Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Formoza Challenge Ultra Oborniki

Wyniki - 10 czerwca 2018, Oborniki

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1646Krzysztof KlebowiczGliwicePOLJW Agat-M11-1213:28:3601:26:36
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2638Maciej KukułaGliwicePOLJW Agat-M22-1213:34:4901:32:48
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3614Jakub ŁukaszewskiPoznańPOLHusaria Race Team1996M33-1213:38:2901:34:28
#4 4599Mateusz KrawczykStary DzierzgońPOL1996M44-1213:38:3601:36:36
#5 5533Jakub ChojnackiMaksymilianowoPOL1986M55-1213:44:2701:42:26
#6 6601Michał KruczkowskiPoznańPOL1993M66-1213:46:3901:42:37
#7 7664Karol SobocińskiBrukPOLPiękni i Bestie1990M77-1213:51:1301:49:11
#8 8629Piotr MroczkowskiPoznańPOLMaszeruj Albo Giń1990M88-1213:55:4701:53:46
#9 9552Michał GlinkaPraszkaPOLNoName Praszka1976M99-1214:02:1401:56:11
#10 10625Tomasz MiąsikSzyszkówPOLNoName Praszka1981M1010-1214:02:3401:56:32
#11 11700Łukasz ZdziennickiŚroda WielkopolskaPOL1984M1111-1214:17:3801:56:35
#12 12591Jakub KosińskiNasielskPOLHusaria Race Team1994M1212-1214:02:5501:58:53
#13 13640Mateusz PelcJelcz-LaskowicePOL1996M1313-1214:08:5702:00:55
#14 14557Mateusz GrabowskiŁódźPOL1994M1414-1214:26:4602:03:45
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15608Dorota LeśniakPoznańPOLDirty Sparrows1976K1-11214:06:3802:04:37
#16 16666Sebastian StolarekPoznańPOL1989M1515-1214:32:2602:05:57
#17 17579Piotr KansyTrzekPOL1979M1616-1214:13:0802:07:05
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !18661Joanna ŚliwińskaPoznańPOLPiękni i Bestie1990K2-21214:09:3902:07:38
#19 19681Jakub TryznoGdańskPOL1983M1717-1214:19:0002:08:58
#20 20606Dominik KwiatkowskiLisewoPOLINIEMAMOCNI1999M1818-1214:11:0802:09:06
#21 21609Grzegorz LeśniakPoznańPOLDirty Sparrows1975M1919-1214:11:2802:09:27
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 22627Tatiana MłynarczykPolicePOLHusaria Race Team1984K3-31214:13:4702:09:44
#23 23669Mateusz SulińskiXPOL1989M2020-1214:13:4902:09:46
#24 24613Tomasz LudwiczekSzczecinPOL1989M2121-1214:28:0402:10:00
#25 25546Bartłomiej FranaszekZąbkiPOL1990M2222-1214:14:4102:10:39
#26 26584Mikolaj KondejPoznanPOL1988M2323-1214:20:3802:12:36
#27 27660Grzegorz SkorniakPoznańPOL1982M2424-1214:36:0802:15:05
#28 28592Luiza KowalewskaWarszawaPOLHusaria Race Team1995K4-41214:19:2002:15:18
#29 29682Hubert UrbanDuchnówPOL1984M2525-1214:36:5702:15:54
#30 30583Jakub KolasińskiPoznańPOL1985M2626-1214:22:0202:15:59
#31 31691Karol WolińskiLegbądPOL1985M2727-1214:24:0302:16:00
#32 32560Mateusz GrzybowskiKłobuckPOL1988M2828-1214:24:0302:16:00
#33 33534Michał ChorosWarkaPOLHusaria Race Team1990M2929-1214:21:4902:17:46
#34 34550Adam GiedrysChodzieżPOL1997M3030-1214:39:1602:18:12
#35 35585Karol KopećWarszawaPOL1976M3131-1214:20:2302:18:21
#36 36652Anna RuszewskaSuwalkiPOLSportowe Suwałki1976K5-51214:23:2602:19:23
#37 37653Jaroslaw RuszewskiSuwalkiPOLSportowe Suwałki1975M3232-1214:23:2702:19:24
#38 38703Kamil ZielińskiWarszawaPOL1993M3333-1214:35:1502:20:13
#39 39528Agata BruziFabianówPOLPiękni i Bestie1994K6-61214:36:2602:24:25
#40 40559Emilia GrygorcewiczDolicePOL1992K7-71214:48:5502:25:53
#41 41686Sylwia WierzbowskaToruńPOLTEAM TORUŃ2000K8-81214:30:4302:28:42
#42 42554Krzysztof GorgielŚwiebodzinPOL1978M3434-1214:34:4602:28:42
#43 43697Mirosław WydrowskiKościerzynaPOL1990M3535-1214:47:3002:29:28
#44 44520Szymon BłoczyńskiNowa KarczmaPOL1992M3636-1214:47:3302:29:31
#45 45530Wojciech BudnyDopiewoPOL1992M3737-1214:45:0002:29:59
#46 46679Mikołaj SzymańskiWarszawa WesołaPOL1991M3838-1214:40:3802:32:37
#47 47615Tomasz ŁukowiakRawiczPOLMMA Rawicz1987M3939-1214:35:1302:33:10
#48 48525Oskar BorzęckiTorunPOLTEAM TORUŃ2000M4040-1214:35:3202:33:31
#49 49517Luiza BetkierChełmżaPOLTEAM TORUŃ1999K9-91214:35:4402:33:43
#50 50545Martin DziameckiNakło Nad NoteciąPOL1990M4141-1214:57:1902:34:17
#51 51702Krzysztof ZielińskiObornikiPOLCrossCrew1989M4242-1214:45:4302:35:42
#52 52538Szymon CzerwińskiObornikiPOLCrossCrew1986M4343-1214:46:4002:36:38
#53 53539Bartłomiej CzerwińskiPiłaPOLCrossCrew1980M4444-1214:47:2302:37:22
#54 54611Kamil LiznerWacynPOL1993M4545-1214:45:0702:39:04
#55 55628Radosław MostowskiŁódźPOLSportera OCR1983M4646-1214:45:0702:39:05
#56 56532Szymon ChaberŁódźPOLSportera OCR1987M4747-1214:45:0802:39:06
#57 57523Alan BorkKartuzyPOL1996M4848-1214:45:3802:41:35
#58 58541Jakub DawidowskiKartuzyPOL1996M4949-1214:45:3902:41:36
#59 59590Mateusz KościechaKartuzyPOL1997M5050-1214:45:4102:41:38
#60 60573Bartosz JagodzińskiWrocławPOL1983M5151-1215:02:4602:41:43
#61 61527Andrzej BrodniewiczObornikiPOLKlub SKRW1985M5252-1214:52:0302:41:59
#62 62547Mateusz FrukaczPoznańPOLKlub SKRW1985M5353-1214:52:0502:42:02
#63 63544Mateusz DubickiSzczecinPOLKlub SKRW1985M5454-1214:52:1102:42:08
#64 64623Marcin MarekPoznańPOLpancer team1980M5555-1214:54:1502:42:13
#65 65675Sławomir SzkudlarekStrzałkowoPOLpancer team1987M5656-1214:54:1502:42:13
#66 66672Maciej SzawicaWroclawPOL1990M5757-1214:51:1802:43:16
#67 67619Natalia MacioszekPoznańPOL1984K10-101215:04:2302:43:20
#68 68519Adam BłaszczykJarocinPOL1994M5858-1214:51:3102:43:30
#69 69610Grzegorz LinowskiWarszawaPOLHusaria Race Team1979M5959-1214:47:5202:43:50
#70 70690Damian WojciechowskiPoznańPOL1990M6060-1215:07:1902:44:17
#71 71618Adrian MachtelToruńPOLstalowe borsuki1978M6161-1214:57:3902:45:37
#72 72663Emanuel SmoktunowiczMłyniec DrugiPOLstalowe borsuki1975M6262-1214:57:4102:45:38
#73 73641Michael PeukerBerlinPOL1972M6363-1214:54:4502:46:42
#74 74616Piotr ŁuszczakSopotPOLGRR1981M6464-1214:48:4902:46:45
#75 75617Mirosław ŁuszczakPlewiskaPOLGRR1982M6565-1214:48:4902:46:46
#76 76577Robert KajaWieluńPOL1969M6666-1215:05:1702:47:12
#77 77556Aleksander GórniakWrocławPOL1982M6767-1215:10:3802:47:36
#78 78622Emil MarculaStarachowicePOL1990M6868-1214:51:5702:47:54
#79 79656Adam SawickiPiasekPOL1999M6969-1215:00:4302:50:42
#80 80582Martyna KnotBorkowoPOLPiękni i Bestie1986K11-111215:04:2102:52:18
#81 81605Łukasz KwaśniewskiRosnowoPOLOgień z Szopy1981M7070-1215:13:1502:55:11
#82 82612Małgorzata ŁośMarezaPOLOgień z Szopy1987K12-121215:13:1502:55:12
#83 83548Andrzej FryczSławków, Będziński,POL1992M7171-1215:02:1002:56:07
#84 84603Mateusz KubotKępnoPOL1997M7272-1215:02:3402:56:32
#85 85543Mateusz DrząkowskiWrocławPOL1996M7373-1215:14:4402:56:39
#86 86637Daniel NiemczukŚwiętoszówPOL1983M7474-1215:17:5902:56:55
#87 87636Robert NiedźwieckiŚwiebodzinPOL1970M7575-1215:03:4502:57:40
#88 88632Krzysztof NiedźwieckiŚwiebodzinPOL1970M7676-1215:03:4502:57:40
#89 89631Damian NiedźwieckiŚwiebodzinPOL1970M7777-1215:04:0102:57:57
#90 90649Arkadiusz PtakWilkszynPOLSpartanie Dzieciom1979M7878-1215:11:4802:59:45
#91 91526Mirosław BosyJasinPOL1975M7979-1215:23:0102:59:58
#92 92680Jacek TrębeckiPoznańPOL1970M8080-1215:12:4103:00:38
#93 93567Radosław JabłonkaMysłowicePOLDZIADY OCR1977M8181-1215:18:4203:00:39
#94 94674Marcin SzeferŁódźPOL1979M8282-1215:17:0203:02:00
#95 95566Mariusz JabłonkaMysłowicePOLDZIADY OCR1974M8383-1215:20:1703:02:14
#96 96671Adrian SzafranLibiążPOLAmatorska Grupa Biegowa BIEGunka1984M8484-1215:12:4403:02:41
#97 97655Rafal SakLibiazPOLAmatorska Grupa Biegowa BIEGunka1977M8585-1215:13:1203:03:10
#98 98642Sebastian PiegzikLibiążPOLAmatorska Grupa Biegowa BIEGunka1977M8686-1215:13:1203:03:10
#99 99662Kamil SłupeckiLegionowoPOLCrossfit Genius1990M8787-1215:21:5103:03:48
#100 100531Adrian BujekCelestynówPOLNEVER GIVE UP1985M8888-1215:22:0703:04:04

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności