdamPOLMM40661803:03:4103:03:3200:39:56
#5 3432238Chełmniak MarcinPOLULTRAKREWMM4032412603:33:5503:31:1101:07:35
#6 1543662Kajut WojtekPOL3CITYPadł na Ryj TeamMM30129145304:57:4204:50:3702:34:06
#7 1444984Lassen MikaelDENAABENRAAMarathonXpressenMM6012182704:48:2804:39:0602:24:52
#8 969178Bugajczyk KrzysztofPOLADAMOWIZNAMM4085734104:14:1304:07:1301:50:37
#9 1295858Krakowiak MichałPOLALEKSANDRÓW ŁÓDZKIMM20110912504:35:1204:27:4702:11:36
#10 1172248Czapliński PrzemysławPOLBANINOStudio S7 BaninoMM30101836704:23:1704:18:2201:59:41
#11 4571130Marciniak RobertPOLBANINORun@BaninoMM4043117203:40:1403:39:4201:16:06
#12 2331227Muza MarcinPOLBANINOMGS LAW RUN TEAM / OIRP GdańskMM302218903:24:4803:24:1801:00:42
#13 605195Cejko WojciechPOLBANINODead on ArrivalMM4056122503:50:5503:48:0301:27:19
#14 1230914Kujawa RogerPOLBARCIN#slimakibarcinMM40106242204:30:2504:23:0802:06:49
#15 26501Grochowiak PiotrPOLBARCINTriba Bosir BarcinMM30251702:54:3402:54:3100:30:55
#16 5432051Wysocki ZbigniewPOLBARCINslimaki BarcinMM505094503:49:3703:44:2901:26:01
#17 479309Dobrzynski HenrykPOLBARCZEWKOMM504503903:41:4603:41:1701:17:41
#18 2641586Sarbiewski DariuszPOLBARTĄGMM4025110003:29:2603:26:4801:03:12
#19 3792141Wojtala EwelinaGBRBATHTEAM BATH ACKK30221203:34:4003:34:1501:10:39
#20 2892140Luck TimGBRBATHTEAM BATH ACMM4027411103:28:2703:28:0101:04:25
#21 2261856Świątkowski BartłomiejPOLBEDLNOROZBIEGANI - ŻYCHLINMM302148603:23:4303:23:1400:59:38
#22 2861164Mędelewski PiotrPOLBEDLNOROZBIEGANI-ŻYCHLINMM4027210903:28:2503:27:5701:04:21
#23 6371475Pyrek RafałPOLBEZRZECZERun for fun BezrzeczeMM4058823603:54:3503:49:4201:30:59
#24 984887Krzykowski MichałPOLBEŁCHATÓWK.B. Spartakus BełchatówMM3087032004:12:5104:07:4301:49:15
#25 7881757Sujecka UrszulaPOLBEŁCHATÓWKB Spartakus BełchatówKK40792504:02:3803:57:3001:39:02
#26 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1151990Witkiewicz MagdaPOLBIAŁOGARDKlub Biegacz 10 BiałogardKK409303:10:2903:10:0700:46:31
#27 417359Dziuba LeszekPOLBIAŁOGARDKB Dziesiątka BiałogardMM60395503:39:1803:36:3301:12:57
#28 831989Witkiewicz ErykPOLBIAŁOGARDKb 10 BiałogardMM40772303:06:2503:06:2300:42:47
#29 6851393Pilichowski WojciechPOLBIAŁYSTOKGrupa Szalonych RowerzystówMM4062825003:54:5003:52:0801:31:14
#30 176602Janiuk JarosławPOLBIAŁYSTOKMM501671103:17:5803:17:4400:54:08
#31 20130Andrejczuk JózekPOLBIAŁYSTOKBiegam bo Lubię BialystokMM401927303:20:4103:20:3800:57:02
#32 4611049Lubowicki MarcinPOLBIAŁYSTOKBBTeamMM3043516703:44:5803:40:0001:16:24
#33 8321770Sysuła JanuszPOLBIAŁYSTOKPędziwiatr BiałystokMM607451203:59:4703:59:3301:36:11
#34 1003986Latus MarekPOLBIELANY WROCŁAWSKIEMM5088410104:11:2004:08:4301:47:44
#35 604933Kunikowski AndrzejPOLBIELKOWOMM4056022403:53:0403:48:0201:29:28
#36 1519297Deruś StanisławPOLBISKUPICEKM Truchcik 2MM50127715004:54:3904:47:3202:31:03
#37 518454Gilwatowski BartoszPOLBISKUPICEPobiedziska Running TeamMM4048419603:46:0303:43:2401:22:27
#38 1694691Karpińska NinaPOLBLIŻYNKK3030111105:51:1405:41:0803:27:38
#39 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1252Czarnecki RafałPOLBLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAM.MM301102:23:3702:23:3600:00:00
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 622237Czarnecka LidiaPOLBLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAMIENNAKK304303:02:1503:02:1200:38:36
#41 363875Kruczek PatrickGERBOCHUMMM203434403:37:5103:32:5001:09:14
#42 3641317Otert-Enning ChristophDEUBOCHUMMM203434403:37:5103:32:5001:09:14
#43 16831347Paszek DawidPOLBOJANOMM20138816205:32:4905:27:5303:09:13
#44 6821558Rychter TomaszPOLBOJANOMM4062524903:54:4703:52:0201:31:11
#45 2191729Stępień MaciejPOLBOJANOMM402078203:23:1303:22:4900:59:13
#46 610845Kozak TomaszPOLBOJANOMM4056522703:51:0603:48:1601:27:30
#47 1586999Lepa-Roman MagdalenaPOLBOLSZEWOPrzecinak77KK402668905:03:1004:55:5302:39:34
#48 3511671Smyk KamilPOLBOLSZEWOMM3033213003:36:3603:31:3101:07:55
#49 511804Szmelter DamianNORBORKENESKvæfjord IlMM30492702:59:1702:59:1500:35:39
#50 14071338Panasko GrzegorzPOLBORKOWOPanasMM30118842104:42:4904:35:3402:19:13
#51 14391448Potulski PiotrPOLBORKOWOGetResponseMM30121343104:45:5304:38:5002:22:17
#52 1611534Roszkowski ZdzisławPOLBORKOWOMM50152903:16:1403:16:0600:52:30
#53 437439Garsztka MateuszPOLBORKOWOMM3041416003:43:0703:38:1101:14:35
#54 4421682Sokołowski MariuszPOLBORKOWOMM4041716803:41:1003:38:2301:14:47
#55 218842Kowalski WaldemarPOLBORKOWOLeasing Polski TeamMM302068303:22:4403:22:3500:58:59
#56 16321953Wąsik AndrzejPOLBORKOWOGrupa Biegowa 65MM40135453105:14:5805:05:2902:51:22
#57 8721997Wlazły RafałPOLBORKOWOMM4078030704:06:3204:01:2101:42:56
#58 2771062Łasiński SebastianPOLBORÓWNOShellMM4026310603:27:4103:27:2601:03:50
#59 6211703Sroka JerzyPOLBORZECHOWOTri Starogard GdMM505735603:53:4203:48:4001:30:06
#60 8941283Obrzud KrzysztofPOLBOŻEPOLE WIELKIEMM4079831604:07:4204:02:3701:44:06
#61 14702019Wolak WojciechPOLBRANIEWO"Lepsi od Anety"MM20124014004:51:5304:41:4702:28:17
#62 1038183Buniek MateuszPOLBRANIEWOKartofelkiMM209139704:18:1904:10:5601:54:43
#63 15791866Tarasiewicz RyszardPOLBRANIEWOMM6013153405:02:5104:55:2302:39:15
#64 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !79584Jakimczuk AleksandraPOLBRANIEWOKK206203:06:1103:06:0500:42:29
#65 1121165Brzeski DarekPOLBRANIEWOMM4097538504:22:4204:15:3401:59:06
#66 897748Kłodawski MarekPOLBRATIANMM4079931704:02:5804:02:4001:39:22
#67 4681354Pawlak MaciejGERBREMENMM3044017103:43:1003:40:3201:16:56
#68 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !332154Shumik AlenaBLRBRESTKK302102:56:4702:56:4000:33:04
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6606Jaranowski AndrzejPOLBRODNICABIEGAJ Z GŁOWĄMM206302:40:1002:40:0800:16:32
#70 1613339Dukat MirosławPOLBRODNICAMM6013373505:09:2004:59:4802:45:44
#71 1615338Dukat BernadetaPOLBRODNICAKK502772005:09:2004:59:4902:45:44
#72 523817Kościelniak BogdanPOLBRZEGMM504894303:46:2603:43:4201:22:50
#73 639519Gryczka PiotrPOLBRZOZAMM505905803:52:4103:49:4901:29:05
#74 1535512Gruba JacekPOLBRZOZAMM50128915204:57:3904:50:1002:34:03
#75 578513Gruba MarekPOLBRZOZAMM3053820403:49:1703:46:2401:25:41
#76 871677Sobieralski RafałPOLBRZOZAMM40812603:06:5503:06:5000:43:14
#77 235423Gaffke JarosławPOLBRZYNO--- Brzyno Team ---MM402238703:25:0303:24:3201:00:56
#78 397451Giełda TomaszPOLBUKBukowski Klub BiegaczaMM4037515203:36:1303:35:3401:11:58
#79 10671059Łakomy WaldemarPOLBUKBukowski Klub BiegaczaMM5093411004:17:5004:12:3601:54:14
#80 622880Kruszka ŁukaszPOLBYDGOSZCZMM4057423103:51:2603:48:4201:27:50
#81 3691294Olejnik KrzysztofPOLBYDGOSZCZMM3034913603:36:0303:33:1801:09:42
#82 1650419Gackowski ArturPOLBYDGOSZCZOd jutra nie biegamMM40136653305:19:5105:10:2202:56:15
#83 1652744Kliniewski PiotrPOLBYDGOSZCZBrzoza BiegaMM50136816105:19:5005:10:3102:56:14
#84 6291848Szyszka RadosławPOLBYDGOSZCZPolonia Bydgoszcz SLAMM3058122103:55:1803:49:1101:31:42
#85 890908Kuchczyński AdamPOLBYDGOSZCZBól To ŚciemaMM507948804:07:3004:02:2001:43:54
#86 14082004Wnuczyński AndrzejPOLBYDGOSZCZOrange PolskaMM40118946904:38:4304:35:5102:15:07
#87 6471933Walda ŁukaszPOLBYDGOSZCZMM3059822803:50:3503:50:0301:26:59
#88 4101115Makowski SławomirPOLBYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZMM4038815803:36:4803:36:1901:12:43
#89 1198491Góźdź TomaszPOLBYDGOSZCZJaś biegaMM40103941104:25:4604:20:4402:02:10
#90 18463Baran MichałPOLBYDGOSZCZJW 4808 GołdapMM201752503:18:5003:18:4500:55:09
#91 1220366Engel LeszekPOLBYDGOSZCZMM40105441804:27:2504:22:3102:03:49
#92 12211787Szczęsny ArkadiuszPOLBYDGOSZCZDynamo SkarpaMM40105541904:29:4604:22:3302:06:10
#93 14802167Ussorowski MarcinPOLBYDGOSZCZBYDGOSZCZMM40124848804:50:4704:43:2102:27:11
#94 1482851Kozłowski MaciejPOLBYDGOSZCZWKiŚMM40125048904:53:1504:43:4302:29:39
#95 992381Feld MaciejPOLBYDGOSZCZBZ WBK Runners TeamMM608761604:17:3404:08:2101:53:58
#96 2311766Sutkowy DamianPOLBYDGOSZCZMM302198703:24:1703:24:0901:00:33
#97 746873Król MaciejPOLBYDGOSZCZTRISPACEMM506777503:55:5403:55:2701:32:18
#98 783186Buzalski RobertPOLBYDGOSZCZORANGE POLSKAMM4070628504:00:0503:57:1401:36:29
#99 30477Gołembiewski MarekPOLBYDGOSZCZZespół Szkół nr 5 Mistrzostwa SportowegoMM4029502:56:0602:56:0400:32:28
#100 2881767Sutkowy PawełPOLBYDGOSZCZBiologia Medyczna CM UMKMM3027410603:28:0803:28:0101:04:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności