Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Iron Dragon Cross

Wyniki - 12 maja 2018, Zabierzów

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !191Lary ZębatkaWWW.LARYZEBATKA.COM01:22:52100:07:592000:50:23100:24:291
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !240Michał LisieńskiCHOP ZE ZELAZA TRI TEAM01:27:19200:05:55200:55:01400:26:225
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 376Sebastian ChojnowskiXTERRA POLAND01:29:29300:08:392700:53:56200:26:536
#4 489Paweł JaniakTRIATHLON SIEDLCE CLUB01:29:35400:07:451500:56:47700:25:032
#5 574Jakub JasińskiGO RIDE RACING TEAM01:30:20500:05:33100:57:17800:27:308
#6 614Marcin MazurekTRIAMIGOS01:30:57600:06:24300:56:44600:27:4812
#7 736Kornel RakusMAKRAK01:31:28700:06:54600:58:251100:26:094
#8 868Zbigniew MossoczyMAGAZYN TRIATHLON01:31:45800:08:372500:54:52300:28:1513
#9 970Maciej RycykABBOTT TRI TEAM01:32:21900:07:571900:58:361300:25:473
#10 1028Tomasz LigockiCHOP ZE ZELAZA TRI TEAM01:32:541000:06:58800:56:47500:29:0919
#11 1190Łukasz BułkaIRON DRAGON01:33:431100:08:032200:57:58900:27:4111
#12 1280Tomek ZającIRON DRAGON TRIATHLON01:34:251200:08:092300:58:471400:27:287
#13 1311Mariusz KapelaCHOP ZE ZELAZA TRI TEAM01:35:551300:07:111000:58:261000:30:1728
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1427Daria Radczuk01:36:59100:06:55701:00:081600:29:5624
#15 152Bartosz DominCOLLEGIUM MEDICUM UJBrak01:37:421400:06:27401:00:161700:30:5832
#16 1624Tomasz MarciniakFIZJOKLINIKA01:37:551500:08:162401:01:421800:27:5510
#17 1739Paweł SzubertPSG01:38:301600:07:411201:02:022000:28:4616
#18 1854Marcin MichalewiczWWW.ITMASTERS.COM.PL01:38:571700:06:48501:02:492200:29:2026
#19 199Tomasz PasekKAMAZ TEAM01:39:251800:09:324601:02:162100:27:369
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !201Anna TomicaTRI BABE01:39:57200:07:531701:00:011500:32:0238
#21 2177Daniel WojcikXTERRA01:40:021900:07:511601:02:472300:29:2222
#22 2212Grzegorz Gancarz01:40:162000:09:013100:59:161200:31:5934
#23 2385Jakub Czuraj01:41:332100:07:441401:04:072500:29:4127
#24 2429Mateusz Czerwiak01:41:572200:08:442801:04:352600:28:3715
#25 2522Krzysztof Chadaj01:43:072300:09:073501:04:282400:29:3220
#26 2658Grzegorz GibaGALOPUJACE SLIMAKI01:43:442400:08:002101:06:083000:29:3421
#27 2720Krzysztof BałcOCYNKOWNIA SLASK SCHC01:44:012500:07:351101:05:252800:31:0129
#28 2813Rafał TichorukPORANNY PATROL01:45:032600:10:185501:06:022700:28:4314
#29 2988Maciej StaśkiewiczKAMAZ TEAM01:45:232700:09:033301:06:162900:30:0325
#30 305Darek Faron01:46:592800:07:421301:06:493200:32:2740
#31 3141Witold MikułaDUKATOWO TEAM01:47:492900:09:023201:09:383600:29:0718
#32 3278Robert WagnerXTERRA01:47:533023:58:37-01:18:263500:30:5030
#33 3334Konrad SzczerbatkoTRIAMIGOS01:48:573100:09:254301:03:381900:35:5449
#34 3479Bartosz RzemekWM TRISELF01:50:413200:09:304501:10:134200:30:5731
#35 3548Jan Kielman01:52:093300:09:003001:07:403100:35:2948
#36 3686Iurii BoikoJURACLIMBINGTEAM01:53:173400:09:274401:11:454100:32:0437
#37 3730Michał Kuryłowicz01:53:203500:12:247301:11:323900:29:2417
#38 3859Tomasz TajakHRMAX01:53:303600:08:512901:13:594400:30:3923
#39 3919Leszek FidelusOCYNKOWNIA SLASK SCHC01:53:403700:10:376101:09:584000:33:0539
#40 4069Piotr KisielewskiMAGAZYN TRIATHLON01:54:053800:12:547501:08:203400:32:5036
#41 4144Bartłomiej Hopek01:54:443900:09:535001:09:523700:34:5847
#42 4233Dawid Twardy01:55:384000:09:595201:11:073800:34:3145
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 436Joanna MarkuckaHUSARIA RACE TEAM01:57:28300:07:531801:14:074500:35:2852
#44 4466Maria RakusMAKRAK01:57:41400:08:392601:15:205100:33:4042
#45 4517Bartłomiej Jachimowski01:58:444100:09:163701:15:304700:33:5744
#46 4671Grzegorz Dworecki01:59:154200:09:384701:15:454600:33:5141
#47 4765Andrzej DalasińskiKUZNIA TRIATHLONU01:59:304300:10:125401:16:435000:32:3335
#48 4867Zbigniew GrabowskiOCYNKOWNIA SLASK SCHC01:59:394400:11:597101:07:593300:39:4162
#49 4952Marta Kurek02:02:42500:10:446301:20:215500:31:3733
#50 5083Krzysztof CzyżewskiKAMAZ TEAM02:03:104500:09:214101:17:355400:36:1351
#51 5132Tomasz Surmacz02:03:164600:09:083601:13:414300:40:2763
#52 5260Michał KowalskiPOLKAS\KW KRAKÓW02:03:254700:10:215901:16:334800:36:3053
#53 5392Wojciech TraczukKAMAZ TEAM02:07:314800:11:516901:17:155300:38:2459
#54 5415Mariusz Siwiec02:08:074900:10:095301:18:204900:39:3858
#55 5584Wojciech GolonkaTUBES INTERNATIONAL02:10:445000:07:10901:23:066000:40:2765
#56 5638Jakub BednarczykSTRONGER RUNNER02:11:285100:12:057201:21:105700:38:1355
#57 577Dawid MieszczakNOKIA KRAKÓW02:12:005200:09:183801:18:595200:43:4270
#58 5851Robert MajdoszAKP KRAB AGH02:13:385300:11:366701:23:285900:38:3456
#59 5935Tomasz DonhefnerDON TOM TRI02:13:385400:09:213901:25:406200:38:3757
#60 6010Maciej Czarnecki02:13:565500:09:565101:21:105800:42:4971
#61 6150Krzysztof Gorczyca02:14:095600:11:026401:21:095600:41:5868
#62 6287Bogusław ObalKAMAZ TEAM02:15:025700:12:467401:26:386300:35:3746
#63 6321Joanna Chadaj02:16:27600:09:214001:32:157100:34:5043
#64 6455Artem Zinoviev02:16:555800:10:376201:24:256100:41:5369
#65 6581Marcin TutajIRON DRAGON TRIATHLON02:17:445900:09:244201:27:576500:40:2161
#66 6618Krzysztof DudaYOLOTEAMKRK02:18:136000:11:126601:28:216400:38:3960
#67 6756Barbara Kościelniak02:18:28700:10:195601:27:076600:41:01-
#68 6823Artur Marzec02:18:356100:10:266001:31:167000:36:5354
#69 6931Wojciech Gromadowski#YOLOTEAMKRK02:20:116200:11:527001:32:486800:35:3050
#70 7063Bożena Pędowska02:25:26800:10:205801:32:467200:42:1967
#71 7161Rafał NęcekKÄRCHER TEAM02:27:096300:09:464801:31:556900:45:2772
#72 723Kinga KrajNOKIA KRAKÓW02:29:17900:09:053401:34:257400:45:4674
#73 7353Mateusz Wiśniewski02:31:366400:11:116501:28:556700:51:3077
#74 7449Anna ChmielowskaIRON DRAGON TRIATHLON02:33:291000:09:514901:35:447300:47:5375
#75 7562Wojciech Pędowski02:34:366500:10:195701:41:577700:42:2064
#76 7673Natalia PasekKAMAZ TEAM02:35:211100:16:587601:35:567500:42:2666
#77 778Karol Świerad02:43:146600:21:027701:35:277600:46:4573
#78 7847Katarzyna Rejdych02:57:561200:11:396801:55:457800:50:3176

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności