Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Formoza Challenge Oborniki 2018

Wyniki - 10 czerwca 2018, Oborniki

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11307Paweł PrądzyńskiPoznańPOLCSWLąd Poznań1990M11-09:09:0010:30:4301:21:43
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !232Filip BrzozowskiZalasewoPOLHusaria Race Team1989M22-09:13:0010:35:5001:22:50
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31273Marcin PalczarskiGorzów WielkopolskiPOLDZIKIE DZIKI GORZOW1988M33-09:11:0010:34:1301:23:13
#4 41326Kamil SanewskiWrocławPOLAkademia Wojsk Lądowych1995M44-09:07:0010:30:2801:23:28
#5 51114Jakub KmieciakSulęcinekPOL1997M55-09:23:0010:47:5501:24:55
#6 61065Piotr IdczakSulęcinekPOLDirty Sparrows1985M66-09:23:0010:48:0701:25:07
#7 71367Grzegorz StelterPoznanPOL1982M77-09:09:0110:35:2001:26:19
#8 81300Piotr PłóciennikŁódźPOLHusaria Race Team1986M88-09:13:0010:39:5401:26:54
#9 9995Radek DąbrowskiWarszawaPOL1980M99-09:13:0010:39:5501:26:55
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !101087Ewelina KamińskaPoznańPOL1982K1-110:05:0111:34:2101:29:20
#11 111132Jakub KośmickiDopiewoPOLKuna Kowanówko2000M1010-09:11:0110:40:5601:29:55
#12 121362Krzysztof StachowiakObornikiPOL1982M1111-10:13:0111:43:0101:30:00
#13 131244Tomasz NiedźwieckiGorzów Wlkp.POL1994M1212-09:19:0010:49:0601:30:06
#14 141133Łukasz KostrowskiSzepietowoPOL1988M1313-09:15:0010:45:2001:30:20
#15 15996Bartosz DąbrowskiPudliszkiPOL1983M1414-09:19:0110:50:2401:31:23
#16 161158Arkadiusz KulpinskiKamionkiPOL1984M1515-09:05:0110:37:2801:32:27
#17 171106Przemek KleinPoznańPOL1987M1616-09:09:0010:42:2601:33:26
#18 181247Krzysztof NowackiObornikiPOL1978M1717-09:17:0110:50:2801:33:27
#19 191138Sebastian KowalczykPoznańPOL1984M1818-10:03:0411:36:3301:33:29
#20 201337Mateusz SkarbekŁęczycaPOLAkademia Wojsk Lądowych1996M1919-09:07:0010:41:0201:34:02
#21 211025Filip EllmannPoznańPOLStyl Pijanego Mistrza1989M2020-09:17:0110:51:2001:34:19
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !221206Karolina MarzecDeszcznoPOLDZIKIE DZIKI GORZOW1979K2-209:11:0110:45:2501:34:24
#23 231137Artur KowalczukCiecierzycePOLDZIKIE DZIKI GORZOW1978M2121-09:11:0010:45:2401:34:24
#24 241404Marek SzymańskiKatowicePOLHusaria Race Team1989M2222-09:13:0010:47:3101:34:31
#25 251212Tomasz MasztalerSzczecinPOL102 batalion ochrony Bielkowo1988M2323-09:05:0010:39:4801:34:48
#26 261129Mateusz KorczSwarzędzPOLMłode Wilki1995M2424-09:15:0010:49:5201:34:52
#27 271128Szymon KorczSwarzędzPOLMłode Wilki1993M2525-09:15:0010:49:5801:34:58
#28 281198Krzysztof MałyszkaPoznańPOLKrisTrans Małyszka1971M2626-09:11:0110:46:0601:35:05
#29 29953Mateusz BłachowiakMurowana GoślinaPOL2002M2727-10:01:0211:37:3501:36:33
#30 30954Adam BłędzkiPoznańPOL1987M2828-09:55:0311:31:4201:36:39
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 311277Katarzyna PaplickaGorzów WielkopolskiPOLDZIKIE DZIKI GORZOW1982K3-309:11:0110:48:1601:37:15
#32 321480Dominik ZydorczakObornikiPOL2000M2929-10:01:0111:38:4401:37:43
#33 331278Michał PaplickiGorzów WielkopolskiPOLDZIKIE DZIKI GORZOW1982M3030-09:11:0010:48:4801:37:48
#34 341225Tomasz MichnowiczGubinPOL1990M3131-09:13:0110:51:2501:38:24
#35 351440Mateusz WójcikObornikiPOLSzamotulski Klub Karate1986M3232-09:55:0211:33:2701:38:25
#36 361108Maciej KlimekLatchorzewPOL1998M3333-09:13:0210:51:3401:38:32
#37 37993??? ???POL2018M3434-10:01:0211:39:4801:38:46
#38 381192Anita MadejKłodzkoPOLDZIARY1994K4-409:13:0110:52:3101:39:30
#39 391058Bartosz GrzesiakDopiewiecPOL1981M3535-09:33:0111:12:4101:39:40
#40 40987Agnieszka Ćwirko-GrossKłodawaPOLDZIKIE DZIKI GORZOW1977K5-509:11:0110:51:1401:40:13
#41 411139Dominik KowalewskiŁódźPOL1975M3636-10:13:0211:53:3201:40:30
#42 421074Maciej JankowskiPoznańPOL1979M3737-10:13:0211:53:3201:40:30
#43 431382Paweł SzczepaniakPoznańPOLNew Force1983M3838-09:15:0010:55:3501:40:35
#44 44932Maciej AndrzejewskiGnieznoPOLCSWLąd Poznań1989M3939-09:05:0210:45:5601:40:54
#45 451473Krzysztof ZielenkiewiczBiałystokPOLTiger1986M4040-09:17:0110:58:2301:41:22
#46 461143Krzysztof KozłowskiLesznoPOL1985M4141-10:05:0211:46:3501:41:33
#47 471442Maciej WojnarZduńska WolaPOLNieDoZdarcia1980M4242-09:29:0111:11:2101:42:20
#48 481076Paweł JarosKuraszkówPOLLKKS DĄB KURASZKÓW1988M4343-09:41:0211:23:4401:42:42
#49 491379Michal SzafranLubońPOLNew Force1981M4444-09:15:0110:57:4901:42:48
#50 501394Michał SzukcGdyniaPOL1974M4545-10:05:0411:47:5201:42:48
#51 511152Krzysztof KujawaWrześniaPOLKujawa team1984M4646-09:11:0110:53:5201:42:51
#52 521153Jarosław KujawaMurowana GoślinaPOLKujawa team1988M4747-09:11:0110:53:5901:42:58
#53 53970Filip BrzozowskiZalasewoPOLHusaria Race Team1989M4848-09:13:0110:57:5301:44:52
#54 541020??? ???POL2018M4949-09:11:0110:56:0701:45:06
#55 551407Michał TaciakPoznańPOLMichuExtreme1975M5050-09:45:0311:30:1101:45:08
#56 561150Adam KubaczykPoznańPOLrfc Poznań1990M5151-09:19:0111:05:1601:46:15
#57 571322Tomasz RychczyńskiOstrorógPOL1989M5252-10:01:0311:47:1901:46:16
#58 58952Mateusz BłachowiakMurowana GoślinaPOL2002M5353-10:01:0211:47:3701:46:35
#59 59945Marcin BartośWysocko MałePOLTeam Ostrów , KONIUCHY OCR1989M5454-09:17:0111:04:0001:46:59
#60 601186Piotr ŁuszczakPlewiskaPOLOna i On1981M5555-09:29:0311:16:1601:47:13
#61 611188Łukasz ŁysakowskiStargardPOL102 batalion ochrony Bielkowo1990M5656-09:39:0211:26:1801:47:16
#62 621260Filip ObiałaPełczycePOL102 batalion ochrony Bielkowo1996M5757-09:39:0211:26:3801:47:36
#63 631415Arkadiusz TuzimekWacynPOL1990M5858-09:48:0211:35:4401:47:42
#64 641194Marcin MajchrzakPoznańPOL1990M5959-09:21:0211:08:5501:47:53
#65 651385Maksymilian SzczęsnySękocin StaryPOLLeniwe Kocury1981M6060-09:05:0110:53:0301:48:02
#66 661231Piotr MisiakIzabelinPOL1990M6161-10:08:0311:56:0601:48:03
#67 671121Krzysztof KomisarekZduńska WolaPOLNieDoZdarcia1982M6262-09:29:0111:17:2001:48:19
#68 681095Marek KarmelskiDobrzycaPOLPoznań Race Team1986M6363-09:45:0411:34:0301:48:59
#69 691064Krzysztof IdczakSulęcinekPOLDirty Sparrows1975M6464-09:23:0111:12:0401:49:03
#70 701447Tomasz WoznialisWarszawaPOLTiger1990M6565-09:17:0111:06:1501:49:14
#71 711310Mieczysław PruśSulechówPOL1988M6666-10:01:0311:50:4101:49:38
#72 721113Kamil KluczyńskiOpalenicaPOL1984M6767-09:13:0211:02:4001:49:38
#73 731474Kamil ZielińskiRogoźnoPOL1998M6868-09:58:0011:47:4001:49:40
#74 741224Ewelina MichnowiczGubinPOLHusaria Race Team1992K6-609:13:0111:02:5701:49:56
#75 751272Konrad PakułaGorzów WielkopolskiPOLDZIKIE DZIKI GORZOW1985M6969-09:11:0111:01:1401:50:13
#76 761107Łukasz KleinschmidtWierzenicaPOLKrisTrans Małyszka1981M7070-09:11:0211:01:2501:50:23
#77 77992Michał CzechowiczRokietnicaPOL1994M7171-09:13:0111:03:3301:50:32
#78 781291Leszek PiechockiObornikiPOLM&W Spedition1989M7272-09:41:0511:31:4801:50:43
#79 791142Miłosz KozicaObornikiPOLM&W Spedition1989M7373-09:41:0411:31:5201:50:48
#80 801301Szymon PluraBogdanowoPOLVIP1990M7474-09:19:0111:10:0501:51:04
#81 811177Andrzej LisekZbierskPOL1986M7575-09:58:0211:49:1701:51:15
#82 821051Marcin GralińskiCzmońPOL1984M7676-10:05:0411:56:1901:51:15
#83 831176Mateusz LisekPoznańPOL1997M7777-09:58:0211:49:2501:51:23
#84 841412Dariusz TomczakDąbrówkaPOL1988M7878-09:13:0111:04:3101:51:30
#85 851221Piotr MichalakSzczytnoPOLUWAGA FOKA TEAM1991M7979-09:48:0111:40:0501:52:04
#86 861080Szymon JaworskiRogoźnoPOLMłyn Team Oborniki Bielizna Dla Niej Dla1984M8080-09:27:0211:19:1001:52:08
#87 871048Adam GórniakRogoźnoPOLMłyn Team Oborniki Bielizna Dla Niej Dla1991M8181-09:27:0211:19:1001:52:08
#88 881376Wiktor SygietBorówiecPOL2001M8282-09:35:0211:27:1101:52:09
#89 891264Błażej OlczykDolicePOL1996M8383-09:21:0111:13:2801:52:27
#90 901218Grzegorz MiarczyńskiPoznańPOLPOZNAN RACE TEAM1983M8484-09:45:0311:37:3301:52:30
#91 911335Przemysław SitekOstrów WielkopolskiPOLTeam Ostrów1978M8585-09:17:0111:09:4001:52:39
#92 921035Mateusz FurmaniakPoznańPOLHusaria Race Team1989M8686-09:13:0111:05:5801:52:57
#93 931334Witold SitekOstrów WielkopolskiPOLTeam Ostrów1978M8787-09:17:0211:09:5901:52:57
#94 941190Robert MachajPoznańPOL1988M8888-10:03:0211:56:0201:53:00
#95 951345Tomasz SkrzosWarszawaPOLSRTG WARSZAWA1974M8989-09:11:0211:04:0901:53:07
#96 961437Paulina WojciechowskaKoninPOLMud Goats1995K7-711:18:0213:11:2001:53:18
#97 971373Wojciech SumińskiPrzasnyszPOLŻyto & Sumik1977M9090-09:58:0311:51:2801:53:25
#98 981482Maciej ŻytoRawiczPOLŻyto & Sumik1978M9191-09:58:0411:51:3101:53:27
#99 991062Bartosz HeliosKoluszkiPOL1988M9292-09:31:0211:24:5301:53:51
#100 1001317Daniel RatajewskiObornikiPOL1993M9393-10:11:0412:05:5901:54:55

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności