Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Charytatywny Bieg z Nadzieją

Wyniki - 9 czerwca 2018, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
K
M
-
#1 4243Kurkul PrzemekM(POL)-4400:19:21
#2 67230Chalecki PawełM(POL)-555500:25:13
#3 89252Woś PrzemysławM(POL)-737300:26:37
#4 35130Rosiak JacekM- (POL)-323200:22:48
#5 44232Czyżykowski KrzysztofM24-01-1984 (POL)-393900:23:25
#6 126218Powarzyński DanielMAkademia Marynarki Wojennej (P-929200:29:20
#7 130186Żukowska JuliaKAml (POL)37-3700:29:38
#8 131106Murawski RafałMAŚNAEBAEM (POL)-949400:29:44
#9 2596Medwid MichałMBATALION OCHRONY BAZY W RED-242400:22:18
#10 212214Czubak MagdalenaKBBL Słupsk (POL)93-9300:38:19
#11 6547Holak KamilaKBBL Słupsk (POL)12-1200:24:58
#12 8848Holak MonikaKBbL Słupsk (POL)16-1600:26:35
#13 133193Nakonieczna RenataKBBL Słupsk (POL)39-3900:29:47
#14 134194Klimczak AgnieszkaKBBL Słupsk (POL)40-4000:29:47
#15 62177Włodarczyk KrystianMBielawa (POL)-515100:24:53
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 28119Pardej LilianaKBOchB (POL)3-300:22:30
#17 63209Domaros MarcinMBydlino (POL)-525200:24:55
#18 15345Gruszczyński ArielMCzfurka (POL)-10110100:31:05
#19 127217Jakubowska AleksandraKDaniel Team (POL)35-3500:29:20
#20 150112Okrój SylwiaKDarżyno (POL)50-5000:31:00
#21 60169Wiatrzyk KrzysztofMDarłowo (POL)-494900:24:41
#22 156219Pawłowski MarcinMDecathlon Słupsk (POL)-10310300:31:11
#23 203156Szlachetka ZofiaKDecathlon Słupsk (POL)87-8700:36:49
#24 204155Szlachetka PiotrMDecathlon Słupsk (POL)-11711700:36:49
#25 22015Budzik AdrianaKDrzewniak (POL)101-10100:45:57
#26 161215Godek JanMDrzewniak (POL)-10510500:31:31
#27 190147Strzelbicki DominikMDrzewniak (POL)-11311300:34:32
#28 17479Liszewski LeonardMFundacja Nadzieja (POL)-11011000:32:16
#29 11625Czech RomanMGOCH BYTÓW (POL)-888800:28:42
#30 512Bokacz PiotrMGolęcino (POL)-5500:19:32
#31 15413Bożek MateuszMGrand Lubicz (POL)-10210200:31:07
#32 86195Rocławski GrzegorzMGrand Lubicz Team (POL)-717100:26:33
#33 10511Bogusz MariettaKGrand Lubicz Team (POL)24-2400:27:39
#34 192170Wieliczko PatrycjaKGrand Lubicz Team (POL)78-7800:35:04
#35 195199Wiśniewska MonikaKGrand Lubicz Team (POL)80-8000:35:05
#36 196200Gierszewska BarbaraKGrand Lubicz Team (POL)81-8100:35:22
#37 197196Iskra JoannaKGrand Lubicz Team (POL)82-8200:35:22
#38 51203Owczarczyk FilipMJezierzyce (POL)-444400:24:02
#39 84174Wilczyński PiotrMJezierzyce (POL)-696900:26:19
#40 172115Owczarczyk MartaKJezierzyce (POL)63-6300:31:59
#41 188173Wierzbicki PrzemysławMJezierzyce (POL)-11211200:34:29
#42 189172Wierzbicka MagdalenaKJezierzyce (POL)77-7700:34:29
#43 3791Majkowski KrzysztofMKaliop Poland (POL)-343400:22:59
#44 19356Karwasz KrzysztofMKobylnica (POL)-11511500:35:04
#45 200226Boczkowska AgnieszkaKKobylnica (POL)85-8500:35:51
#46 14792Makowska MonikaKKoszalin (POL)48-4800:30:50
#47 10366Kot DanielMKOT TEAM (POL)-808000:27:34
#48 1912Adamiec KamilMKołczygłowy (POL)-11411400:34:37
#49 76110Nosal PatrykMKrępa Słupska (POL)-626200:26:05
#50 14383Łukaczyk SylwiaKKruszyna (POL)45-4500:30:30
#51 114178Wojtkowiak KarolMKW TEAM (POL)-878700:28:36
#52 194122Piekarska AnetaKKwakowo (POL)79-7900:35:04
#53 136138Skierka GrzegorzMKwasowo (POL)-959500:29:59
#54 213231Gromulska EwaKLębork (POL)94-9400:38:19
#55 120248White MariuszMM&S Więcej niz Okna (POL)-909000:29:03
#56 752Jęcek KrzysztofMMarkos Running Team (POL)-7700:19:52
#57 14145Stępniewski MarcinMMarkos Running Team (POL)-141400:21:07
#58 1561Klinkusz AdrianMmarkos running team (POL)-151500:21:15
#59 3230Dyś JarekMMarkos Running Team (POL)-292900:22:40
#60 9432Firlong MaciejMMarkos Running Team (POL)-757500:26:56
#61 161Acosta GonzaloMMenard Polska (POL)-161600:21:29
#62 15997Meger AnitaKMenard Polska (POL)55-5500:31:21
#63 171183Zachara-Breza MartaKMenard Polska (POL)62-6200:31:56
#64 10181Wolski MichałMMenard Polska/Wolscy Brothers T-101000:20:20
#65 132180Wolska MartaKMenard Polska/Wolscy Brothers T38-3800:29:44
#66 17563Konkel JoannaKMKS "Święc" Sławno (POL)65-6500:32:18
#67 24118Panowicz MarcinMMON (POL)-232300:22:17
#68 5436Garstka PiotrMMON (POL)-464600:24:13
#69 64221Bożek ŁukaszMMorpol (POL)-535300:24:57
#70 77220Ziółkowska MonikaKMorpol (POL)15-1500:26:07
#71 148234Żarna PatrykMMorpol (POL)-10010000:30:59
#72 201205Ryng KamilaKMorpol (POL)86-8600:36:42
#73 7221Chyba BartłomiejMMorska Jednostka Rakietowa (POL-595900:25:37
#74 11787Madej KrzysztofMMróweczki (POL)-898900:28:48
#75 236Biegański ŁukaszMMS więcej niż OKNA (POL)-222200:22:16
#76 29108Nadolny PiotrMMS więcej niż OKNA (POL)-262600:22:31
#77 3086Machtyl ZygmuntMMS więcej niż OKNA (POL)-272700:22:33
#78 48182Wyszomirski MarekMMS więcej niż OKNA (POL)-424200:23:42
#79 79126Potocki HubertMMS więcej niż OKNA (POL)-646400:26:14
#80 123132Rychert MichałMMS więcej niż OKNA (POL)-919100:29:08
#81 169125Potocka KingaKMS więcej niż OKNA (POL)61-6100:31:40
#82 33171Wierczyński KrzysztofMMS więcej niż OKNA, (POL)-303000:22:45
#83 6644Grota MariuszMNeonet (POL)-545400:25:00
#84 12129Rogoza MateuszMNiezrzeszony (POL)-121200:20:56
#85 61251Karaś RadosławMNight Runner Słupsk (POL)-505000:24:45
#86 144229Felska KatarzynaKNight Runner Słupsk (POL)46-4600:30:31
#87 18317Całka AnetaKNight Runner Słupsk (POL)72-7200:33:38
#88 20581Lubińska LilianaKNight Runners (POL)88-8800:37:28
#89 3410Bogumiłow MarcinMNight Runners (POL)-313100:22:46
#90 157210Mielczarek MateuszMNight runners slupsk (POL)-10410400:31:20
#91 31163Tomczak DominikMNight Runners Słupsk (POL)-282800:22:38
#92 10951Jaskólski PiotrMNIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)-848400:28:16
#93 18418Całka MagdalenaKNight Runners Słupsk (POL)73-7300:33:38
#94 959Błencki PiotrMNightrunners Słupsk (POL)-767600:26:57
#95 43134Schon GrzegorzMOpole (POL)-383800:23:24
#96 45151Szaforz JolantaKOpole (POL)6-600:23:27
#97 96153Szczygieł PatrykMOpole (POL)-777700:27:01
#98 5728Dorosz ZuzannaKOtmuchów (POL)10-1000:24:18
#99 18136Sitek MariuszMPani (POL)-181800:21:39
#100 9242Kurkul JanMPAŁÓWKO (POL)-9900:19:54

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności