Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

11. Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły

Wyniki - 9 czerwca 2018, Zakopane

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
-
#1 8752Szapar Przemyslaw80-1977Masters-M23POL81-35204:28:3001:27:2200:08:23
#2 2233Wiśniewski Piotr21-1983Senior-M17POLTeam Dynafit / Tuttu.plBędzin03:45:3800:44:3000:07:03
#3 124239Baskurzynski Mariusz113-1973Masters-M37POLBiała Podlaska04:42:1901:41:1100:08:49
#4 4172Klisz Paweł37-1992Senior-M30POLHit The TrailBielsko Biała03:56:0400:54:5600:07:22
#5 251193Badura Wojtek215-1967WeteranI-M10POLzielona trafff ka i biały puuuchbielsko-biała05:47:4302:46:3400:10:51
#6 262237Wesołowski Marcin224-1970Masters-M88POLWyznaw cy Końca Sezonu Biegow egoBielsko-Biała05:54:0502:52:5700:11:03
#7 27241Skrzyp Marek25-1988Senior-M21POLByledobiec Anin/ Nutrend TeamBielsko-BIAŁA03:48:5000:47:4200:07:09
#8 144205Bartków Dominik130-1984Senior-M82POLREBELLION of FREE RUNNERSBielsko-biała04:49:3401:48:2600:09:02
#9 162297Czapiewski Darek147-1986Senior-M95POLPrzenosimy góryBieruń05:01:0001:59:5200:09:24
#10 125298Kiec Mateusz114-1994Senior-M75POLPrzenosimy GóryBieruń04:42:5201:41:4400:08:50
#11 182317Mikulski Michał162-1984Senior-M103POLGremiBochnia05:07:2002:06:1200:09:36
#12 246316Markowska-Mikulska Halina-351983Senior-K26POLGremiBochnia05:45:4902:44:4100:10:48
#13 23575Gembara Jan202-1993Senior-M118CZEBohumín05:37:5302:36:4500:10:33
#14 138325Figura Anna-131990Senior-K11POLDynafit Team KW ZakopaneBrzegi04:47:2801:46:1900:08:59
#15 39190Kordecki Łukasz35-1978Masters-M6POLWCHSZTBrzesko03:55:0600:53:5700:07:20
#16 122245Rybarz Witold111-1971Masters-M36POLTeam for ever-yBrzeszcze04:42:1401:41:0500:08:49
#17 192200Marczak Sławomir170-1986Senior-M106POLKlub Biegacza DHLBrzeźce05:18:1202:17:0300:09:56
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 167273Kierczyńska Wioletta-171976Masters-K3POLBiegnę, ż eby Bartek mógł biegaćBrzeziny05:01:5102:00:4300:09:25
#19 260294Pluta Sebastian222-1977Masters-M87POLDzikie MustangiBrzeźnica05:52:1202:51:0300:11:00
#20 210312Zawadzki Wiesław183-1973Masters-M65POLZAKOSBrzoskwinia05:26:4002:25:3200:10:12
#21 231122Łakomy Waldemar200-1959WeteranI-M8POLBukowski Klub BiegaczaBuk05:35:5502:34:4700:10:29
#22 25029Łukasik Michał214-1985Senior-M121POLVELOBIKEBusko-Zdroj05:47:2302:46:1400:10:51
#23 146254Miszczyk Roman132-1970Masters-M46POLAktywne BeskidyBystra04:49:5701:48:4900:09:03
#24 168228Mikołajczyk Bartłomiej151-1983Senior-M98POLTG SOKÓŁ ZAKOPANEBytom05:02:0002:00:5100:09:26
#25 60255Trznadel Maciej55-1972Masters-M11POLSPLA Tychy / KS KandaharBytom04:11:2201:10:1400:07:51
#26 207257Rafał Broll181-1974Masters-M63POLChorzów05:25:4702:24:3900:10:10
#27 51124Horzela Błażej47-1989Senior-M37POLBeta-TransChorzów04:04:3801:03:3000:07:38
#28 79262Wojciechowski Przemysław74-1984Senior-M53POLChampionMan TeamCzempiń04:25:3301:24:2500:08:17
#29 101278Stanuchiewicz Oskar92-1977Masters-M27POLCZĘSTOCHOWA04:35:4901:34:4100:08:37
#30 25212Szcześ Niewski Miłosz23-1989Senior-M19POLSalco Garmin TeamDąbcze03:47:4000:46:3200:07:06
#31 23274Grzyb Karolina-321986Senior-K24POLDąbrowa Górnicza05:36:3902:35:3100:10:31
#32 127118Jakubiec Radosław116-1977Masters-M38POLDąbrowa Górnicza04:44:1901:43:1000:08:53
#33 174303Dziadosz Jerzy155-1969Masters-M53POLOneManTeamDębica05:03:4702:02:3900:09:29
#34 22196Michoń Krystian193-1990Senior-M113POLDębica05:32:4602:31:3800:10:23
#35 63290Florek Sebastian58-1984Senior-M45POLNORAFSPORTGaboń04:13:2301:12:1500:07:55
#36 23077Wróblewski Sylwester199-1978Masters-M75POLLOTOS Runing TeamGdańsk05:34:5802:33:4900:10:28
#37 15171Grochowski Marek15-1970Masters-M4POLT.G. Sokół ZakopaneGdańsk03:34:1800:33:0900:06:41
#38 109172Krzyżak Jakub100-1983Senior-M70POLXTRAINER SALOMONGdynia04:36:4701:35:3800:08:38
#39 89258Bieniecka Anna-81979Senior-K7POLotk rzeźnikGliwice04:29:5401:28:4600:08:26
#40 18280Nikiel Szymon18-1990Senior-M14POLGodziszka03:37:3800:36:3000:06:48
#41 163270Niszczot Dariusz148-1992Senior-M96POLGorlice05:01:1502:00:0700:09:24
#42 36263Kujawski Bartosz33-1992Senior-M27POLGrupetto GorliceGorlice03:54:0500:52:5700:07:18
#43 5970Suski Marcin54-1985Senior-M43POLLepiej BiegaćGorlice04:10:1201:09:0300:07:49
#44 191213Marcinkowski Przemysław169-1975Masters-M58POLPROTON Gosty ń/LeszNo Limits RunnersGostyń05:17:5102:16:4300:09:55
#45 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !228320Piatrouskaya Hanna-311961WeteranI-K1BLRrun4fun.byGrodno05:34:5202:33:4400:10:27
#46 213224Gąsiorek Paweł186-1974Masters-M68POL9 DywersyjnaJabłonna05:27:5102:26:4300:10:14
#47 96304Kawalec Krzysztof87-1981Senior-M61POLJabłonna04:33:5801:32:5000:08:33
#48 5046Topolski Marcin46-1976Masters-M9POLBKB Victoria BrzeskoJadowniki04:02:5601:01:4800:07:35
#49 14880Łukasik Andrzej134-1986Senior-M85POLSportkonsulting TeamJanów Lubelski04:51:5301:50:4500:09:07
#50 76173Żyrek Adam71-1969Masters-M20POLKS Halny ę gierska GórkaJasło04:24:1701:23:0800:08:15
#51 70323Kalita Arek65-1973Masters-M16POLKAMAKJaworze04:19:1101:18:0300:08:05
#52 19694Krzysztoń Eliza-241978Masters-K5POLAMBITNI AMATORZYJaworznik05:20:4202:19:3400:10:01
#53 113157Krzysztoń Tomasz103-1978Masters-M32POLAMBITNI AMATORZYJaworznik04:38:5201:37:4400:08:42
#54 43150Hetman Radosław39-1981Senior-M32POLGrupa NomaxJaworzno03:58:0600:56:5800:07:26
#55 7353Lechowicz Łukasz68-1982Senior-M49POLLech-Pol 4x4 TeamJędrzejów04:21:5201:20:4400:08:11
#56 177184Matyjasek Paulina-201987Senior-K17POLCTSJózefów05:05:3602:04:2800:09:33
#57 199208Bukowski Piotr175-1973Masters-M61POLsaint-gobain squadJózefów05:22:2902:21:2100:10:04
#58 112284Białożyt Krzysztof102-1971Masters-M31POLKamesznica04:38:2301:37:1500:08:41
#59 183101Heneczkowska Anna-211993Senior-K18POLKalenji by DecathlonKamionki05:07:2802:06:2000:09:36
#60 216236Morcinek Marcin189-1978Masters-M70POLBluszczaKatowice05:29:1302:28:0500:10:17
#61 222230Zietek Sebastian194-1975Masters-M73POLKatowice05:32:4602:31:3800:10:23
#62 57145Knap Mateusz52-1996Senior-M42POLTeam Dynafit / Tuttu.plKatowice04:09:0201:07:5400:07:46
#63 66253Lubelski Łukasz61-1975Masters-M13POLT.G. Sokół ZakopaneKatowice04:15:0001:13:5200:07:58
#64 92247Słomiany Łukasz84-1985Senior-M58POLPIANA Z PYSKAKatowice04:30:4401:29:3600:08:27
#65 145180Lisak Wojciech131-1980Senior-M83POLKatowice04:49:5501:48:4700:09:03
#66 102143Zaczek Maciej93-1984Senior-M65POLCKBabcieKielce04:35:5601:34:4700:08:37
#67 212221Peplak Jarosław Szymon185-1978Masters-M67POLGameness KonstancinKonstancin-Jeziorna05:27:2702:26:1900:10:13
#68 14744Strobin Filip133-1983Senior-M84POLInstytut Matematyki PŁKonstantynów Łódzki04:51:4301:50:3500:09:06
#69 8338Wahl Daniel77-1977Masters-M22POLT.S. AKS ChorzówKościelisko04:27:2301:26:1400:08:21
#70 9313Frączysta Katarzyna-91988Senior-K8POLBUFF TEAM POLSKAKościelisko04:30:4901:29:4000:08:27
#71 181319Grześ Piotr161-1988Senior-M102POLGekonMTBKostrzyn05:07:1402:06:0600:09:36
#72 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !35144Sztefko Józef32-1965WeteranI-M1POLKozy03:53:3100:52:2200:07:17
#73 14031Nowacki Krzysztof127-1973Masters-M45POLNO NAME TEAMKoło04:47:5301:46:4400:08:59
#74 158256Nazimek Maciej143-1986Senior-M92POLR7Kraków04:57:4001:56:3200:09:18
#75 16459Piecuch Marcin149-1983Senior-M97POLLacho TeamKraków05:01:3102:00:2300:09:25
#76 165324Arter-Krzyż Ek Angelika-161986Senior-K14POLKraków05:01:3602:00:2800:09:25
#77 190329Śliwiński Paweł168-1985Senior-M105POLPoranny PatrolKraków05:17:4902:16:4000:09:55
#78 200176Opozda Arkadiusz176-1980Senior-M109POLCzarty KrakówKraków05:23:2302:22:1500:10:06
#79 203299Zielińska Beata-251978Masters-K6POLKraków05:24:0802:23:0000:10:07
#80 209306Lasyk Agnieszka-271983Senior-K20POLKraków05:26:4002:25:3200:10:12
#81 223313Marcinek Małgorzata-291991Senior-K22POLSklep BiegaczaKraków05:32:5602:31:4800:10:24
#82 227203Pytel Miłosz197-1979Senior-M115POLMMPowerKraków05:34:4102:33:3300:10:27
#83 10170Jura Rafał10-1987Senior-M7POLKMP KrakówKraków03:27:5200:26:4400:06:29
#84 14109Czuba Jarek14-1991Senior-M11POLAbove2000Kraków03:34:0300:32:5500:06:41
#85 2479Woźniak Michał22-1990Senior-M18POLDZIKI / sklepbiegacza.plKraków03:47:3100:46:2300:07:06
#86 31175Hajduk Piotr28-1987Senior-M24POLKraków03:51:0800:50:0000:07:13
#87 33268Michalik Adam30-1971Masters-M5POLKraków03:51:4900:50:4100:07:14
#88 34161Gawlik Sławek31-1984Senior-M26POLMarcinŚwiercTeamKraków03:52:5100:51:4300:07:16
#89 53198Kwiatkowska Kinga-51988Senior-K5POLKraków04:05:3001:04:2100:07:40
#90 6464Augustyński Sylwester59-1981Senior-M46POLLacho TeamKraków04:13:4601:12:3700:07:55
#91 65178Falkowski Krzysztof60-1981Senior-M47POLWoodward RunnersKraków04:14:0401:12:5600:07:56
#92 68106Pieniąż Ek Sławomir63-1978Masters-M14POLKraków04:16:1101:15:0300:08:00
#93 72246Buczyński Adam67-1975Masters-M18POLNon Stop TrailKraków04:19:5901:18:5000:08:07
#94 80136Grzyb Kazimierz75-1972Masters-M21POLLos Pantalones RojosKraków04:25:5401:24:4600:08:18
#95 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !81135Flaga Iwona-61977Masters-K1POLLos Pantalones RojosKraków04:26:4101:25:3300:08:20
#96 82265Pałkowski Jakub76-1994Senior-M54POLKraków04:26:4201:25:3400:08:20
#97 88240Schramm Rafał81-1988Senior-M57POLMarcinŚwiercTEAMKraków04:29:4701:28:3900:08:25
#98 99229Kuna Wojciech90-1989Senior-M63POLKraków04:35:1601:34:0800:08:36
#99 10686Uryga Jakub97-1981Senior-M69POLKingRunnerKraków04:36:1401:35:0500:08:37
#100 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !123202Muszyński Maciej112-1966WeteranI-M2POLMMPowerKraków04:42:1901:41:1100:08:49

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności