Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Chyża Durbaszka

Wyniki - 21 kwietnia 2018, Szczawnica

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1512Rajca MichałWrocławGT RATM01:30:03
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2484Marek DariuszWieliczkaAlpin Sport TeamM01:31:37
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3483Knutelski BłażejGrywałdGorący PotokM01:38:08
#4 42088Nikiel SzymonGodziszkanutrendt team/aktywnebeskidyM01:41:11
#5 5482Bednarek AdrianBydgoszczkuchniaisport.plM01:41:48
#6 61703Kałużny JakubSopotAlpinSportTeam / KW ZakopaneM01:41:56
#7 7327Rdzanek MichałKrakównienerwowi biegaczeM01:42:11
#8 8538Kujawski BartekGorliceGrupetto GorliceM01:47:17
#9 9479Kammer KrzysztofPoznańPRO 366M01:51:25
#10 10271Bień PrzemysławRygliceKS RYGLICEM01:53:26
#11 11288Pyzik KrzysztofŚwinoujściehttp://www.vegeslonik.pl/ / FizjobiegaczeM01:53:46
#12 12395Filas WitoldKrynica-ZdrójM01:56:41
#13 13345Kunz MarcinKrakóLacho TeamM01:57:07
#14 14507Grzywaczewska JustynaLublinCITY TRAIL TeamK02:00:21
#15 15340Schramm RafałKrakówSprintem do UltraM02:01:23
#16 16499Krause KubaPoznańBuff Family TeamM02:02:28
#17 17458Jankowski ŁukaszKatowiceTRAINING CONNECTING PEOPLEM02:02:49
#18 18237Blanik MarekRadlinM02:03:04
#19 19305Wagner LenkaBobowaKS RygliceK02:03:29
#20 20404Flaga IwonaKrakówLos Pantalones RojosK02:04:24
#21 21513Blumenfeld JacekŁódźM02:05:01
#22 22330Mosiołek PrzemysławSkarżysko-KamiennaM02:05:32
#23 23202Kuna WojciechKrakówM02:07:30
#24 24328Sidor RadosławWidaczPosmakuj Run TeamM02:09:23
#25 25415Paliwoda GrzegorzZabrzeM02:09:50
#26 26326Barosz NataliaKrakówSprintem do UltraK02:11:17
#27 27375Grzyb KazimierzKrakówLos Pantalones RojosM02:11:22
#28 28292Banaszczyk MariuszKaszewiceEDC ExpertM02:11:30
#29 29418Lipiński KrzysztofPłockRykowisko / Nie Ma LipyM02:11:49
#30 30523Honkisz JuliaKozyNutrend / Aktywne BeskidyK02:12:11
#31 31467Stępniak MichałLublinStay InsaneM02:12:15
#32 32304Ryżykowski ArielPodwódkaEDC ExpertM02:13:32
#33 33451Masalska-Pawlak AgataRadwaniceK02:13:45
#34 34222Sędor KrzysztofKrakówLos Pantalones RojosM02:13:48
#35 35424Nolbrzak MichałŁódźCOKE RUNNERSM02:14:42
#36 36203Czajkowski KrzysztofWarszawaNaprzód MłocinyM02:15:53
#37 37332Sivuľka MartinKamienkaTJ Mier KamienkaM02:16:03
#38 38446Gryglewski LukaszRadomskoCOKE RUNNERSM02:16:18
#39 39240Piórkowski TomaszBiskupiceBiskupice Family TeamM02:16:38
#40 40453Pawlak GabrielRadwaniceErgoconceptM02:16:39
#41 41346Tomaka TomaszTrzebowniskoHusaria Race TeamM02:16:59
#42 42381Strzelczyk WiktorRzeszówHusaria Race TeamM02:17:28
#43 43273Pytka KonradWarszawaNaprzód MłocinyM02:17:42
#44 44282Panaś ArturSzczepańcowaZamczysko TeamM02:18:48
#45 45390Baran Grzegorzwarszawanaprzod MłocinyM02:20:45
#46 46348Rajski RafałNowy TargWartkie KiyrpceM02:21:27
#47 47254Perenc MichałJarosławHusaria Race TeamM02:21:45
#48 48268Sikora TomaszDąbrow GórniczaSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEM02:21:55
#49 49358Majewski SebastianLublinOdrobinę Bliżej Nieba-Majki RunnerM02:22:40
#50 50238Hryciuk RobertSIEDLCERACE FIGHTERM02:23:42
#51 51355Biernat JanWarszawaWESOŁE ULTRASYM02:24:04
#52 52363Bieniek ŁukaszKraków/SzczawnicaDzikie Życie Run TeamM02:24:26
#53 53389Dejnecka MartynaLubartówK02:24:30
#54 54299Szmidt KarolSlesinSzmidt i SynM02:24:58
#55 55536Król FranciszekWarszawaM02:25:32
#56 56478Kielaszewski KarolLesznoLesz NO Limits RunnersM02:25:38
#57 57204Rybarska MartaDolskLesz NO Limits RunnersK02:25:38
#58 58443Pec ArkadiuszWarszawaNaprzód MłocinyM02:26:10
#59 59430Gliszczyński PawełZabrzeOrzeł BiałyM02:26:14
#60 60269Zagożdżon JarosławPrzasnyszM02:26:37
#61 61533Pietrzykowski MichałJaworzeM02:26:44
#62 62473Jakubowicz JakubLubinZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKUM02:26:45
#63 63500Gajek PatrycjaGryfinoK02:26:47
#64 64534Kozera MarcinSkrzeszewBUSHIDOM02:26:51
#65 65407Piętka MartaWarszawaK02:26:51
#66 66321Rymarczyk PrzemysławKrakówEskadra KrakówM02:27:03
#67 67397Czycz MateuszRzeszówHusaria Race TeamM02:27:14
#68 68447Toporowski KamilŚwidnikBiegający ŚwidnikM02:27:24
#69 69452Łuszczak KamilKrasnystawStay InsaneM02:27:28
#70 70245Sadowski MariuszPiotrków TrybunalskiEDC ExpertM02:28:31
#71 71211Dzioboń PiotrNowy TargWartkie KiyrpceM02:28:48
#72 72349Michalczyk TomaszWarszawaNaprzód MłocinyM02:29:08
#73 73207Grzesiuk MichałŁęcznaŁęczna BiegaM02:30:11
#74 74290Pietrzyk ZbigniewKĘPA BORZECHOWSKABełżyce i okolice biegająM02:30:18
#75 75789Książkiewicz JacekWągrowiecCITY TRAIL TeamM02:30:31
#76 76289Brożek JakubGliwiceM02:31:50
#77 77303Czaja DanielWarszawaM02:32:03
#78 78441Kunysz MateuszRzeszówHusaria Race TeamM02:32:13
#79 79334Zachwieja KrzysztofTarnowo PodgórneWuef Club : Poziom WyżejM02:32:19
#80 80205Loska TomaszŁaziska GórneM02:32:53
#81 81383Suchowian MaciejZakopaneM02:33:45
#82 82490Cabaj PawełWarszawaNationale Nederlanden Runing TeamM02:34:40
#83 83265Tuszyńska KarolinaKrakówKS Ryglice Sekcja BiegowaK02:34:57
#84 84248Tomecka AleksandraKrakówK02:35:36
#85 85257Kujawska-Frejlich JoannaGdyniaK02:35:50
#86 86337Pękala RafałPłaskówM02:35:56
#87 87457Wodyńska DagmaraNowy SączEquiDo Team schodzi z asfaltuK02:36:02
#88 88228Skowron MagdalenaBaliceK02:36:38
#89 89372Wagner KrystianBobowaKS RYGLICEM02:36:39
#90 90465Zajączkowska EwelinaWarszawaK02:36:47
#91 91392Nguyen DorotaRadlinRybnicka Grupa BiegowaK02:37:52
#92 92495Nowicki KamilKrakówM02:37:55
#93 93213Fultyn DarekKrakówM02:38:12
#94 94252Maciasz SylwiaPołom MałyK02:38:26
#95 95266Dubiński JarosławZduńska WolaBBL Zduńska WolaM02:38:59
#96 96354Delong SebastianRybnikRybnicka Grupa BiegowaM02:39:04
#97 97208Perlega MarcinCIESZYNM02:39:14
#98 98414Stachyra BartłomiejLublinM02:39:29
#99 99505Davidge UrszulaSulechówELITE RUNNERS TEAMK02:39:47
#100 100270Palczewska-Remiś AgnieszkaKrakówK02:40:22

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności