Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

6. Bieg Swoszowicki

Wyniki - 27 maja 2018, Kraków

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 410119Agnieszka DziubanK1994GORLICE01:00:3301:00:18K->29/27
#2 305120Grzegorz DziukiewiczM1970HOSPICJUM DLA DZIECI ALMA SPEIKRAKÓW00:58:1200:56:58M40-49/68
#3 564121Maciej DziuraM1973FCDOBCZYCE01:08:5901:08:15M40-49/104
#4 240122Jacek FeliksiakM1981BLACKBULLKRZESZOWICE00:54:4600:54:22M30-39/73
#5 246123Piotr FilekM1993MUSIC RUNNERŚWIĄTNIKI GÓRNE00:54:4100:54:30M->29/69
#6 572124Daniel FilipekM1976ITMBW KRAKÓWKRAKÓW01:09:0901:08:43M40-49/106
#7 452126Krzysztof FilipowskiM1979SIEPRAW01:02:4301:02:18M30-39/131
#8 532127Daniel FlorekM1981KRAKÓW01:06:5301:06:07M30-39/141
#9 554128Michał FlorekM1984JW 2771KRAKÓW01:08:4101:07:45M30-39/144
#10 72129Dominik FrachM1991SIGMA PIZZA&BARKRAKÓW00:46:4000:46:36M->29/22
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !30131Anna FrancuzK1993ITMBW KRAKÓWKRAKÓW00:42:2400:42:23K->29/2
#12 301132Jarosław FrańM1974RARÓG TEAMWOŁOWICE00:57:0400:56:37M40-49/66
#13 304135Bartosz FuchsM1994HUSARIA RACE TEAMKRAKÓW00:56:5600:56:52M->29/75
#14 22137Marek GajM1977LORZA SZYDERCUFKRZESZOWICE00:42:0700:41:45M40-49/7
#15 566138Dorota GajK1992MIELEC01:09:3501:08:30K->29/59
#16 344140Maciej GajosM1984KRAKÓW00:58:3600:57:42M30-39/101
#17 354141Marcin GalosM1980CZERNICHÓW00:58:1300:58:05M30-39/106
#18 33142Krystian GałanM1993RUNNING CLUB KEBABKRAKÓW00:43:0000:42:43M->29/8
#19 21143Aleksander GałaśM1972AKMARUNKRAKÓW00:42:0700:41:36M40-49/6
#20 465144Aleksandra GałaśK2001KRAKÓW01:03:1901:02:42K->29/39
#21 160145Łukasz GałęziowskiM1976KRAKÓW00:51:2600:51:23M40-49/36
#22 317146Łukasz GałowiczM1985PARKRUNLIBIĄŻ00:57:2200:57:13M30-39/90
#23 235147Filip GamrotM1991NOWY SĄCZ00:54:4900:54:09M->29/66
#24 530148Karolina GarbaczK1993GORZYCE01:06:4601:06:07K->29/52
#25 189149Damian GarbaczM1989KRAKÓW00:53:0800:52:29M->29/56
#26 389150Grzegorz GarzełM1977ITMBWKRAKÓW01:00:2200:59:05M40-49/83
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !45151Bogdan GawełM1956FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY-ZDRÓJOŚWIĘCIM-ZABORZE00:44:3200:44:25M60+/2
#28 7152Sławek GawlikM1984MG MARCINŚWIERCTEAMKRAKÓW00:38:2900:38:29M30-39/4
#29 360153Albert GawłowiczM1992BRYGADA BESKIDÓWNAWOJOWA00:58:4700:58:18M->29/82
#30 8154Janusz GawronM1992BRYGADA BESKIDÓWLIMANOWA00:39:0600:39:06M->29/4
#31 325155Agata GądekK1977KRAKÓW00:57:2900:57:18K40-49/19
#32 400156Piotr GądekM1975KRAKÓW01:00:1400:59:55M40-49/86
#33 385158Janusz GąsiorekM1971PARKRUN CHRZANÓWLIBIĄŻ00:59:5400:58:57M40-49/81
#34 387159Beata GąsiorekK1971PARKRUN CHRZANÓWLIBIĄŻ01:00:0000:59:03K40-49/23
#35 520160Diederik GeeraertsM1981EUROCLEAR RUNNING TEAMSWOZOWICE01:05:3901:05:23M30-39/140
#36 537161Aleksandra GębskaK1994KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNO01:07:0401:06:45K->29/54
#37 38162Bartosz GierlickiM1986PKO BANK POLSKIKRAKÓW00:43:3700:43:34M30-39/14
#38 576163Jakub GłąbM1981KRAKÓW01:09:0901:08:50M30-39/151
#39 11164Piotr GłąbińskiM1985#ADAMCZERIŃSKITEAMKRAKÓW00:39:4200:39:42M30-39/7
#40 89166Michał GłówkaM1988KRAKÓW00:47:5900:47:47M30-39/29
#41 552167Marcin GłuszczykM1986NIGHT RUNNERSKRAKÓW01:07:3401:07:26M30-39/143
#42 451169Igor GolonkaM1994SOSNOWIEC01:02:2401:02:15M->29/91
#43 83170Paweł GołąbM1999UJANOWICE00:47:3200:47:31M->29/24
#44 47171Mariusz GotfrydM1970JASŁO00:44:3700:44:33M40-49/11
#45 536172Patryk GóreckiM1993PG FOTOJAROSŁAW01:07:2201:06:32M->29/102
#46 143173Jan GrabowskiM1964SKAWINA BIEGAGOŁUCHOWICE00:50:5500:50:42M50-59/8
#47 100174Mariusz GrabowskiM1982WOODWARD RUNNERSKRAKÓW00:49:1400:48:36M30-39/32
#48 220175Mirosław GratkaM1973ALE GRATKAKOJSZÓWKA00:54:4000:53:40M40-49/48
#49 382176Beata GratkaK1974KOJSZÓWKA00:59:5200:58:52K40-49/22
#50 276177Marek GrochM1957MGKRAKÓW00:56:0500:55:53M60+/9
#51 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !52179Anna GromadzkaK1988JUVENTA KOBEX-STARACHOWICEKIELCE00:44:4500:44:43K30-39/2
#52 23180Góral GrzegorzM1984NOGAMIDOGÓRY.PLKRAKÓW00:41:5100:41:47M30-39/11
#53 413181Jacek GrzelecM1980JACENTY TEAMKATOWICE01:00:5601:00:24M30-39/120
#54 592182Konrad GrzybM2003KRAKÓW01:11:1101:10:07M->29/106
#55 286183Dorota GucaK1988GOZDZIK&CYNAMON TEAMKRAKÓW00:56:2700:56:10K30-39/15
#56 464185Laura HajdaK1988KRAKOW01:03:5401:02:40K30-39/36
#57 506186Rafał HamikM1982HAMSTER TEAMCHEŁM ŚLĄSKI01:04:5001:04:27M30-39/139
#58 359187Leszek HanusiakM1988ŁĘTOWNIA00:58:4200:58:17M30-39/109
#59 454188Dariusz HaziorM1973KRAKÓW01:03:2101:02:20M40-49/94
#60 356189Bartosz HaziorM2000KRAKÓW00:59:1500:58:14M->29/81
#61 104191Marcin HochołowskiM1984WKURW_TEAMKRAKÓW00:49:0800:48:46M30-39/36
#62 329192Łukasz HołodyM1987MG SHOHLARIKRAKÓW00:58:1600:57:28M30-39/94
#63 388193Tomasz HopekM1975KRAKÓW01:00:1300:59:05M40-49/84
#64 279194Elżbieta HopekK1976KRAKÓW00:56:4000:55:54K40-49/11
#65 161195Aleksandra IdasiakK1986KRAKÓW00:51:5000:51:26K30-39/7
#66 242196Renata IgielskaK1977KRAKÓW AIRPORTLISZKI00:55:1700:54:28K40-49/7
#67 250197Leila Isainowa-KlimasińskaK1982SKAWINA BIEGAGAJ00:54:4900:54:37K30-39/11
#68 556198Mariusz JabłonkaM1974BRAVEHEARTSLEGIONOWOMYSŁOWICE01:08:1101:07:57M40-49/103
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 78199Sylwia JabłońskaK1982NESSI TEAMKRAKÓW00:47:1800:47:13K30-39/3
#70 44200Ryszard JachimczakM1976MKS WYZWOLENIESZARÓW00:44:2600:44:13M40-49/10
#71 432202Beata Jakubowska-DyrdaK1986KRAKÓW01:01:1301:01:04K30-39/29
#72 270205Mariusz JaniakM1981KRAKÓW00:56:2500:55:36M30-39/83
#73 320206Anna JanicK1974PARKRUNLIBIĄŻ00:57:2300:57:15K40-49/18
#74 638208Joanna JanikK1991MOTYWACJAKRAKÓW01:16:1401:15:46K->29/78
#75 443209Marek JareckiM1968KRAKÓW01:02:2901:01:41M50-59/24
#76 448210Justyna JarosińskaK1991PRZEGINIA01:02:3001:01:55K->29/36
#77 171211Michał JaroszM1994SOSNOWIEC00:52:0600:51:57M->29/50
#78 511213Magdalena JarzynaK1979KRAKÓW01:05:2301:04:55K30-39/55
#79 277215Aleksandra JaworskaK1975KRAKOW00:56:3900:55:53K40-49/10
#80 278216Artur JaworskiM1975KRAKOW00:56:4100:55:53M40-49/60
#81 575217Monika JeżynaK1983KRAKÓW01:09:3301:08:50K30-39/72
#82 472218Tomasz JędrzejczykM1978CHYBA NIE DAM RADYKRAKÓW01:04:1101:03:03M40-49/97
#83 482219Robert JędrzejczykM1979CHYBA NIE DAM RADYPODŁĘŻE01:04:3501:03:26M30-39/134
#84 531220Agata JędrzejczykK1978KRAKÓW01:06:5901:06:07K40-49/32
#85 457221Włodek JędrzejewskiM1972NOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWYKRAKÓW01:03:2501:02:22M40-49/96
#86 142222Tomasz JobM1983KOSOVO TEAMKRAKÓW00:50:5700:50:39M30-39/49
#87 169223Zbigniew JobM1984KOSOVO TEAMKRAKÓW00:52:1000:51:51M30-39/54
#88 262224Cecylia JobK1972LUSINA00:55:2300:55:16K40-49/9
#89 525225Janusz JuchnowiczM1992LESZNO01:05:4101:05:35M->29/101
#90 82226Mariusz JurekM1981NEVER GIVE UPGDÓW00:47:2700:47:23M30-39/26
#91 486227Katarzyna KacprzykK1989KRAKÓW01:04:1901:03:34K->29/41
#92 643230Dominika KalawskaK1994KRAKÓW01:17:1201:17:03K->29/79
#93 306231Sebastian KaletaM1980WIELICZKA00:57:1700:56:59M30-39/88
#94 330232Łukasz KalinowskiM1990OLSZTYN00:58:0200:57:28M->29/80
#95 259233Janusz KalitaM1964KRAKÓW00:55:1200:55:09M50-59/14
#96 477234Justyna KałamackaK1982WATAHA RUNNERS ALWERNIABRODŁA01:04:2401:03:18K30-39/40
#97 608235Mariola KałamackaK1969RUNNERS ALWERNIA/Z BIEGANIEMMI PORĘBA-ŻEGOTY01:12:5101:11:47/40
#98 115236Krzysztof KałamackiM1967RUNNERS ALWERNIA/Z BIEGANIEMMI PORĘBA-ŻEGOTY00:49:5100:49:45/5
#99 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !649237Joanna KamińskaK1954NIGHT RUNNERSKRAKÓW01:20:5801:20:55K60+/2
#100 311238Klaudia Kamińska-KiempaK1990KRAKÓW00:58:0100:57:03K->29/19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności