Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Gliwicki Bieg Uliczny

Wyniki - 3 czerwca 2018, Gliwice

Velocity -  Team

Msc
Nr
Kat
Pk1
M
K
-
-
-
#1 101404Żeromski StefanM2016Gliwice00:23:3200:48:0700:48:1189-
#2 10219Bielecki BartoszM3039GliwiceŻona wspiera00:24:1500:48:0800:48:1590-
#3 10391Gros DawidM3040Gliwice00:23:4600:48:0000:48:1891-
#4 104297Serwatka RobertM2017GliwiceBrak00:23:3500:48:1400:48:2592-
#5 105425Maczuga BartłomiejM3041GliwiceMustangi Gliwice00:23:3900:48:3600:48:4093-
#6 106189Łatak-Skrabut BasiaK308GliwiceMustangi Gliwice00:23:3900:48:3700:48:40-13
#7 10752Dargiewicz DariuszM509DomaszowiceVelux00:24:2800:48:2900:48:4794-
#8 108243Nowakowski KamilM2018Gliwice00:24:2900:48:3900:48:4895-
#9 109111Jankowski MichałM3042Gliwice00:24:1800:48:2700:48:4896-
#10 110101Herliczka TomaszM4028GliwiceAML-FLY TEAM00:24:1200:48:3700:48:4997-
#11 111393Zapotoczny PrzemekM4029Gliwice00:24:4100:48:3300:48:5098-
#12 11236Chibowska NataliaK204GliwicePiast Gliwice00:23:5500:48:3800:48:52-14
#13 11360Drozd GrzegorzM2019Gliwice00:24:2200:48:2700:48:5299-
#14 114387Zając MateuszM3043Gliwice00:23:5000:48:5000:48:54100-
#15 115362Wietrzycki MariuszM3044GliwiceBIEGAJ Z TRENERAMI00:23:4800:48:5000:48:55101-
#16 11635Chejdys KrystianM3045Gliwice00:24:2100:48:3800:48:58102-
#17 117151Kordalska KarolinaK205PyskowicePiast Gliwice00:23:5500:48:4600:49:00-15
#18 118433Behrendt BartekM5010GliwiceNight Runners Gliwice00:25:1000:48:3900:49:00103-
#19 119202Marek FranciszekM3046KatowiceENERGOPROJEKT-KATOWICE00:23:4500:48:4900:49:02104-
#20 120278Popiel ArturM4030Gliwice00:24:4200:48:5300:49:02105-
#21 121108Jagielski KonradM3047BytomSzkoła Podstawowa nr 54 im. Wacława Kuchara w00:24:0700:49:0100:49:12106-
#22 122305Skonieczny AndrzejM3048WłochyVelux00:24:3500:48:5800:49:12107-
#23 123135Klęka BartłomiejM3049Pyskowice00:23:5300:49:1200:49:20108-
#24 124325Szaniewski KrzysztofM4031Gliwicex00:24:3200:49:0400:49:22109-
#25 125322Subik TomaszM3050Gliwice00:24:3300:49:0700:49:22110-
#26 126264Pawleta MichałM4032GliwiceNight Runners Gliwice00:24:2700:49:0700:49:23111-
#27 127420Jasik GrzegorzM4033GliwiceSRTG Gliwice00:24:4300:49:1100:49:24112-
#28 128262Pawiński WojciechM4034Borowiany00:25:2800:49:0700:49:25113-
#29 12953Dąbrowski MarcinM3051GliwiceTEAM KORNEL00:24:4500:49:0800:49:25114-
#30 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 130279Popiel-Kruk AleksandraK403Gliwice00:24:4100:49:1800:49:26-16
#31 13189Grondecki GrzegorzM4035GliwiceBIEGAMY Z SERCEM.PL00:24:3000:49:0400:49:27115-
#32 132105Homa DorotaK206Gliwice00:24:0900:49:1900:49:29-17
#33 133276Podolak AlfredM5011PyskowiceLAKS ' FRETPOL'Pyskowice00:24:2400:49:3000:49:38116-
#34 134263Pawlas SewerynM3052Gliwice00:24:3400:49:3000:49:39117-
#35 135370Wojtas PawełM3053SanokJW 394000:23:5200:49:3600:49:41118-
#36 136157Kozłowski ZbigniewM4036KamieniecOfiary Kamieńca00:23:0700:49:3600:49:43119-
#37 137248Odoszewski RomanM4037GliwiceOasis Sport Team00:24:4300:49:3500:49:45120-
#38 138254Pajestka KatarzynaK404Ruda Śląska00:24:1200:49:4100:49:47-18
#39 139289Rus MichałM3054Ruda Śląska00:24:5600:49:3300:49:48121-
#40 140132Kisielewicz TomaszM3055Dąbrowa Górnicza00:24:2000:49:3100:49:49122-
#41 141112Janowski MichałM2020Gliwice00:24:1900:49:4000:49:52123-
#42 142431Polak DominikaK207Gliwice00:24:4400:49:4700:49:53-19
#43 143414Mikos MarcinM2021BytomPacemaker00:24:4000:49:4700:49:55124-
#44 14493Grzebiela MateuszM3056Gliwice00:24:5900:49:3800:49:56125-
#45 145290Ruszczyk MarekM4038Gliwice00:23:5900:49:5000:49:58126-
#46 14665Dyrcz DawidM2022Katowice00:24:5800:49:3900:50:00127-
#47 147238Niemkowski WojciechM2023Gliwice00:25:0600:50:0000:50:00128-
#48 14822Biskup MaciejM5012Gliwice00:24:4100:49:5500:50:04129-
#49 149402Ziomek KatarzynaK405Bytom00:24:1100:50:0600:50:12-20
#50 150138Kocielska AnnaK309GliwiceAKMB Pędziwiatr Gliwice00:24:5600:50:0400:50:14-21
#51 151323Suchanek AleksandraK3010PyskowiceNight Runners Pyskowice00:26:0500:50:0400:50:15-22
#52 152415Puchała EwelinaK3011KatowicePacemaker 50:0000:24:4000:50:0700:50:15-23
#53 153366Wojakowska KatarzynaK406ZabrzeK&K RUN00:24:3200:50:1600:50:21-24
#54 154142Kołak SzymonM2024Pyskowice00:23:5100:50:3000:50:30130-
#55 155336Szwarczyński MichałM3057GliwiceEnergoprojekt-Katowice00:24:1300:50:1900:50:33131-
#56 156273Pilch-Nanowska AgnieszkaK407Gliwice00:24:5200:50:2600:50:33-25
#57 157113Janowski PiotrM5013Gliwice00:24:4000:50:2800:50:40132-
#58 158266Penkala ArturM3058GliwiceGO LEASING00:25:5500:50:3900:50:47133-
#59 15959Dobosz MariuszM3059GliwiceGO LEASING00:25:5500:50:3900:50:47134-
#60 16087Górski MichałM4039GiebułtówGiebułtów ciśnie00:24:4800:50:4100:50:51135-
#61 161373Woźniakowski JanM3060GliwiceGang Chrupeczka00:25:5600:50:3600:50:52136-
#62 16248Czernek MarekM4040GliwiceBiegaj z trenerami00:25:2600:50:4400:50:54137-
#63 163304Skiba MaciejM3061RybnikPRO-KLIMA00:24:5300:50:3900:50:54138-
#64 164324Swęda DawidM3062ChorzówSAP Hybris Gliwice00:25:3400:50:3600:50:58139-
#65 165423Runner AlekM3063MikoŁÓw00:26:1500:51:1400:51:14140-
#66 166378Wójcik TomaszM3064GliwiceFabryka Drutu00:24:3600:51:1100:51:17141-
#67 167210Matusiak PawełM3065Gliwice00:25:5600:51:1000:51:28142-
#68 16834Cader WojciechM4041Chorzówniezrzeszony00:25:5400:51:1400:51:29143-
#69 169216Mazur ŁukaszM2025GliwiceEko-Okna Runners00:25:5600:51:1700:51:32144-
#70 170375Wójcik AnnaK408Gliwice00:25:5600:51:1900:51:35-26
#71 17164Dymnicki AndrzejM4042GliwiceOchajoRun&Friends00:25:1100:51:1800:51:39145-
#72 172299Sieradzka AgnieszkaK3012GliwiceBiegaj z Trenerami00:25:3100:51:3200:51:39-27
#73 173350Urbański LeszekM4043Zabrze00:25:4500:51:2600:51:39146-
#74 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !174195Majewska GizelaK501PyskowiceNight Runners Pyskowice00:26:0800:51:2300:51:40-28
#75 175351Uszyńska AldonaK409GliwiceOTK RZEŹNIK GLIWICE00:26:0700:51:2300:51:40-29
#76 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !176167Krzywicki JanM60+1Gliwice00:25:2800:51:3300:51:49147-
#77 177232Muszyński JacekM3066Rybnik00:25:5700:51:3400:51:50148-
#78 178194Magda PiotrM4044PyskowiceNightRunners Pyskowice00:25:2900:51:5200:52:04149-
#79 17925Bogusz DamianM3067ZabrzeNGK Ceramics Polska00:26:0700:51:4900:52:07150-
#80 18038Ciemny WojciechM4045PyskowiceNight Runners Pyskowice00:26:0100:51:5800:52:12151-
#81 181371Wojtas-Wójcik JustynaK208SanokDECATHLON MAGAZYN GLIWICE00:25:4700:52:1500:52:21-30
#82 18278Garyga ŁukaszM3068GliwiceRUNHOGS Tychy00:25:0000:52:1300:52:26152-
#83 183123Kaczmarzyk ArkadiuszM3069GliwiceAsseco Active Team00:25:4800:52:1900:52:27153-
#84 184383Wrzesień DariuszM3070Gliwice00:26:2200:52:1100:52:31154-
#85 18585Górecki JanuszM5014Gliwice00:25:4500:52:1600:52:37155-
#86 186277Popiel AdrianaK3013Gliwice00:25:2000:52:3100:52:39-31
#87 187152Kosiak MaciejM4046Gliwice00:25:4200:52:4600:52:58156-
#88 188221Miler IreneuszM4047Świętoszowice00:26:2700:52:3600:53:02157-
#89 189100Herliczka RenataK3014GliwiceAML-FLY TEAM00:26:2800:52:5600:53:10-32
#90 190115Jaworski KamilM3071GliwiceFUCHS OIL TEAM00:25:5300:53:0600:53:13158-
#91 191333Sztok PiotrM2026DąbieSap Hybris Gliwice00:27:1500:52:5400:53:15159-
#92 19257Denicki PrzemysławM2027Knurów00:27:2500:52:5300:53:16160-
#93 19311Bączek GrzegorzM3072Gliwice00:26:5200:52:5300:53:21161-
#94 194228Mordarski ArturM4048GliwiceSAP Hybris Gliwice00:26:0400:53:0000:53:21162-
#95 195155Kozaczka WłodzimierzM4049GliwiceBB El-Projekt Team00:26:3100:53:0500:53:24163-
#96 196176Kurc IwonaK3015Kędzierzyn -Koźle00:26:2300:53:1400:53:28-33
#97 197374Wójciak KatarzynaK4010Gliwice00:27:2400:53:1000:53:31-34
#98 198235Niemiec HalinaK4011Kędzierzyn-KoźleKajTeam00:27:2300:53:2300:53:34-35
#99 19979Gawlas MaciejM2028Gliwice00:26:5400:53:2700:53:40164-
#100 200392Zapotoczna RenataK4012Gliwice00:26:5800:53:3600:53:53-36

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności