Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Charytatywny Bieg z Nadzieją

Wyniki - 9 czerwca 2018, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
K
M
-
#1 161Acosta GonzaloMMenard Polska (POL)-161600:21:29
#2 1912Adamiec KamilMKołczygłowy (POL)-11411400:34:37
#3 824Bancewicz RadosławMSalon Kosmetyczny Diament (POL)-676700:26:17
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !265Karolak AniaKSiemianice (POL)2-200:22:19
#5 236Biegański ŁukaszMMS więcej niż OKNA (POL)-222200:22:16
#6 1557Bieniek DorotaKSłupsk (POL)53-5300:31:10
#7 1248Bijok MałgorzataKVacuActivGYM (POL)33-3300:29:18
#8 959Błencki PiotrMNightrunners Słupsk (POL)-767600:26:57
#9 3410Bogumiłow MarcinMNight Runners (POL)-313100:22:46
#10 10511Bogusz MariettaKGrand Lubicz Team (POL)24-2400:27:39
#11 512Bokacz PiotrMGolęcino (POL)-5500:19:32
#12 15413Bożek MateuszMGrand Lubicz (POL)-10210200:31:07
#13 13514Brodacka KatarzynaKSłupsk (POL)41-4100:29:58
#14 22015Budzik AdrianaKDrzewniak (POL)101-10100:45:57
#15 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !216Burzyński AleksanderMStopa Słupsk (POL)-2200:17:52
#16 18317Całka AnetaKNight Runner Słupsk (POL)72-7200:33:38
#17 18418Całka MagdalenaKNight Runners Słupsk (POL)73-7300:33:38
#18 9119Chabros DamianMSiemianice (POL)-747400:26:40
#19 9020Chabros KatarzynaKVacu Activ Łosino (POL)17-1700:26:40
#20 7221Chyba BartłomiejMMorska Jednostka Rakietowa (POL-595900:25:37
#21 12823Czajka MaciejMSłupsk (POL)-939300:29:24
#22 16624Czarny AleksandraKSłupsk (POL)59-5900:31:36
#23 11625Czech RomanMGOCH BYTÓW (POL)-888800:28:42
#24 14227Deliga SzymonMSłupsk (POL)-989800:30:28
#25 5728Dorosz ZuzannaKOtmuchów (POL)10-1000:24:18
#26 3230Dyś JarekMMarkos Running Team (POL)-292900:22:40
#27 15231Ejsmont BarbaraKSłupsk (POL)52-5200:31:03
#28 9432Firlong MaciejMMarkos Running Team (POL)-757500:26:56
#29 13733Fruba AndrzejMRedzikowo (POL)-969600:30:07
#30 15134Fruba KarinaKSTOPA Słupsk (POL)51-5100:31:00
#31 1935Furman TomaszMSłupsk (POL)-191900:21:53
#32 5436Garstka PiotrMMON (POL)-464600:24:13
#33 17338Gierszyńska IzabelaKSłupsk (POL)64-6400:32:03
#34 18239Gołgowska TamaraKSiemianice (POL)71-7100:33:18
#35 11941Grabowska KingaKSlupsk (POL)30-3000:29:00
#36 5242Gregorczyk PiotrMSłupsk (POL)-454500:24:03
#37 8043Grochowski HenrykMSłupsk (POL)-656500:26:15
#38 6644Grota MariuszMNeonet (POL)-545400:25:00
#39 15345Gruszczyński ArielMCzfurka (POL)-10110100:31:05
#40 14046Hendel MagdaKSzczawnica (POL)43-4300:30:26
#41 6547Holak KamilaKBBL Słupsk (POL)12-1200:24:58
#42 8848Holak MonikaKBbL Słupsk (POL)16-1600:26:35
#43 5050Jankowski GrzegorzMŚwiat Płytek U Kryspina (POL)-434300:23:45
#44 10951Jaskólski PiotrMNIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)-848400:28:16
#45 752Jęcek KrzysztofMMarkos Running Team (POL)-7700:19:52
#46 11853Jerzewska JoannaKVacu Activ Gym (POL)29-2900:28:53
#47 7454Kaczmarek MartaKSławno (POL)14-1400:25:59
#48 13855Kania AleksandraKPieńkowo (POL)42-4200:30:16
#49 19356Karwasz KrzysztofMKobylnica (POL)-11511500:35:04
#50 16057Kasińska KarolinaKSłupsk (POL)56-5600:31:24
#51 17758Kasińska MariolaKSłupsk (PCN)67-6700:32:58
#52 4959Kęsik AgnieszkaKŚwiat Płytek U Kryspina (POL)7-700:23:43
#53 10060Kisiel JustynaKVacu Activ Gym (POL)22-2200:27:26
#54 1561Klinkusz AdrianMmarkos running team (POL)-151500:21:15
#55 17563Konkel JoannaKMKS "Święc" Sławno (POL)65-6500:32:18
#56 19965Kosińska JustynaKVacu Activ Gym (POL)84-8400:35:51
#57 10366Kot DanielMKOT TEAM (POL)-808000:27:34
#58 10167Kowalski KrzysztofMStopa-Słupsk (POL)-797900:27:27
#59 11168Koziminska-Wróbel AgnieszkaKSłupsk (POL)26-2600:28:19
#60 7069Kubarko RobertMSłupsk (POL)-585800:25:34
#61 16770Kubicka MartaKVacuactivgim Łosino (POL)60-6000:31:36
#62 3871Kucharek MarcinMSTOPA SŁUPSK (POL)-353500:23:00
#63 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2172Kuklińska-Nurkowska LucynaKUSB Lks Jantar Ustka (POL)1-100:22:11
#64 12973Kulawska DominikaKSłupsk (POL)36-3600:29:35
#65 20974Kurzedlak JadwigaKVacu Activ GYM (POL)91-9100:37:37
#66 4075Lemańska KatarzynaKUSB Ustka (POL)4-400:23:01
#67 5576Lewandowska BeataKSTOPA SŁUPSK (POL)9-900:24:14
#68 9977Lewandowska SylwiaKŚwiat Płytek u Kryspina (POL)21-2100:27:15
#69 14678Lewandowski AdamMW.p.k Słoń Team Ustka (POL)-999900:30:35
#70 17479Liszewski LeonardMFundacja Nadzieja (POL)-11011000:32:16
#71 5880Litwin BarbaraKSTOPA Słupsk (POL)11-1100:24:24
#72 20581Lubińska LilianaKNight Runners (POL)88-8800:37:28
#73 4182Łakomski WojciechMŁakomscy na bieganie (POL)-373700:23:24
#74 14383Łukaczyk SylwiaKKruszyna (POL)45-4500:30:30
#75 3086Machtyl ZygmuntMMS więcej niż OKNA (POL)-272700:22:33
#76 11787Madej KrzysztofMMróweczki (POL)-898900:28:48
#77 8788Majer MaciejMSławno (POL)-727200:26:34
#78 10289Majer TeresaKSławno (POL)23-2300:27:33
#79 18590Majkowska MagdalenaKSłupsk (POL)74-7400:34:12
#80 3791Majkowski KrzysztofMKaliop Poland (POL)-343400:22:59
#81 14792Makowska MonikaKKoszalin (POL)48-4800:30:50
#82 4293Marciniak AnetaKŁakomscy na bieganie (POL)5-500:23:24
#83 16895Mazur TomaszMVacu Activ Gym (POL)-10810800:31:37
#84 2596Medwid MichałMBATALION OCHRONY BAZY W RED-242400:22:18
#85 15997Meger AnitaKMenard Polska (POL)55-5500:31:21
#86 13998Minko BartekMSłupsk (POL)-979700:30:16
#87 149100Młynarczyk OlgaKPotęgowo (POL)49-4900:31:00
#88 164101Motowidło-Zawadzka IzabellaKSłupsk (POL)58-5800:31:35
#89 93102Motykowska KseniaKSławno (POL)19-1900:26:45
#90 125103Mrozik JoannaKSłupsk (POL)34-3400:29:19
#91 219104Mułyk MarlenaKSłupsk (POL)100-10000:42:13
#92 131106Murawski RafałMAŚNAEBAEM (POL)-949400:29:44
#93 29108Nadolny PiotrMMS więcej niż OKNA (POL)-262600:22:31
#94 76110Nosal PatrykMKrępa Słupska (POL)-626200:26:05
#95 145111Nowak AgnieszkaKVacu Activ Gym (POL)47-4700:30:33
#96 150112Okrój SylwiaKDarżyno (POL)50-5000:31:00
#97 22113Oleszek JerzyMSzkoła Podoficerska MW (POL)-212100:22:15
#98 20114Osiński WojciechMSłupsk (POL)-202000:22:00
#99 172115Owczarczyk MartaKJezierzyce (POL)63-6300:31:59
#100 141116Ożóg AgataKSłupsk (POL)44-4400:30:27

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności