Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Charzykowy

Wyniki - 17 czerwca 2018, Charzykowy

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
K
M
-
-
-
-
-
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1027Gibiec WiktoriaCIESZYN1997K18-29200:17:152800:02:0801:25:0322400:01:0000:50:006802:35:335-
#2 103254Prądzyński MarcinBYDGOSZCZ1977M40-494200:19:129700:02:1901:20:4413200:01:0100:52:0710302:35:36-98
#3 104414Polkowski StanisławMUROWANA GOŚLINAhttp://zmierz-nie-szacuj.pl/1963M50-59800:19:139900:01:1501:20:0711300:01:0000:54:0413802:35:42-99
#4 105385Kolankowski WaldemarTORUŃ1968M50-59900:19:089300:01:5401:20:5813900:01:0300:52:3211402:36:06-100
#5 106412Włodarczak WitoldBYDGOSZCZTrispace1963M50-591000:21:3521500:01:4601:20:1312100:01:0100:51:248902:36:08-101
#6 107156Pierzchlewicz KrzysztofPOZNAN1981M30-393500:22:2524600:01:5401:20:3913000:01:0200:50:077002:36:33-102
#7 108164Taciak DawidBYDGOSZCZ1981M30-393600:21:0217700:02:3801:22:0716100:01:0400:49:045802:36:34-103
#8 109118Owczarzak PiotrKOZIEGŁOWYKKS SPORTY WALKI POZNAN1984M30-393700:17:173200:02:0101:21:4815400:00:0500:54:4014802:36:39-104
#9 110457Jaworski KarolBYTÓWSZMONDAK TEAM BYTÓW1982M30-393800:24:5332800:01:2801:18:438700:01:0200:50:167502:36:49-105
#10 111145Trzupek MichałCZŁUCHÓWKPP Cz łuchów1982M30-393900:22:2224300:01:4601:22:4818000:01:0000:48:555602:36:53-106
#11 112215Załuska-Lipa AgnieszkaMOSINAAF MOSINA TEAM1979K30-39400:21:1018300:01:5501:23:3019400:01:0100:49:055902:36:596-
#12 113313Tomczak TomaszBEZRZECZE1975M40-494300:14:45400:01:4501:20:3412800:01:0100:58:4824102:37:02-107
#13 114321Breska WitoldKOŚCIERZYNAKRS TEAM1974M40-494400:20:2815700:01:4901:16:004700:01:0100:57:4121702:37:10-108
#14 115240Jezusek JarosławGDYNIA1978M40-494500:21:2320000:02:3001:18:569100:01:0500:52:3311502:37:12-109
#15 11654Walkowiak PiotrŚWINOUJŚCIETRI and RESCUE1988M30-394000:17:284000:01:3601:22:0816300:01:0300:54:2714302:37:18-110
#16 117181Gummer AndrzejBYDGOSZCZ1981M30-394100:15:52700:01:2801:18:138000:01:0401:00:2025802:37:37-111
#17 118241Kujawski KrzysztofCHOJNICE1978M40-494600:18:075800:02:1801:27:4726100:01:0100:48:164302:37:41-112
#18 119159Bartochowski ŁukaszPOZNAŃ1981M30-394200:20:2615500:01:3201:17:577400:01:0300:56:2419002:37:52-113
#19 120429Jakubowski LesławGRYFINOWeganie te ż mog ą1959M50-591100:21:0617900:02:2801:15:464400:01:0200:57:0720302:37:56-114
#20 121419Derleta RyszardSZCZECINDermmed1962M50-591200:20:5417000:01:2301:17:136200:01:0100:57:1420502:38:00-115
#21 122127Jahnz KarolinaSTARGARDREKIN ŚWIEBODZICE1984K30-39500:17:183300:01:3701:24:3621700:00:0500:53:3413002:38:047-
#22 123285Adamowicz PiotrGDAŃSKDream Tri Team1976M40-494700:20:1814900:01:4401:21:0914600:01:0200:53:4013202:38:12-116
#23 124418Bogusz WaldemarTCZEW1962M50-591300:18:035500:01:5801:20:2812500:01:0200:56:1618402:38:14-117
#24 125317Obrocki JacekKATOWICE1974M40-494800:19:3411200:02:2101:22:2817000:01:0400:52:1110702:38:14-117
#25 12682Barczykowski SzymonBYDGOSZCZ1986M30-394300:17:344300:01:3401:22:0415800:01:0100:55:5517402:38:17-119
#26 127234Ligenza ZbigniewPRUSZCZ GDAŃSKI1978M40-494900:22:0923600:01:5001:18:067700:01:0500:54:2414202:38:20-120
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !128371Jarmołowicz BeataGDAŃSKDream Tri Team1970K40-49100:23:2128900:01:5501:18:188300:01:0200:53:3012902:38:298-
#28 129222Lewandowski JakubPOZNAŃ1979M30-394400:18:246800:02:0301:22:5018300:01:0100:54:0413902:38:40-121
#29 130295Błociński AdamWIĘCBORK1976M40-495000:24:1631200:02:0501:19:2710100:01:0000:51:5510002:38:48-122
#30 131460Cerykowski ŁukaszGDYNIAGDYNIA SPORT TEAM1989M18-291600:18:287200:02:1901:25:17226-02:38:56-123
#31 132103Kiełczyński AndrzejBYDGOSZCZ1985M30-394500:18:005300:02:0801:19:3610700:01:0200:57:4821902:38:57-124
#32 133293Paterek MaciejCHARZYKOWY1976M40-495100:19:3311000:02:3901:17:547200:01:0300:57:3321402:39:16-125
#33 134311Worek PawelCIESZYNGibiec Team1975M40-495200:21:1518800:02:3001:21:5215500:01:0300:52:0910602:39:21-126
#34 135265Kutowski PrzemysławPRUSZCZ1977M40-495300:21:2720400:01:4801:19:149700:01:0400:55:1316102:39:29-127
#35 136356Jungling MiroSLUPSK1972M40-495400:21:3221300:02:2001:16:275800:01:0300:57:4021602:39:30-128
#36 13772Podleśny MieszkoUSTKA1987M30-394600:23:5630700:01:1601:20:5413800:00:0500:52:2911102:39:34-129
#37 13867Sikora PiotrDĘBNICA KASZUBSKA1987M30-394600:17:454700:02:0201:20:5013400:01:0000:57:4922102:39:34-129
#38 139228Tomalik KarolKOSZALIN1978M40-495500:23:4130100:02:2401:21:2915100:02:0400:49:366502:39:50-131
#39 140391Klepaczko JakubGDAŃSK1967M50-591400:19:089500:01:4901:20:37129-02:40:01-132
#40 141377Suchorz KrzysztofGDYNIA1969M40-495600:20:0413600:02:2501:24:1420900:01:0300:51:509602:40:03-133
#41 142451Tokarek MarekPOZNAŃ1974M40-495700:16:471400:01:5101:23:3719800:02:0100:55:3616902:40:05-134
#42 143167Gierczak PawelSŁUPSK1981M30-394800:21:2219700:01:3301:19:089500:01:0100:56:5619902:40:09-135
#43 144347Lisiecki JacekNIEMCZ1973M40-495800:22:0523500:02:3001:18:308500:01:0400:55:2016502:40:10-136
#44 14539Makowski SzymonCHOJNICZKI1990M18-291700:19:5412900:01:4701:21:2314800:01:0100:56:1518202:40:31-137
#45 146220Ługowski TomaszOSIELSKO1979M30-394900:19:4311900:02:1501:22:3717500:01:0100:54:5715402:40:46-138
#46 147399Szulc WojtekBYDGOSZCZKOCHAM DARIĘ1966M50-591500:21:1118400:01:3601:19:3510500:01:0100:57:1920802:40:58-139
#47 148169Stępień KarolCHOJNICE1981M30-395000:23:3529800:02:3601:22:5618600:01:0100:50:348002:41:00-140
#48 149319Fleiszar TymoteuszGRUSZCZYNWÓJTOW ICZ TRI TEAM1974M40-495900:20:2815900:01:4901:19:4410900:02:0000:56:5620002:41:05-141
#49 150380Brodziak GrzegorzPRZECHLEWO1968M50-591600:22:2224200:01:3801:20:1512200:01:0200:55:2916702:41:09-142
#50 15191Lisowski AleksanderŁÓDŹ1986M30-395100:22:4626400:02:0001:22:5018200:01:0000:52:3111302:41:09-142
#51 152174Nowak DawidPOZNAŃ1981M30-395200:21:1719300:01:4601:20:2712400:01:0100:56:3219302:41:13-144
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15311Gibec KingaCIESZYN1994K18-29300:17:152900:02:0701:26:5825000:01:0100:54:0113502:41:319-
#53 15418Napiórkowska JoannaPRZECHLEWO1993K18-29400:19:4612200:01:3601:23:3419500:01:0200:55:1916402:41:3710-
#54 155396Kazubowski JacekBIAŁE BŁOTA50Plus1967M50-591700:24:1931600:02:2501:20:3412700:01:0500:52:3411602:41:44-145
#55 156184Drabjewski PawełWIĘCBORK1980M30-395300:22:2524700:01:4101:20:0711400:01:0200:56:1618302:41:53-146
#56 157360Szczerba MaciejNIEMCZ1972M40-496000:20:4316600:01:3701:22:1416700:01:0200:55:5917702:42:01-147
#57 158349Romanowicz PiotrROTMANKAOld Spartan1973M40-496100:17:082500:01:4601:26:3024200:01:0200:55:1016002:42:02-148
#58 159258Szulc LeszekSMETOWO GRANICZNE1977M40-496200:22:1723800:02:3001:24:4222000:01:0300:51:178702:42:18-149
#59 160217Kilkowska PaulinaMOSINA1979K30-39600:24:3032200:01:4201:19:4010800:01:0100:55:1616202:42:2511-
#60 161427Mieczkowski MichałKOŁOBRZEGKTC Kołobrzeg1959M50-591800:21:3321400:01:3701:22:3417100:01:2700:55:3416802:42:45-150
#61 16242Durka RafałZIELENIEWO1989M18-291800:18:407800:02:0801:25:3022800:01:2700:55:0315802:42:48-151
#62 1633Muszyński JakubBYDGOSZCZ1999M18-291900:16:411300:02:1101:26:0723600:01:3400:56:1818602:42:51-152
#63 164100Kieszkowski AdamSZCZECIN1985M30-395400:21:1518900:03:1101:27:2625500:01:5200:49:116102:42:55-153
#64 165102Zawierowska EwelinaUSTKA1985K30-39700:21:3921900:02:0501:21:2915000:01:3500:56:1718502:43:0512-
#65 166275Bednarczyk ArkadiuszGDYNIA1976M40-496300:21:1519000:02:5401:22:5418500:01:1400:54:5115202:43:08-154
#66 167141Polley AdamŁOBŻENICALZS "JEDNO ŚĆ " ŁOBŻENICA1983M30-395500:22:0323200:03:1401:21:2314900:02:2200:54:2014002:43:22-155
#67 168139Chodor MartynaKOSZALIN1983K30-39800:19:129800:01:3801:24:0920500:01:0600:57:1921002:43:2413-
#68 16961Szultka TomaszCHOJNICE1988M30-395600:18:055600:02:3101:19:049400:01:4501:02:0028502:43:25-156
#69 170328Rutnicki MateuszSIERAKÓW1974M40-496400:18:267100:01:3901:20:5013500:02:3401:00:0025502:43:29-157
#70 171301Knut SewerynSTAROGARD GDAŃSKI1975M40-496500:23:0527600:01:5501:22:3517300:01:2500:54:4415002:43:44-158
#71 172298Anhalt MichałŁOCHOWO1976M40-496600:21:0117500:02:4801:24:5922100:02:0400:52:5412102:43:46-159
#72 173214Urowski WojciechCHARZYKOWY1979M30-395700:22:0523400:01:5301:22:4918100:01:3000:55:4317202:44:00-160
#73 174175Janas BartekTORUŃ1981M30-395800:17:001700:01:3501:22:3917600:02:0301:00:5326802:44:10-161
#74 175104Lisowski MichałBYDGOSZCZ1985M30-395900:20:4216500:03:0901:25:2822700:01:5000:53:0812502:44:17-162
#75 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !176454Czuk MarekTORUŃ1953M60-69100:26:4035400:03:0001:21:0314200:02:0500:51:309002:44:18-163
#76 177189Czubaj BartoszSIANÓW1980M30-396000:23:3429700:02:2801:20:5313700:02:3800:54:5915602:44:32-164
#77 178425Janiak MarekSZCZECIN1959M50-591900:20:3716300:03:4901:23:3719700:01:4400:54:4515102:44:32-164
#78 179225Kaszubiak KlaudiuszKOSZALIN1979M30-396100:18:568600:02:2701:27:3226000:01:2100:54:2314102:44:39-166
#79 180276Powalisz DarekBYDGOSZCZ1976M40-496700:21:4222100:02:3501:22:1816900:01:4100:56:2318902:44:39-166
#80 181199Jaworski KrystianBYTÓW1980M30-396200:22:5427100:01:4301:17:186400:01:2801:01:1827202:44:41-168
#81 182140Kak MarcinBYDGOSZCZ1983M30-396300:20:1815000:01:5401:22:1116500:01:1900:59:1524602:44:57-169
#82 183237Łopaciński TomaszGDAŃSK1978M40-496800:19:4011500:01:3201:20:2812600:01:1601:01:5528402:45:06-17000:00:15
#83 18488Bejrowski PiotrKOWALE1986M30-396400:31:2138200:01:2201:21:0514400:00:5600:50:307802:45:14-171
#84 185297Stoliński DominikPOZNANVege Runners1976M40-496900:22:3325000:01:2801:18:448800:01:2801:01:0527002:45:18-172
#85 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !186434Maksyś RyszardPIERWOSZYNO1955M60-69200:22:4526100:03:0201:23:2619100:02:3400:53:3513102:45:22-173
#86 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !187273Rembalska RomanaKAMIONKI1976K40-49200:18:478300:01:5701:22:1316600:01:1401:01:3527702:45:4614-
#87 188142Maliszewski PawełSZCZECIN1983M30-396500:23:1428600:03:1301:26:0923900:01:3800:51:349202:45:48-174
#88 18998Szczodrowski ŁukaszGDAŃSKF3Team1985M30-396500:21:3621700:02:3901:23:3719900:01:1000:56:4619502:45:48-174
#89 190404Kudrewicz MirekGDAŃSK1964M50-592000:21:2820500:01:4901:22:4117800:01:3900:58:0122502:45:53-17600:00:15
#90 191252Pilarski PawełSZCZECINDBK1978M40-497000:20:5617300:01:3501:19:159800:02:0201:02:0828802:45:56-177
#91 192130Chmielewski TomaszPOZNAN1984M30-396700:21:0117600:02:4301:16:556000:01:5401:03:3730202:46:10-178
#92 193206Brzuzy TomaszGDAŃSKLOTOS Running Team1979M30-396800:18:246900:02:0201:25:4223000:01:2300:58:4323702:46:14-179
#93 194157Hoppe DanielBYDGOSZCZ1981M30-396900:21:4522300:02:4501:21:0614500:02:0100:58:4423802:46:21-180
#94 19514Najda JanGDAŃSKSport Evo1993M18-292000:22:3425100:01:4201:18:398600:01:5201:01:3427602:46:21-180
#95 196446Lisowski PawełWARSZAWA1974M40-497100:22:5127000:02:4801:24:1220700:01:4200:54:5715302:46:30-182
#96 197393Ludwiniak BogdanBYDGOSZCZ1967M50-592100:19:5713000:01:4001:22:3917700:01:3301:00:4126402:46:30-182
#97 198179Bogdański ŁukaszGDAŃSK1981M30-397000:22:0023000:02:3901:26:3524400:01:2700:53:5013302:46:31-184
#98 199292Thums ChristianWARSAW1976M40-497200:21:1619100:01:5901:19:4911100:01:4701:01:5328302:46:44-185
#99 200417Rygiel RobertGDAŃSK1962M50-592200:20:3116100:02:0901:24:2021200:01:5000:57:5622402:46:46-186
#100 20189Nowak WojciechKONINTri Not To Die1986M30-397100:19:3411100:02:4101:27:5226200:01:5100:54:5715502:46:55-187

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności