Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Gliwicki Bieg Uliczny

Wyniki - 3 czerwca 2018, Gliwice

Velocity -  Team

Msc
Nr
Kat
Pk1
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3471Urban Ania1Gliwice01:02:3401:02:35-107
#2 181371Wojtas-Wójcik JustynaK208SanokDECATHLON MAGAZYN GLIWICE00:25:4700:52:1500:52:21-30
#3 211250Orzechowska ŻanetaK209GliwiceSRTG GLIWICE00:26:1600:54:4700:54:59-40
#4 231165Krzyminska PatrycjaK2010GliwiceMamy Biegamy Gliwice00:28:1500:55:1700:55:33-48
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8442Golba KasiaK201KatowiceI Second Team00:18:4100:37:5500:37:56-1
#6 272186Lipińska AnitaK2011Gliwice00:28:2500:56:5700:57:23-62
#7 278223Mirek PaulinaK2012Zbrosławice00:29:0500:57:2600:57:51-65
#8 279269Pieniak KarolinaK2013Gliwice00:28:2300:57:4400:57:55-66
#9 299260Parzoch MagdalenaK2014ChorzówSzturm00:27:4300:58:4100:58:59-75
#10 30129Brzózka PatrycjaK2015Gliwice00:28:1100:58:5400:59:03-76
#11 308306Skowronek JustynaK2016Gliwice00:29:1800:59:0300:59:17-79
#12 322246Nuckowska JustynaK2017Gliwice00:30:0000:59:2900:59:54-88
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !67424Szpilowska PaulinaK202PyskowiceKS Olkusz00:22:0200:45:5000:45:55-7
#14 335321Stompel EwelinaK2018Siemianowice00:29:5401:00:4201:00:59-98
#15 342136Kobus EwelinaK2019KatowiceSzybkie Szłapki00:29:5601:01:2501:01:42-103
#16 34481Głowacz MonikaK2020ZabrzeStrefa Byków00:29:4601:01:2801:01:43-105
#17 34570Figiel HannaK2021GliwicezaNIM00:29:5401:01:3301:01:44-106
#18 352244Nowoświat PaulinaK2022GliwiceV LO Gliwice00:29:1901:03:0801:03:12-110
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 97435Gruba JustynaK203Gliwice00:23:3000:47:3700:47:51-12
#20 357421Walke KatarzynaK2023Zabrze00:29:3001:03:3101:03:43-114
#21 358233Nakonieczny KarolinaK2024Ustroń00:30:3301:03:3401:03:49-115
#22 36612Bączek PatrycjaK2025GliwiceStep Dance00:32:1001:04:4901:05:17-120
#23 11236Chibowska NataliaK204GliwicePiast Gliwice00:23:5500:48:3800:48:52-14
#24 117151Kordalska KarolinaK205PyskowicePiast Gliwice00:23:5500:48:4600:49:00-15
#25 383175Kupiec MonikaK2026ZabrzeHusaria Race Team00:32:5001:07:0601:07:25-133
#26 132105Homa DorotaK206Gliwice00:24:0900:49:1900:49:29-17
#27 393430Zasadzińska AngelikaK2027GliwiceFuchs Oil Team00:35:3601:12:1501:12:26-141
#28 142431Polak DominikaK207Gliwice00:24:4400:49:4700:49:53-19
#29 172299Sieradzka AgnieszkaK3012GliwiceBiegaj z Trenerami00:25:3100:51:3200:51:39-27
#30 186277Popiel AdrianaK3013Gliwice00:25:2000:52:3100:52:39-31
#31 189100Herliczka RenataK3014GliwiceAML-FLY TEAM00:26:2800:52:5600:53:10-32
#32 196176Kurc IwonaK3015Kędzierzyn -Koźle00:26:2300:53:1400:53:28-33
#33 202259Paruzel KarolinaK3016Tarnowskie Góry00:25:5700:53:5900:54:02-37
#34 213149Kopińska AnnaK3017Ruda Śląska00:27:0200:54:4100:55:02-41
#35 219307Sluzalek MałgorzataK3018Gliwice00:27:0600:54:5700:55:14-44
#36 223169Kubiaczyk MalwinaK3019PyskowiceNight Runners Pyskowice00:28:0200:55:1100:55:22-45
#37 224204Markiewicz MartynaK3020Gliwice00:28:1500:55:0400:55:22-46
#38 238298Siedlecka AnnaK3021GliwiceNight Runners Gliwice00:27:1700:55:5300:56:00-50
#39 24537Chrobak AniaK3022GliwiceOpel Active Team00:27:1300:55:5800:56:17-51
#40 252154Kowalczyk KamilaK3023Gliwice00:27:4200:56:2900:56:42-53
#41 255205Markowska SylwiaK3024Gliwice00:28:2400:56:3500:56:49-54
#42 259397Zborek DominikaK3025Gliwice00:28:4900:56:3700:56:51-57
#43 26183Gorus AnnaK3026ZabrzeNight Runners Zabrze00:28:4900:56:3600:56:52-58
#44 265267Perek JustynaK3027GliwiceGTT-INTERPROJEKT00:28:5900:56:4600:57:02-61
#45 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1055Delewska DaliaK301MKS- MOS Płomień Sosnowiec/ Reebok Run Crew00:18:5700:38:2500:38:26-2
#46 275239Niesler MagdalenaK3028GliwiceNight Runners Gliwice00:28:3500:57:2600:57:41-64
#47 280302Sikora AgnieszkaK3029ZabrzeNightrunners Zabrze00:28:4200:57:4100:57:57-67
#48 286144Konieczny JustynaK3030Pyskowice00:28:0600:57:5800:58:12-71
#49 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !39272Pietras SylwiaK302ZabrzeMiechowicka Grupa Biegowa00:21:3600:43:0100:43:06-4
#50 304405Żłobicka AgnieszkaK3031KietrzDar-bud Team00:29:4300:58:5200:59:11-77
#51 305384Wyszynska KarinaK3032KietrzDar-bud team00:29:4300:58:5200:59:11-78
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 53381Wrońska BeataK303ChorzówNasza Szkoła Zabrze00:21:5300:44:3400:44:35-5
#53 54281Puczyłowska KatarzynaK304SulejowekJW 394000:21:5600:44:4100:44:45-6
#54 311284Radecka-Nieckarz AnnaK3033GliwiceAKMB Pędziwiatr Gliwice00:30:0100:59:1800:59:27-81
#55 318282Pudełko AleksandraK3034Gliwice00:30:0200:59:1400:59:35-85
#56 319141Kołak AlicjaK3035Gliwice00:29:0900:59:2100:59:38-86
#57 32126Bojdo DorotaK3036Gliwice00:29:5100:59:2800:59:48-87
#58 324389Zalewska KatarzynaK3037Gliwice00:30:0300:59:3601:00:02-89
#59 325303Sikorska KatarzynaK3038Gliwice00:29:0600:59:4501:00:06-90
#60 328256Pałka KatarzynaK3039Gliwice00:29:4100:59:5201:00:16-92
#61 329153Kowal KatarzynaK3040PyskowiceNight runners Pyskowice00:30:2101:00:0501:00:17-93
#62 33088Grabińska EwaK3041Świętoszowice00:29:0901:00:1301:00:18-94
#63 75341Świętochowska WiolettaK305Knurów00:22:4200:46:3100:46:43-8
#64 331229Mróz MagdaK3042Gliwice00:29:5001:00:0601:00:26-95
#65 7650Maj-Dziubańska IzabelaK306Pyskowice00:22:3100:46:3800:46:44-9
#66 332400Zieba AnnaK3043Kietrzdar bud-team00:29:5801:00:1301:00:32-96
#67 336292Sabik PatrycjaK3044Zabrze00:29:4901:00:4901:01:07-99
#68 339342Tarnowska EdytaK3045Gliwice00:28:3801:01:0101:01:16-101
#69 341331Szkamruk MałgorzataK3046Gliwice00:30:4001:01:0501:01:30-102
#70 343190Łęcka-Gawron AnnaK3047Gliwice00:31:5101:01:2001:01:42-104
#71 9224Bocheńska AgnieszkaK307GliwiceNight Runners Gliwice00:23:2100:47:1600:47:23-11
#72 351143Kołodziejczyk KarolinaK3048Strzelce OpolskieGMINA STRZELCE OPOLSKIE00:30:5501:02:2101:02:41-109
#73 353197Majsnerowska EwelinaK3049GliwiceBiegaj z Trenerami00:30:2301:03:0901:03:23-111
#74 361134Klęka AgnieszkaK3050Pyskowice00:31:2101:03:4901:04:06-118
#75 106189Łatak-Skrabut BasiaK308GliwiceMustangi Gliwice00:23:3900:48:3700:48:40-13
#76 375386Zadorożna AleksandraK3051Gliwice00:33:0501:06:2001:06:47-127
#77 377174Kupczak BernadetaK3052Gliwice00:32:4801:06:3401:06:59-129
#78 379334Szumańska MarlenaK3053Gliwice00:32:2601:06:5501:07:11-130
#79 3808Bartkowska MonikaK3054Gliwice00:32:2601:06:5501:07:12-131
#80 394301Sierakowska AnnaK3055GliwiceFuchs Oil Team00:35:3901:13:5601:14:09-142
#81 401150Koplin KasiaK3056Gliwice00:33:1701:16:1201:16:37-144
#82 404274Plewińska SylwiaK3057Świętochłowice00:38:0301:18:4001:18:57-147
#83 150138Kocielska AnnaK309GliwiceAKMB Pędziwiatr Gliwice00:24:5600:50:0400:50:14-21
#84 151323Suchanek AleksandraK3010PyskowiceNight Runners Pyskowice00:26:0500:50:0400:50:15-22
#85 152415Puchała EwelinaK3011KatowicePacemaker 50:0000:24:4000:50:0700:50:15-23
#86 170375Wójcik AnnaK408Gliwice00:25:5600:51:1900:51:35-26
#87 175351Uszyńska AldonaK409GliwiceOTK RZEŹNIK GLIWICE00:26:0700:51:2300:51:40-29
#88 197374Wójciak KatarzynaK4010Gliwice00:27:2400:53:1000:53:31-34
#89 198235Niemiec HalinaK4011Kędzierzyn-KoźleKajTeam00:27:2300:53:2300:53:34-35
#90 200392Zapotoczna RenataK4012Gliwice00:26:5800:53:3600:53:53-36
#91 210396Zawada AgnieszkaK4013GliwiceSBRT Gliwice00:27:2400:54:5100:54:57-39
#92 218120Kaczmarek KatarzynaK4014GliwiceSRTG Gliwice00:26:1600:54:5900:55:11-43
#93 229212Matuszny BarbaraK4015GliwiceBiegaj z Trenerami00:27:5400:55:0100:55:28-47
#94 233103Hołota AnnaK4016Gliwice00:26:5100:55:2300:55:40-49
#95 249419Mazur JowitaK4017Warszawa00:27:4400:56:0900:56:31-52
#96 256199Malczewska AnnaK4018GliwiceMalczusia Team/ IV LO w Gliwicach00:27:4500:56:4300:56:49-55
#97 258129Kasper IwonaK4019KnurÓw00:28:2200:56:3300:56:51-56
#98 26256Delewska DorotaK4020ZabrzeNight Runners Zabrze00:28:4200:56:3700:56:52-59
#99 264183Leśniak EwaK4021Gliwice00:28:0100:56:4100:56:59-60
#100 273198Maksymiuk-Konopka EwaK4022Gliwice00:28:4200:57:0200:57:29-63

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności