Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Charytatywny Bieg z Nadzieją

Wyniki - 9 czerwca 2018, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1190Piotraschke PawełMSzkoła Policji Słupsk (POL)-1100:17:01
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3117Pacholczyk KrzysztofMSłupsk (POL)-3300:18:07
#3 4243Kurkul PrzemekM(POL)-4400:19:21
#4 512Bokacz PiotrMGolęcino (POL)-5500:19:32
#5 6166Walczak PawełMSłupsk (POL)-6600:19:35
#6 752Jęcek KrzysztofMMarkos Running Team (POL)-7700:19:52
#7 8211Wegner PrzemysławMUstka (POL)-8800:19:53
#8 9242Kurkul JanMPAŁÓWKO (POL)-9900:19:54
#9 10181Wolski MichałMMenard Polska/Wolscy Brothers T-101000:20:20
#10 11202Moroń JarosławMUsb Ustka (POL)-111100:20:25
#11 12129Rogoza MateuszMNiezrzeszony (POL)-121200:20:56
#12 14145Stępniewski MarcinMMarkos Running Team (POL)-141400:21:07
#13 1561Klinkusz AdrianMmarkos running team (POL)-151500:21:15
#14 161Acosta GonzaloMMenard Polska (POL)-161600:21:29
#15 17198Cholewiński ArturMSprint team (POL)-171700:21:29
#16 18136Sitek MariuszMPani (POL)-181800:21:39
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2172Kuklińska-Nurkowska LucynaKUSB Lks Jantar Ustka (POL)1-100:22:11
#18 22113Oleszek JerzyMSzkoła Podoficerska MW (POL)-212100:22:15
#19 236Biegański ŁukaszMMS więcej niż OKNA (POL)-222200:22:16
#20 24118Panowicz MarcinMMON (POL)-232300:22:17
#21 2596Medwid MichałMBATALION OCHRONY BAZY W RED-242400:22:18
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !265Karolak AniaKSiemianice (POL)2-200:22:19
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 28119Pardej LilianaKBOchB (POL)3-300:22:30
#24 29108Nadolny PiotrMMS więcej niż OKNA (POL)-262600:22:31
#25 3086Machtyl ZygmuntMMS więcej niż OKNA (POL)-272700:22:33
#26 31163Tomczak DominikMNight Runners Słupsk (POL)-282800:22:38
#27 3230Dyś JarekMMarkos Running Team (POL)-292900:22:40
#28 33171Wierczyński KrzysztofMMS więcej niż OKNA, (POL)-303000:22:45
#29 3410Bogumiłow MarcinMNight Runners (POL)-313100:22:46
#30 35130Rosiak JacekM- (POL)-323200:22:48
#31 36127Protasewicz AndrzejMSławno (POL)-333300:22:56
#32 3791Majkowski KrzysztofMKaliop Poland (POL)-343400:22:59
#33 4075Lemańska KatarzynaKUSB Ustka (POL)4-400:23:01
#34 4182Łakomski WojciechMŁakomscy na bieganie (POL)-373700:23:24
#35 4293Marciniak AnetaKŁakomscy na bieganie (POL)5-500:23:24
#36 43134Schon GrzegorzMOpole (POL)-383800:23:24
#37 44232Czyżykowski KrzysztofM24-01-1984 (POL)-393900:23:25
#38 45151Szaforz JolantaKOpole (POL)6-600:23:27
#39 46239Laszkiewicz PiotrMSycewice (POL)-404000:23:33
#40 47246Konwiński ZbigniewMSłupsk (POL)-414100:23:38
#41 48182Wyszomirski MarekMMS więcej niż OKNA (POL)-424200:23:42
#42 4959Kęsik AgnieszkaKŚwiat Płytek U Kryspina (POL)7-700:23:43
#43 5050Jankowski GrzegorzMŚwiat Płytek U Kryspina (POL)-434300:23:45
#44 51203Owczarczyk FilipMJezierzyce (POL)-444400:24:02
#45 5242Gregorczyk PiotrMSłupsk (POL)-454500:24:03
#46 53139Skoczyńska RenataKUSB Ustka (POL)8-800:24:06
#47 5436Garstka PiotrMMON (POL)-464600:24:13
#48 56197Zduniak KarolMSłupsk (POL)-474700:24:15
#49 5728Dorosz ZuzannaKOtmuchów (POL)10-1000:24:18
#50 5880Litwin BarbaraKSTOPA Słupsk (POL)11-1100:24:24
#51 59160Szurgociński PawełMSłupsk (POL)-484800:24:25
#52 60169Wiatrzyk KrzysztofMDarłowo (POL)-494900:24:41
#53 61251Karaś RadosławMNight Runner Słupsk (POL)-505000:24:45
#54 62177Włodarczyk KrystianMBielawa (POL)-515100:24:53
#55 63209Domaros MarcinMBydlino (POL)-525200:24:55
#56 64221Bożek ŁukaszMMorpol (POL)-535300:24:57
#57 6547Holak KamilaKBBL Słupsk (POL)12-1200:24:58
#58 6644Grota MariuszMNeonet (POL)-545400:25:00
#59 67230Chalecki PawełM(POL)-555500:25:13
#60 68201Raczyński RomanMSłupsk (POL)-565600:25:15
#61 7069Kubarko RobertMSłupsk (POL)-585800:25:34
#62 71233Walińska AgnieszkaKSłupsk (POL)13-1300:25:36
#63 7221Chyba BartłomiejMMorska Jednostka Rakietowa (POL-595900:25:37
#64 73148Strzembowicz MariuszMVacu Activ Gym Łosino (POL)-606000:25:58
#65 7454Kaczmarek MartaKSławno (POL)14-1400:25:59
#66 75249Chmiel PiotrMWłynkówko (POL)-616100:26:01
#67 76110Nosal PatrykMKrępa Słupska (POL)-626200:26:05
#68 77220Ziółkowska MonikaKMorpol (POL)15-1500:26:07
#69 78212Zielkowski DawidMSłupsk (POL)-636300:26:07
#70 79126Potocki HubertMMS więcej niż OKNA (POL)-646400:26:14
#71 8043Grochowski HenrykMSłupsk (POL)-656500:26:15
#72 81133Rzęsicki GrzegorzMWrocław (POL)-666600:26:15
#73 824Bancewicz RadosławMSalon Kosmetyczny Diament (POL)-676700:26:17
#74 83222Mułyk KrzysztofMSłupsk (POL)-686800:26:18
#75 84174Wilczyński PiotrMJezierzyce (POL)-696900:26:19
#76 85223Miara PawełMSłupsk (POL)-707000:26:24
#77 86195Rocławski GrzegorzMGrand Lubicz Team (POL)-717100:26:33
#78 8788Majer MaciejMSławno (POL)-727200:26:34
#79 8848Holak MonikaKBbL Słupsk (POL)16-1600:26:35
#80 89252Woś PrzemysławM(POL)-737300:26:37
#81 9020Chabros KatarzynaKVacu Activ Łosino (POL)17-1700:26:40
#82 9119Chabros DamianMSiemianice (POL)-747400:26:40
#83 92135Siecinska EmiliaKUSB USTKA (POL)18-1800:26:43
#84 93102Motykowska KseniaKSławno (POL)19-1900:26:45
#85 9432Firlong MaciejMMarkos Running Team (POL)-757500:26:56
#86 959Błencki PiotrMNightrunners Słupsk (POL)-767600:26:57
#87 96153Szczygieł PatrykMOpole (POL)-777700:27:01
#88 97207Piwowarski KrzysztofMSłupsk (POL)-787800:27:13
#89 98128Rakowska KatarzynaKW.p.k Słoń Team Ustka (POL)20-2000:27:13
#90 9977Lewandowska SylwiaKŚwiat Płytek u Kryspina (POL)21-2100:27:15
#91 10060Kisiel JustynaKVacu Activ Gym (POL)22-2200:27:26
#92 10167Kowalski KrzysztofMStopa-Słupsk (POL)-797900:27:27
#93 10289Majer TeresaKSławno (POL)23-2300:27:33
#94 10366Kot DanielMKOT TEAM (POL)-808000:27:34
#95 104154Szewczuk AndrzejMStopa Slupsk (POL)-818100:27:38
#96 10511Bogusz MariettaKGrand Lubicz Team (POL)24-2400:27:39
#97 106228Wartacz JarosławMZabiegany Morpol (POL)-828200:27:39
#98 107161Szybilska MartynaKSłupsk (POL)25-2500:27:54
#99 108206Helinski JakubMSłupsk (POL)-838300:28:03
#100 10951Jaskólski PiotrMNIGHT RUNNERS SŁUPSK (POL)-848400:28:16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności