Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

11. Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły

Wyniki - 9 czerwca 2018, Zakopane

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
-
#1 150162Major Stefan135-1956WeteranII-M-POLBIEGAJ Z ŻARKAMIŻARKI04:53:0501:51:5700:09:09
#2 1844Behounek Leszek163-1959WeteranI-M4POLTG Sokół ZakopaneZakopane05:07:4202:06:3400:09:36
#3 20222Iwanicki Władysław178-1959WeteranI-M6POLLubelski Węgiel "Bogdanka"Łęczna05:24:0102:22:5200:10:07
#4 20542Jachymski Jacek180-1959WeteranI-M7POLInstytut Matematyki PŁŁódź05:24:2202:23:1300:10:08
#5 231122Łakomy Waldemar200-1959WeteranI-M8POLBukowski Klub BiegaczaBuk05:35:5502:34:4700:10:29
#6 186267Odolczyk Jerzy165-1961WeteranI-M5POL9 dywersyjnaWarszawa05:11:5102:10:4300:09:44
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !228320Piatrouskaya Hanna-311961WeteranI-K1BLRrun4fun.byGrodno05:34:5202:33:4400:10:27
#8 25814Pływaczyk Maciej220-1963WeteranI-M12POLteam pleszewPleszew05:50:0502:48:5700:10:56
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 126283Gierula Robert115-1964WeteranI-M3POLUBS Krakow Running TeamKrakow04:43:0101:41:5200:08:50
#10 257326Czapski Piotr219-1965WeteranI-M11POLWarszawa05:49:4502:48:3600:10:55
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !35144Sztefko Józef32-1965WeteranI-M1POLKozy03:53:3100:52:2200:07:17
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !123202Muszyński Maciej112-1966WeteranI-M2POLMMPowerKraków04:42:1901:41:1100:08:49
#13 244209Michalak Sławomir210-1967WeteranI-M9POLinzynier.eu nosi trailow e botkiPruszkow05:45:0002:43:5200:10:46
#14 251193Badura Wojtek215-1967WeteranI-M10POLzielona trafff ka i biały puuuchbielsko-biała05:47:4302:46:3400:10:51
#15 269153Skalski Tomasz229-1967WeteranI-M13POLScaniaWarszawa05:59:2802:58:1900:11:14
#16 174303Dziadosz Jerzy155-1969Masters-M53POLOneManTeamDębica05:03:4702:02:3900:09:29
#17 211272Tymicki Zbigniew184-1969Masters-M66POLENTRE.PL TeamWarszawa05:27:1602:26:0800:10:13
#18 26591Dąbrowski Zbigniew227-1969Masters-M90POLWołomin05:55:1602:54:0800:11:06
#19 76173Żyrek Adam71-1969Masters-M20POLKS Halny ę gierska GórkaJasło04:24:1701:23:0800:08:15
#20 206264Pisarek Renata-261970Masters-K7POLBiegiem przez ChybieKraków (Kraków-Krowodrza)05:24:5302:23:4400:10:09
#21 23748Skonecki Piotr204-1970Masters-M77POLTG Sokół ZakopaneZakopane05:42:1902:41:1100:10:41
#22 262237Wesołowski Marcin224-1970Masters-M88POLWyznaw cy Końca Sezonu Biegow egoBielsko-Biała05:54:0502:52:5700:11:03
#23 15171Grochowski Marek15-1970Masters-M4POLT.G. Sokół ZakopaneGdańsk03:34:1800:33:0900:06:41
#24 7112Zakrzewski Aleksander66-1970Masters-M17POLTotal ImmersionZgorzelec04:19:1401:18:0500:08:06
#25 107307Nyka Jan98-1970Masters-M28POLKingrunnerWarszawa04:36:2201:35:1400:08:38
#26 146254Miszczyk Roman132-1970Masters-M46POLAktywne BeskidyBystra04:49:5701:48:4900:09:03
#27 16116Kaźmierczak Rafał146-1971Masters-M48POLSzczecin05:00:3301:59:2400:09:23
#28 18927Dubowiecki Witek167-1971Masters-M57POLChata Biegacza K34 ZakopaneZakopane05:17:1402:16:0600:09:54
#29 220204Wruk Remigiusz192-1971Masters-M72POLBIEG OPOLSKIOpole05:30:5502:29:4700:10:20
#30 33268Michalik Adam30-1971Masters-M5POLKraków03:51:4900:50:4100:07:14
#31 112284Białożyt Krzysztof102-1971Masters-M31POLKamesznica04:38:2301:37:1500:08:41
#32 122245Rybarz Witold111-1971Masters-M36POLTeam for ever-yBrzeszcze04:42:1401:41:0500:08:49
#33 5866Kuczok Mirosław53-1972Masters-M10POLFORMA WODZISŁAW ŚLĄ SKI / Maratony PWodzisław Śląski04:09:0501:07:5700:07:47
#34 60255Trznadel Maciej55-1972Masters-M11POLSPLA Tychy / KS KandaharBytom04:11:2201:10:1400:07:51
#35 80136Grzyb Kazimierz75-1972Masters-M21POLLos Pantalones RojosKraków04:25:5401:24:4600:08:18
#36 108309Kubacz Norbert99-1972Masters-M29POLBiegam NaturalnieWarszawa04:36:2201:35:1400:08:38
#37 119227Kubin Ireneusz108-1972Masters-M34POLTG Sokół Zakopanezakopane04:41:1001:40:0100:08:47
#38 13718Kapuściński Zbigniew125-1972Masters-M43POLDynafit TeamSzczecin04:47:2401:46:1600:08:58
#39 18815Huryń Ewa-221973Masters-K4POLDynafit TeamSzczecin05:16:5702:15:4800:09:54
#40 199208Bukowski Piotr175-1973Masters-M61POLsaint-gobain squadJózefów05:22:2902:21:2100:10:04
#41 210312Zawadzki Wiesław183-1973Masters-M65POLZAKOSBrzoskwinia05:26:4002:25:3200:10:12
#42 6193Skrok Dariusz56-1973Masters-M12POLHardcore HolidaysNamysłów04:11:2801:10:2000:07:51
#43 70323Kalita Arek65-1973Masters-M16POLKAMAKJaworze04:19:1101:18:0300:08:05
#44 12128Waldon Krzysztof110-1973Masters-M35POLHRmax ŻoryŻory04:42:0701:40:5900:08:48
#45 124239Baskurzynski Mariusz113-1973Masters-M37POLBiała Podlaska04:42:1901:41:1100:08:49
#46 13657Dąbkowski Kamil124-1973Masters-M42POLMarcinŚwiercTEAMWarszawa04:47:0101:45:5300:08:58
#47 14031Nowacki Krzysztof127-1973Masters-M45POLNO NAME TEAMKoło04:47:5301:46:4400:08:59
#48 207257Rafał Broll181-1974Masters-M63POLChorzów05:25:4702:24:3900:10:10
#49 213224Gąsiorek Paweł186-1974Masters-M68POL9 DywersyjnaJabłonna05:27:5102:26:4300:10:14
#50 240223Kołodziejski Michał206-1974Masters-M79POLWarszawa05:42:3602:41:2800:10:42
#51 243133Braun Krzysztof209-1974Masters-M80POLWarszawa05:44:4902:43:4000:10:46
#52 24826Mitana Robert212-1974Masters-M82POLWOJOWNIKZAKOPANE05:46:3002:45:2200:10:49
#53 24985Gil Wojciech213-1974Masters-M83POLZakopane05:46:3002:45:2200:10:49
#54 256116Jabłoński Michał218-1974Masters-M85POLKingrunnerWarszawa05:49:3002:48:2100:10:55
#55 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4177Faron Robert4-1974Masters-M1POLSalco Garmin TeamZalesie03:14:1700:13:0900:06:04
#56 111159Szecówka Zbigniew101-1974Masters-M30POLPOSITIVE ENERGYPORAJ04:37:5201:36:4400:08:41
#57 169114Mrozowski Paweł152-1975Masters-M50POLOrange Polska/kingrunnerWarszawa05:02:0802:01:0000:09:26
#58 191213Marcinkowski Przemysław169-1975Masters-M58POLPROTON Gosty ń/LeszNo Limits RunnersGostyń05:17:5102:16:4300:09:55
#59 195271Moczulski Marcin172-1975Masters-M59POLWarszawa05:19:1302:18:0500:09:58
#60 215192Płócienniczak Jakub188-1975Masters-M69POLDream RunWarszawa05:28:1902:27:1000:10:15
#61 222230Zietek Sebastian194-1975Masters-M73POLKatowice05:32:4602:31:3800:10:23
#62 239334Całka Grzegorz205-1975Masters-M78POLRadzymin Run TeamRadzymin05:42:3202:41:2400:10:42
#63 25983Czaja Daniel221-1975Masters-M86POLWarszawa05:52:0302:50:5500:11:00
#64 66253Lubelski Łukasz61-1975Masters-M13POLT.G. Sokół ZakopaneKatowice04:15:0001:13:5200:07:58
#65 72246Buczyński Adam67-1975Masters-M18POLNon Stop TrailKraków04:19:5901:18:5000:08:07
#66 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !110321Bolechowska Dominika-101975Masters-K2POLALPIN SPORT TEAMRabka Zdrój04:37:0201:35:5400:08:39
#67 129282Bawiec Marek118-1975Masters-M39POLWrocław04:44:4401:43:3600:08:53
#68 130281Ruta Paweł119-1975Masters-M40POLPetarda BonczykaWrocław04:45:3001:44:2200:08:55
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 167273Kierczyńska Wioletta-171976Masters-K3POLBiegnę, ż eby Bartek mógł biegaćBrzeziny05:01:5102:00:4300:09:25
#70 17035Korulczyk Łukasz153-1976Masters-M51POLLublin05:02:5902:01:5000:09:28
#71 17895Załóg Marcin158-1976Masters-M54POLSunny Hill ProjectMyslowice05:06:1402:05:0600:09:34
#72 201168Gaczyński Mateusz177-1976Masters-M62POLWarszawa05:23:5402:22:4600:10:07
#73 236328Morawiec Daniel203-1976Masters-M76POLBeauty SportŁódź05:41:3802:40:3000:10:40
#74 252218Blazowski Wojciech216-1976Masters-M84POLDentalcafeTyczyn05:48:1702:47:0900:10:53
#75 5046Topolski Marcin46-1976Masters-M9POLBKB Victoria BrzeskoJadowniki04:02:5601:01:4800:07:35
#76 7469Pokrzyk Zbigniew69-1976Masters-M19POLZadyszkaOś w ięcimBiegiemprzezChybieOświęcim04:22:3301:21:2500:08:12
#77 91115Grzegorek Paweł83-1976Masters-M25POLKingrunnerWarszawa04:30:2501:29:1700:08:27
#78 97300Werner Lukasz88-1976Masters-M26POLKrościenko n.D04:34:4101:33:3300:08:35
#79 152137Biskupski Piotr137-1976Masters-M47POLPoznań04:54:3901:53:3100:09:12
#80 172242Stykowski Robert154-1977Masters-M52POLMaratończyk.plWarszawa05:03:3402:02:2600:09:29
#81 208330Wojtyra Jarek182-1977Masters-M64POLMĘŻCZYŹNI ŚW. JÓZEFAWólka Kozodawska05:26:0602:24:5800:10:11
#82 238332Całka Agnieszka-341977Masters-K8POLRadzymin Run TeamRadzymin05:42:3202:41:2400:10:42
#83 245315Boratyński Adam211-1977Masters-M81POLWarszawa05:45:2802:44:1900:10:47
#84 254181Krężołek Lucyna-371977Masters-K9POLNowy Sącz05:48:4202:47:3300:10:53
#85 260294Pluta Sebastian222-1977Masters-M87POLDzikie MustangiBrzeźnica05:52:1202:51:0300:11:00
#86 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !640Biernawski Piotr6-1977Masters-M2POLATTIQ Team/SalmingNowy Targ03:19:1100:18:0300:06:13
#87 264107Wierzbicki Rafał226-1977Masters-M89POLSzczecin05:54:1402:53:0600:11:04
#88 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8226Koczwara Tomasz8-1977Masters-M3POLWillow BatonyRadomyś l Wielki03:25:5900:24:5000:06:26
#89 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !81135Flaga Iwona-61977Masters-K1POLLos Pantalones RojosKraków04:26:4101:25:3300:08:20
#90 8338Wahl Daniel77-1977Masters-M22POLT.S. AKS ChorzówKościelisko04:27:2301:26:1400:08:21
#91 8752Szapar Przemyslaw80-1977Masters-M23POL81-35204:28:3001:27:2200:08:23
#92 90235Linkowski Michał82-1977Masters-M24POLILoveZiemekSuchy Las04:30:2201:29:1400:08:26
#93 101278Stanuchiewicz Oskar92-1977Masters-M27POLCZĘSTOCHOWA04:35:4901:34:4100:08:37
#94 117138Żołdak Przemysław106-1977Masters-M33POLPiątkowo na BiegowoWitkowo04:40:2601:39:1800:08:45
#95 127118Jakubiec Radosław116-1977Masters-M38POLDąbrowa Górnicza04:44:1901:43:1000:08:53
#96 139291Hankus Paweł126-1977Masters-M44POLŻywiec04:47:3901:46:3000:08:59
#97 166169Szyl Marek150-1978Masters-M49POLRunners Team QuiblWarszawa05:01:4802:00:3900:09:25
#98 17945Głąb Szymon159-1978Masters-M55POLInstytut Matematyki PŁŁódź05:06:1902:05:1000:09:34
#99 18734Timofiejuk Paweł166-1978Masters-M56POLAlbatrosyWarszawa05:16:5002:15:4200:09:54
#100 19694Krzysztoń Eliza-241978Masters-K5POLAMBITNI AMATORZYJaworznik05:20:4202:19:3400:10:01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności