Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Charzykowy

Wyniki - 17 czerwca 2018, Charzykowy

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
K
M
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !120Swat SylwesterPRZEŹMIEROWOSWAT Team1993M18-29100:13:54300:01:1401:05:44100:00:5000:40:17102:01:59-1
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3341Zięba AdamBYDGOSZCZ1973M40-49100:17:574900:01:1001:09:06300:00:4900:42:01402:11:03-3
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4161Kępka MarcinGDANSKDream Tri Team/Labosport Team1981M30-39100:16:26900:01:0501:08:14200:01:0000:44:341102:11:19-4
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5155Nowak RomanCZŁUCHÓW1981M30-39200:17:253700:00:5901:09:48700:00:5700:42:25602:11:34-5
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 628Hering MateuszBYTÓWTRI TEAM BYTÓW1991M18-29300:16:281000:01:2401:10:551100:00:4200:42:08502:11:37-6
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !9294Topczewski GracjanBYDGOSZCZ1976M40-49200:17:072300:01:1201:11:481200:01:0000:45:591802:17:06-9
#7 1253Kołakowski TomaszBYDGOSZCZ1988M30-39400:18:105900:01:5201:15:294000:01:1900:43:46902:20:36-12
#8 13449Zienkiewicz JanuszBYDGOSZCZTRISPACE / ALLIANZ TRIATHLON TEAM1972M40-49400:17:072400:01:1601:16:255600:01:0500:44:501202:20:43-13
#9 159Scheppler PatrykGNIEZNOSekcja triathlonu Akademii Wojsk Lą dow ych1995M18-29600:17:022000:01:1501:17:597500:01:1500:43:13702:20:44-14
#10 17346Konfederak DariuszBYTOW1973M40-49700:18:468000:01:4001:10:17900:01:0400:49:156202:21:02-17
#11 2068Tyburski BłażejPOZNAŃSMP Runners1987M30-39500:17:575100:02:1901:14:302900:01:4400:45:301602:22:00-20
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21381Kowalski DariuszZŁOTÓW1968M50-59200:19:3010800:02:0001:15:424300:01:3700:43:39802:22:28-21
#13 2315Gierasimczyk RafałMORĄGBiernat Rehabilitacja + S1993M18-29700:17:042200:01:2401:16:205500:01:2300:46:382502:22:49-23
#14 25216Zbierajewski BartoszPOZNAŃ1979M30-39600:19:089400:01:4801:10:15800:02:3700:49:216302:23:09-25
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 27392Onuchowski DamianŻARY1967M50-59300:18:337600:01:1401:14:272600:01:3000:47:533802:23:37-26
#16 28250Szreder DawidCHOJNICE1978M40-491000:19:4111600:01:2001:13:211400:01:0300:48:194502:23:44-27
#17 29190Magdziarz JakubBYDGOSZCZ1980M30-39700:18:186400:01:1601:15:364100:01:1300:47:223202:23:45-28
#18 31459Urbański MichałOSIELSKO1997M18-291000:13:33200:01:1101:14:152500:01:1100:53:5613402:24:06-30
#19 32239Filbrandt WojciechGDAŃSKSport-Evo1978M40-491100:19:1810500:01:4401:17:316700:01:4400:44:591402:25:16-31
#20 33286Bieliński PiotrKARTUZY1976M40-491200:18:528400:01:1901:16:155100:01:0000:47:583902:25:24-32
#21 34352Górski SławomirWEJHEROWO1973M40-491300:17:152600:01:2701:19:4811000:00:5500:46:262202:25:51-33
#22 35397Petza MaciejPOZNAŃ1966M50-59400:19:3711300:01:2801:14:383100:01:1900:48:535402:25:55-34
#23 36453Wilmont KrzysztofSŁUPSKCENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ1987M30-39800:19:2310600:01:3901:17:186500:01:1000:46:312402:26:01-35
#24 3755Zubowicz PiotrTUCHOMBST1988M30-39900:17:263800:01:4301:13:211500:01:5100:52:2011002:26:41-36
#25 38194Pietrasik Przemys Ł AwSŁUPSK1980M30-391000:17:163000:01:3301:14:523300:01:1100:51:359302:26:42-3700:00:15
#26 39303Błoniarz MirosławSZCZECIN1975M40-491400:18:478200:01:4301:16:155200:01:0700:48:545502:26:46-38
#27 40197Zbierajewski MichałSZYDŁOWO1980M30-391100:21:0517800:01:3301:15:143900:01:2300:47:343402:26:49-39
#28 4221Przybł WawrzyniecBYDGOSZCZ1992M18-291100:20:2916000:01:3501:16:185300:00:5700:47:413502:27:00-41
#29 441Sawiełajc JakubBYDGOSZCZ1999M18-291200:16:481500:01:1401:16:034900:01:1000:51:509702:27:05-43
#30 45332Kmieciak SlawomirSZCZECIN1973M40-491700:21:3120800:02:0101:14:433200:01:1600:47:443602:27:15-44
#31 46287Walczak WojciechRADZYMINProgress Triathlon Team1976M40-491800:18:246700:01:5201:17:487100:01:1900:48:104102:27:33-45
#32 48445Baranowski DanielGDYNIA1994M18-291300:18:116000:01:3801:14:333000:01:2700:52:1310802:28:02-47
#33 49325Bartkowiak DawidPIŁABiuro Rachunkow e "Trademark D.B." Piła1974M40-492000:17:304100:01:2101:15:584600:01:1500:52:0810502:28:12-48
#34 51248Owczarski MarcinCHOJNICE1978M40-492100:19:5813100:02:1201:17:426900:01:1700:47:183102:28:27-50
#35 52281Jakobschy ŁukaszGDAŃSK1976M40-492200:17:394500:01:3101:13:491900:01:2400:54:2814402:28:51-51
#36 53320Konieczny Miko ŁajGDANSK1974M40-492300:18:588700:02:0801:13:011300:01:4600:53:0612402:28:59-52
#37 54111Nowak MarcinPOZNAŃ1985M30-391300:19:1510100:01:1301:18:529000:01:0500:48:344902:28:59-52
#38 56133Wojciechowski Miros Ł AwSZUBIN1983M30-391400:17:494800:01:5701:17:437000:01:2600:50:207602:29:15-55
#39 57339Ignaczak PiotrBYDGOSZCZTriSpace1973M40-492500:19:1510200:01:2801:17:056100:01:2400:50:077102:29:34-5600:00:15
#40 58147Stawiński PawełELBLĄG1982M30-391500:20:1915100:01:5001:14:092300:01:2500:51:5610102:29:39-57
#41 60379Partyka PiotrPROMIENKO1969M40-492600:19:4311800:03:0501:17:396800:01:4700:47:303302:29:44-58
#42 6156Skrobacz PrzemysławREDA1988M30-391700:17:575000:01:3901:17:136300:01:0500:51:519802:29:45-60
#43 62386Cierniak KrzysztofZALASEWO1968M50-59500:18:377700:01:3101:22:0916400:01:2600:46:162002:29:59-61
#44 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !63116Szabłowska IwonaJUSZKOWO1984K30-39100:16:391200:01:5401:24:3321500:01:1000:46:121902:30:282-
#45 64290Kowalski DanielPUSZCZYKOWO1976M40-492700:18:588900:01:5101:20:1011600:01:1400:48:204602:30:33-62
#46 65282Hojnowski PawełGDAŃSKF3team1976M40-492800:22:3725500:01:4101:18:047600:01:2700:46:522702:30:41-63
#47 66407Swat JacekPRZEŹMIEROWOSWAT Team1964M50-59600:17:273900:01:5901:15:504500:01:3800:54:0213602:30:56-64
#48 67448Zwierz KrzysztofWEJHEROWO1980M30-391800:21:1118500:02:1501:20:1312000:01:1400:46:292302:31:22-65
#49 68151Walkiewicz TomaszSZUBIN1982M30-391900:17:243600:01:3401:14:272700:01:5200:56:1218102:31:29-66
#50 6937Buczko DariuszPRZECHLEWO1990M18-291400:19:4312000:01:4101:19:139600:00:5000:50:107302:31:37-67
#51 70340Cupa IreneuszTORUŃ1973M40-492900:20:0513800:01:3801:16:205400:01:5500:51:479502:31:45-68
#52 71223Maciuszonek JacekGDAŃSK1979M30-392000:19:109600:01:2201:20:1111800:00:5400:50:127402:31:49-69
#53 72117Lange RafałMASZEWO1984M30-392100:19:1410000:01:0901:17:557300:01:1200:52:3011202:32:00-70
#54 74205Szygenda MaciejWRZEŚNIA1979M30-392200:21:3221100:01:5201:19:3110300:01:0900:48:084002:32:12-72
#55 75375Osiecki EdwinKONSTANCIN JEZIORNA1969M40-493100:18:588800:02:2201:18:158100:01:2400:51:178802:32:16-73
#56 76153Szapiel ŁukaszJÓZEFOSŁAW1981M30-392300:19:3310900:02:0901:18:087900:01:4900:50:378102:32:16-73
#57 77211Muszytowski DamianTORUŃ1979M30-392400:17:173100:01:3501:21:0314100:01:3300:50:518302:32:19-75
#58 78458Rutowski PiotrGDAŃSKF3 TEAM1971M40-493200:20:1414700:01:5701:18:599200:01:2100:49:486602:32:19-75
#59 79280Leopold MarcinKOMORNIKI1976M40-493300:18:468100:02:1601:21:3115300:01:1400:48:244802:32:26-7700:00:15
#60 80173Szeszko DawidSZCZECIN1981M30-392500:20:0613900:01:3901:19:009300:01:1300:50:418202:32:39-78
#61 81259Lipiński MarcinKOMORNIKI1977M40-493400:17:032100:02:2501:16:004800:02:0000:55:0915902:32:42-79
#62 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !83195Zaparuszewska MagdalenaCHOJNICE1980K30-39200:18:206600:01:1801:15:424200:00:0500:56:4519402:33:023-
#63 85165Jabłoński JakubPOZNAŃnight runners / My TRI Tea1981M30-392700:20:5316900:01:5401:20:5313600:01:0100:48:184402:33:12-82
#64 86182Ochendal MaciejBYDGOSZCZ1980M30-392800:20:5016800:01:3601:18:168200:01:0200:51:148602:33:18-83
#65 87247Sanigórski KrzysztofBYDGOSZCZNeverland1978M40-493600:21:2820600:02:1301:18:258400:01:0200:49:506702:33:22-84
#66 88235Pusz MateuszGDAŃSK1978M40-493700:19:5112700:01:5901:22:1516800:01:0300:47:463702:33:27-85
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9062Konieczna MartaCHYBY1988K30-39300:19:1610300:02:1201:19:2810200:01:0100:51:429402:33:564-
#68 91338Podgórski WitoldGDAŃSKF3Team1973M40-493800:17:424600:02:1101:21:1814700:01:0300:51:319102:34:13-87
#69 92366Jabłoński MarcinBYDGOSZCZKRYSPORTEAM1971M40-493900:23:0527700:01:3101:20:0911500:01:0200:48:124202:34:18-88
#70 93210Wojtas StefanCZŁ UCHÓW1979M30-392900:21:0117400:02:3601:22:0716200:01:0300:47:062902:34:22-89
#71 94158Ignaczak JarosławBYDGOSZCZ1981M30-393000:20:1214600:02:0201:18:087800:01:0100:53:0212302:34:37-90
#72 95411Gudaniec RadosławKOSZALINTriathlonkoszalin1963M50-59700:18:136200:02:0601:19:3310400:01:0300:53:1312702:34:42-91
#73 96160Zając MaciejGDAŃSKDream Tri Team1981M30-393100:17:001800:02:0201:20:1211900:01:0300:54:0213702:34:47-92
#74 97348Zach SebastianWIĘCBORKTKKF Wodnik W ię cbork1973M40-494000:21:2520200:01:1901:20:4013100:01:0100:50:247702:35:02-93
#75 98123Drost RobertGDYNIA1984M30-393200:19:049000:02:1901:19:3510600:01:0000:53:0112202:35:06-94
#76 99125Markiewicz MaciejBYDGOSZCZTriSpace1984M30-393300:19:4712400:02:2801:20:1812300:01:0300:51:108502:35:15-95
#77 10112Bajer JakubPOZNAŃ1977M40-494100:19:3811400:02:2501:19:2210000:01:0200:52:4311702:35:32-97
#78 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1027Gibiec WiktoriaCIESZYN1997K18-29200:17:152800:02:0801:25:0322400:01:0000:50:006802:35:335-
#79 103254Prądzyński MarcinBYDGOSZCZ1977M40-494200:19:129700:02:1901:20:4413200:01:0100:52:0710302:35:36-98
#80 105385Kolankowski WaldemarTORUŃ1968M50-59900:19:089300:01:5401:20:5813900:01:0300:52:3211402:36:06-100
#81 106412Włodarczak WitoldBYDGOSZCZTrispace1963M50-591000:21:3521500:01:4601:20:1312100:01:0100:51:248902:36:08-101
#82 108164Taciak DawidBYDGOSZCZ1981M30-393600:21:0217700:02:3801:22:0716100:01:0400:49:045802:36:34-103
#83 109118Owczarzak PiotrKOZIEGŁOWYKKS SPORTY WALKI POZNAN1984M30-393700:17:173200:02:0101:21:4815400:00:0500:54:4014802:36:39-104
#84 110457Jaworski KarolBYTÓWSZMONDAK TEAM BYTÓW1982M30-393800:24:5332800:01:2801:18:438700:01:0200:50:167502:36:49-105
#85 111145Trzupek MichałCZŁUCHÓWKPP Cz łuchów1982M30-393900:22:2224300:01:4601:22:4818000:01:0000:48:555602:36:53-106
#86 112215Załuska-Lipa AgnieszkaMOSINAAF MOSINA TEAM1979K30-39400:21:1018300:01:5501:23:3019400:01:0100:49:055902:36:596-
#87 113313Tomczak TomaszBEZRZECZE1975M40-494300:14:45400:01:4501:20:3412800:01:0100:58:4824102:37:02-107
#88 114321Breska WitoldKOŚCIERZYNAKRS TEAM1974M40-494400:20:2815700:01:4901:16:004700:01:0100:57:4121702:37:10-108
#89 115240Jezusek JarosławGDYNIA1978M40-494500:21:2320000:02:3001:18:569100:01:0500:52:3311502:37:12-109
#90 117181Gummer AndrzejBYDGOSZCZ1981M30-394100:15:52700:01:2801:18:138000:01:0401:00:2025802:37:37-111
#91 118241Kujawski KrzysztofCHOJNICE1978M40-494600:18:075800:02:1801:27:4726100:01:0100:48:164302:37:41-112
#92 119159Bartochowski ŁukaszPOZNAŃ1981M30-394200:20:2615500:01:3201:17:577400:01:0300:56:2419002:37:52-113
#93 120429Jakubowski LesławGRYFINOWeganie te ż mog ą1959M50-591100:21:0617900:02:2801:15:464400:01:0200:57:0720302:37:56-114
#94 124418Bogusz WaldemarTCZEW1962M50-591300:18:035500:01:5801:20:2812500:01:0200:56:1618402:38:14-117
#95 125317Obrocki JacekKATOWICE1974M40-494800:19:3411200:02:2101:22:2817000:01:0400:52:1110702:38:14-117
#96 12682Barczykowski SzymonBYDGOSZCZ1986M30-394300:17:344300:01:3401:22:0415800:01:0100:55:5517402:38:17-119
#97 129222Lewandowski JakubPOZNAŃ1979M30-394400:18:246800:02:0301:22:5018300:01:0100:54:0413902:38:40-121
#98 130295Błociński AdamWIĘCBORK1976M40-495000:24:1631200:02:0501:19:2710100:01:0000:51:5510002:38:48-122
#99 131460Cerykowski ŁukaszGDYNIAGDYNIA SPORT TEAM1989M18-291600:18:287200:02:1901:25:17226-02:38:56-123
#100 132103Kiełczyński AndrzejBYDGOSZCZ1985M30-394500:18:005300:02:0801:19:3610700:01:0200:57:4821902:38:57-124

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności