Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Charytatywny Bieg z Nadzieją

Wyniki - 9 czerwca 2018, Słupsk

Msc
Nr
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1190Piotraschke PawełMSzkoła Policji Słupsk (POL)-1100:17:01
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !216Burzyński AleksanderMStopa Słupsk (POL)-2200:17:52
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3117Pacholczyk KrzysztofMSłupsk (POL)-3300:18:07
#4 4243Kurkul PrzemekM(POL)-4400:19:21
#5 512Bokacz PiotrMGolęcino (POL)-5500:19:32
#6 6166Walczak PawełMSłupsk (POL)-6600:19:35
#7 752Jęcek KrzysztofMMarkos Running Team (POL)-7700:19:52
#8 8211Wegner PrzemysławMUstka (POL)-8800:19:53
#9 9242Kurkul JanMPAŁÓWKO (POL)-9900:19:54
#10 10181Wolski MichałMMenard Polska/Wolscy Brothers T-101000:20:20
#11 11202Moroń JarosławMUsb Ustka (POL)-111100:20:25
#12 12129Rogoza MateuszMNiezrzeszony (POL)-121200:20:56
#13 13123Pluta MarcinMVacu Activ Gym (POL)-131300:21:03
#14 14145Stępniewski MarcinMMarkos Running Team (POL)-141400:21:07
#15 1561Klinkusz AdrianMmarkos running team (POL)-151500:21:15
#16 161Acosta GonzaloMMenard Polska (POL)-161600:21:29
#17 17198Cholewiński ArturMSprint team (POL)-171700:21:29
#18 18136Sitek MariuszMPani (POL)-181800:21:39
#19 1935Furman TomaszMSłupsk (POL)-191900:21:53
#20 20114Osiński WojciechMSłupsk (POL)-202000:22:00
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2172Kuklińska-Nurkowska LucynaKUSB Lks Jantar Ustka (POL)1-100:22:11
#22 22113Oleszek JerzyMSzkoła Podoficerska MW (POL)-212100:22:15
#23 236Biegański ŁukaszMMS więcej niż OKNA (POL)-222200:22:16
#24 24118Panowicz MarcinMMON (POL)-232300:22:17
#25 2596Medwid MichałMBATALION OCHRONY BAZY W RED-242400:22:18
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !265Karolak AniaKSiemianice (POL)2-200:22:19
#27 27146Straszak KamilMŁosoś T.E.A.M (POL)-252500:22:20
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 28119Pardej LilianaKBOchB (POL)3-300:22:30
#29 29108Nadolny PiotrMMS więcej niż OKNA (POL)-262600:22:31
#30 3086Machtyl ZygmuntMMS więcej niż OKNA (POL)-272700:22:33
#31 31163Tomczak DominikMNight Runners Słupsk (POL)-282800:22:38
#32 3230Dyś JarekMMarkos Running Team (POL)-292900:22:40
#33 33171Wierczyński KrzysztofMMS więcej niż OKNA, (POL)-303000:22:45
#34 3410Bogumiłow MarcinMNight Runners (POL)-313100:22:46
#35 35130Rosiak JacekM- (POL)-323200:22:48
#36 36127Protasewicz AndrzejMSławno (POL)-333300:22:56
#37 3791Majkowski KrzysztofMKaliop Poland (POL)-343400:22:59
#38 3871Kucharek MarcinMSTOPA SŁUPSK (POL)-353500:23:00
#39 39187Żylicz PawełMStopa Slupsk (POL)-363600:23:01
#40 4075Lemańska KatarzynaKUSB Ustka (POL)4-400:23:01
#41 4182Łakomski WojciechMŁakomscy na bieganie (POL)-373700:23:24
#42 4293Marciniak AnetaKŁakomscy na bieganie (POL)5-500:23:24
#43 43134Schon GrzegorzMOpole (POL)-383800:23:24
#44 44232Czyżykowski KrzysztofM24-01-1984 (POL)-393900:23:25
#45 45151Szaforz JolantaKOpole (POL)6-600:23:27
#46 46239Laszkiewicz PiotrMSycewice (POL)-404000:23:33
#47 47246Konwiński ZbigniewMSłupsk (POL)-414100:23:38
#48 48182Wyszomirski MarekMMS więcej niż OKNA (POL)-424200:23:42
#49 4959Kęsik AgnieszkaKŚwiat Płytek U Kryspina (POL)7-700:23:43
#50 5050Jankowski GrzegorzMŚwiat Płytek U Kryspina (POL)-434300:23:45
#51 51203Owczarczyk FilipMJezierzyce (POL)-444400:24:02
#52 5242Gregorczyk PiotrMSłupsk (POL)-454500:24:03
#53 53139Skoczyńska RenataKUSB Ustka (POL)8-800:24:06
#54 5436Garstka PiotrMMON (POL)-464600:24:13
#55 5576Lewandowska BeataKSTOPA SŁUPSK (POL)9-900:24:14
#56 56197Zduniak KarolMSłupsk (POL)-474700:24:15
#57 5728Dorosz ZuzannaKOtmuchów (POL)10-1000:24:18
#58 5880Litwin BarbaraKSTOPA Słupsk (POL)11-1100:24:24
#59 59160Szurgociński PawełMSłupsk (POL)-484800:24:25
#60 60169Wiatrzyk KrzysztofMDarłowo (POL)-494900:24:41
#61 61251Karaś RadosławMNight Runner Słupsk (POL)-505000:24:45
#62 62177Włodarczyk KrystianMBielawa (POL)-515100:24:53
#63 63209Domaros MarcinMBydlino (POL)-525200:24:55
#64 64221Bożek ŁukaszMMorpol (POL)-535300:24:57
#65 6547Holak KamilaKBBL Słupsk (POL)12-1200:24:58
#66 6644Grota MariuszMNeonet (POL)-545400:25:00
#67 67230Chalecki PawełM(POL)-555500:25:13
#68 68201Raczyński RomanMSłupsk (POL)-565600:25:15
#69 69157Szmigiero ArkadiuszMW.P.K. Słoń Team (POL)-575700:25:19
#70 7069Kubarko RobertMSłupsk (POL)-585800:25:34
#71 71233Walińska AgnieszkaKSłupsk (POL)13-1300:25:36
#72 7221Chyba BartłomiejMMorska Jednostka Rakietowa (POL-595900:25:37
#73 73148Strzembowicz MariuszMVacu Activ Gym Łosino (POL)-606000:25:58
#74 7454Kaczmarek MartaKSławno (POL)14-1400:25:59
#75 75249Chmiel PiotrMWłynkówko (POL)-616100:26:01
#76 76110Nosal PatrykMKrępa Słupska (POL)-626200:26:05
#77 77220Ziółkowska MonikaKMorpol (POL)15-1500:26:07
#78 78212Zielkowski DawidMSłupsk (POL)-636300:26:07
#79 79126Potocki HubertMMS więcej niż OKNA (POL)-646400:26:14
#80 8043Grochowski HenrykMSłupsk (POL)-656500:26:15
#81 81133Rzęsicki GrzegorzMWrocław (POL)-666600:26:15
#82 824Bancewicz RadosławMSalon Kosmetyczny Diament (POL)-676700:26:17
#83 83222Mułyk KrzysztofMSłupsk (POL)-686800:26:18
#84 84174Wilczyński PiotrMJezierzyce (POL)-696900:26:19
#85 85223Miara PawełMSłupsk (POL)-707000:26:24
#86 86195Rocławski GrzegorzMGrand Lubicz Team (POL)-717100:26:33
#87 8788Majer MaciejMSławno (POL)-727200:26:34
#88 8848Holak MonikaKBbL Słupsk (POL)16-1600:26:35
#89 89252Woś PrzemysławM(POL)-737300:26:37
#90 9020Chabros KatarzynaKVacu Activ Łosino (POL)17-1700:26:40
#91 9119Chabros DamianMSiemianice (POL)-747400:26:40
#92 92135Siecinska EmiliaKUSB USTKA (POL)18-1800:26:43
#93 93102Motykowska KseniaKSławno (POL)19-1900:26:45
#94 9432Firlong MaciejMMarkos Running Team (POL)-757500:26:56
#95 959Błencki PiotrMNightrunners Słupsk (POL)-767600:26:57
#96 96153Szczygieł PatrykMOpole (POL)-777700:27:01
#97 97207Piwowarski KrzysztofMSłupsk (POL)-787800:27:13
#98 98128Rakowska KatarzynaKW.p.k Słoń Team Ustka (POL)20-2000:27:13
#99 9977Lewandowska SylwiaKŚwiat Płytek u Kryspina (POL)21-2100:27:15
#100 10060Kisiel JustynaKVacu Activ Gym (POL)22-2200:27:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności