Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg na K2

Wyniki - 23 czerwca 2018, Słupsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !24Pazda-Pozorska Gosiunia156POLTAREX AML NIGHTRUNNERSKOBYLNICAPOLSKA1-100:44:1200:05:0811.70
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25Konkel Agnieszka129KOSZALINPOLSKA2-200:46:0700:05:2111.20
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 26Zawierowska Ewelina95W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAPOLSKA3-300:46:2900:05:2311.10
#4 28Bajerlein Joanna2POZNAŃPOLSKA4-400:47:3100:05:3110.90
#5 30Węsierska-Mułyk Marzena174NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA5-500:47:5900:05:3410.80
#6 41Kęsik Agnieszka128ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKPOLSKA6-600:48:5700:05:4110.60
#7 45Herman Karina18SŁUPSKPOLSKA7-700:49:2800:05:4410.40
#8 61Litwin Barbara42STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA8-800:51:3200:05:5910.00
#9 67Kosicka Iwona31STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA9-900:52:0400:06:029.90
#10 69Garska Joanna110ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKA10-1000:52:1500:06:049.90
#11 70Lewandowska Sylwia40ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAPOLSKA11-1100:52:2000:06:049.90
#12 72Grzenkowicz Agnieszka17AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKA12-1200:52:5200:06:089.80
#13 74Foszcz-Reda Monika106KOSZALINPOLSKA13-1300:53:1100:06:109.70
#14 75Dadacz Malwina199USTKAPOLSKA14-1400:53:3000:06:129.70
#15 85Pępko Joanna57SŁUPSKPOLSKA15-1500:54:3600:06:209.50
#16 87Kaniuk Maja183RUMIAPOLSKA16-1600:54:3900:06:209.50
#17 89Ziółkowska Monika177ZABIEGANY MORPOLSŁUPSKPOLSKA17-1700:54:4500:06:219.40
#18 94Trusiak Agnieszka84NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA18-1800:55:4600:06:289.30
#19 95Szumska Monika76SALUSSŁUPSKPOLSKA19-1900:55:4600:06:289.30
#20 100Kubińska Beata37NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA20-2000:59:4400:06:568.60
#21 104Łukaczyk Sylwia137KRUSZYNAPOLSKA21-2101:00:1200:06:598.60
#22 105Weiland Agnieszka170NOCNE WILKISŁUPSKPOLSKA22-2201:00:5000:07:048.50
#23 106Czerwińska Anna104BEST BEASTSSŁUPSKPOLSKA23-2301:01:0500:07:058.50
#24 108Duda Róża13BUKÓWKAPOLSKA24-2401:01:5700:07:118.30
#25 109Grabowska Kinga117SŁUPSKPOLSKA25-2501:02:1700:07:148.30
#26 110Fruba Karina15STOPA SŁUPSKREDZIKOWOPOLSKA26-2601:03:0000:07:198.20
#27 112Motowidło-Zawadzka Izabella48SŁUPSKPOLSKA27-2701:03:5800:07:258.10
#28 113Marczak Małgorzata142AMATORŻELKOWOPOLSKA28-2801:04:0700:07:268.10
#29 114Krzaczkowska Izabela36STĘŻYCAPOLSKA29-2901:04:4300:07:318.00
#30 115Ciżmowska Barbara54POLSKA30-3001:04:4400:07:318.00
#31 117Derda Julia12STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA31-3101:05:5100:07:387.80
#32 118Sałaj Angelika66STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOPOLSKA32-3201:05:5100:07:397.80
#33 119Kowalczuk Jolanta34SZALONE PINGWINYSŁUPSKPOLSKA33-3301:06:2100:07:427.80
#34 123Budzyńska Elżbieta6SŁUPSKPOLSKA35-3501:07:3100:07:507.70
#35 124Puć Anna158SŁUPSKPOLSKA36-3601:10:4600:08:137.30
#36 125Skocelas Agata67SŁUPSKPOLSKA37-3701:10:4600:08:137.30
#37 126Horbaczewska Aleksandra123SŁUPSKPOLSKA38-3801:11:4800:08:207.20
#38 127Bogdanowicz Beata100SŁUPSKPOLSKA39-3901:11:4800:08:207.20
#39 129Wawrzeniak Aleksandra87RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹPOLSKA40-4001:12:1100:08:237.20
#40 130Myszkowska Grażyna50NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA41-4101:13:3000:08:327.00
#41 131Michalska Agnieszka147LULEMINOPOLSKA42-4201:19:1800:09:126.50
#42 132Damps Julita10NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA43-4301:38:3900:11:275.20
#43 134Sull Agnieszka165NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAPOLSKA44-4401:38:4000:11:275.20
#44 135Rozwadowska Marta195SŁUPSKPOLSKA45-4501:38:4100:11:275.20
#45 116Krzaczkowski Paweł190KSR KOSCIERZYNASTĘŻYCAPOLSKA8686-01:04:4500:07:318.00
#46 120Kaziów Ryszard28STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA8787-01:06:5800:07:467.70
#47 121Fruba Andrzej16SŁUPSKPOLSKA8888-01:07:2200:07:497.70
#48 128Kowieski Paweł35SŁUPSKPOLSKA8989-01:11:4900:08:207.20
#49 133Chiloński Tomek7NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAPOLSKA9090-01:38:4000:11:275.20
#50 136Turczyn Grzegorz86NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA9191-01:38:4200:11:275.20
#51 137Sull Kacper70NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAPOLSKA9292-01:38:4500:11:285.20
#52 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Rudnik Krzysztof65NIGHT RUNNERS SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAPOLSKA11-00:36:4100:04:1514.10
#53 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Kozak Arkadiusz200HERKULESKOSZALINPOLSKA22-00:37:4600:04:2313.70
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Jakubek Patryk188ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKA33-00:38:3900:04:2913.40
#55 4Herman Arkadiusz122SŁUPSKPOLSKA44-00:38:4400:04:3013.30
#56 5Wilmont Krzysztof92CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJSŁUPSKPOLSKA55-00:38:4900:04:3013.30
#57 6Garski Kryspin111ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKA66-00:38:5400:04:3113.30
#58 7Rolbiecki Łukasz63OSFSŁUPSKPOLSKA77-00:40:1700:04:4012.80
#59 8Jęcek Krzysztof23KRĘPA SŁUPSKAPOLSKA88-00:40:2200:04:4112.80
#60 9Duda Grzegorz14OSP BUKÓWKABUKÓWKAPOLSKA99-00:40:5300:04:4412.60
#61 10Furman Tomasz108SŁUPSKPOLSKA1010-00:41:5800:04:5212.30
#62 11Oleszek Jerzy152SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJGRABNOPOLSKA1111-00:42:1200:04:5412.20
#63 12Koczorowski Paweł30W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAPOLSKA1212-00:42:1600:04:5412.20
#64 13Młynarczyk Zbigniew46CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHSŁUPSKPOLSKA1313-00:42:1600:04:5412.20
#65 14Tomczak Dominik82NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA1414-00:42:2800:04:5612.20
#66 15Chudy Henryk8KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOPOLSKA1515-00:42:2900:04:5612.20
#67 16Osiński Wojciech55SŁUPSKPOLSKA1616-00:42:3400:04:5612.10
#68 17Kozieł Krzysztof131SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJSŁUPSKPOLSKA1717-00:43:0100:04:5912.00
#69 18Jaworski Krzysztof22SŁUPSKUNITED KINGDOM1818-00:43:1000:05:0012.00
#70 19Moroń Jarosław148USB USTKAWODNICAPOLSKA1919-00:43:1300:05:0111.90
#71 20Sitek Mariusz168SŁUPSKPOLSKA2020-00:43:3800:05:0411.80
#72 21Fabich Adrian186USB USTKAUSTKAPOLSKA2121-00:43:4100:05:0411.80
#73 22Szczerbaty Paweł71SŁUPSKPOLSKA2222-00:43:4200:05:0411.80
#74 23Jankowski Grzegorz19ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKA2323-00:43:5000:05:0511.80
#75 27Czyżykowski Krzysztof105SŁUPSKPOLSKA2424-00:47:0100:05:2711.00
#76 29Bancewicz Tomasz98SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKSWOCHOWOPOLSKA2525-00:47:3800:05:3110.80
#77 31Dyjas Klaudiusz185NIGHT RUNNERS SŁUPSKPOLSKA2626-00:48:0900:05:3510.70
#78 32Protasewicz Andrzej59SŁAWNOSŁAWNOPOLSKA2727-00:48:1000:05:3510.70
#79 33Puścian Krzysztof61SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOPOLSKA2828-00:48:1400:05:3610.70
#80 34Sidor Mariusz161ŁOSOŚ T.E.A.M.SŁUPSKPOLSKA2929-00:48:1900:05:3610.70
#81 35Szurgociński Paweł77SŁUPSKPOLSKA3030-00:48:2100:05:3710.70
#82 36Gorzkowski Paweł116STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA3131-00:48:3000:05:3810.60
#83 37Ziętara Dawid96BALTIC SEALSREDZIKOWOPOLSKA3232-00:48:3300:05:3810.60
#84 38Kępiński Marcin29AKTYWNA FABRYKASŁUPSKPOLSKA3333-00:48:4000:05:3910.60
#85 39Bikun Łukasz181SŁUPSKPOLSKA3434-00:48:4900:05:4010.60
#86 40Domaszk Zbigniew159ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKA3535-00:48:5100:05:4010.60
#87 42Bancewicz Radosław3SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKBUKÓWKAPOLSKA3636-00:49:0000:05:4110.50
#88 43Olechnowicz Sławomir189STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA3737-00:49:0100:05:4110.50
#89 44Nehring Jarosław534 PPLOT 1 LDPLOTLESZNOPOLSKA3838-00:49:0900:05:4210.50
#90 46Rosiak Jacek64DRZEWNIAKSŁUPSKPOLSKA3939-00:49:4500:05:4610.40
#91 47Zblewski Patryk197NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKA4040-00:50:0700:05:4910.30
#92 48Jaros Adam21SŁUPSKPOLSKA4141-00:50:1700:05:5010.30
#93 49Majchrzak Dariusz139CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAPOLSKA4242-00:50:2800:05:5110.20
#94 50Majchrzak Łukasz138CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAPOLSKA4343-00:50:2800:05:5110.20
#95 51Tomczak Sebastian83USTKAUSTKAPOLSKA4444-00:50:4300:05:5310.20
#96 52Kwaśniak Zdzisław39SŁUPSKPOLSKA4545-00:50:5300:05:5410.20
#97 53Grulkowski Damian119SŁUPSKPOLSKA4646-00:50:5400:05:5410.10
#98 54Żuk Dariusz97DĘBNICA KASZUBSKAPOLSKA4747-00:51:0500:05:5610.10
#99 55Madaliński Marcin44JW 1517LESZNOPOLSKA4848-00:51:1000:05:5610.10
#100 56Smoliński Krzysztof68SMOLIŃSKI TEAMGŁOBINOPOLSKA4949-00:51:1500:05:5710.10

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności